Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 30., hétfő 21:42

Ez a lista egyértelműen arra példa, hogy mesterségesen próbálnak sztárokat generálni, ha már nem születnek állócsillagok. Neymar, VD, mind a 21. század mesterséges csúcsgenerált fantom klasszisai. Xavi is amúgy.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. december 30., hétfő 21:03

___Samy___ írta:Mi a teljes csapat?
Casillas
Lahm-Van Dijk ( :lol: :lol: )-Ramos, Marcelo
Modric-Xavi-Iniesta
C.Ronaldo-Messi-Neymar ( :lol: :lol: )

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. december 30., hétfő 18:34

dzsi91 írta:
füst írta: Én nem tudom és nem is érdekel, nem szoktam ilyen fantasy csapatokon agyalni. Az én mondandóm lényege csak annyi volt, hogy elmondjam szerintem hogyan gondolkodtak az FF-nél amikor ezt összehozták.
Én tudom ,hogy gondolkodtak. Hypeban. Normál esetben egy premjer liga játékos sem fér be az évtized csapatába.
Vagy, hogy kinek ki a kedvence.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 30., hétfő 18:19

füst írta: Én nem tudom és nem is érdekel, nem szoktam ilyen fantasy csapatokon agyalni. Az én mondandóm lényege csak annyi volt, hogy elmondjam szerintem hogyan gondolkodtak az FF-nél amikor ezt összehozták.
Én tudom ,hogy gondolkodtak. Hypeban. Normál esetben egy premjer liga játékos sem fér be az évtized csapatába.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 30., hétfő 17:26

Én nem tudom és nem is érdekel, nem szoktam ilyen fantasy csapatokon agyalni. Az én mondandóm lényege csak annyi volt, hogy elmondjam szerintem hogyan gondolkodtak az FF-nél amikor ezt összehozták.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 30., hétfő 16:34

füst írta:
France Football evtized csapata megmosolyogtato
Csak máshogy értelmezed, mint ők.
Te onnan közelíted meg, hogy egy adott játékos mit ért el 2010-2020 között, így 10 évet vizsgálsz.

A FF onnan közelíti meg, hogy egy adott játékos csúcsformája, amikor teljesítménye alapján mindenki felett állt, az 2010-2020 között volt-e.
Tehát nem 10 évet vizsgál, hanem egy időpillanatot a 10 éves időintervallumon belül.

Pl.
Kroos többet ért el 2010-2020 között mint Xavi. Ezért nálad Kroos jobb.
De Xavi jobb volt 2011-ben, mint Kroos bármikor a 10 év során. Ezért az FF-nél Xavi a jobb.

Az FF módszere igazságosabb azon játékosokkal szemben, akik két évtized fordulóján voltak a csúcson, ezért van létjogosultsága a módszerüknek, a végeredmény meg tökmindegy mert szubjektív. Sose cserélném el Kroost Xavira.
Xavi semelyik prime pillanatában nem volt jobb mint a prime kroos :lol: a prime virdzsin meg kb egyenlő egy féllábú prime Varane-al.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 30., hétfő 16:14

füst írta:
France Football evtized csapata megmosolyogtato
Csak máshogy értelmezed, mint ők.
Te onnan közelíted meg, hogy egy adott játékos mit ért el 2010-2020 között, így 10 évet vizsgálsz.

A FF onnan közelíti meg, hogy egy adott játékos csúcsformája, amikor teljesítménye alapján mindenki felett állt, az 2010-2020 között volt-e.
Tehát nem 10 évet vizsgál, hanem egy időpillanatot a 10 éves időintervallumon belül.

Pl.
Kroos többet ért el 2010-2020 között mint Xavi. Ezért nálad Kroos jobb.
De Xavi jobb volt 2011-ben, mint Kroos bármikor a 10 év során. Ezért az FF-nél Xavi a jobb.

Az FF módszere igazságosabb azon játékosokkal szemben, akik két évtized fordulóján voltak a csúcson, ezért van létjogosultsága a módszerüknek, a végeredmény meg tökmindegy mert szubjektív. Sose cserélném el Kroost Xavira.
Xavi nem volt jobb Kroosnal. Max a whoscored szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 30., hétfő 13:53

Lehet ezer szempont, Neymar akkor is vicc. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. december 30., hétfő 13:50

füst írta:
France Football evtized csapata megmosolyogtato
Csak máshogy értelmezed, mint ők.
Te onnan közelíted meg, hogy egy adott játékos mit ért el 2010-2020 között, így 10 évet vizsgálsz.

A FF onnan közelíti meg, hogy egy adott játékos csúcsformája, amikor teljesítménye alapján mindenki felett állt, az 2010-2020 között volt-e.
Tehát nem 10 évet vizsgál, hanem egy időpillanatot a 10 éves időintervallumon belül.

Pl.
Kroos többet ért el 2010-2020 között mint Xavi. Ezért nálad Kroos jobb.
De Xavi jobb volt 2011-ben, mint Kroos bármikor a 10 év során. Ezért az FF-nél Xavi a jobb.
Szóval egy hatalmas nagy bullshit az egész.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 30., hétfő 13:37

France Football evtized csapata megmosolyogtato
Csak máshogy értelmezed, mint ők.
Te onnan közelíted meg, hogy egy adott játékos mit ért el 2010-2020 között, így 10 évet vizsgálsz.

A FF onnan közelíti meg, hogy egy adott játékos csúcsformája, amikor teljesítménye alapján mindenki felett állt, az 2010-2020 között volt-e.
Tehát nem 10 évet vizsgál, hanem egy időpillanatot a 10 éves időintervallumon belül.

Pl.
Kroos többet ért el 2010-2020 között mint Xavi. Ezért nálad Kroos jobb.
De Xavi jobb volt 2011-ben, mint Kroos bármikor a 10 év során. Ezért az FF-nél Xavi a jobb.

Az FF módszere igazságosabb azon játékosokkal szemben, akik két évtized fordulóján voltak a csúcson, ezért van létjogosultsága a módszerüknek, a végeredmény meg tökmindegy mert szubjektív. Sose cserélném el Kroost Xavira.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 30., hétfő 13:04

Mi a teljes csapat?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. december 30., hétfő 12:51

France Football evtized csapata megmosolyogtato :)
-Casillas helyett Neuer (esetleg Oblak, de inkabb a nemet)
-Van dijk mit keres ezen a listan az mindenki szamara erthetetlen. Ha elfogult vagyok akkor Varane, minden mellette szol kb, ha nem vagyok elfogult akkor meg Pique is elferne, vagy Chiellini.
Xavi? 5 eve nincs Barcaban. Kroos megerdemeltebben lenne ott, ha azt nezzuk miket ert el mar a Bayernnel is. Xavi is elozo evtized vege es ennek az elejen volt meghatarozo, Kroos viszont az egesz evtizedben.
Neymart meg hagyjuk :lol: bohockanak volt egy jo szezonja a Barcaval es annyi, miert is lenne hely az evtized csapataban? Max a hype miatt ami korulotte volt regebben. Vicc... Suarezt vagy Lewandowskit tennem be. De talan meg Ibra is beferne, ebben az evtizedben is ele meghatarozo focista volt. De sztem Suareznek lenne ott helye.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 29., vasárnap 19:41

Szerintem nem nagy talány, a vb-re végre frissek lesznek a játékosok, a tavaszi bl szezonra meg bajnoki hajrára meg kulák.

Azért ne legyen tévképzet, mindnek első lesz a vb a szezonban.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 29., vasárnap 18:50

Egyrészt ott lesz egy kikényszerített szunet a vb miatt, másrészt meg ha emiatt tovább nyújtják a szezont, akkor össze fog érni a másik kezdetével. Szoval ez vagy egy nagyon kula vb lesz, vagy totálisan felborit majd minden naptárat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 29., vasárnap 18:34

el magico írta: Ez a katari vb full komoly, hogy télen lesz? :| Mi lesz addig a klubfocival? 1 hónapig minden nagycsapat C kerettel fog játszani, vagy mi erre az elképzelés? 1 hónappal megnyújtják a szezont? Az rengeteg szervezkedéssel járna.
Azlesz a kemény,ha majd az egyik klub és játékosai úgy döntenek hogy offolják a vbt és inkább behúzzák csendben a bajnokságot decemberben.

Bár gondolom akkor sehol nemlesznek meccsek, fasza lesz a premjerligával megbeszélni hogy bukjátok a karácsonyi meccsdömpinget :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. december 29., vasárnap 18:21

Ez a katari vb full komoly, hogy télen lesz? :| Mi lesz addig a klubfocival? 1 hónapig minden nagycsapat C kerettel fog játszani, vagy mi erre az elképzelés? 1 hónappal megnyújtják a szezont? Az rengeteg szervezkedéssel járna.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. december 29., vasárnap 18:18

Anthony írta: https://index.hu/sport/futball/2019/12/ ... pol_katar/
Ez viszont nem bolondok napján született, csak bolondok találták ki...

Nem teljesen új hír, de még asszem nem hallottam róla: 24 csapatos klub vb.

A fossá hígított EB, a ki tudja hány csapatos vb, a téli vb után újabb őrületes baromság. Ezek teljesen meg vannak bolondulva...

Alapból ennek a klub VB-nek sincs sok értelme de ha már kell akkor a jelenlegi formája tökéletes, ennél több résztvevő nem kell.

A Katari VB-től egyenesen hányni tudnék. Ha eleget fizetnek akkor senkit se érdekelnek az emberi jogok vagy, hogy hány ember halt meg csak a stadionépítések alatt Katarban. Az külön vicc, hogy csak miután odaítélték nekik a rendezést azután jöttek rá, hogy ott nyáron nem is tudják megrendezni. A másik dolog meg, hogy a nagy vesztegetés és korrupciós botrány után miért nem veszik el tőlük. Értem én hogy a pénz miatt de akkor is szánalmas.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2019. december 29., vasárnap 18:13

Bencze írta: Ramos ota vettunk spanyol jatekost aki tenylegesen be is vallt es nem a Real neveltje?
Xabi Alonso.

A többiek viszont tényleg saját nevelések (vagy visszahoztuk őket valahonnan).

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 29., vasárnap 17:58

https://index.hu/sport/futball/2019/12/ ... pol_katar/
Ez viszont nem bolondok napján született, csak bolondok találták ki...

Nem teljesen új hír, de még asszem nem hallottam róla: 24 csapatos klub vb.

A fossá hígított EB, a ki tudja hány csapatos vb, a téli vb után újabb őrületes baromság. Ezek teljesen meg vannak bolondulva...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. december 29., vasárnap 13:45

Bencze írta: Jaja, jojjenek a Vallejo, Brahim szintu spanyol u17 aszok a felnott csapatba.
Vallejo sérülékeny, amúgy lett volna belőle valaki
Brahim nem vallott szégyent, egyenlőre nem játszik, mert Zizu kölcsönbe küldte volna


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég