Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 2., csütörtök 22:09

Azért azzal a focival értük el a mai napig rekordnak számító 121 liga gólt is. Nagyon jó kis szezon volt tényleg, valóban a BL győzelem hiányzott onnan nagyon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 2., csütörtök 21:52

Toti írta: Az ilyen buzi cikkeknek mi ertelme van egyebkent? Mert valaki gondolt egyet aztan szubjektiven osszeallitott egy listat? Kosz nem,meg se szoktam nyitni. Valamelyik nap feljott a szo a pl topicban a liverpool kapcsan az irigysegrol,na.. az itt kezdodik. Hogy 10bol 4x a real madrid nyer es hova teszik barmelyik gyoztes csapatunkat? Nemtudom,nem nyitottam meg, 3.? 4.? Ugyan..
4,7,9 :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 2., csütörtök 21:39

Felfogásból adódóan az a foci nem állt hozzám a legközelebb, de maga a taktika amennyire tökéletesre lett járatva..az mindenképp kiemelendő.

Azt gondolom önmagából és a taktikából az a csapat hozta ki a legtöbbet.
Nem illik.

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. január 2., csütörtök 21:02

kierkegaard írta: Számomra a 11/12-es szezon volt életem legjobb real madridja. Gyilkos kontrák, egész szezonon át tartó élvezetes játék. Azt a marcelo megindulást a blben a bayern ellen az utolsó percekben pedig soha nem fogom elfelejteni.

Csak a bl hiányzott volna a tökéletes szezonhoz.

Ennél a videónál pl a hideg kiráz: https://www.youtube.com/watch?v=Uf0tVCs2xFQ :D
Adom. 98 óta követem a Realt. A 2002-2003-as del Bosque féle Real mellett a 2011-2012 Mou féle Real volt számomra a legerősebb és a legélvezetesebb nézni. Konkrétan a 2. Évi Mou féle kontrázó Reáltól egész európa rettegett... sajnálom, hogy hamar véget ért az a korszak. Azért a 4 Bl serleg kicsit kárpótol:D

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. január 2., csütörtök 20:23

Számomra a 11/12-es szezon volt életem legjobb real madridja. Gyilkos kontrák, egész szezonon át tartó élvezetes játék. Azt a marcelo megindulást a blben a bayern ellen az utolsó percekben pedig soha nem fogom elfelejteni.

Csak a bl hiányzott volna a tökéletes szezonhoz.

Ennél a videónál pl a hideg kiráz: https://www.youtube.com/watch?v=Uf0tVCs2xFQ :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 2., csütörtök 19:24

A 16/17es Real kb az elmúlt 60 év legjobb csapata volt.

Az élvezhetőség az jó szó szerintem mert nyilvánvaló,hogy ahogy megerőszakoltuk a klubfutballt ebben az évtizedben azt rajtunk kívül senki nem élvezte :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MatyiG
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. augusztus 27., kedd 15:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MatyiG » 2020. január 2., csütörtök 18:52

Sierra írta:
Pipita írta: https://bleacherreport.com/articles/286 ... the-decade

Szerintem ezt a cikket sikerült továbbfejleszteniük.

Amúgy nyilván mindkettő szánalmas vergődés. :lol:
Amúgy ez felbasz, hogy a 10-11-es barca ennyire szét van szopkodva. Ellenünk egy erősen elcsalt hazai meccs segítségével jutottak tovább a BL döntőbe, a bajnokságban végig fej-fej mellett mentek, 4 ponttal nyertek csak, a spanyol kupadöntőt meg behúztuk ellenük. Sztem a 08-09-es meg a 09-10-es volt az igazán domináns barcelona. Persze nem mondom, hogy nem voltak erősek abban a szezonban, de pont utána kezdtek leszállóágba menni. A 14-15-ös csapat sokkal erősebb volt, a Messi-Suarez-Neymar trió abban az évben brutális volt. Na mindegy, tény hogy egy erős csapat volt az is, de hogy 2 ilyen szaros listán is az elsők, na hagyjuk már. A Bayern 12-13-ban sokkal dominánsabb csapat volt.

Nálam a top3-ban a 12/13-as Bayern, a 14/15-ös Barca meg a 16/17-es Real van, sorrendet nehéz állítani. :D Egyformán erősek voltak az adott szezonban, Bayernnek talán jobban kijött az eredményeiben.
A 09/10-es csapatnál azért erősebb volt a 10/11-es, de egyébként egyetértek, a 08/09-es és a 14/15-ös is erősebb volt.

Amúgy ezeknél a listáknál szerintem az adott csapat játékának élvezhetősége döntött az eredményeiken kívül, jobb ötletem nincs.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. január 2., csütörtök 18:36

Az ilyen buzi cikkeknek mi ertelme van egyebkent? Mert valaki gondolt egyet aztan szubjektiven osszeallitott egy listat? Kosz nem,meg se szoktam nyitni. Valamelyik nap feljott a szo a pl topicban a liverpool kapcsan az irigysegrol,na.. az itt kezdodik. Hogy 10bol 4x a real madrid nyer es hova teszik barmelyik gyoztes csapatunkat? Nemtudom,nem nyitottam meg, 3.? 4.? Ugyan..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 2., csütörtök 18:26

Pipita írta: https://bleacherreport.com/articles/286 ... the-decade

Szerintem ezt a cikket sikerült továbbfejleszteniük.

Amúgy nyilván mindkettő szánalmas vergődés. :lol:
Amúgy ez felbasz, hogy a 10-11-es barca ennyire szét van szopkodva. Ellenünk egy erősen elcsalt hazai meccs segítségével jutottak tovább a BL döntőbe, a bajnokságban végig fej-fej mellett mentek, 4 ponttal nyertek csak, a spanyol kupadöntőt meg behúztuk ellenük. Sztem a 08-09-es meg a 09-10-es volt az igazán domináns barcelona. Persze nem mondom, hogy nem voltak erősek abban a szezonban, de pont utána kezdtek leszállóágba menni. A 14-15-ös csapat sokkal erősebb volt, a Messi-Suarez-Neymar trió abban az évben brutális volt. Na mindegy, tény hogy egy erős csapat volt az is, de hogy 2 ilyen szaros listán is az elsők, na hagyjuk már. A Bayern 12-13-ban sokkal dominánsabb csapat volt.

Nálam a top3-ban a 12/13-as Bayern, a 14/15-ös Barca meg a 16/17-es Real van, sorrendet nehéz állítani. :D Egyformán erősek voltak az adott szezonban, Bayernnek talán jobban kijött az eredményeiben.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 2., csütörtök 18:18

Raadasul rugtunk annak a juvenak 4 golt, akik elotte talan kaotak kettot vagy harmat az egesz egyenes kiesésesbe. Azt is fokent csak állítottból.

17-es csapatunk szvsz a csucsbarcan kívül bárki ellen az esélyesebb fél volna.
De ellenuk is 50 50 siman, barmilyen döntőben.
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 2., csütörtök 18:10

Remy írta: Sírhattok, de jogos. Kassai és társaik miatt jött csak a 4 BL, szerencsénk volt, na... inkább örüljünk, hogy nem vették el utólag a címeket. Kassai se véletlenül vonult vissza, edddig tudta Perez a piacon tartani.
:D :D

Ráadásul a 2017-es Real iszonyat baszó volt. Nem volt ellenfelünk, és brutál jó focit toltunk emellé. Pedig végig ott volt az edzőn, a játékosokon a nyomás, hogy soha senkinek nem sikerült még a címvédés, erre döntőznek... majd a döntőben, mint vmi grundfoci, a Juventusnak gyakorlatilag nem volt esélye. És a pszichikai hadviselés és nyomás ellenére szétzúzták a Juvét, és lőttek 4 gólt egy BL döntőben. De nyilván ez mit se számít. :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 2., csütörtök 14:16

Sírhattok, de jogos. Kassai és társaik miatt jött csak a 4 BL, szerencsénk volt, na... inkább örüljünk, hogy nem vették el utólag a címeket. Kassai se véletlenül vonult vissza, edddig tudta Perez a piacon tartani.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 2., csütörtök 14:04

Kemény, hogy akik írják ezeket a listákat ők pénzt kapnak ezért munka néven. :|

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 2., csütörtök 13:57

A legszebb hogy bármelyik csapat dobogot kapott volna ezeken a humbuk listákon azok közül akiket kiporoltunk a döntőben ha megynerik.

Mekkora hype volt körülöttük abban az 1 honapban :lol: olyanok voltunk mint Voldemort megse mertek említeni minket mint esélyesek :lol:

A második lista amúgy jobb. Szerintem is előrébb van a bajnok manchester city barmelyik bl győztes csapatunknál :lol: még a tavalyi spursot meg ajaxot hiányolom a listákról :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. január 2., csütörtök 13:48

https://bleacherreport.com/articles/286 ... the-decade

Szerintem ezt a cikket sikerült továbbfejleszteniük.

Amúgy nyilván mindkettő szánalmas vergődés. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 2., csütörtök 13:47

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Real, Barca és Bayern legjobb csapatai, ebben a sorrendben nálam. Nonszensz hogy az évtized korszakalkotó csapata egy ilyen listán ne férjen dobogóra.

De ez van, 10et kellett volna nyerni valszeg hogy el legyen ismerve ez a caapat.
Akkor nem lett volna ilyen lista létrehozva :mrgreen:
Akkor csináltak volna az elmúlt 5 évtized legjobb bl győzteseiről ahol Utolsók lennénk a 2004es porto mögött :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 2., csütörtök 13:45

De alapból mik a szempontok ? :lol: mert ha csak a döntőt nézem a 2019es pool az utolsó utáni kéne legyen.A 2017es Real meg a nonpluszultra. Valahogy sehogy nem áll össze a kép fosibácsi listáján :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 2., csütörtök 13:44

ziro4vr írta: Real, Barca és Bayern legjobb csapatai, ebben a sorrendben nálam. Nonszensz hogy az évtized korszakalkotó csapata egy ilyen listán ne férjen dobogóra.

De ez van, 10et kellett volna nyerni valszeg hogy el legyen ismerve ez a caapat.
Akkor nem lett volna ilyen lista létrehozva :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 2., csütörtök 13:38

Real, Barca és Bayern legjobb csapatai, ebben a sorrendben nálam. Nonszensz hogy az évtized korszakalkotó csapata egy ilyen listán ne férjen dobogóra.

De ez van, 10et kellett volna nyerni valszeg hogy el legyen ismerve ez a caapat.
Nem illik.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 2., csütörtök 13:27

remélem a 2030-as listán a top5-ben se leszünk, a 10., 9., 8., 7. pozíció legyen a mienk :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég