Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 11., szombat 10:14

Anthony írta: Xavi és Koeman van képben. Érdekes lesz majd, ha kivásárolják az EB előtt :))
Vagy nem lesz hivatalos, de mindenki tudni fogja, hogy érkezik.
Az EB utánra szól az az opció, azért a hollandok se hülyék. Gondolom a szemük előtt volt a Lopetegui-eset.
Bár ettől függetlenül szerintem bejelenthetik az EB előtt.

Közben jött az alibifotó, hogy Abidal-ék csak Dembele-t látogatták meg Katarba, nem is akarnak ők Xavi-val tárgyalni :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 11., szombat 8:59

Realista24 írta:
Faust írta:

Nem szeretnem.
Sima karácsonyi szavazás volt. Annyit ér mint az amit itt a fórumon csinálni szoktunk.
Tudom. Nedves álmok :)

Xavi és Koeman van képben. Érdekes lesz majd, ha kivásárolják az EB előtt :))
Vagy nem lesz hivatalos, de mindenki tudni fogja, hogy érkezik.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. január 11., szombat 8:39

Annyira azért nem értenek hozzá mint mi!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 11., szombat 8:36

Faust írta:
Anthony írta: A Barca sociok amúgy Kloppra voksoltak.
Nem szeretnem.
Sima karácsonyi szavazás volt. Annyit ér mint az amit itt a fórumon csinálni szoktunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 11., szombat 0:37

Realista24 írta: Arabok hivatalos közleményben jelezték finoman hogy ha Xavival tárgyalnak, akkor nem ártana nekik is tudni róla.
#Meszküklub.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 10., péntek 22:23

Most hosszabbított, kétlem, hogy mozdítható lesz még pár évig. Minek menne? Liverpooli legenda lehet a tag, a kerete megvan hozzá.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 10., péntek 22:18

Anthony írta: A Barca sociok amúgy Kloppra voksoltak.
Nem szeretnem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 10., péntek 22:04

A Barca sociok amúgy Kloppra voksoltak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 10., péntek 22:00

Arabok hivatalos közleményben jelezték finoman hogy ha Xavival tárgyalnak, akkor nem ártana nekik is tudni róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. január 10., péntek 21:11

Realista24 írta:
flori írta:

A Messi Pep duó összehozása szerintem nagy gurítás lenne megint. Azért a kopasz rendesen alánk tett azokban az években. Nálam is kicsit túlfújt kategória, de attól még jó edző, és sokszor egy Messinyi hiányzott neki a végső sikerekhez. Az argentinnak is nagy boost lenne még az utolsó évekre, Pep meg nem hülye, biztos vagyok benne, hogy takarítana - akár vezéráldozatokkal is -, plusz elég mély még mindig a pénztárca. Azt érzem erre megy ki a játék, konfettieső és visszatérés, a két kopasz egymásnak feszül.
Nem a kopasz tett alánk hanem az a csapat ami ugy összeállt minta gcis bugyi.
Ahogy mondod, már nincs ott a vb-t és eb-t nyerő csapat. Kiváncsi lennék a barcás kopasz mit tud nélkülük.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. január 10., péntek 19:39

flori írta:
pep hazajovetele erdekes lenne, de kozben kisse atalakultunk munkascsapatta, mire ujra a maga kepere formalna a csapatot addigra messi nyugdijba megy, ugyhogy kezdhetne elorol. :lol:
A Messi Pep duó összehozása szerintem nagy gurítás lenne megint. Azért a kopasz rendesen alánk tett azokban az években. Nálam is kicsit túlfújt kategória, de attól még jó edző, és sokszor egy Messinyi hiányzott neki a végső sikerekhez. Az argentinnak is nagy boost lenne még az utolsó évekre, Pep meg nem hülye, biztos vagyok benne, hogy takarítana - akár vezéráldozatokkal is -, plusz elég mély még mindig a pénztárca. Azt érzem erre megy ki a játék, konfettieső és visszatérés, a két kopasz egymásnak feszül.
De szép lenne, azzal kezdené a nagytakarítást, hogy eladja Messit. :lol: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 10., péntek 17:53

flori írta:
pep hazajovetele erdekes lenne, de kozben kisse atalakultunk munkascsapatta, mire ujra a maga kepere formalna a csapatot addigra messi nyugdijba megy, ugyhogy kezdhetne elorol. :lol:
A Messi Pep duó összehozása szerintem nagy gurítás lenne megint. Azért a kopasz rendesen alánk tett azokban az években. Nálam is kicsit túlfújt kategória, de attól még jó edző, és sokszor egy Messinyi hiányzott neki a végső sikerekhez. Az argentinnak is nagy boost lenne még az utolsó évekre, Pep meg nem hülye, biztos vagyok benne, hogy takarítana - akár vezéráldozatokkal is -, plusz elég mély még mindig a pénztárca. Azt érzem erre megy ki a játék, konfettieső és visszatérés, a két kopasz egymásnak feszül.
Nem a kopasz tett alánk hanem az a csapat ami ugy összeállt minta gcis bugyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 10., péntek 17:40

van benne racio, ha most kiejtitek oket, akkor szerintem ott a vege, es ha nem varjak meg a szezon veget a menesztessel akkor februar es augusztus kozott kitoltheti az alkotoi szunetet mielott vissszater.
lehet hozna egy-ket ballert a citybol.

meglatjuk, de szerintem marad valverde is jovore ha nem nullazunk.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 10., péntek 17:30

pep hazajovetele erdekes lenne, de kozben kisse atalakultunk munkascsapatta, mire ujra a maga kepere formalna a csapatot addigra messi nyugdijba megy, ugyhogy kezdhetne elorol. :lol:
A Messi Pep duó összehozása szerintem nagy gurítás lenne megint. Azért a kopasz rendesen alánk tett azokban az években. Nálam is kicsit túlfújt kategória, de attól még jó edző, és sokszor egy Messinyi hiányzott neki a végső sikerekhez. Az argentinnak is nagy boost lenne még az utolsó évekre, Pep meg nem hülye, biztos vagyok benne, hogy takarítana - akár vezéráldozatokkal is -, plusz elég mély még mindig a pénztárca. Azt érzem erre megy ki a játék, konfettieső és visszatérés, a két kopasz egymásnak feszül.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 10., péntek 17:25

en is megneznek mar egy uj edzot, de szezon kozben ugysem lesz kihajitva.

a bl-ben a 16 kozott vagyunk, a ligaban holtversenyben az elen allunk, a cdr meg el sem kezdodott, ezzel lehet takarozni.
egy teli edzo meneszteshez a gyenge jatek sajnos nem eleg.

pedig xavit be lehetne probalni erre a tavaszra, meg ha szerintem rutintalan es valoszinu nem is tenne hozza sokat ennyi ido alatt.
elofordul, hogy ezek az exjatekosok edzokent valamiert hoznak egy kis boostot, ami eppen jelentheti azt a nuanszot a szezon vegen, hogy a dolgok jol suljenek el.
aztan ennek fenyeben lehet a jovorol targyalni.

hosszutavon fogalmam sincs.

allegri nem igazan idevalo edzo, de legalabb a vedekezesunket rendbe tudna valamelyest szedni.

wenger nem tudom, praktizal e meg, de stilusra szerintem jo lenne, szep focit jatszott az arsenal tobbsegeben, en nem lennek akkor sem csalodott, ha ot huznank elo a kalapbol.

ponchettino sajnos offos az espanyolos kotodese miatt.

tuchel, klopp jelenleg szerintem mozdithatatlanok.

nagelsmann igeretes, de lehet tul "fiatal" ehhez a maghoz.

pep hazajovetele erdekes lenne, de kozben kisse atalakultunk munkascsapatta, mire ujra a maga kepere formalna a csapatot addigra messi nyugdijba megy, ugyhogy kezdhetne elorol.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 10., péntek 16:17

sonic írta:
Lehet most meg top3-as, bar ezzel azert akar vitatkozni is lehetne, de mar nem sokaig. Az ATMA elleni meccsen 30.4 ev volt a kezdo atlageletkroa ami eleg magas. 2 ev es kikopik jopar jatekos, addigra Messi is az oregseg peremen lesz. Na akkor lesz majd baj.
Hát igen. Akit el kéne kezdeni kihagyogatni a csapatból az Pique (erre tökéletes lenne Todibo), Busi, akit már nyáron elzavartam volna, de Ő is itt fog maradni amíg akar, És Suarez.

Ideális esetben a kp-n De Jong és Arthur is ottvan, és TS is lejjebb viszi a kezdő átlagéletkorát, úgyhogy annyira nem vészes a helyzet, mint azt a tegnapi kezdő mutatja.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. január 10., péntek 16:07

davi10 írta: Nem a keret miatt van a gyászhangulat, szerintem top 3-as a keretünk, egyedül Lajos mögé/helyett kéne valaki égetően.
Csak kéne egy edző, aki tudja forgatni a csapatot, van elképzelése, hogy mit akar csinálni, és ki tudja hozni a játékosokból azt, amire képesek.

Erre azt kell olvasni mindenhol, hogy Todibo-t, Semedo-t mennyiért és kinek fogjuk eladni, miközben Pique kirobbanthatatlan és a szürke Roberto játszik a meccsek 3/4-én.
Lehet most meg top3-as, bar ezzel azert akar vitatkozni is lehetne, de mar nem sokaig. Az ATMA elleni meccsen 30.4 ev volt a kezdo atlageletkroa ami eleg magas. 2 ev es kikopik jopar jatekos, addigra Messi is az oregseg peremen lesz. Na akkor lesz majd baj.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 10., péntek 16:02

Amúgy gvardiola nyártól úgyis szabad.Miértnem őt akarják?

Kb ő az egyetlen akinek ott szava lehetne. Mindenki más bólogatóskutyának menne oda a tilitoli edzők közül,más irányba meg csirkék elmenni hálistennek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. január 10., péntek 15:56

davi10 írta: Nem a keret miatt van a gyászhangulat, szerintem top 3-as a keretünk, egyedül Lajos mögé/helyett kéne valaki égetően.
Csak kéne egy edző, aki tudja forgatni a csapatot, van elképzelése, hogy mit akar csinálni, és ki tudja hozni a játékosokból azt, amire képesek.

Erre azt kell olvasni mindenhol, hogy Todibo-t, Semedo-t mennyiért és kinek fogjuk eladni, miközben Pique kirobbanthatatlan és a szürke Roberto játszik a meccsek 3/4-én.
le kéne igazolnotok irányítóba a fehér gandalfot, vele tűzbe menne a csapat
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 10., péntek 15:51

Nem a keret miatt van a gyászhangulat, szerintem top 3-as a keretünk, egyedül Lajos mögé/helyett kéne valaki égetően.
Csak kéne egy edző, aki tudja forgatni a csapatot, van elképzelése, hogy mit akar csinálni, és ki tudja hozni a játékosokból azt, amire képesek.

Erre azt kell olvasni mindenhol, hogy Todibo-t, Semedo-t mennyiért és kinek fogjuk eladni, miközben Pique kirobbanthatatlan és a szürke Roberto játszik a meccsek 3/4-én.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég