Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 1., szerda 15:19

Ez hülye.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 1., szerda 15:13

Guardiola: "Manchester City were the best club of the last decade. "In terms of points, in terms goals, of trophies... everything. This team was the best," says Manchester City manager Pep Guardiola.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. december 31., kedd 19:51

Ősszel sok csapat volt mar legjobb, sokat nem jelent. Ettol függetlenül valószínűleg a bajnoksagot behuzzak, nincs ellenfel. Azt már csak elbukni lehet.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. december 31., kedd 16:43

Per pill ők a legjobbak, tény. És beszarás, hogy ha megnézed a keretet, akkor papíron max top 5ös csapat. Már most kezdhetnék építeni a szobrot Klopp-nak az Anfield elé, mert nélküle "sehol" nem lennének. Durva a pali... Lényeg a lényeg, hogy felőlem 20 PL címet is nyerhetnek zsinórban (legalább addig se a MU nyerné :shifty: ) csak a BL-ben ne védjenek címet, mert ha nem is triplázás, de kisebbítené a mi triplázásunk. Főleg, hogy mi a csúnya, Kassai vezette Real vagyunk, Ők meg a hamvaiból újjá éledt csoda Pool... :shutup:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. december 31., kedd 16:00

Toti írta:A LiVARpool pedig tenyleg nem veletlenul megy a neten.
Nyilván nem véletelnül, az irigység szar dolog,plusz a legjobbat mindig utálni kell, mi már csak tudhatjuk ezt..
Jelen pillanatban a Pool a numero uno, őket kell megverni ha nyerni akarsz.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. december 31., kedd 15:49

1 en egy szoval nem irtam,h csak szerencsesek,sot a szerencse szot le sem irtam
2 irtam,h nem veszem el az erdemeiket mert oktatnak
3 semmifajta irigyseg nincs mikor az en kedvenc csapatom karjan egy 13as szam virit

Egyszeruen csak megjegyeztem mert rohadtul teny es ezzel kar vitatkozni,h a var nagyon sok esetben segitett nekik,illetve ellenuk szinte egyaltalan nem volt. Ha ez irigyseg,akkor boldogujevet

A LiVARpool pedig tenyleg nem veletlenul megy a neten.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 31., kedd 15:36

nem kell tőlük semmit elvenni. mennek mint egy gép. emellett a szükséges mennyiségű szerencse is megvan. viszont nem véletlenül lett a LiVARpool sem. aki hétről hétre nézi őket volt jópár meccs amit megkaptak. ettől függetlenül idén ők a legjobbak a plben és meg is nyerik.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. december 31., kedd 15:24

Hát nem tudom, mikor ezek a csapatok úgy igazán domináltak, akkor én azt mondtam rájuk, hogy nem szeretném őket kapni a BL-ben, mert nem sok esélyünk lenne. A poolnál ezt nem érzem, egy jó munkás csapat, ahol nincsenek igazi klasszisok (max Mane, de ő se egy Ronaldo vagy Messi). Szóval szerintem erős kicsit ezekkel a csapatokkal egylapon emlegetni őket.
Az, hogy megtesznek mindent azert, h a szerencse is ott legyen mellettuk ez meg alap, más csapat is megtesz mindent érte. Szerintem az utóbbi időben sokkal több a plusz, mint a minusz szerencse oldalon, meglátjuk, ha ez megfordul(ha egyáltalán megfordul...), akkor mit tudnak majd.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 31., kedd 15:17

Simán irigykednek páran, aztán felnagyítják a dolgokat. Amúgy meg jó kapusnak/csapatnak/játékosnak szerencséje is van. Azt azért kár ráfogni egy 14 ponttal vezető, 19 meccsből 18at megnyerő csapatra, hogy csak szerencséje van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. december 31., kedd 15:01

Ugyanez a makk ott volt a barcanal, a bayernnel, NÁLUNK, meg minden olyan csapatnál, amelyik dominált az adott időszakban.

Semmivel nincs nagyobb hatszeluk, mint barmelyik domináns csapatnak.

Ráadásul bőven megtesznek mindent azert, h a szerencse is ott legyen mellettuk.

Megtanultak nyerni, ez a kulcs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. december 31., kedd 14:31

Toti írta: LiVARpool iden hany pontot koszonhet a technologianak? Termeszetesen az erdemeiket nem elvitatva,mert oktatnak,de akarhanyszor lattam szamukra kedvezotlen itelet nem is szuletett.
Idén egyszerűen minden a kezükre játszik. Néztem legutóbb a wolwerhampton ellen őket. Jól jellemzi az egész idényüket, amit a city ellen belőttek a farkasok, most hasonló szituációkból, a stadionból kilőtték a labdát. Végig ez jellemezte az őszt, nekik minden bejön, az ellenfeleknek meg általában semmi. Kíváncsi vagyok meddig lehet ezt így vinni. Persze elismerem jobbak, mint a többiek, de nem ennyivel, mint amit a tabella mutat. BL-ben ki is jött, hogyha nincs a luck, akkor azért meglehet őket fogni.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2019. december 31., kedd 13:08

Angolban nagyjából jól használják a var-t, értenek ott a focihoz.

A Pool-nál meg szimplán csak összeállt minden, bár ideje is volt 3 évtized után felülniük a PL trónjára,vagyis hát a oda először fognak, de tényleg olyan mentalitást kaptak el,hogy iszonyat és ezt mind úgy,hogy tele vannak középszar játékosokkal. :lol:

Nyilván a mag európa és világszinten is elismert és minőségi játékos akik nem mellesleg a legjobb korban vannak(26-28), mindez megspékelve egy remek edzővel aki Milnerekből és Hendersonokból is használható játékosokat faragott.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 31., kedd 12:48

Legalább mi ne kezdjük, most is az összes itélet jogos volt. A gól gól volt, nem pedig kezezés, a másik meg les volt, ennyi, örülnék ha fele ilyen jól használnák a spanyolok is a vart, akkor nyertünk volna a barca ellen

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. december 31., kedd 12:45

LiVARpool iden hany pontot koszonhet a technologianak? Termeszetesen az erdemeiket nem elvitatva,mert oktatnak,de akarhanyszor lattam szamukra kedvezotlen itelet nem is szuletett.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 30., hétfő 14:24

Neuer
Alves, Varane, Ramos, Marcelo
Modric Kroos Iniesta
Messi Lewa Ronaldo
Pad
Buffon, Lahm, Godin, Pique, Xavi, Robben, Ibra
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. december 30., hétfő 13:07

viszot ami vicces még, hogy Kele Janinál a FB posztjában Neuer mellett DDGea került a képzeletbeli kispadra a Dream teamjében. Lewa van csatárként CR és messi mellett (0,93as gólátlaggal), sőőt még David Silva is szerepel a kezdőjében! :lol:
(Neuer, Alves-Pique-Ramos-Lahm, Kroos-Busi-Silva, CR-Lewa-messi)
Kispadon Godin, DDG, Ini, DiMaria, Müller, Suarez, Robben

Akkor már Navasnak is ott a helye, VB-n király volt, utána a Realban is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 30., hétfő 12:14

Iker helyett Neuer, Virdzsin helyett Varane,Lahm heylett dani alves, Xavi helyett Kroos, Neymar helyett meg igazából baletől robbenig bárki elfért vorna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 30., hétfő 12:13

ahogy off topicban is írtam

-------------Neuer
Alves--Godín--Ramos--Marcelo
David Silva-Modric-Iniesta
Robben-Messi-Ronaldo


Neuer utolsó 2 éve szar volt/sérült előtte viszont magasan ott volt akár ellenünk akár a válogatottban.

Alves szinte végig ott volt a topon, Godín vagy Chiellini hatalmas védőmunkát raktak le, Ramos. Marcelo.

David Silva mind a Cityben mind a válogatottban vezér volt. bajnokságok kupák, vb, eb. a mai öreg Silva is hiányzik ha nem kezd a Cityben. Modric. Iniesta.

Robben szintén mind a Bayernben mind a válogatottban ott volt. vb ezüst, tripla, húzóembere a csapatainak. Messi. Ronaldo.

mindegyik ember huzamosan volt top a posztján. nem ilyen 1 éves meg 3-4 éves periódusban.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. december 30., hétfő 12:11

Nálam annyiban változna, hogy Dijk helyett Varane, Kroost Ini, Iniestat Neymar helyére raknám.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. december 30., hétfő 12:05

Nehez olyanokat talalni akik egy evtizeden at hoztak magukat.
Neuer szerintem egyetelmu, senki nincs hozzaveheto en szerintem aki valogatott es klubszinten is hozta magat.
Jobbhatved alves vagy lahm de ott megint ki jon az hogy az evtized masodik feleben mar nem oket mondanam de posztjukon ok hoztam ugy magukat ahogy kell.
Kozepso vedo az szerintem ramos varane. 4bl, vb gyoztesek ramos meg ebt is nyert ebbe az evtizedbe is. Talan piquet lehet meg idehozni de vandijkot 2 jo evvel vicc. Balhatved is szerintem egyertelmu marcelo. Kvalitasokba meg alabat lehetne hozni vagy jordi albat de marcelo nagyobb hatassal volt a csapatara a posztjan mint a masik ketto. De alban meg el lehetne vitatkozni, messivel nagyon jok.
Ramegyek a tamadokra mert az nem kerdes szeribtem hogy messi ronaldo lewa. Lewa mint center egyertelmuen a legjobb volt az elmult evtizedben.
Kozeppalya.. Na ide rengeteg ember lenne. Az evtized elso feleben en nem tudnam kihagyni peldaul schweinsteigert, de itt van kroos modric es iniestat is vetek lenne kihagyni.
--------------------Neuer--------------
Lahm---ramos--varane--marcelo
------iniesta----kroos--modric---
---------messi---lewa----goat---


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég