Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 6., hétfő 15:03

Remy írta: JOKER: Egy tökéletes ívet bemutató remekmű, amit Joaquin Phoenix tesz halhatatlanná.
*nézhetetlenné.










:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 6., hétfő 15:00

JOKER: Egy tökéletes ívet bemutató remekmű, amit Joaquin Phoenix tesz halhatatlanná.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: géza » 2020. január 6., hétfő 11:30

rashidm írta: Még az első résszel egyet is értenék részben, a második pont az hogy? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Úgy elkúrta a 8. részt Ryan, hogy arra szavak nincsenek. Persze a 9. rész próbálta ezeket kijavítani, csak egy korszakot lezáró filmnek nem erről kellene szólnia. Voltak emlékezetes jelenetek igen: Leia repülése, Rose és Finn csodás kalandja, Snoke "bemutatása", és még tudnám sorolni estig. Új dolgokat ne hozzon be egy rendező, ha nincsenek rendesen kibontva, mert ezzel csak azt éri el, hogy rosszabb lesz a film. Mondjuk nem értem, miért nem JJ rendezte mindhárom filmet, talán egy fokkal jobb lett volna a trilógia.
Szerintem nem kurta el a 8. reszt, voltak erdekes jelenetek, azt nem tagadom, de melyik SW reszben nem voltak? Szamomra raadasul lenyegesen tobbet nyom latba pl. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rey es Kylo kapcsolatanak megalapozasa, Kylo orlodosenek bemutatasa es kifejtese, az epikus harc az imperial guardok ellen, Luke vs. Kylo, mind-mind olyan jelenetek voltak, amelyekre emlekezni fogok evek mulva is. A TROS-ben mire fogunk? Hogy a random visszatert Palpatine eljatssza Reyyel ugyanazt, mint Lukekal a 6. resz vegen pepitaban, vagy a 7. reszre, ami konkretan egy reboot volt.

Geci, JJ-nek ennyi volt az egesz SW tudasa, hogy van egy gps device amit meg kell talalni, ami eljuttatt egy korabbi kedvelt szereplohoz, kozben megjelennek ujra a bolygogyilkolo sugarak, termeszetesen felrobbantunk egyet ha mar van minden hajon, aztan ki kell loni egy tornyot, hogy sikerulhessen a nagy terv.

Nem volt tokeletes az SW8, de legalabb tokos volt, par befuccsolt es ertelmetlen jelenettel, de sokkal inkabb legyen ez, mint ujabb halalcsillag meg egy kalapbol elohuzott Palpatine.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. január 6., hétfő 10:29

géza írta: Megneztem vegre en is a TROS-t. Nem lett rossz film, de sokkal nagyobb potencial volt benne. Ket dolog egybol biztosra valt szamomra amikor elhagytam a mozit:

1. JJ Abramsnal puhabb pocsu, biztosra meno, semmi kockazatot nem vallalo rendezo nincs Hollywoodban.
2. Ha Rian Johnson rendezi a befejezo reszt, sokkal emlekezetesebb es jobb befejezest kapunk.

Ebbol a trilogiabol egyedul a nyolcadik resz, amiben voltak emlekezetes jelenetek, jelenetek aminek voltak tetjei, az volt az egyetlen ami probalt uj dolgokat vinni a tortenetbe, de hat az embereknek a 4. meg 6. resz rebootja kellett uj otletek helyett. :lol:
Még az első résszel egyet is értenék részben, a második pont az hogy? :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Úgy elkúrta a 8. részt Ryan, hogy arra szavak nincsenek. Persze a 9. rész próbálta ezeket kijavítani, csak egy korszakot lezáró filmnek nem erről kellene szólnia. Voltak emlékezetes jelenetek igen: Leia repülése, Rose és Finn csodás kalandja, Snoke "bemutatása", és még tudnám sorolni estig. Új dolgokat ne hozzon be egy rendező, ha nincsenek rendesen kibontva, mert ezzel csak azt éri el, hogy rosszabb lesz a film. Mondjuk nem értem, miért nem JJ rendezte mindhárom filmet, talán egy fokkal jobb lett volna a trilógia.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 6., hétfő 10:21

Ha jól emlékszem a 8 részben lett elkúrva minden. A 7-es egész jó volt, de a 8-ban olyan irányba terelték a karaktereket, hogy nem igazán maradtak lehetőségek, az egész 9 filmet lehetett előre tudni, hogy mi fog történni.

Mondjuk állítólag JJ is 3 vagy 3 és fél órás filmet akart, de fogalmam sincsen minek? Nézzük több ideig Rey fegyencedzését az erdőben? :lol:
Esküszöm már vártam mikor issza meg a nyers tojást, mint Rocky :lol:

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: géza » 2020. január 6., hétfő 10:12

Megneztem vegre en is a TROS-t. Nem lett rossz film, de sokkal nagyobb potencial volt benne. Ket dolog egybol biztosra valt szamomra amikor elhagytam a mozit:

1. JJ Abramsnal puhabb pocsu, biztosra meno, semmi kockazatot nem vallalo rendezo nincs Hollywoodban.
2. Ha Rian Johnson rendezi a befejezo reszt, sokkal emlekezetesebb es jobb befejezest kapunk.

Ebbol a trilogiabol egyedul a nyolcadik resz, amiben voltak emlekezetes jelenetek, jelenetek aminek voltak tetjei, az volt az egyetlen ami probalt uj dolgokat vinni a tortenetbe, de hat az embereknek a 4. meg 6. resz rebootja kellett uj otletek helyett. :lol:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. január 5., vasárnap 16:52

Én is láttam, egész jó film. Érdemes megnézni.
"And my heart will leave you never."

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2020. január 5., vasárnap 16:26

Mindenkivel Oscart nyerő Deák Kristóf egész estés filmje, a Foglyok ma még ingyen nézhető a médiaklikken, ha valakit érdekel.

A Rákosi korban játszódik, egy abszurd sztori, igaz történet alapján. Szerintem abszolút megéri azt a másfél órát.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 4., szombat 18:02

talan itt van a legjobb helyen.

meghalt gesztesi karoly, allitolag vezetes kozbeni infarktus. :(

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Acewill » 2020. január 4., szombat 15:04

Nálam, idén a The Peanut Butter Falcon viszi a prímet, bár elég sok filmet még nem láttam, de ez nálam nagyot ütött, csak kár, hogy ilyen rövid volt..

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. január 4., szombat 12:22

P. Krisz írta:
a Szepseg es a szornyeteget meg se mertem nezni.
Egyszer meg lehet nézni, de csodát ne várj tőle. A legnagyobb bajom nekem a zenével volt. A rajzfilmek az volt talán a legnagyobb erőssége, Alan Menken kapott is érte 2 Oscart. Itt is Menken volt a zeneszerző de nem sikerült jól a frissítés. A történetben volt egy teljesen felesleges szál is. Gaston viszont nagyon jó volt.
Amikor megjelent, akkor volt valami hir, hogy az egyik orszagban betiltottak, mert van benne egy meleg szál is. Akkor mondtam, hogy kosz, de nem.

Mickey írta:Meg a Demóna 1-2. része, ami hasonló stílus, és jónak hatott.
A masodik reszt varom, hogy kijojjon magyarul is. :kalapos:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. január 4., szombat 11:41

a Szepseg es a szornyeteget meg se mertem nezni.
Egyszer meg lehet nézni, de csodát ne várj tőle. A legnagyobb bajom nekem a zenével volt. A rajzfilmek az volt talán a legnagyobb erőssége, Alan Menken kapott is érte 2 Oscart. Itt is Menken volt a zeneszerző de nem sikerült jól a frissítés. A történetben volt egy teljesen felesleges szál is. Gaston viszont nagyon jó volt.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 4., szombat 11:12

h3x0r írta: The Lion King (2019)

A kepvilag tetszett, az allatok kinezetet nagyon jol megcsinaltak es ezzel nagyjabol el is mondtam minden pozitivumot a filmrol. A szinkron viszont valami botrany, egyaltalan nem tudtak atadni a karakterek szemelyiseget vagy barmilyen erzelmet. A zenekrol inkabb nem is beszelnék. Persze lehet csak nem en vagyok mar a celkozonseg, de ha nosztalgiazni szeretnek, inkabb eloveszem majd a 25 evvel ezelotti meset. Pedig par eve az uj Dzsungel konyve tetszett, ezt a filmet inkabb mondanam kozepesnek, az Aladdin nagyon gyenge volt, a Szepseg es a szornyeteget meg se mertem nezni.
A Szépség és a Szörnyeteg kapcsán, nekem a 2014-es tetszett.
Francia -Német rendezésű.

Vagy a 2015 ös Hamupipőke se volt rossz, számomra.
Meg a Demóna 1-2. része, ami hasonló stílus, és jónak hatott.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. január 4., szombat 11:03

The Lion King (2019)

A kepvilag tetszett, az allatok kinezetet nagyon jol megcsinaltak es ezzel nagyjabol el is mondtam minden pozitivumot a filmrol. A szinkron viszont valami botrany, egyaltalan nem tudtak atadni a karakterek szemelyiseget vagy barmilyen erzelmet. A zenekrol inkabb nem is beszelnék. Persze lehet csak nem en vagyok mar a celkozonseg, de ha nosztalgiazni szeretnek, inkabb eloveszem majd a 25 evvel ezelotti meset. Pedig par eve az uj Dzsungel konyve tetszett, ezt a filmet inkabb mondanam kozepesnek, az Aladdin nagyon gyenge volt, a Szepseg es a szornyeteget meg se mertem nezni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 4., szombat 0:46

ÉLŐSKÖDŐK: Már a cím is fantasztikus, de maga a film? Az meg zseniális. Tökéletes egyeddé gyúrt alkotás, ami bravúrosan mozog a műfajok között. Egy kis humor, még több dráma, és egy elképesztően nyomasztó légkör, a társadalmi rétegek közötti különbségekkel megfűszerezve.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. január 4., szombat 0:10

RealAsensio írta:
sebydani írta:

Jó is, hogy mondod. Ha jól emlékszem tegnaptól lehet menni moziba megnézni.
En tegnap voltam megnezni. Kurvajo volt! Tetszett.
En is ma voltam megnezni, szerintem is jo kis film lett.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 3., péntek 23:47

Faust írta: Volt egyszer egy Amerika iszonyat jo, de az mar tenyleg embertelen. :lol: De meghalalja ha raszanja az ember az idot, de hat az sem a minden evben megnezos darab.
Ide már szabit kell kivenni, olyan hosszú.... :mrgreen:
De ott van a szeren.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 3., péntek 23:43

Volt egyszer egy Amerika iszonyat jo, de az mar tenyleg embertelen. :lol: De meghalalja ha raszanja az ember az idot, de hat az sem a minden evben megnezos darab.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 3., péntek 23:37

sebydani írta:
ziro4vr írta: Még a Knives out érdekel, de Johnson szerintem tipikusan túlértékelt fazon.
Jó is, hogy mondod. Ha jól emlékszem tegnaptól lehet menni moziba megnézni.
En tegnap voltam megnezni. Kurvajo volt! Tetszett.
:goat:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 3., péntek 23:36

Remy írta: AZ ÍR: Teljes mértékben látszik, hogy Scorsese kellő odafigyeléssel vezényelte le ezt a filmjét is. Pacino zseni, Pesci és De Niro szintén. 3 óráig tök jól működik, aztán totál kizökkent a túlnyújtásával.
"Volt egyszer egy Amerika..."

Páran ezt a filmet hozzák fel, ellenpéldaként. Inkább említik mesterműnek...
Nagyon hosszú alkotás.

Idén:
Joker, John Wick 3, Alita: A harc angyala,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2020. január 3., péntek 23:41-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég