OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. december 31., kedd 0:54

füst írta:
Ami nem Real:
1. Német-brazil 7-1
2. Magyar-portugál 3-3

Nem írtátok, de emlékezetes volt:
Xabi Alonso öröme a döntőn
Ancelotti éneklése
Amikor Higunak énekelte a Bernabeu hogy maradjon
SIIIIIIIU
Ramos beejti a kupát a busz alá
Amikor Modric levágatta a haját
Khedira solo a Barca ellen
Kezdek elfogyni
off:
Igen chelsea bayern nagy volt, főleg ahogy 08ban elbuktak en örültem lampardéknak nagyon.

az egesz 16os nyár, Gera zoli gólja a portugalok ellen, az osztrákok elleni első meccs,csoportelsők,jézusom de csodás volt. :sziv:

Mourinho a cam nouban ünnepel 10ben :lol: aztán Rooney ollozós golja, Fergie es Wenger off, Messi vbt bukott :mrgreen: Ronaldo a 16os eb döntőn ahogy motivált.
Roma kiejti a barcat,Pool kiejti a barcat, Zlatan golja az angolok ellen, Ronaldo elintézi svédországot, Becksy visszavonul :'(

Real On:
Varane 19 evesen oktat a classicon
CR gólöröme blatternek
CR könnyei a második aranylaszti után
Ajax elleni kontra
Carvajal solo golja a sevilla elleni szuperkupa meccsen
Ramos golja 17ben a barca ellen 90pluszban( nem szakad meg a veretlensegi sorozat)
Bale elfutása mikor nem létező iveket használt a kupa döntőn.
Benzema- Cr páros
Bale gólöröme lisszabonban mikor a térdével felszántja a gyepet.
Casillas És Marcelo együtt sírnak lisszabonban.
CR megdönti raul gol rekordjat
Mourinho gólöröme a city elleni forditas utan.

Kezdek kifogyni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 31., kedd 0:31

Igen az öreg zsozénak is jár a credit. Évtized edzője nálam Zz.

Az évtized bl döntője amin nemvettünk részt az a bayern chelsea. Az parádés volt :lol: a legszarabb a pool tottenham. Fuderossz volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. december 31., kedd 0:27

lestat írta: A legrosszabb meccs részünkről: bármelyik barca elleni vereség
2010-2011 bajnokság 5-0
2013-2014 bajnokság 3-4
2015-2016 bajnokság 0-4
2016-2017 bajnokság 2-3
2017-2018 bajnokság 0-3
2018-2019 bajnokság 5-1
2018-2019 kupa 0-3

elképesztő miket benyeltünk ellenük. És alig tudtunk visszavágni, gyakorlatilag semmit ezekből az eredményekből. Legjobb eredményeink egy kupameccs 1-3 a Nou Campban, meg bajnokságban egy 3-1 otthon. És szerintem sosem fogjuk tudni ezeket visszaadni, ez nagyon fájó :'( (és akkor volt még a 2009-es 2-6 is).

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. december 31., kedd 0:07

A legszebb gól: CR olló.

Legszebb gólöröm: Ronaldo Calma Calma,visítottam a tv előtt. :lol: és bármelyik Sííííí :D

Legjobb igazolás: Kroos,Modric

Az évtized felfedezettje: Casemiro,Carvajal

Az évtized legjobb meccsei: Bayern 0-4 . Real 3-0 Atletico 17 BL, Cardiff,főleg a második félidő.

Az évtized legrosszabb igazolása:Sahin

A legrosszabb meccs részünkről: bármelyik barca elleni vereség, De a bayern elleni tizi... :'(

Legjobb idény: 16/17 Az a csúcspont volt minden tekintetben.

Az évtized játékosa: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos.

Az évtized edzője,Mourinho-nála kezdődött minden, Zidane meg... :salute:

Az évtized döntője: Barca-Real 0-1 2011-ben, mentálisan az nagyon kellett a későbbi sikerekhez,na és persze Lisszabon :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 31., kedd 0:06

Én nem akarok ilyen kategóriákat gyártani, inkább csak leírom az 5 pillanatot amikor a legboldogabb voltam;
1. Holtversenyben Benítez kirúgása és a 10.
2. Zidane bejelenti a visszatérését
3. Juve elleni 4-1
4. Bajnokság megnyerése Mouval
5. CR ollója

Ami nem Real:
1. Német-brazil 7-1
2. Magyar-portugál 3-3

Nem írtátok, de emlékezetes volt:
Xabi Alonso öröme a döntőn
Ancelotti éneklése
Amikor Higunak énekelte a Bernabeu hogy maradjon
SIIIIIIIU
Ramos beejti a kupát a busz alá
Amikor Modric levágatta a haját
Khedira solo a Barca ellen
Kezdek elfogyni

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. december 30., hétfő 23:57

dzsi91 írta: z évtized legjobb meccse részünkről a cardiffi és a müncheni mészárlás, a szép az benne ,hogy 2 teljesen különböző jatékstílusban nyomtuk a 2 meccsen és tanári volt mindkettő.
Az a Juve elleni BL döntő mai napig felfoghatatlan számomra. A 93. perces Ramos gól mellett a legnagyobb Realos élményem. Ahogy elkezdődött a meccs, érződött a levegőben hogy ma ott nyerni fog a csapat, nincs aki megállítsa azt a gárdát. És tényleg így volt, a Juventusnak nagyjából egy percig nem volt esélye. Az a Real úgy ment már ki hogy ma győzünk. Elképesztő meccs volt, lehet valamelyik nap meg is nézem újra. Számomra a 10. BL győzelem után a legmeghatározóbb Realos élményem. Elképesztő meccs volt, hogy ráadásul sima 4-1, ahh. :loveyou: :loveyou: :loveyou:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 30., hétfő 23:24

Hát akkor az évtized pillanata és gólja és fordítása nyilván Ramos fejese :D az így el is vitt 3 kategóriát.

A legszebb gól Céronaldo ollója.
Legszebb gólöröm Marceloé liszabonban.
Legjobb igazolás modric és kroos kéz a kézben.
Az évtized felfedezettje Casemiro.
Az évtized legjobb meccse részünkről a cardiffi és a müncheni mészárlás, a szép az benne ,hogy 2 teljesen különböző jatékstílusban nyomtuk a 2 meccsen és tanári volt mindkettő.
Az évtized legrosszabb igazolásán sokat kell gondolkozni azért mindenki hozzá tett valamit még csóró danilo is.
A legrosszabb meccs részünkről a 0-5 volt az első ( :D )
De a legfájóbb a 12es bayern elleni kiesés volt.
Az évtized játékosa nyilván Cé,aranyember Ramos.
Az évtized leghosszabb 30 másodperce Céronaldo sétája oblak felé az undecimánál.

Rest of worldöt nézve az évtized legjobb bl győztese a 13as bayern. Legjobb fordítás a liverpoolé tavalyrol,legjobb igazolás suarez legrosszabb coutinho(grízman lenne de ő csak fél évet nyomta gránátvöröskékben)
Az évtized rablása a barsza psg meccs :D övrebővel eddig be is húzták a 21ik századot :D
Az évtized vesztese matracék,mögöttük pár lépéssel a dzsuve.
Legszebb gól ibra ollója vagy van persie felhőfejese.

+1 Mourinho ünneplése 2010 tavaszán barcelonában és ahogy victor valdes szalad utána :lol: mintha egy recapja lett volna a ballack övrebő fogócskának :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 30., hétfő 23:22

Remy írta: Évtized meccse: 10. win
Évtized gólja: Mondanám Ramost, mondanám CR-t... de talán Bale... azt nagyon berakta.
Évtized fájdalma: Jesé :'(
Évtized tahója: Suarez, Arda, Vidal, Piqué, Alba, Dani Alves
Évtized legjobbja: CR & Real
Évtized jinxe: Real Madrid 0-1 Betis
Évtized élménye a TV-ből: Megélni a 3 BL címet egymás után
Évtized élménye a helyszínről: Navasszal való találkozás és kézfogás.
Évtized jinxje: “ Navasszal való találkozás és kézfogás.”
:mrgreen:

Szegény Navas mit küzdött éveken át. Túlélte De Geat, a fax gépet..De Te elintézted szerencsétlent

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 30., hétfő 23:08

Egyértelműen Ramos fejese nálam az évtized pillanata, egy kocsmában néztem ahogy anno írtam is, egy kb 60 éves alkeszt fejeltem mellbe véletlen abban a pillanatban, majd egy olyan táncot jártam, mint jevgenyij pjucsenko a győztes kűrjénél.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 30., hétfő 23:08

Évtized meccse: 10. win
Évtized gólja: Mondanám Ramost, mondanám CR-t... de talán Bale... azt nagyon berakta.
Évtized fájdalma: Jesé :'(
Évtized tahója: Suarez, Arda, Vidal, Piqué, Alba, Dani Alves
Évtized legjobbja: CR & Real
Évtized jinxe: Real Madrid 0-1 Betis
Évtized élménye a TV-ből: Megélni a 3 BL címet egymás után
Évtized élménye a helyszínről: Navasszal való találkozás és kézfogás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 30., hétfő 23:01

dzsi91 írta:
ziro4vr írta:
Feszülős mez és ronda kopasz fej. :mrgreen:
:mrgreen: jogos ribery sokkal szebb :lol: Tegyük össze a két kezünket,hogy Modricot sikerült észrevetetni a világgal.thx dzsuventus és Céronaldo. :agree:

Kitalálhatnánk ilyen kategóriákat az évtized meccse meg az évtized fordítása (Mondjuk az túl egyértelmű,hogy a barsza psg lenne :lol: :lol: :lol: ) és mindenki leírhatná. Az évtized tahója nálam fej fej mellet piké és vidal. Az évtized legfelemelőbb pillanata amikor matracék már annyira kivoltak,hogy feketében léptek ellenünk pályára a hazai szerelésük helyett,úgy hátha nem ejtjük ki őket :lol: Az évtized gólja nálam Céronaldo ollója,mégha bale gólja fontosabb is volt meg nehezebb kivitelezni az egyszerűen festői volt. Az évtized poénja amikor benitez góllövő dvd-t készített minden idők bl válogatott és Real madrid gólkirályának :lol:
Jöhetnek ide ilyenek, ez jópofa.

Nalam az évtized meccse és fordítása a Tizedik, Realos tekintetben. A többi csapatot leszarom :kalapos: de a Wolfsbourg elleni se volt piskóta, főleg a helyszínen.

A legfelemelobb pillanat is lehetne a Tizedik, egyszerűen az a győzelem annyit adott, hogy még mindig bekonnyezek ha látok egy összefoglalót.

Egyik legmokasabb pillanat, amikor Madridban az egyik szuvenires boltban Atma BL győztes pólót árultak :kalapos:

Legszebb mozdulatsorozat, Karim ahogy megbolonditott három Atmas védőt az alapvonal mentén.

Gól? Sok volt, nehéz választani. Ramos fejese, a fentebb írták miatt. Ha az nincs, ma nem 13 BL címünk van.

Tahó : az egész Barca.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. december 30., hétfő 20:56

istimester írta:Csak az összehasonlítás végett: a sors úgy hozta, hogy én is pont egy energetikai cég ügyvezető posztjára pályázok. Csak a jelentkezés beadására három hét áll rendelkezésre. A meghallgatások ezután jönnek. Az egész folyamat min. 4-6 hétig boztosan el fog tartani. És ez egy porbafingó, alig évi 2 millió eurót megforgató cég, nem egy BVH kaliberű óriás.

De nekem igazából tökmindegy. A lényeg, hogy a jövő hónap végére már igazgató úrnak hívhassatok :mrgreen:
Nagytiszteletűügyvezetőigazgatóminiszterelnökúrnak foglak szólítani, természetesen! :kalapos: Eszünkbe sem jutna más! :agree:

Na majd számolj be, hogy minden rendben ment-e!
RealMadridFanatic írta: ...
Így elolvasva, amit írtál kapásból azt mondanám, hogy nem lesz semmi gond.

Ha vagy annyira igényes magaddal és a munkáddal szemben, hogy ezt így átgondold, ahogy itt levezetted, akkor biztosan jó munkát fogsz végezni.

Ha tehernek fogod érezni váltani mindig lehet. De legalább egy nagyon jó tapasztalat az életben. Nekem az elmúlt 10 évem csak arról szólt, hogy a saját határaimat feszegettem, ami megterhelő és stresszes. Mindig egy lépéssel előbb jártam, mint ahol a helyem lenne.

Viszont most így megállva és visszanézve az elmúlt 10 évet nem bántam meg semmit és azért tartok ott ahol minden téren, mert kimaxoltam a lehetőségeket.

Nem mindig a könnyebb út a legjobb!

Szurkolunk Neked!Sok sikert!

Ja és gartulálok a második gyerekhez. Én jelenleg erőt gyűjtök a második gyerekhez, mert ez az egy szuperaranyos, de nagyon élénk és totál leszívja az energiát. Iszonyatosan aktív, egy percet sem játszik egyedül non-stop beszél és foglalkoztat minket és mindezt turbó módban. :lol: :D Szóval még egy évet várunk a második gyerekkel azt hiszem.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. december 30., hétfő 20:42

Koszi a valaszokat! :)

Mindenkinek nem is celom megfelelni, raadasul kimondottan olyan szemelyt szeretnenek, aki kizarolag a ceg erdekeit tartja szem elott.

A dontesekkel kapcsolatban ez jo mentalitas, viszont itt a legtobb esetben csak kozep- vagy hosszu tavon derul ki a helyesseg.

Az egyebkent nem kerdes, hogy belevagok-e, mert senkin nem latom, hogy hajlando lenne extrat hozni, akar donteshozoi szerepkorben is, en meg nem birok a langyos vizben evickelni. Ugyanakkor pont ez a veszelye is, mert onmagaban a pozicio nem mutat rosszul az oneletrajzban, viszont a jelenlegi helyzetben, es latva a munkatarsak viszonylag nagy reszenek a moralis melypontjat es ebbol fakado motivaciohianyat, konnyen lehet csunya vege is a tortenetnek, attol majdhogynem fuggetlenul is, hogy en egyebkent jol csinalom-e a dolgom.

Ezt egyebkent a korabban emlitett fazonnal is megbeszeltuk, adok a szavara es ezt O is felhozta, mint negativum, persze hangsulyozta, hogy sem ra- sem lebeszelni nem szeretne.

Szerk.: az csak hab a tortan, hogy napokon belul megszuletik a fiam is, 2 gyerkoccel meg eleve eles valtas kovetkezik. Persze ez edes "problema". :) Viszont az eddigi kenyelmes munkaido, viszonylag stresszmentes munkakor vs magasabb fizetes kerdes is erdekes, de a fentebb emlitett langyos viz effektus miatt ez nem is annyira kerdes.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. december 30., hétfő 16:46

RealMadridFanatic írta:
Szoritok!
Köszönöm!

Ami a helyzetedet illeti, ha már így pörgeted magadban, vélhetőleg leszel magadhoz elég igényes, hogy elbírj a felelősséggel. Megértem, hogy kételkedsz magadban. De ez normális. Vágj bele, legfeljebb egy idő után ott hagyod és már fiatalon lesz néhány év operatív vezetői tapasztalatod. Ki tudja mikor jön hasonló lehetőség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 30., hétfő 14:59

Ha naponta eggyel több jó döntést hozol mint rosszat, akkor az már sikeres nap volt. Én eszerint dolgozok, másképp fel fog orolni. Sztem.
Mindenkinek úgysem lehet megfelelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. december 30., hétfő 13:34

istimester írta: A lényeg, hogy a jövő hónap végére már igazgató úrnak hívhassatok
Szoritok!

Viszont ha mar elougrott ez a tema... Ugy fest, hogy januartol muszaki vezeto leszek a cegunknel, lenyegeben az eddig vazoltak alapjan az ugyvezeto utani a sorban.
Eddig tervezomernokkent dolgoztam, bar a ceg van annyira kicsi (~30 fo), hogy lenyegeben mindennel foglalkoztam eddig is. A kerdes inkabb az, hogy erdemes-e gondolkozni valamilyen alap vezetokepzo tanfolyamon, van-e ezeknek ertelme es letjogosultsaga.

A teljes sztori onnan indul, hogy ez egy kulonosen nehez ev volt, keves megrendelessel, minuszos melot is be kellett vallalni, mert a nullanal a keves bevetel is jobb, a legnagyobb megrendelo pedig ev vegere elfogyott, de amugy is a kovetkezo nagy projektre keszul, igy iden es eselyes, hogy jovore is, kicsit elzartak a csapot. Szoval az egyik vezetosegi tag (az ugyvezeto jobb keze lenyegeben) beavatott a ceg valos helyzetebe honapokkal ezelott, mert szamitott ra, hogy eloallok 1-2 hasznalhato otlettel. Mivel meg fontos a ceg szamomra, meg ebben azert elegge ott volt a lehetoseg is, igyekeztem segiteni amivel lehetett, aztan kicsit derult egbol villamcsapaskent bekerdezett foni, hogy mi lenne ha...

Amikor eloszor ment az otleteles harman, hogy at kellene alakitani a cegen beluli hierarchiat, erre a posztra javasoltam, hogy keressunk egy kulsost, aki mindenfele erzelmi kotodestol mentes, profi es csinaljuk ugy, ahogy mondja. Hat nem ez lett, ami vegulis nem rossz nekem, viszont muszaki vegzettsegu emberkent es rutintalanul, viszonylag fiatalon, raadasul egy mentalisan romokban hevero cegnel elsore nagy falatnak tunik. Es a kerdesre visszakanyarodva, ha valamit csinalok, azt szeretem jol, felkeszulten csinalni, igy ha elesedik ez a helyzet, akkorra jo lenne tudni, hogy merre erdemes nyitnom, hogy kepes legyek olyan szinten teljesiteni, amit elvarok magamtol, illetve ami tenylegesen a ceg hasznara is valik.

Bocsi a kisregenyert, de soha nem tudhatja az ember, hogy hol botlik bele ertekes informacioba, itt meg azert sok az ertelmes tag.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. december 30., hétfő 13:13

Tényleg naiv vagy.

Ezt leges-legkésőbb már akkor tudni lehetett, amikor a város legnagyobb cégének élére (BVH) egy HÁROM napos pályázaton választottak vezetőt. Még egyszer: három napos pályázat. Igazából mindent idézőjelezhetnék, annyira abszurd. A mindig független index Kgeri ülepét jó alaposan kinyalva egy rövid tudósításban letudta a hírt azzal, hogy nyílt pályázaton kiválasztották a BVH új vezetőjét. A lényeg, hogy nincs másik. Még szerencsére :)

Csak az összehasonlítás végett: a sors úgy hozta, hogy én is pont egy energetikai cég ügyvezető posztjára pályázok. Csak a jelentkezés beadására három hét áll rendelkezésre. A meghallgatások ezután jönnek. Az egész folyamat min. 4-6 hétig boztosan el fog tartani. És ez egy porbafingó, alig évi 2 millió eurót megforgató cég, nem egy BVH kaliberű óriás.

De nekem igazából tökmindegy. A lényeg, hogy a jövő hónap végére már igazgató úrnak hívhassatok :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 28., szombat 14:26

Én azt kapom tőle amit vártam. :D

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. december 28., szombat 14:15

kierkegaard írta: https://www.facebook.com/karacsonygerge ... 4601313700

Hát..én nagyon csalódtam megmondom őszintén. Ahogy várni lehetett, karácsony minden szava hazugság volt.
Nem lesz tisztogatás azt mondja..erre mindenhol tisztogatott. Főtávnál kirúgták az igazgatót majd a felsővezetőket. Elkezdtek szállingózni a haverok és szépen fel lesz töltve az összes magas pozició.

Annyira volt nyilt pályázat, hogy pontosan tudtam ki lesz majd az új igazgató.
Jó mondjuk nyilván álomvilágban éltem, az én hibám.
Mondjuk nem tudom, mit vártál. :lol: Mondjuk én sem bíznék bennük, bár inkább hozzáértő embert raknék ilyen pozícióba.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. december 28., szombat 14:01

Ennek a nepnek az egyetlen komoly erossege a szelektiv memoria. :lol: Ki is hasznaljak, akarhanyszor csak lehet...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég