Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 13., hétfő 12:57

R. Carlos írta:
Remélem Valverdét egy meccsre tiltják el csak. Amúgy sosem értettem, hogy egy plusz sorozat, amibe kvalifikálni kell magadat, miért tud kihatni a bajnokságra?
Amiatt, hogy egy esetleges 3-0nál ne kezdjenek el a kikapottak az utolsó 10 percben lábakat törni.

A Sevilla meg kemény lesz, de idegenben messze nem olyan komoly tényezők, mint otthon.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 13., hétfő 12:47

Kíváncsian várom a nyarat is, mekkora játékosmozgás lesz.
Zidane belenyúl-e komolyabban, tudunk-e eladni.

Durván lehetne takarítani....Odri, Vallejo, Ceba, James, Mariano, Brahim, Bale (?)
Kérdéses Isco is, bár sztm ZZ miatt marad.
Szélre is vagyunk sokan, így Asensio vagy Lucas Vázquez is átadólistára kerülhetne. Persze csak ha számítunk Vinire és Rodryra. Kuborol majdnem el is feledkeztem, de ő lehet megint kölcsönös lesz.
Jovic is kérdéses.
Hakimi és Ödegaard gondolom visszatérő lesz.

Mehet majd a matek ezerrel.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 13., hétfő 12:44

R. Carlos írta: Örülök a győzelemnek szó se róla, de előre kell tekinteni, jön a Sevilla, ami nem lesz piskóta főleg a Valencia és az Atletico elleni meccs után, úgy, hogy két kulcsemberünk is kiesik sérülés és eltiltás miatt.
Van az 3 is, Ramos, Fede, Benz. :x a védelem, a kp és a támadósor legfontosabb elemei. Hazardról nem is beszélve, már lassan hozzászokok, hogy nincs :lol:
Tartok a Sevilla meccstől én is, most ezután a siker után maximálisan oda kell tennie magát mindenkinek megint, hogy ne bukjunk pontot, pontokat. Stabil idén a Sevilla
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 13., hétfő 11:52

Örülök a győzelemnek szó se róla, de előre kell tekinteni, jön a Sevilla, ami nem lesz piskóta főleg a Valencia és az Atletico elleni meccs után, úgy, hogy két kulcsemberünk is kiesik sérülés és eltiltás miatt.

Újabb fejfájást okozhat ez Zidanenak. Én mindenesetre betippelek ide egy kezdőt:
Courtois - Carvajal, Varane, Militao, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modric - Isco, Rodrygo - Jovic

Remélem Valverdét egy meccsre tiltják el csak. Amúgy sosem értettem, hogy egy plusz sorozat, amibe kvalifikálni kell magadat, miért tud kihatni a bajnokságra? Ezt úgy értem, hogy ha a vb döntőben kiállítanak téged, akkor sem esel ki a soron következő válogatott meccsről, ami nem az a sorozat.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 8., szerda 9:40

Isco csak Viniciust előzi a sorban úgy néz ki, azt meg jogosan. Rodrygo ott van, a többiek pedig kihullottak.
Hazard, Bale, Lucas, James, Asensio.

Ezt a kupát a Valencia és az Atletico fogja a legkomolyabban venni, nekik létfontosságú egy ilyen kupa. A Barca és Mi pedig nem tehetjük meg, hogy nem vesszük komolyan, de nyilván mindenki érzi, hogy nem ezek az év meccsei, nem úgy futnak majd ki mint majd a BL-ben.
De a felkészülésnek és a csapat összeállításnak ettől még a legkomolyabbnak kell lennie.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 9:14

Kerlon írta:
R. Carlos írta:

Akkor úgy tűnik, hogy ezt a sörmeccset 3000 néző előtt komolyan fogjuk venni?
Ez a sörmeccs meg az esetleges szuperkupa győzelem 11 millió eurós pénz jutalommal jár. :kalapos:
Meg mit várunk, kiküldjük a Castillát?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 8., szerda 9:11

R. Carlos írta:
Realista24 írta: Marca’s starting XI against Valencia: Courtois - Carvajal Ramos Varane Mendy - Valverde Casemiro Kroos Isco - Rodrygo Jovic
Akkor úgy tűnik, hogy ezt a sörmeccset 3000 néző előtt komolyan fogjuk venni?
Ez a sörmeccs meg az esetleges szuperkupa győzelem 11 millió eurós pénz jutalommal jár. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. január 8., szerda 9:08

Nekem tetszik ez a kezdő.
Jovicnak nagyon szurkolok.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 8., szerda 8:44

Egyszer megnézném Isco pozícióban Modricsot is, szerintem jobban lenne tehermentesítve mint hátrébb.

Egyébként ez nem olyan rossz, másik verzió amit jó lenne megnézni 4-3-3 Brahim jobbszélen.
Love football, hate antifa.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 8., szerda 8:33

Realista24 írta: Marca’s starting XI against Valencia: Courtois - Carvajal Ramos Varane Mendy - Valverde Casemiro Kroos Isco - Rodrygo Jovic
sejtettem h megpróbalja a legerosebb csapatot kirakni, csak ne seruljon mar senki amilyen szerencsések vagyunk. iscot most leszarom kivételesen, de szerintem sevilla ellen is ő lesz :|

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. január 8., szerda 8:31

Realista24 írta: Marca’s starting XI against Valencia: Courtois - Carvajal Ramos Varane Mendy - Valverde Casemiro Kroos Isco - Rodrygo Jovic
Ha valaki elmagyarázza nekem, h mit rakott le Isco az elmúlt meccsein, h lassan már újra állandó kezdőként kell vele számolni, annak adok egy fagyit :ike:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 8., szerda 8:26

Realista24 írta: Marca’s starting XI against Valencia: Courtois - Carvajal Ramos Varane Mendy - Valverde Casemiro Kroos Isco - Rodrygo Jovic
Akkor úgy tűnik, hogy ezt a sörmeccset 3000 néző előtt komolyan fogjuk venni?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 8:10

Marca’s starting XI against Valencia: Courtois - Carvajal Ramos Varane Mendy - Valverde Casemiro Kroos Isco - Rodrygo Jovic
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 15., vasárnap 12:13

Realista24 írta:
Kerlon írta: Amúgy évek óta nem tudjuk őket rendesen megpicsázni, szóval én alapból nem várok sokat ettől a meccstől. Gyakorlatilag az elmúlt 5 évben mindenkin átgázoltunk legalább egyszer, kivétel a Valencián. Ha szarok voltak, ha jók... pár szoros győzelem max, de megruházni őket...
Idegenben vertük őket agyon 1-4-re, ellenállhatatlan játékkal. Ott voltam B-)
Tényleg, 2 éve, valamiért ez kimaradt. Amúgy meg 13-ig kéne visszamenni... Egész addig van egy cs 1 gólos győzelem és a legtöbb meccs 3-4 gólt hozott. Lehet rakni kéne rá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. december 15., vasárnap 12:11

Kerlon írta: Amúgy évek óta nem tudjuk őket rendesen megpicsázni, szóval én alapból nem várok sokat ettől a meccstől. Gyakorlatilag az elmúlt 5 évben mindenkin átgázoltunk legalább egyszer, kivétel a Valencián. Ha szarok voltak, ha jók... pár szoros győzelem max, de megruházni őket...
2 éve rúgtunk nekik egy 4est a Mestallaban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 15., vasárnap 12:10

Kerlon írta: Amúgy évek óta nem tudjuk őket rendesen megpicsázni, szóval én alapból nem várok sokat ettől a meccstől. Gyakorlatilag az elmúlt 5 évben mindenkin átgázoltunk legalább egyszer, kivétel a Valencián. Ha szarok voltak, ha jók... pár szoros győzelem max, de megruházni őket...
Idegenben vertük őket agyon 1-4-re, ellenállhatatlan játékkal. Ott voltam B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 15., vasárnap 11:51

Amúgy évek óta nem tudjuk őket rendesen megpicsázni, szóval én alapból nem várok sokat ettől a meccstől. Gyakorlatilag az elmúlt 5 évben mindenkin átgázoltunk legalább egyszer, kivétel a Valencián. Ha szarok voltak, ha jók... pár szoros győzelem max, de megruházni őket...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 15., vasárnap 11:28

Realista24 írta: Onda szerint Case kezd.
Case sárgalapra mehet ház, kocsi, asszony!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 15., vasárnap 10:54

Onda szerint Case kezd.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 14., szombat 22:22

Tottinho írta: 7 players will start both Valencia and Barca games - Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Kroos, Fede Valverde and Benzema. Casemiro could be rested tomorrow vs Valencia. Eder Militao is in contention and could feature as a left-back at Mestalla. [Marca]
Ahogy gondoltam. Már csak az lesz az izgi, hogy miként keveri ZZ elől a Bale, Isco, Vini, Rodrygo négyest.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég