Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 18., kedd 20:59

Elképesztő,hogy lahoz kaphat meccset blben
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. február 18., kedd 15:17

Kerlon írta:
Realista24 írta: Manchester City sources believe a number of clubs, including Real Madrid, Bayern Munich, PSG and 'the English clubs' have pressured UEFA into taking the stance they have. [The Athletic]

Ez meg egy hosszú, de érdekes olvasmány.
https://www.bbc.co.uk/sport/football/51528427
a PSG? :lol:
A PSG mar egy eve bevasarolta magat hivatalosan is az UEFA-ba, Al-Khelaifi ott van a vegrehajto bizottsagban.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 18., kedd 14:45

'shutterisland írta: costa es felix utan allitolag morata is kidolt es ketseges a pool elleni jateka.
mondjuk ez konkretan nem tudom, hogy igazabol elony vagy hatrany e ( :mrgreen: ) , de ugy nez ki, csak egy fiatal szerb srac lesz a keretben, mint csatar.
gondolom majd valamelyik szelsot betolja simeone vagy meg egy kkp-t. :D
Na nemmintha simeone nem egy baszott nagy NullaNullára akarna játszani :D

Psg dortmundot nézem inkább,kiváncsi vagyok fejben hogy állnak a franciák, a dortmund mindig megszokta rángatni az oroszlán bajszát.

Másik meccsen döntetlent várok és hentelést.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 18., kedd 14:40

Realista24 írta: Manchester City sources believe a number of clubs, including Real Madrid, Bayern Munich, PSG and 'the English clubs' have pressured UEFA into taking the stance they have. [The Athletic]

Ez meg egy hosszú, de érdekes olvasmány.
https://www.bbc.co.uk/sport/football/51528427
Ja mintha olyan sok vizet zavartak volna a bl-ben,hogy útba vannak egy Real Madridnak :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 18., kedd 14:23

Realista24 írta: Manchester City sources believe a number of clubs, including Real Madrid, Bayern Munich, PSG and 'the English clubs' have pressured UEFA into taking the stance they have. [The Athletic]

Ez meg egy hosszú, de érdekes olvasmány.
https://www.bbc.co.uk/sport/football/51528427
a PSG? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 18., kedd 12:19

Manchester City sources believe a number of clubs, including Real Madrid, Bayern Munich, PSG and 'the English clubs' have pressured UEFA into taking the stance they have. [The Athletic]

Ez meg egy hosszú, de érdekes olvasmány.
https://www.bbc.co.uk/sport/football/51528427
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 3., hétfő 23:34

costa es felix utan allitolag morata is kidolt es ketseges a pool elleni jateka.
mondjuk ez konkretan nem tudom, hogy igazabol elony vagy hatrany e ( :mrgreen: ) , de ugy nez ki, csak egy fiatal szerb srac lesz a keretben, mint csatar.
gondolom majd valamelyik szelsot betolja simeone vagy meg egy kkp-t. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 18., szombat 14:38

ziro4vr írta: Felfogásból adódóan az a foci nem állt hozzám a legközelebb, de maga a taktika amennyire tökéletesre lett járatva..az mindenképp kiemelendő.

Azt gondolom önmagából és a taktikából az a csapat hozta ki a legtöbbet.
Gyorsan kiismertek a jatekot es megtalaltak az ellenszert, ugyhogy nem tartott sokaig az az idoszak, de foleg azert nem, mert Mourinho nem volt kepes alkalmazkodni, megujulni, raadasul felmorzsolta a madridi oltozo es a sajto.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 18., szombat 7:18

Csabi írta: UEFA TOTY 2019
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multi ... 264524.jpg

elvileg megváltozatták a 433-as szokásos felállást 424-re, hogy cé beférjen. :lol:
Last year’s TOTY literally had the SAME formation with CR, Messi, Hazard & Mbappé. Stop this nonsense
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 16., csütörtök 9:54

UEFA TOTY 2019
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multi ... 264524.jpg

elvileg megváltozatták a 433-as szokásos felállást 424-re, hogy cé beférjen. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 2., csütörtök 22:20

2011-12es csapat tényleg baszó volt. Olyan mint a 2016-17 fiatalabb virdzsin változata.Céronaldo legjobb szezonja volt. Na de annyira nem volt jó mint a 2017-18as premjerliga győztes mencseszterszity.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 2., csütörtök 22:09

Azért azzal a focival értük el a mai napig rekordnak számító 121 liga gólt is. Nagyon jó kis szezon volt tényleg, valóban a BL győzelem hiányzott onnan nagyon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 2., csütörtök 21:52

Toti írta: Az ilyen buzi cikkeknek mi ertelme van egyebkent? Mert valaki gondolt egyet aztan szubjektiven osszeallitott egy listat? Kosz nem,meg se szoktam nyitni. Valamelyik nap feljott a szo a pl topicban a liverpool kapcsan az irigysegrol,na.. az itt kezdodik. Hogy 10bol 4x a real madrid nyer es hova teszik barmelyik gyoztes csapatunkat? Nemtudom,nem nyitottam meg, 3.? 4.? Ugyan..
4,7,9 :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 2., csütörtök 21:39

Felfogásból adódóan az a foci nem állt hozzám a legközelebb, de maga a taktika amennyire tökéletesre lett járatva..az mindenképp kiemelendő.

Azt gondolom önmagából és a taktikából az a csapat hozta ki a legtöbbet.
Nem illik.

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. január 2., csütörtök 21:02

kierkegaard írta: Számomra a 11/12-es szezon volt életem legjobb real madridja. Gyilkos kontrák, egész szezonon át tartó élvezetes játék. Azt a marcelo megindulást a blben a bayern ellen az utolsó percekben pedig soha nem fogom elfelejteni.

Csak a bl hiányzott volna a tökéletes szezonhoz.

Ennél a videónál pl a hideg kiráz: https://www.youtube.com/watch?v=Uf0tVCs2xFQ :D
Adom. 98 óta követem a Realt. A 2002-2003-as del Bosque féle Real mellett a 2011-2012 Mou féle Real volt számomra a legerősebb és a legélvezetesebb nézni. Konkrétan a 2. Évi Mou féle kontrázó Reáltól egész európa rettegett... sajnálom, hogy hamar véget ért az a korszak. Azért a 4 Bl serleg kicsit kárpótol:D

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. január 2., csütörtök 20:23

Számomra a 11/12-es szezon volt életem legjobb real madridja. Gyilkos kontrák, egész szezonon át tartó élvezetes játék. Azt a marcelo megindulást a blben a bayern ellen az utolsó percekben pedig soha nem fogom elfelejteni.

Csak a bl hiányzott volna a tökéletes szezonhoz.

Ennél a videónál pl a hideg kiráz: https://www.youtube.com/watch?v=Uf0tVCs2xFQ :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 2., csütörtök 19:24

A 16/17es Real kb az elmúlt 60 év legjobb csapata volt.

Az élvezhetőség az jó szó szerintem mert nyilvánvaló,hogy ahogy megerőszakoltuk a klubfutballt ebben az évtizedben azt rajtunk kívül senki nem élvezte :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MatyiG
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. augusztus 27., kedd 15:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MatyiG » 2020. január 2., csütörtök 18:52

Sierra írta:
Pipita írta: https://bleacherreport.com/articles/286 ... the-decade

Szerintem ezt a cikket sikerült továbbfejleszteniük.

Amúgy nyilván mindkettő szánalmas vergődés. :lol:
Amúgy ez felbasz, hogy a 10-11-es barca ennyire szét van szopkodva. Ellenünk egy erősen elcsalt hazai meccs segítségével jutottak tovább a BL döntőbe, a bajnokságban végig fej-fej mellett mentek, 4 ponttal nyertek csak, a spanyol kupadöntőt meg behúztuk ellenük. Sztem a 08-09-es meg a 09-10-es volt az igazán domináns barcelona. Persze nem mondom, hogy nem voltak erősek abban a szezonban, de pont utána kezdtek leszállóágba menni. A 14-15-ös csapat sokkal erősebb volt, a Messi-Suarez-Neymar trió abban az évben brutális volt. Na mindegy, tény hogy egy erős csapat volt az is, de hogy 2 ilyen szaros listán is az elsők, na hagyjuk már. A Bayern 12-13-ban sokkal dominánsabb csapat volt.

Nálam a top3-ban a 12/13-as Bayern, a 14/15-ös Barca meg a 16/17-es Real van, sorrendet nehéz állítani. :D Egyformán erősek voltak az adott szezonban, Bayernnek talán jobban kijött az eredményeiben.
A 09/10-es csapatnál azért erősebb volt a 10/11-es, de egyébként egyetértek, a 08/09-es és a 14/15-ös is erősebb volt.

Amúgy ezeknél a listáknál szerintem az adott csapat játékának élvezhetősége döntött az eredményeiken kívül, jobb ötletem nincs.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. január 2., csütörtök 18:36

Az ilyen buzi cikkeknek mi ertelme van egyebkent? Mert valaki gondolt egyet aztan szubjektiven osszeallitott egy listat? Kosz nem,meg se szoktam nyitni. Valamelyik nap feljott a szo a pl topicban a liverpool kapcsan az irigysegrol,na.. az itt kezdodik. Hogy 10bol 4x a real madrid nyer es hova teszik barmelyik gyoztes csapatunkat? Nemtudom,nem nyitottam meg, 3.? 4.? Ugyan..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 2., csütörtök 18:26

Pipita írta: https://bleacherreport.com/articles/286 ... the-decade

Szerintem ezt a cikket sikerült továbbfejleszteniük.

Amúgy nyilván mindkettő szánalmas vergődés. :lol:
Amúgy ez felbasz, hogy a 10-11-es barca ennyire szét van szopkodva. Ellenünk egy erősen elcsalt hazai meccs segítségével jutottak tovább a BL döntőbe, a bajnokságban végig fej-fej mellett mentek, 4 ponttal nyertek csak, a spanyol kupadöntőt meg behúztuk ellenük. Sztem a 08-09-es meg a 09-10-es volt az igazán domináns barcelona. Persze nem mondom, hogy nem voltak erősek abban a szezonban, de pont utána kezdtek leszállóágba menni. A 14-15-ös csapat sokkal erősebb volt, a Messi-Suarez-Neymar trió abban az évben brutális volt. Na mindegy, tény hogy egy erős csapat volt az is, de hogy 2 ilyen szaros listán is az elsők, na hagyjuk már. A Bayern 12-13-ban sokkal dominánsabb csapat volt.

Nálam a top3-ban a 12/13-as Bayern, a 14/15-ös Barca meg a 16/17-es Real van, sorrendet nehéz állítani. :D Egyformán erősek voltak az adott szezonban, Bayernnek talán jobban kijött az eredményeiben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég