Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: géza » 2020. január 8., szerda 13:25

Berti írta: Patrick Vieira, Makalele, Redondo, Busi, Casemiro és Kanté aki egyértelmű
Ebbe a sorba siman beleillik Cambiasso is.

De Rossi nalam kb. Mendietaval meg Aimarral van egy szinten, kiemelkedo jatekosok voltak, a maguk koraban meghatarozoak is, es lett volna bennuk potencial nagyobb szintek elerese is, de nem jott ki. Ezen a polcon van nalam meg mas okokbol Guti, Adriano es Robinho is tobbek kozott.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 8., szerda 13:16

pluszegy írta:
Nálam ilyen volt az elmúlt 15 évből De Rossi, Mascherano, Cambiasso, Gattuso és még Gilberto Silvát is szerintem nyugodtan ide lehet sorolni, bár neki kb 3-4 jó szezonja volt.
A vélemény csak vélemény, de az én véleményem szerint, ebből a felsorolásból maximum Cambiasso mondható klasszisnak. Mascherano sokkal de sokkal jobb volt belsővédőként, De Rossi és Gattuso kiemelkedő de nem klasszis játékosok, Gilberto Silvát pedig maximum ötször láttam játszani, de azok sem maradtak meg igazán.

Patrick Vieira, Makalele, Redondo, Busi, Casemiro és Kanté aki egyértelmű, míg a jövőben a Fabinho-Rodri-Ndidi-Camavinga :mrgreen: vonalban látok esélyt.

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. január 8., szerda 12:48

Nem is soroltam fel 50-et csak 5-öt :D Az 50-es listára valószínűleg Khedira is felkerülne, így ilyen listát véletlen sem készítenék :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 12:45

pluszegy írta:
Realista24 írta:

Patrick Vieira, Makalele, Casemiro, Redondo (bár ő nincs benne a 15 évben).
Igen, Vieira, ő az etalon. Makelele szintén elit. Redondo az egyik kedvencem volt, de ő 2004-ben visszavonult, úgyhogy ne vegyük ide. Napjainkban Casemiro, Kanté talán a legjobbak. De akkor ennyi? Ők a klasszisok, mindenki más meg középszer vagy gyengébb?
Én nem így gondolom. Szerintem egy játékost nyugodtan lehet klasszisnak hívni, ha huzamosabb ideig meghatározó tud lenni a posztján egy vagy több bajnokságban, illetve nemzetközi szinten is, valamint a poszthoz tartozó legfontosabb képességekben kitűnik a többi közül.
A klasszis attól klasszis, hogy nincs belőle 50 db. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. január 8., szerda 12:42

Realista24 írta:
pluszegy írta:

Én elfogadom a véleményed, de akkor felteszem a kérdést: ki a klasszis VKP? Soroljatok fel nekem klasszis védekező középpályásokat az elmúlt 15 évből.
Patrick Vieira, Makalele, Casemiro, Redondo (bár ő nincs benne a 15 évben).
Igen, Vieira, ő az etalon. Makelele szintén elit. Redondo az egyik kedvencem volt, de ő 2004-ben visszavonult, úgyhogy ne vegyük ide. Napjainkban Casemiro, Kanté talán a legjobbak. De akkor ennyi? Ők a klasszisok, mindenki más meg középszer vagy gyengébb?
Én nem így gondolom. Szerintem egy játékost nyugodtan lehet klasszisnak hívni, ha huzamosabb ideig meghatározó tud lenni a posztján egy vagy több bajnokságban, illetve nemzetközi szinten is, valamint a poszthoz tartozó legfontosabb képességekben kitűnik a többi közül.
Nálam ilyen volt az elmúlt 15 évből De Rossi, Mascherano, Cambiasso, Gattuso és még Gilberto Silvát is szerintem nyugodtan ide lehet sorolni, bár neki kb 3-4 jó szezonja volt.
Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy szép lassan eltűnik a klasszikus labdaszerző középpályás poszt a fociból és nagyobb szerepet kapnak a Pirlo, Xabi, Busquets típusú VKP-k, ezért az elmúlt évekből már nehéz találni ilyet.
De Rossi szerintem pont a kettő közti tökéletes átmenet volt, mert megvolt a kellő technikai tudása, jól látott a pályán, ezáltal szervezni is tudta a játékot, és emellett a klasszikus agresszív, labdaszerző VKP képességekben is élen járt.
Na mindegy, nem kell egyetérteni velem, ez az én véleményem, részemről ezzel le is zárom a De Rossi témát. :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 11:41

pluszegy írta:
Yazid írta: jó akkor leírom másként, onnan indult mekkora játékos meg klasszis de rossi. ok elfogadom, számomra nem. ahogy realista írta köré épült egy mítosz rómaban, amit maganak köszönhet persze, nem is veszem el tőle, tehat ha elmegy muba vagy chelseaba tök8 nem tudom kivel volt szóba hozva annó, nem lenne még ennyi hypja se ez az en velemenyem
Én elfogadom a véleményed, de akkor felteszem a kérdést: ki a klasszis VKP? Soroljatok fel nekem klasszis védekező középpályásokat az elmúlt 15 évből.
Patrick Vieira, Makalele, Casemiro, Redondo (bár ő nincs benne a 15 évben).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. január 8., szerda 11:21

Yazid írta: jó akkor leírom másként, onnan indult mekkora játékos meg klasszis de rossi. ok elfogadom, számomra nem. ahogy realista írta köré épült egy mítosz rómaban, amit maganak köszönhet persze, nem is veszem el tőle, tehat ha elmegy muba vagy chelseaba tök8 nem tudom kivel volt szóba hozva annó, nem lenne még ennyi hypja se ez az en velemenyem
Én elfogadom a véleményed, de akkor felteszem a kérdést: ki a klasszis VKP? Soroljatok fel nekem klasszis védekező középpályásokat az elmúlt 15 évből.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 10:44

Yazid írta: jó akkor leírom másként, onnan indult mekkora játékos meg klasszis de rossi. ok elfogadom, számomra nem. ahogy realista írta köré épült egy mítosz rómaban, amit maganak köszönhet persze, nem is veszem el tőle, tehat ha elmegy muba vagy chelseaba tök8 nem tudom kivel volt szóba hozva annó, nem lenne még ennyi hypja se ez az en velemenyem
Ez utóbbit meg már sosem tudjuk meg, mi lett volna, de szerintem sem lett volna belőle meghatározó játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 8., szerda 10:37

jó akkor leírom másként, onnan indult mekkora játékos meg klasszis de rossi. ok elfogadom, számomra nem. ahogy realista írta köré épült egy mítosz rómaban, amit maganak köszönhet persze, nem is veszem el tőle, tehat ha elmegy muba vagy chelseaba tök8 nem tudom kivel volt szóba hozva annó, nem lenne még ennyi hypja se ez az en velemenyem

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. január 8., szerda 10:32

Bármennyire is utálom a Barcelonát, de szerintem Xavi és Busquets is bőven befér a klasszis fogalom alá és tőlük kicsivel lemaradva ott van Lampard is. Viszont Gerrard nekem sem volt semmi extra és szerintem a Pool drukkereken kívül nem sokan ismerik el világszerte, bár ebben lehet tévedek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 10:21

pluszegy írta:
Realista24 írta:

Na már most, én tituláltam középszernek, de egy szóval sem írtam, hogy azért, mert csak egy csapatban játszott. Szóval, ha már barokkos túlzás, akkor ne mossuk össze több ember véleményét.

Azt sem írtam egy szóval sem, hogy csak nekem van igazam, ez az én véleményem, lehet vele egyetérteni meg nem is, dehogy itt egymást elkezdik ezért anyázni emberek, azért az röhej.

Kezdjük előröl:
SZERINTEM De Rossi egy középszerű játékos, aki olaszban kitűnt az átlagnál kicsit jobb képességeivel, de nemzetközi szinten nem tudott maradandót alkotni. Mellé olyan olaszosan temperamentumos volt és a neten keringő üvöltöző képei egy mítoszt kerítettek köré.

Most, hogy kinek hány gólja volt ezen a poszton, mit számít? Xabi Alonsónak lehet kevesebb volt, de felőlem lehetett volna nulla is, mert egyedül több esze és iq-ja volt, mint az összes olasz középpályásnak együttvéve.
Nem is konkrétan neked szólt, amit írtam. Volt itt olyan, aki azt írta, hogy ha nem húzott volna le a Romaban 20 évet, akkor a kutya se tudná ki volt. Én leginkább az ilyen véleményeken vagyok kiakadva, mert ezeknek semmi értelme azon kívül, hogy az illető jól megmondja a tutit.
De a középszer és a klasszis között is vannak játékosok. Nem csak fekete meg fehér létezik. Felsoroltam egy rakás játékost, akik a saját válogatottjukban alapkezdők voltak abban az időben és mégsem voltak klasszisok, de attól ők még nem lesznek középszerek sem, mert szinte mindegyikük 50+ válogatottsággal rendelkezik, amit középszerek nem igazán érnek el. Persze itt most az elit válogatottakról beszélek.
Persze, hogy vannak közte játékosok, ilyen pl. Xavi, Busquets, Gerrard, Lampard.

Jó, most elindulhat megint egy vita, hogy Gerrard meg Lampard is klasszisok, hát nálam nem. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. január 8., szerda 10:16

Realista24 írta:
Azt viszont nem igazán értem, hogy mi értelme van egy ilyen játékost középszernek titulálni meg azért elvenni az érdemeiből, mert csak egy csapatban játszott pályafutása során. Most mondhatnám, hogy nézzétek vissza pár meccsét a legjobb éveiből (2005-2012), de úgyse fogja ezt senki megtenni.
N
Na már most, én tituláltam középszernek, de egy szóval sem írtam, hogy azért, mert csak egy csapatban játszott. Szóval, ha már barokkos túlzás, akkor ne mossuk össze több ember véleményét.

Azt sem írtam egy szóval sem, hogy csak nekem van igazam, ez az én véleményem, lehet vele egyetérteni meg nem is, dehogy itt egymást elkezdik ezért anyázni emberek, azért az röhej.

Kezdjük előröl:
SZERINTEM De Rossi egy középszerű játékos, aki olaszban kitűnt az átlagnál kicsit jobb képességeivel, de nemzetközi szinten nem tudott maradandót alkotni. Mellé olyan olaszosan temperamentumos volt és a neten keringő üvöltöző képei egy mítoszt kerítettek köré.

Most, hogy kinek hány gólja volt ezen a poszton, mit számít? Xabi Alonsónak lehet kevesebb volt, de felőlem lehetett volna nulla is, mert egyedül több esze és iq-ja volt, mint az összes olasz középpályásnak együttvéve.
Nem is konkrétan neked szólt, amit írtam. Volt itt olyan, aki azt írta, hogy ha nem húzott volna le a Romaban 20 évet, akkor a kutya se tudná ki volt. Én leginkább az ilyen véleményeken vagyok kiakadva, mert ezeknek semmi értelme azon kívül, hogy az illető jól megmondja a tutit.
De a középszer és a klasszis között is vannak játékosok. Nem csak fekete meg fehér létezik. Felsoroltam egy rakás játékost, akik a saját válogatottjukban alapkezdők voltak abban az időben és mégsem voltak klasszisok, de attól ők még nem lesznek középszerek sem, mert szinte mindegyikük 50+ válogatottsággal rendelkezik, amit középszerek nem igazán érnek el. Persze itt most az elit válogatottakról beszélek.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 8., szerda 10:04

pluszegy pluszegy :mrgreen:

Egyébként ez a középszer és klasszis meghatározás mindig is szubjektív lesz, főleg tőlünk szurkolóktól. Ehelyett beszélnek a számok, amit alattam is leírtak, és itt a klub számok nincsenek is.
Kinek mi jön be. Lehet a világklasszis Ronaldinhokat is szeretni és lehet a De Rossi féle klublegendákat is. Nem kell ezeket párhuzamban állítani. Raúl jobb játékos volt mint a brazil Ronaldo? Nem, mégis a madridisták 80%-a jobban szereti és elismeri valószínűleg. Hozzám is közelebb állt Raúl, mondjuk ő még aranylabdához is közel állt egyszer. De demagóg módon le lehetne húzni, hogy angliában nem állta volna meg a helyét. Owen megnyerte előle az aranylabdát aztán amikor idejött mi lett? De valószínűleg Raúl is így járt volna, ha elmegy a Poolba Owen mögé-mellé. Van, hogy a játékos érzi, hogy a megfelelő környezetben van, miért kellene váltani? Messi mi a gyíknak váltson, mert Ronaldo is megteszi? Hát köszi, pont megvan az Isten kultusszal örök életére. Szerintem De Rossi is elégedett lehet ezzel, mert a Roma és a Válogatott miatt egész Olaszország tisztában volt vele, hogy ő bizony egy klasszis. Megmutatta.

Az, hogy kiből lesz korszakos zseni, ki hol ér fel a csúcsra, a saját magáéra, vagy a klubon belül, vagy európai szinten, ez megítélés kérdése. Én nem hiszem, hogy De Rossiból bármit is elvesz, hogy nem igazolt spanyolországba vagy angliába. Egyébként a három bajnokság között amúgy sem feltétlenül nagy az átjárás. Hány angol focizik spanyolban vagy olaszban?
Vagy igazolt volna a Juvéba vagy a Milanba a trófeák miatt? Hát ettől nekem nem kevesebb képességekben. Így is van mit kitennie a polcra amire büszke lehet.
Neymar félék mennyivel jobb karriert futnak be jobb képességekkel, csak mert a pénzt meg a trófeákat választják? Én totál adom De Rossit és a karrierjét. Nagyon jó játékos volt nemzetközi szinten így is, Olaszban meg klasszis.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 10:04

Azt viszont nem igazán értem, hogy mi értelme van egy ilyen játékost középszernek titulálni meg azért elvenni az érdemeiből, mert csak egy csapatban játszott pályafutása során. Most mondhatnám, hogy nézzétek vissza pár meccsét a legjobb éveiből (2005-2012), de úgyse fogja ezt senki megtenni.
N
Na már most, én tituláltam középszernek, de egy szóval sem írtam, hogy azért, mert csak egy csapatban játszott. Szóval, ha már barokkos túlzás, akkor ne mossuk össze több ember véleményét.

Azt sem írtam egy szóval sem, hogy csak nekem van igazam, ez az én véleményem, lehet vele egyetérteni meg nem is, dehogy itt egymást elkezdik ezért anyázni emberek, azért az röhej.

Kezdjük előröl:
SZERINTEM De Rossi egy középszerű játékos, aki olaszban kitűnt az átlagnál kicsit jobb képességeivel, de nemzetközi szinten nem tudott maradandót alkotni. Mellé olyan olaszosan temperamentumos volt és a neten keringő üvöltöző képei egy mítoszt kerítettek köré.

Most, hogy kinek hány gólja volt ezen a poszton, mit számít? Xabi Alonsónak lehet kevesebb volt, de felőlem lehetett volna nulla is, mert egyedül több esze és iq-ja volt, mint az összes olasz középpályásnak együttvéve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. január 8., szerda 9:26

Az a baj, hogy itt az emberek nagy része csak barokkos túlzásokkal tud véleményt formálni, és ebből lesznek az ilyen felesleges egymás torkának ugrások. Ha nem akarná sok ember úgy előadni a véleményét, mintha az lenne a numero uno, akkor sokkal normálisabb vitákat lehetne folytatni.

Én elfogadom, ha valakinek De Rossi nem volt kiemelkedő játékos, nekem az volt. Azt viszont nem igazán értem, hogy mi értelme van egy ilyen játékost középszernek titulálni meg azért elvenni az érdemeiből, mert csak egy csapatban játszott pályafutása során. Most mondhatnám, hogy nézzétek vissza pár meccsét a legjobb éveiből (2005-2012), de úgyse fogja ezt senki megtenni.
Nem tudom számít e valakinek, de a 117 válogatottsága mellett ő a legeredményesebb középpályás jelenleg az olasz válogatott történetében, 21 góllal. De ha összehasonlítom a 2010-es elit válogatottak kereteit, ki számított alapembernek azon a poszton: De Jong és Van Bommel a hollandoknál, Diaby és Toulalan a franciáknál, Khedira és Schweinsteiger (nem VKP) a németeknél, Pedro Mendes és Meireles a portugáloknál, Xabi és Busquests a spanyoloknál, Gareth Barry és Gerrard (nem VKP) / Lampard (nem VKP) az angoloknál, argentinoknál Mascherano, braziloknál Gilberto Silva és Felipe Melo és az olaszoknál De Rossi és Pirlo.
Ha félreteszem minden szimpátiámat De Rossi iránt, akkor is TOP5-ben van ezen a listán. Mert akiket elé tennék az Xabi, Busquest és Pirlo (akik abszolút más típusú játékosok) és esetleg Mascherano. Ott van még Gerrard, Lampard és Schweinsteiger, akik feljebb játszottak egy sorral, mint De Rossi, tehát velük nem érdemes összehasonlítani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 9:14

Kerlon írta:
Realista24 írta:
Én írtam azt hogy Gattuso jobb vagy ez már csak szajhagyomany útján terjedt el?
Nem, de valaki szerint jobb, mert egy igazi top csapat része volt Gattuso.
Jah, értem. Khedira is megnyert mindet, aztán mégsem ügyesebb zirónál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 8., szerda 9:13

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Akkor Messi, Gerrard, Lampard, Puyol, Maldini stb mind szar jatekosok voltak? Attol miert lenne szarabb jatekos Totti es De Rossi, hogy ok a Romaert eltek megha nem is voltak igy eselyesek? Meg attol lett jobb Gattuso, hogy valami kis csapatbol a Milanba ment?
Én írtam azt hogy Gattuso jobb vagy ez már csak szajhagyomany útján terjedt el?
Nem, de valaki szerint jobb, mert egy igazi top csapat része volt Gattuso.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 7:41

Realista24 írta:
Faust írta:

Mert nem francia. :mrgreen:
Mert középszer aki üvöltözéssel es agresszióval kompenzalt. Egy finomitott Gattuso.
Gyengébbek kedvéért vagy ismétlés gyanánt. Döntse el kire melyik vonatkozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 8., szerda 7:40

Kerlon írta:
ziro4vr írta: De Rossihoz egy gondolat: nem akkor derül ki valakiről hogy mit tud ha sorban állnak érte, hanem ha el is igazol és ott is teljesítményt tesz le az asztalra.
Akkor Messi, Gerrard, Lampard, Puyol, Maldini stb mind szar jatekosok voltak? Attol miert lenne szarabb jatekos Totti es De Rossi, hogy ok a Romaert eltek megha nem is voltak igy eselyesek? Meg attol lett jobb Gattuso, hogy valami kis csapatbol a Milanba ment?
Én írtam azt hogy Gattuso jobb vagy ez már csak szajhagyomany útján terjedt el?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8504
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 7., kedd 22:07

eleg sok korabbi olasz sztarjatekos / valogatott jatekos (maldini, nesta, chiellini, gattuso, pirlo, de rossi, totti, del piero, inzaghi es sorolhatnank meg..) az egesz palyafutasat vagy annak majdnem teljes egeszet a serie a-ban tolta le.
nehez is bepolcozni oket, de azert az 2000-2015 kozotti serie a merfoldekkel erosebb volt, mint a mai.

szerintem regen es ma is az elithez tartozott/tartozna a posztjan egy prime de rossi, de ebben azert nagy szerepe van a karizmatikus es vezer szerepenek, kifejezetten kepessegekre nem feltetlen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég