Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. január 9., csütörtök 20:42

Srácok csak az eredmenyek.com trollkodik velem, vagy Arda Turan kajak még mindig Barcelonában rontja a levegőt? :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. január 9., csütörtök 20:37

120 milliós haverjaink, Griezmann és Joao Felix nagyon komolytalanok. :lol: A lényeget jól összefoglaltad.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 9., csütörtök 20:34

1. Az utóbbi évek Barca-Atleticoival vallatni lehetne. Élvezhetetlen. Ki is nyomtam.
2. Ez elmondható a két csapat összes többi meccséről is :lol: de tényleg, a Barca durván mennyire sablonszar, minden látványosságot kerülő valamit tol már szinte évek óta.
3. Azért remélem most az Atletico jut be a döntőbe, velük szívesebben meccselnék.
4. Griezmann nagy mellé nyúlás volt, nagyon nincs posztja.
5. A barca meze mint a cirkuszkerítés, nike trollkodik.
6. Megjósolhatatlan hogy ez az Atletico még képes lesz e nagy eredményre. Látszólag gyengébbek évről évre, de bármikor kibunkerezhetnek egy valamit. De már nincs meg elől a kraft. Morata, Joao Felix....

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. január 8., szerda 19:34

tömött kp ergo kb szélsőként lehet Carva meg Mendy.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. január 8., szerda 19:23

Hát erre kíváncsi leszek, széljátékkal mi lesz?

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 8., szerda 18:50

Ez így fura elsőre. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. január 8., szerda 18:45

https://twitter.com/realmadriden/status ... 60322?s=19
Tempó? Az mi az? :kivagyhe: :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: terry76 » 2020. január 8., szerda 17:56

Ha nem is mindig hd,de jó:
Soccer24hd.com

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 8., szerda 14:59

http://60fps.live/

ennél jobb stream, kevés van :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: filatáska » 2020. január 8., szerda 14:09

Sziasztok!
Nekem is jól jönne a mai meccshez valami jobb minőségű stream. :) Tudtok esetleg valami oldalt, ahol acestream linkek vannak, vagy valami hasonló?
Sajnos a rojadirectas acestreamek nekem valamiert nem mennek az acestream lejátszóban, csak böngészőben akarja megnyitni, úgy pedig nem működik. :vivo: :hmmm:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2020. január 8., szerda 13:11

Babinho írta: Akinek nincs Digi, annak nincs valami fizetős megoldás erre? Rémlene, hogy lehetett ilyen eseménypénzt fizetni online, és akkor láthattad a meccset.

Van ilyen egyáltalán vagy behaluztam?
Régen a Diginek volt ilyen szolgáltatása, de kizárólag a BL- meccsekre. Szerintem ez rémlik Neked.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 8., szerda 12:22

Akinek nincs Digi, annak nincs valami fizetős megoldás erre? Rémlene, hogy lehetett ilyen eseménypénzt fizetni online, és akkor láthattad a meccset.

Van ilyen egyáltalán vagy behaluztam?

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. január 8., szerda 10:41

E kupa lehetőség arra, hogy lássuk, hogyan képes teljesíteni eredménykényszerben a csapat, miként "működik" a társaság ha egy trófea megnyerése a tét. Az előző Zizou-korszakra jellemző volt, hogy a kupameccseken - leszámítva a Király kupát - jobban és élesebben teljesített a csapat, mint a bajnokikon :coffee:
Szerintem ez egy remek tesztlehetőség és sok minden kiderül a csapatról e szaúdi torna alatt: 1. javul-e a helyzetkihasználás, ami a csapat permanens problémája 2018 nyara óta; 2. a védelem stabilitása is jobban megmérettetik, hisz a Valencia sem gyenge ellenfél, a lehetséges következő ellenfél - Barca/Atletí - pedig kifejezetten jó "lakmuszpapír' a játék eme elemének vizsgálatára, " :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 7., kedd 13:04

Ez egy kupa, mi meg a Real Madrid vagyunk, meg kell nyerni. A donto 12-en lesz, a kovetkezo bajnoki meg 18-an, nem kell sporolni. A leheto legerosebb kezdot fel kell rakni a palyara, es a maxot kell hozni a Valencia ellen (is).
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 7., kedd 12:55

ateeemadrid írta:
Remy írta: kupa, meg kell nyerni. tök mindegy milyen.
aszittem már csak én gondolkozok így, én remélem odateszik magukat a srácok, persze Jovicot meg a brazil tini haverjainkat lehet nyomatni, de ne vegyül félvállról.
LV in da house. B-) Azért kemény, hogy milyen jól állunk féltávnál, amikor Bale hasznavehetetlen, Asensio lesérült, Hazard játszik sérült, játszik sérült és van egy kiégett LV-k meg két 18 éves brazilunk a szélre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. január 7., kedd 11:41

Remy írta: kupa, meg kell nyerni. tök mindegy milyen.
aszittem már csak én gondolkozok így, én remélem odateszik magukat a srácok, persze Jovicot meg a brazil tini haverjainkat lehet nyomatni, de ne vegyül félvállról.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 7., kedd 10:01

Mindenképpen pihentetnék, semmi értelme nincs ennek a kupának így szezon közben. Augusztusban legalább egy kis felmérő volt kinek sikerült jobban a felkészülése, de így januárban abszolút 0. Azokat kell játszatni akik eddig nem kaptak annyi lehetőséget, mintha kupameccs lenne egy 3.osztályú csapat ellen. Areola, Odri, Militao, James, Isco, Brahim, Jovic. Mivel Case és Valverde nélkül 0 a kpnk, és nincs cseréjük, őket betenném nyomjanak le egy félidőt, aztán Case le, Fede maradhat reméljük bírja szuflával

Areola, Odri, Militao, Nacho, Mendy, Case, Valverde, James, Brahim, Jovic, Rodrygo. Mondjuk. Sevillát kell majd mindenképp ütni ezután a hakni után, arra kell koncentrálni. Itt meg megmutathatják magukat páran, arra jó lehet
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 7., kedd 8:53

Remy írta: kupa, meg kell nyerni. tök mindegy milyen.
Lehet ez a cél, meg lehetne az is ehelyett, hogy kipróbáljunk végre olyan játékosokat akik keveset játszanak, és azok akiknek nagyobb meccsterhelése volt, hagy pihenjenek. Nem nézem sokba ezt a kupát én se. Jovicot szeretném látni, esetleg Brahimot is mellette a szélen. Jamesnak is adnék lehetőséget. Menjünk már a bajnokság megnyerésére, ez engem nem érdekel, felőlem jöhetünk is holnap haza, azzal jobban járunk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2020. január 7., kedd 7:06

A digin és a livescoreon is 20:00-tól van írva a kezdés, de itt a honlapon mindenhol 21:30 van. Kinek van igaza? :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. január 6., hétfő 18:24

_Bushido_ írta:
h3x0r írta:
Mondjuk a Pool pont hogy elutazott a szomszedos Katarba. :mrgreen:
Az addig oké, de a ligakupában az ifistákat állították ki az Aston Villa ellen.
Prioritást néztek, klubVB fontosabb.
Csak ok 2 nap alatt kellett lejatszanak 2 meccset, amik egymastol 7000 km-re voltak, mig nekunk semmi dolgunk nincs azon a heten. (ha nem szuperkupaznank, akkor meg lenne 2 extra kupameccsunk a szezonban)
_Bushido_ írta: DE ha azt nézzük a Real, Atletico párosnak nem is szabadna közének lenni ehhez a trófeához. Kupagyőztes vs bajnok. Ezer éve így működik. :(
Pont hogy nem mukodik igy ezer eve. Amikor 89-ben duplaztunk, automatikusan megkaptuk a szuperkupat is. Majd ezt megvaltoztattak arra, hogy a kupadontot elbuko csapat legyen az ellenfel, a szabalyok szerint teljesen jogosan. Mint ahogy mi is teljesen jogosan vagyunk ott az idei tornan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég