Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 1., szerda 18:09

hehe írta:
niden6 írta:Nem tudom volt-e:

Ramos...

Magáért beszél...
hát igen.
valszeg azt a pár embert, akinek inkább nem mondom a nevét, nem hatotta meg túlzottan a dolog, 1-2 napig rossz a kedvük, aztán már semmi.
elment egy újabb év, és továbbra is toporgunk a szarban.
Úgy tudtam, hogy szerinted "takarodjon". :-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 17:52

csibi írta:verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
El kell hozni 25-ert is. Szerintem mar tobbet er mint 12 milla.
Movember írta:
Eddig sem a pénz volt a gond.
Nem tudom, h mi mas.
itt van Uszmanok kritikaja a foreszvenyesrol:
„Nem maradtak sztárok az Arsenalban. Úgy tűnik, a jelenlegi főrészvényes, Stan Kroenke egyszerűen nem akar nyerő csapatot építeni. Szerintem egy negyedik-ötödik hellyel ő mindig boldog lenne" – mondta Uszmanov a Mirrornak.
„Hihetetlen, a részvényesek elképesztő összegeket keresnek, de a kulcsjátékosainkat fillérek miatt elengedjük. Robin van Persie, Mathieu Flamini és Patrick Vieira fizetését már azelőtt emelnünk kellett volna, mielőtt elkezdenek új csapatot keresni. Nem értem az egészet" – nyilatkozta korábban Uszmanov a L'Équipe francia sportnapilapnak.
Mit gondolsz miert tartja ott Wengert, mert nyereseget termel nekik. Wenger meg kihozza a maxot a csapatbol.
BL-t ero hely, csoportbol valo tovabbjutas.
szerk:
Annyiért vitte el azt hiszem a PSG a Pescarától tavaly, nyílván azóta nem csökkent az értéke, és ugye a PSG-ből kéne elhozni, szóval ezért ennyi, amúgy meg az a 25 pénz nem is vészes olyannyira.
gondolom a bajnoki cim es a bl szereples is fog meg novelni az erteken.
+ a PSG is most vette meg csak, az egyik legjobbjuk. ha mar eladjak akkor keressenek is rajta kicsit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 1., szerda 17:48

csibi írta:verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
Annyiért vitte el azt hiszem a PSG a Pescarától tavaly, nyílván azóta nem csökkent az értéke, és ugye a PSG-ből kéne elhozni, szóval ezért ennyi, amúgy meg az a 25 pénz nem is vészes olyannyira.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 1., szerda 17:46

verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
1 éve sincs Párizsban, ennyiért vették anno, nem is teljesít rosszul, fiatal, tehetséges. Ráadásul sokszor nem pontosan az értéke környékén cserél egy játékos gazdát (be lehet ezt lőni egyáltalán...? mármint a pontos értéket). Főleg így, hogy a tulajdonosnak nem áll szándékában eladni, illetve csak úgy, ha nekik is megéri.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 1., szerda 17:41

csibi írta:verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
Mert a Real Madridról van szó. :mrgreen:

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. május 1., szerda 17:39

verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 1., szerda 17:30

niden6 írta:Nem tudom volt-e:

Ramos...

Magáért beszél...
hát igen.
valszeg azt a pár embert, akinek inkább nem mondom a nevét, nem hatotta meg túlzottan a dolog, 1-2 napig rossz a kedvük, aztán már semmi.
elment egy újabb év, és továbbra is toporgunk a szarban.
Ancelotti meg nem az, hogy sz*r edző, de annyira látom magam előtt a jövő júniusi marca címlapját, hogy "Florentino kirúgta az olaszt, mert csak egy Ligát nyert (pl.)"
nem értek egyet, azért ő nem pellegrini szintű név. (hozzáteszem, nincs bajom pellegrinivel, csak sajnos a név többet számít, mint a tudás.)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 1., szerda 17:28

Nzedge írta:
Casso írta:Klopp, Heynckes és Laudrupnak előbb adnám meg a bizonyítást mint Ancelottinak. Kíváncsi vagyok mi lesz itt.

Hát igen,ha ebből a 3 személyből hozható valamelyik akkor nincs mese, el kell felejteni az olaszt.De ha nem hozható egyik se akkor marad Ancelotti.

Talán Jupp hozható lenne.Kérdés Pérez,hogy gondolkodik. :roll:
Laudrup kb egy másfél hónapja nyilatkozta, hogy őt nem vonzza a Real Madrid edzői posztja, mert elég levágós, hogy mi zajlik ott. Vissza lehet keresni, sajnos igaza van, Mourinho az első Del Bosque 2003-as távozása óta, akit nem b*sztak ki egy év után. Sőt, előtte is évente jöttek-mentek az edzők. Így nem lehet dolgozni, és ezért megértem, hogy nem akarja otthagyni a Swanseat. Plusz, szerintem nem ő az ideális edző, ő nekem túl nyugodt és jó ember a madrid padjára. Nem tudom, hogy tudná kezelni ezt a sok "sztárt".

Klopp nem hiszem, hogy váltana csapatot nyáron. Bár tény, hogy szétrabolják a Dortmundot, de ha van bennük egy kis tartás és hosszabb távra gondolkoznak, akkor nem adnak el mindenkit. Bár ha el is megy mondjuk a három ember a tengelyből, Hummels, Götze, Lewa, akkor azért szép pénzt kaphatnak értük. Plusz még ott van a rengeteg cash amit kaptak minden kör után a BL-ben, és ha nem tudom rosszul bejutni a döntőbe is szépen fizet. Hát még esetleg megnyerni. Nem lesznek ott pénzügyi gondok, ha okosan csinálják szép csapatot tudnak felépíteni, Reus-t szerintem megtartják, és Gündogant, meg a többieket is. Kétlem, hogy feladná azt a rengeteg lehetőséget Klopp, ami még rejlik a csapatában. Ráadásul még csak pletyka szinten sem merült fel a neve mostanában.

Én Heynckest és Ancelottit látom igazán esélyesnek Mou utódjának, de nem tudom, hogy jó-e ez így. Heynckesben jobban bízom, precíz német és már tudja milyen itt dolgozni, akár sikeres is lehet. Ráadásul vele nyertük a 7.Bl-t, 30 évvel a 6. után. Talán vele mostmár összejönne... :roll: :mrgreen: De nem tudom, talán már ő sem a régi.. Pár nap múlva már 68 éves, nem tudom, hogy lehet-e vele hosszútávra tervezni. Ancelotti meg nem az, hogy sz*r edző, de annyira látom magam előtt a jövő júniusi marca címlapját, hogy "Florentino kirúgta az olaszt, mert csak egy Ligát nyert (pl.)"
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 1., szerda 17:26

Nem tudom volt-e:

Ramos...

Magáért beszél...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 16:56

Főleg a katariak pénzén. :lol: Kell a fenének wenger.
Én csak vázoltam egy lehetőséget.Amúgy meg a ferrari is arab pénzen fut,érdekli az olaszokat?Nem hiszem.A párizsiak is magasról le :cens: ák hogy milyen pénzből megy a szekér,nem is érdekli őket.

De ha már ilyen markánsan kifejtetted a véleményed,ilyen logikusan leképezted a frankót,ki vagyok én hogy vitatkozzak... :roll: meggyőztél :agree:
Tetszik a stílusod.... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. május 1., szerda 16:31

Aztán a végén bejelentik Fatih Terimet. :lol: Az emlegetettek közül Laudrup tűnik a legjobbnak papíron, aki még elérhető is.
morientes írta:Pénzügyi korlátai ott nem lennének
Eddig sem a pénz volt a gond.
morientes írta:szal adott egy kiváló szereplés...
Ebből biztos nem.
morientes írta:francia nemzeti öntudat legendás... :D
Főleg a katariak pénzén. :lol: Kell a fenének wenger.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 16:21

numberone1 írta:erdekes egyre tobb a pletyka Wenger-PSG-rol, nem tudom, h e vezetoseg nem kereste meg?
Lehet hogy franciaként,francia csapattal akar nagyod dobni.Pénzügyi korlátai ott nem lennének,szal adott egy kiváló szereplés...tehét lehet hogy kerestük,de a francia nemzeti öntudat legendás... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 16:04

erdekes egyre tobb a pletyka Wenger-PSG-rol, nem tudom, h e vezetoseg nem kereste meg?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 1., szerda 16:01

Casso írta:Klopp, Heynckes és Laudrupnak előbb adnám meg a bizonyítást mint Ancelottinak. Kíváncsi vagyok mi lesz itt.

Hát igen,ha ebből a 3 személyből hozható valamelyik akkor nincs mese, el kell felejteni az olaszt.De ha nem hozható egyik se akkor marad Ancelotti.

Talán Jupp hozható lenne.Kérdés Pérez,hogy gondolkodik. :roll:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 1., szerda 15:54

Remy írta:Pep is otthagyta a katalánokat, pedig nyert volna még 1-2 kupát, ha marad. Ha megnyeri a BL-t, akkor feljutott a csúcsra, és mehet új kihívást keresni.

Azért az már más tészta. Pep már szinte mindent megnyert a katalánoknál, igen nagy sikereket ért el, azonban Klopp ebben az évben még, de még az elkövetkezendő 2-3 évben - ahogy írta Number- mozdíthatatlan lesz.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 15:54

Klopp, Heynckes és Laudrupnak előbb adnám meg a bizonyítást mint Ancelottinak. Kíváncsi vagyok mi lesz itt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 1., szerda 15:45

L.Miki írta:Te tényleg bízol és hiszel benne, hogy Klopp elfog Dortmundból jönni, Madridba? Elfog jönni abból a csapatból ami mára már egy igen nagy sikerek elé néz? Ami kompletten össze van rakva? Ahol sok- sok kupát nyerhet? Ahol imádják a szurkolók a játékosok?
Pep is otthagyta a katalánokat, pedig nyert volna még 1-2 kupát, ha marad. Ha megnyeri a BL-t, akkor feljutott a csúcsra, és mehet új kihívást keresni.

Ráadásul ha szétkapják a csapatot, akkor kétlem, hogy jövőre ugyanígy szerepelnének a BL-ben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 15:41

Lehet fanyalogni Ancelotti miatt( nekem soha nem volt nagy kedvencem), de azert mar adjuk meg neki is az eselyt a bizonyitasra.
Klopp-t iden senki nem fogja mozditani a Dortmundbol, lehet h meg jovore sem. Lowtol meg kimeljenek, nem bizonyitott meg klubb szinten, de nekem a valogatott eredmenyei sem mervadoak. Raadasul neki is megvannak a kedvenceik, akik kirobbanthatatlanok.
Nekem Wenger lenne a legidealisabb, de szerintem az arsenalban akar maradni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 1., szerda 15:39

L.Miki írta:Te tényleg bízol és hiszel benne, hogy Klopp elfog Dortmundból jönni, Madridba? Elfog jönni abból a csapatból ami mára már egy igen nagy sikerek elé néz? Ami kompletten össze van rakva? Ahol sok- sok kupát nyerhet? Ahol imádják a szurkolók a játékosok?

Szerintem, nem fog eljönni. Hiába figyelt fel rá a vezetőség, nem fogja ott hagyni a sárga-feketéket.
Először is, mintha lett volna a madridomon is egy cikk, hogy azt nyilatkozta, hogy szívesen jött volna a Realhoz, de nem hívták, így marad Dortmundban.
Másodszor, a jól összerakott csapatot idén lehet, hogy szétvásárolják. Götze már elment, Hummels és Lewandowsky sem biztos, hogy maradnak. És ki tudja, hogy hol a vége.
Harmadszor, tény, hogy a Bayern edzőt vált, de kétlem, hogy ettől még a Dortmund olyan "sok-sok" kupát nyerne. Mintha a korábbi Valenciát vagy a mostani AtMát hasonlítanád egy Real Madrid/Barcelonához. (Persze úgy, hogy csak az egyik óriás van a ligában.)

De szerintem sem fog eljönni, mivel már lenyilatkozta, hogy a Real nem kereste meg, így elkötelezte magát a BvB mellett.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 1., szerda 15:24

Remy írta:Kloppnak örülnék a legjobban, aztán Wenger (bár róluk nincs hír). Kloppra talán a vezetőség most figyelt fel komolyabban, hogy kiejtettek minket. Ilyenkor mindig felmerül az adott személy neve. Tehát húzza be a BL-t a Dortmund (nekik szurkolok), és Klopp jöjjön ide.
Te tényleg bízol és hiszel benne, hogy Klopp elfog Dortmundból jönni, Madridba? Elfog jönni abból a csapatból ami mára már egy igen nagy sikerek elé néz? Ami kompletten össze van rakva? Ahol sok- sok kupát nyerhet? Ahol imádják a szurkolók a játékosok?

Szerintem, nem fog eljönni. Hiába figyelt fel rá a vezetőség, nem fogja ott hagyni a sárga-feketéket.

Nem tudom, hogy ki lesz az edzőnk José távozása után, de Wenger és Klopp biztos, hogy nem. Vagy Anchelotti vagy Jupp. Kettejük közül is az előbbire van a legnagyobb sansz.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég