Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
MatyiG
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. augusztus 27., kedd 15:44

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: MatyiG » 2019. december 28., szombat 17:27

Bencze írta: You-t nezi valaki? Most kezdem a masodik szezont miutan az elsot megneztem 24 ora alatt. Korai Dexterhez hasonlitanam csak nyomasztobb hangolatu.
Az szép teljesítmény. :D Én ősszel néztem az első évadot, a másodikból eddig az első három részt láttam, egyelőre hozza a színvonalat, bár van egy tippem, hogy mi lesz a végén a csattanó. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 28., szombat 17:26

WITCHER: Noha megvannak a hibái, van még mit csiszolni rajta, DE! Ez lehet az, ami betölti a LOTR után hagyott űrt. Ez lehet az, amivé végül se a GoT, se a Hobbit nem tudott válni. Cavill valami elképesztő, a világ parádé. Most azonnal nézném tovább!

:sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Bencze » 2019. december 28., szombat 16:40

You-t nezi valaki? Most kezdem a masodik szezont miutan az elsot megneztem 24 ora alatt. Korai Dexterhez hasonlitanam csak nyomasztobb hangolatu.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 28., szombat 16:37

Nagyon gyenge ez a Mandalóri, sajnos a Disney+ egyértelműen pg12 gyerekeműsorokat készít, én ennél többre vágyom.
Itt belefér egy raklap logikai bukfenc, meg egy ilyen totálisan steril sorozat. Nem baj, gyerekeknek jó az, veszik a baby Yoda plüssfigurákat, azt csókolom.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 28., szombat 15:01

Én adnám, ha Favreau lenne az új vezír a Lucasfilmnél Kati helyett, Bob Iger is bízik benne.
Emellett pedig Kevin Feige is fog készíteni egy SW filmet. Kotor Russoékkal ? :shifty:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. december 28., szombat 14:47

P. Krisz írta: Mando
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Darth Revan pedig hivatalosan is kánon karakter lett.
Darth Malak is nagyon adná, sokkal nagyobb badass, mint bárki az új trilógiából, ekkora ziccert hülyék lennének kihagyni a dízninél, csak végre egy normális rendező kéne már, vagy legalább ugyanaz vigye végig a trilógiát, aki elkezdi..

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. december 28., szombat 14:40

Mando
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Darth Revan pedig hivatalosan is kánon karakter lett.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 28., szombat 13:23

Mando nyolcadik rész elég jó volt, legvégén kicsaptam azért én is. :lol:

Robotbol még van nekem 3 rész aztán beszélünk Máté. :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2019. december 28., szombat 12:31

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://www.instagram.com/p/B6mbJG4pO35/
Mr Robot behind the scenes, 413 spoiler alert!

Minél többet érik, annál inkább tartom, hogy ez a 4. évad olyan szintet képviselt, amit még más sorozatnál nem láttam, bár a True Detective első évad közel volt.

Mando ratyi, alig történt valami megint.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Majdnem felállt a darksaberre, de nem lett elég igazából. Illetve továbbra is volt 5,5 felesleges rész az évadban.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 28., szombat 12:18

MANDALORIAN s1: 8 rész, parádés momentumokkal, óriási hullámvölgyekkel, kihagyott ziccerekkel, DE hatalmas potenciállal. Hazudnék, ha azt mondanám nem élveztem, VISZONT ennél sokkal, de sokkal több kell a következő évadban.

Ha csak ennyire lesz képes a 2. évad, kasza.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. december 28., szombat 9:35

The Loudest Voice

7 reszes mini sorozat Roger Ailes-rol, ahogyan megalapitja a Fox Newst. Van benne Bush, Obama, Trump, szoval tenyleg csak a fontosabb pillanatok. Akit minimalis szinten is erdekel az amerikai politika, annak mindenkepp ajanlom, de mar csak Russell Crowe miatt is erdemes meglesni. :agree: Az elso resz engem annyira nem szippantott be, de a masodik meg harmadik utan annyira erdekelt az egesz, hogy 2 nap alatt vegeztem is a sorozattal.

szerk.: ja igen, Trump tenyleg egy hatalmas nagy troll. amit persze baromi jol csinal.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2019. december 27., péntek 11:56

davi10 írta:
doncsontos írta: Boardwalk Empire
viszont a 4. évadot megcsinálták rendesen, és nem voltak benne wtf pillanatok, hogy most akkor ez meg az mikor történt mert az 5. évadnál sok ilyenbe futottam bele. sok infot csak párbeszédekből tudtál meg, és nem ehhez szoktatják az embert 4 évadon keresztül... egyébként kedvenc karakter?
Nekem amúgy általában bejön az ilyen "időugrás", összességében nem az volt a bajom az utolsó évaddal, hogy a kimaradt eseményeket csak párbeszédekből tudtuk meg. Nem tudom miért volt ennyire más, értem én, hogy 5 évnél tovább nyújtani egy drámasorozatot kockázatos, de akkor legalább az epizódszámot ne csökkentsék.
Amúgy nálam Nucky volt a kedvenc, de rengeteg jó karakter volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jimmy-t én is nagyon sajnálom, az Ő helyét még Gyp Rosetti végülis kitöltötte, de utána már nem tudtak olyan "főellenséget" kreálni.
Meyer meg Richard Harrow volt még nagy kedvenc, de az ő szálát szerintem nagyon rosszul varrták el ezzel az elhibázott lövés dologgal, baromi amatőr hiba egy profi veterán gyilkostól.
Meg Rothstein is ugye király volt.
Meg azért a Chicagoi brigád se volt rossz Torrio-val meg Al Capone-val :D

Nelson ügynököt viszont valamiért baromira nem csíptem, érdekes volt a szála, meg az átalakulása a bigott ügynökből a vasalóárusig, de nekem nem közelítette meg a nagyágyúkat.
Kényszerből volt kevesebb rész, nem volt nézettség, HBO meg elkaszálta, ennyit kaptak a készítők befejezni. Jó mérges voltam anno.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2019. december 27., péntek 11:28

doncsontos írta: Boardwalk Empire
viszont a 4. évadot megcsinálták rendesen, és nem voltak benne wtf pillanatok, hogy most akkor ez meg az mikor történt mert az 5. évadnál sok ilyenbe futottam bele. sok infot csak párbeszédekből tudtál meg, és nem ehhez szoktatják az embert 4 évadon keresztül... egyébként kedvenc karakter?
Nekem amúgy általában bejön az ilyen "időugrás", összességében nem az volt a bajom az utolsó évaddal, hogy a kimaradt eseményeket csak párbeszédekből tudtuk meg. Nem tudom miért volt ennyire más, értem én, hogy 5 évnél tovább nyújtani egy drámasorozatot kockázatos, de akkor legalább az epizódszámot ne csökkentsék.
Amúgy nálam Nucky volt a kedvenc, de rengeteg jó karakter volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jimmy-t én is nagyon sajnálom, az Ő helyét még Gyp Rosetti végülis kitöltötte, de utána már nem tudtak olyan "főellenséget" kreálni.
Meyer meg Richard Harrow volt még nagy kedvenc, de az ő szálát szerintem nagyon rosszul varrták el ezzel az elhibázott lövés dologgal, baromi amatőr hiba egy profi veterán gyilkostól.
Meg Rothstein is ugye király volt.
Meg azért a Chicagoi brigád se volt rossz Torrio-val meg Al Capone-val :D

Nelson ügynököt viszont valamiért baromira nem csíptem, érdekes volt a szála, meg az átalakulása a bigott ügynökből a vasalóárusig, de nekem nem közelítette meg a nagyágyúkat.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2019. december 26., csütörtök 21:36

A Rome a legjobb történelmi sorozat. :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. december 26., csütörtök 19:56

nekem a boardwalk utolsó évada elég kínszenvedés volt. witchernek vége megjött a kedvem ehhez a kosztümös dolgokhoz, rome valaki? érdemes?

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. december 26., csütörtök 19:52

davi10 írta:
doncsontos írta: boardwalk empire :salute:
Én nyáron daráltam be, nekem is nagyon bejött. A párbeszédek tényleg nagyon el lettek találva, Steve Buscemi pedig zseniális, a karaktere az egyik legjobb drámafőszereplő, akit eddig láttam.
Viszont nekem már annyira a 4. évad se jött be a"líbiai"-vonallal, az első 3 évad bossait nem igazán tudták már pótolni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rothstein-t én is sajnálom, de gondolom abban az érában akarták lezárni a sorozatot, amikor Al Capone-t elkapják és Lucciano király lesz, addigra pedig már a való életben sem élt Rothstein, pedig szerintem is nagyon jó karakter volt.
Nálam az utolsó 2 évad egy fokkal gyengébb, de így is tudom én is ajánlani annak, aki bírja a gengszter-témát.

A Drót meg nekem még régen félbemaradt 1,5 évad után, egyszerűen valamiért nem fogott meg, de lehet, hogy kap majd mégegy esélyt.

Igazat kell adjak a 4. évad Doktor Narcissal már kevésbé volt badass, de hát Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gyp Rosettiután mit vártál? :mrgreen: viszont a 4. évadot megcsinálták rendesen, és nem voltak benne wtf pillanatok, hogy most akkor ez meg az mikor történt mert az 5. évadnál sok ilyenbe futottam bele. sok infot csak párbeszédekből tudtál meg, és nem ehhez szoktatják az embert 4 évadon keresztül... egyébként kedvenc karakter? Nálam Jimmy visz mindent Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hiába hogy csak két évadot kapott a karaktere de Mickey Doyle is nagy kedvenc lett a végére, pedig az elején egy cseppet sem volt szimpatikus, és persze Richard Harrow karaktere is zseniális. A létező személyek közül szerintem a legnagyobbat Luciano játszotta, és persze Al Capone.

Érdekes, hogy a Drótot másfél évad után hagytad abba, általában aki odáig eljut már nem nagyon tudja letenni. szerintem nyugodtan menj neki még egyszer :)
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2019. december 26., csütörtök 11:01

doncsontos írta: boardwalk empire :salute:
Én nyáron daráltam be, nekem is nagyon bejött. A párbeszédek tényleg nagyon el lettek találva, Steve Buscemi pedig zseniális, a karaktere az egyik legjobb drámafőszereplő, akit eddig láttam.
Viszont nekem már annyira a 4. évad se jött be a"líbiai"-vonallal, az első 3 évad bossait nem igazán tudták már pótolni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rothstein-t én is sajnálom, de gondolom abban az érában akarták lezárni a sorozatot, amikor Al Capone-t elkapják és Lucciano király lesz, addigra pedig már a való életben sem élt Rothstein, pedig szerintem is nagyon jó karakter volt.
Nálam az utolsó 2 évad egy fokkal gyengébb, de így is tudom én is ajánlani annak, aki bírja a gengszter-témát.

A Drót meg nekem még régen félbemaradt 1,5 évad után, egyszerűen valamiért nem fogott meg, de lehet, hogy kap majd mégegy esélyt.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. december 25., szerda 21:11

KAG írta:
Halfkey írta:

Ezt a hszt olyan ne olvassa aki nem akar könyv spoilert, mert ez itt még nem derült ki ugye hogy ő ugyanaz az ember :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem úgy rémlik mintha lett volna szó. Mármint nem így szájbarágosan, de mintha Dundy elmondta volna az igazi nevét és utána pár résszel később meg lett említve az uralkodó neve, ami ugye uaz volt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rosszul rémlik, az 'igazi neve' amit akkor elmond nem az a név amit uralkodóként használ. Ez a könyvben is meglepő csavar volt, és gondolom itt is az lesz.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. december 25., szerda 19:48

boardwalk empire :salute:

Mondjuk lehet nem a Drót után kellett volna elkezdenem nézni ezt az amúgy remek művet ( kivéve a záró évad), de Baltimorehoz azért kanyarba sincs Atlantic City. Viszont azonnal berántott a hangulat,, a zenék, a kor, jól ábrázolták nagyon. ahogy beszélnek az emberek az is bejövős, a kornak megfelelő. Egyedül az 5. évad lóg ki nekem, összecsapott nagyon, és az a 8 rész a záróévadnak is kevéske... darálva néztem az egészet, és addig nem jöttem rá, hogy a záróepizódot nézem amíg Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tommy lenem lőtte Nuckyt :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de Rothstein eltűnése az 5.évadból is negatívum, egyik legjobb karakter, és ilyen semmilyen módon tüntették el a sorozatból, ezért nagyon kár Összességében erősen ajánlott sorozat szerintem, felér simán egy-két klasszikushoz.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. december 25., szerda 19:16

hétvégén befejeztem a Sírhant műveket. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!gyors berántott, a karakterek nagyon jók, és néha nagyon hülyék :D dexter mondjuk túltolta a langyiságot, néha nagyon irritált. amúgy összes szereplő odatette magát, Frances Conroy (aki amúgy Joker anyja volt nemrég :D ) és Lauren Ambrose volt a legjobb szerintem. ja meg Federico.
az utolsó 4-5 rész, hát az zseniális volt, és ez volt az egyik legjobb lezárás amit láttam.

bekerült a kedvencek köze. :agree:
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég