Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 24., kedd 10:46

mocsok írta: Én továbbra is többet jatszatnam, valamiért benne érzem a kecsapos köcsög dolgot.
Egy gyémánt 442ben amiben már játszottunk párszor szerintem nem lenne rossz benzema mellett. Lehet az meg rodrygonak is jobban fekudne.
Én is ezt látom. Olyan, mint RvN. Nem túl koordinált mozgás, nem túl ügyes, de szarja a gólokat. Hazard-Benzema-Jovic 3-ast az említett gyémántban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. december 24., kedd 10:45

Én továbbra is többet jatszatnam, valamiért benne érzem a kecsapos köcsög dolgot.
Egy gyémánt 442ben amiben már játszottunk párszor szerintem nem lenne rossz benzema mellett. Lehet az meg rodrygonak is jobban fekudne.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 23., hétfő 20:09

Na igen, a kontextus nevetséges, vettünk 60 milláért valakit, aki önmagában nem tud helyzetet kreálni, és a csapat játéka sem kedvez neki ergo a csapat se tud neki jelenleg helyzetet kreálni. :lol:

Ha van az elbaszott pénznek definiciója akkor az ez.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 23., hétfő 19:13

Jovic olyan taktikában jó, amit a németeknél láthattunk. Rengeteg kontra, ahol 5-en mennek a védőkre. Más melózott, ő meg mozgott a védők és a kp közé. Rebicék elvitték a védőket a a kapu felé, Jovic megállt a 11-es pont környékén, a két szélső védő meg oda pöccintette neki a labdát amit be kellett lőnie (ok, azt is meg kellett csinálni és abban jó is volt). A meccseken alig mozgott, míg a többiek robotoltak körülötte.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 23., hétfő 19:05

Faust írta:
Kerlon írta:

A mondatod egyik fele nevetséges. :kalapos:

Szerintem nem tud németül se. Egy évet volt a Frankfurtban... Nekem 15 év alatt nem sikerült megtanulnom. :kalapos:
Jo, csak ott ment neki, ergo megdol ez a “csak szerbul tud ugyhogy nem ert semmit” tezis.

Vinyot meg hagyjuk. Lefutja haromszor a vedojet es bejon neki egy lovocsel es mar hasznosnak hiszi itt barki. Holott passzolni nem tud, loni nem tud, golhelyzetet kialakitani alig tud.
Kis csapat, kis teher... Plusz játszott rendszeresen. Ha megnézed itt sem volt eddig túl sok gondja a helyzetbe kerüléssel, rúgott 3 les gólt, abból 2 éppen volt az, aztán volt egy meccse ahol kihagyott pár helyzetet, egy-két kapufa... Aztán van kb 400 perce. Szerintem tipikus olyan csatár, akit ha tömnek labdával előbb utóbb belejön, mint kis kutya az ugatásba. Csak hát sokszor nem is a posztján játszik vagy már egy lefutott meccsen, ahol senki se koncentrál, senki se támad. Rohadt szar helyzetben van, mert mindenki tudja, hogy Benzema nélkül elég trék vagyunk, ezért ZZ még nagyon hozzá se nyúl. Akkora munkát mint a francia le se fog rakni ez biztos, illetve ő sem túl gyors, de én sokkal bátrabban nyúlnék hozzá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. december 23., hétfő 18:57

Faust írta: Vinyot meg hagyjuk. Lefutja haromszor a vedojet es bejon neki egy lovocsel es mar hasznosnak hiszi itt barki. Holott passzolni nem tud, loni nem tud, golhelyzetet kialakitani alig tud.
Jovic dettó. Csak még mellette beszari és még le se fut senkit. Totál idegen test. Csomagban adnám Viniciussal +25%-os akcióként.

Különben is Benzema helyén kellene játszania befejezőként, nem pedig valamelyik oldalon...

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. december 23., hétfő 18:50

Kerlon írta:
Realista24 írta: 200 millió ott is 200 millió. Főleg ha felig szabályosan akarnak eljarni.
A mondatod egyik fele nevetséges. :kalapos:

Szerintem nem tud németül se. Egy évet volt a Frankfurtban... Nekem 15 év alatt nem sikerült megtanulnom. :kalapos:
Jo, csak ott ment neki, ergo megdol ez a “csak szerbul tud ugyhogy nem ert semmit” tezis.

Vinyot meg hagyjuk. Lefutja haromszor a vedojet es bejon neki egy lovocsel es mar hasznosnak hiszi itt barki. Holott passzolni nem tud, loni nem tud, golhelyzetet kialakitani alig tud.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 23., hétfő 18:38

dennson írta:
Faust írta: Mondjuk ezt a Jovic dolgot nem ertem. Nemetul tud?

Tegnap amugy jo volt, en inkabb jatszatnam, mint Roystont. Nem ertem a mellozeset, de nyilvan nem en latom nap, mint nap.
Na azért...tegnap Vini nem kevés helyzetet alakított ki (más kérdés, hogy a végét mindnek elbalfaszkodta. Jovic meg fejelt egyet.

Jelenléte és hatása a pályán kb Saviolához fogható, csak nem ér annyit a labdába. Teljesen nulla a pali eddig.
Vini egy helyzetet alakított ki, meg a szembe pattogó labdát, amit egyenest a léc alá kellett volna vernie, 5 méterre magától vette át... de minek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. december 23., hétfő 18:36

Faust írta: Mondjuk ezt a Jovic dolgot nem ertem. Nemetul tud?

Tegnap amugy jo volt, en inkabb jatszatnam, mint Roystont. Nem ertem a mellozeset, de nyilvan nem en latom nap, mint nap.
Na azért...tegnap Vini nem kevés helyzetet alakított ki (más kérdés, hogy a végét mindnek elbalfaszkodta. Jovic meg fejelt egyet.

Jelenléte és hatása a pályán kb Saviolához fogható, csak nem ér annyit a labdába. Teljesen nulla a pali eddig.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 23., hétfő 18:25

Realista24 írta: 200 millió ott is 200 millió. Főleg ha felig szabályosan akarnak eljarni.
A mondatod egyik fele nevetséges. :kalapos:

Szerintem nem tud németül se. Egy évet volt a Frankfurtban... Nekem 15 év alatt nem sikerült megtanulnom. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. december 23., hétfő 18:22

Mondjuk ezt a Jovic dolgot nem ertem. Nemetul tud?

Tegnap amugy jo volt, en inkabb jatszatnam, mint Roystont. Nem ertem a mellozeset, de nyilvan nem en latom nap, mint nap.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 23., hétfő 18:14

200 millió ott is 200 millió. Főleg ha felig szabályosan akarnak eljarni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 23., hétfő 18:02

Már most jönnek róla a hírek, hogy nem akar hosszabbítani. Tudom, hogy ott nem téma a pénz, de jövő nyáron kapnának érte utoljára reális pénzt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 23., hétfő 17:43

Kár is beszélni róla 2022-ig, vagy mikor jár le a szerződése.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. december 23., hétfő 17:21

Realista24 írta: Nekünk van egy Pérezünk, és pont ez az a faktor, ami lehet kell hozzá. Én úgy gondolom 2 éven belül érkezik.
perez öreg, megfáradt már, a piac is sokkal gyorsabb és komplikáltabb lett. mb-től egyszerűbb(nek tűnő) dealeket se tudott már nyélbeütni. ha a psg-nek nem számít a pénz, akkor nem számít.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 23., hétfő 17:08

realistahuni írta:
Jovics leigazolása totális baklövés. Volt már a nyáron is.
Mondtam hogy az lesz.

És a legnagyobb baj lehet nem is a tudással van inkább a hozzáállással és ezért mellőzi ZZ is.
Nálam még mindig szekunder szégyen hogy nem tud megszólalni más nyelven csak szerbül. :ozil:

Hogy a picsába magyarázol el ilyen embernek minimális szinten is taktikát vagy bármilyen utasítást?

Valószínű nem a legjobb példa de meglehet nézni egy Luka Doncicot az NBA-ben. Játszanak Mexikóban nyilatkozik spanyolul, ha kell angolul folyékonyan, mert ott elvárják és mindenkinek természetes. Gyereknek nincsenek kiemelkedő fizikai tulajdonságai mégis all star formában játszik. Ez megfelelő nyelvtudás nélkül szinte biztos hogy nem lenne lehetséges.
Szerintem kapcsolj ki 2020ig mert mára nagyon megmondoember lettél.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. december 23., hétfő 17:00

Jovics leigazolása totális baklövés. Volt már a nyáron is.
Mondtam hogy az lesz.

És a legnagyobb baj lehet nem is a tudással van inkább a hozzáállással és ezért mellőzi ZZ is.
Nálam még mindig szekunder szégyen hogy nem tud megszólalni más nyelven csak szerbül. :ozil:

Hogy a picsába magyarázol el ilyen embernek minimális szinten is taktikát vagy bármilyen utasítást?

Valószínű nem a legjobb példa de meglehet nézni egy Luka Doncicot az NBA-ben. Játszanak Mexikóban nyilatkozik spanyolul, ha kell angolul folyékonyan, mert ott elvárják és mindenkinek természetes. Gyereknek nincsenek kiemelkedő fizikai tulajdonságai mégis all star formában játszik. Ez megfelelő nyelvtudás nélkül szinte biztos hogy nem lenne lehetséges.
Love football, hate antifa.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. december 23., hétfő 16:22

Benzemára egy szavunk nem lehet. Hozza amit tőle elvárhatunk. Csak egy magába kevés. Auba lehet megoldás egy fél szezonra kölcsönbe, de nyáron mindenképp kell Mbappé. Ezt egyszerűen nem lehet tovább húzni és ezt neki is a tudtára kell adni. Bohóckodás a PSG, nem szint neki. Úgy ahogy a francia bajnokság sem.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 23., hétfő 16:06

istimester írta:
Realista24 írta: Semmivel nincs gond, egy dolgot leszmaitva, amit mindenki tud. Gólok hiánya.

Karum után Ramos jön három góllal...vicc.

Goals scored by Real Madrid's 6 attackers vs Barcelona's trio

Real Madrid = 19
Benzema = 12
Bale & Rodrygo = 2
Hazard, Jovic & Vinicius = 1

Barcelona = 30
Messi = 13
Suarez = 10
Griezmann = 7
Ennyi.
Ebben semmi új nincs.
Benzema nem alkakmas arra, hogy elvigye egy Real Madrid szintű klub szezonját. Egyszerűen nem az a kaliber. És sok a meccs, nagyon sok.

Mondjuk ha azt nézem, hogy Jovityra és Marianora elnent vagy 100 miller, a vezetőségnek is a kurva anyját. Ennyiből már lehetne is értelmes párja a franciának.
Mondjuk a francia miatt vagyunkeg versenyben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 23., hétfő 15:55

Nekem nyilvánvaló egy-két probléma. Az első, hogy Bale-t el akarták adni, de nem jött össze. Asensionak nagyobb szerepet akart szánni ZZ, de lerokkant, Hazardtól a jó isten se gondolta volna, hogy 2 hónapig semmit se kapunk, aztán belelendül és lesérül... Többnyire nézhettük a 2 fiatal brazilt és Balet. Aztán mivel csak Benzema a veszélyes, ezért Jovicot sem merték bedobni helyette, mert másoknak nem megy a góllövés.

Amúgy Zidane megint jól összerakta a dolgokat, csak épp a megfelelő emberek nincsenek meg. Tegnapiért se lehet őt szidni, szimplán tök mindegy kikerült a kapu elé, mert nem tudott betalálni. Régen meg az ilyen meccseken szoktunk simán 4-5 góllal nyerni és ez tegnap is benne volt.. Tavasszal abba kell bíznunk, hogy Hazard nem sérül le és ott folytatja, ahol abbahagyja + eredményes lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég