Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 12., vasárnap 17:18

igy valoban griezmannak kell szintet lepni, ha akarunk valamit iden.

dembelere nem lehet szamitani, perez egy gyengebb kiadasu pedro, fatitol nem lehet meg csodat varni.

en lehet 4 kozeppalyassal probalkoznek es igy vidal tamadhatna kotetlenebbul, sajnos vagy nem sajnos az egyik legveszelyesebb jatekosunk a kapura. :mrgreen:


Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 12., vasárnap 16:50

flori írta: Ezzel a Suárez 4 hónappal kaptunk egy "kisebb" segítséget a bajnoksághoz. Nagyon lebecsülik még odaát is az uruguayit, nagyon érezhető lesz a kiesése.
eddig 4-6 hét volt. ezek szerint "jól sikerült" a műtét.

Dembelé is offos. Griezmann most kellene alkosson, ha tényleg van benne kraft. de kétlem, hogy a vállára tudna venni egy Barcát.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. január 12., vasárnap 16:28

Előző meccsen pont mondta a kommentátor, hogy az előző tizenakárhány gólban benne volt kb. Suarez. Most majd gondolom Dembelé Grízes Messi 3-assal játszanak majd, de Dembelé eléggé le van épülve, mindenképp visszaesés lesz ez náluk, ráadásul komoly.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 12., vasárnap 16:24

Ezzel a Suárez 4 hónappal kaptunk egy "kisebb" segítséget a bajnoksághoz. Nagyon lebecsülik még odaát is az uruguayit, nagyon érezhető lesz a kiesése.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 12., vasárnap 15:44

Realista24 írta:Most azt írják, hogy majd nyártól nevezik csak ki.
ha nyárig várnak, akkor az EB után ott lesz Koeman. aki szerintem jobb megoldás, mint Xavi.

és tényleg olvasni mostmár Pep+Xavi -> PSG híreket is.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 12., vasárnap 15:26

Jah én is olvastam, hogy meggondolta magát a simalábú. Nagyon jó :lol:

Mondjuk van olyan pletyó is, hogy menne G-vel Párizsba nyáron.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 12., vasárnap 15:08

Kercsó írta:
Anthony írta: Na, azt pletykálják, hogy Xavi szerződést bontott az arabokkal, és már meg is egyezett a Barcával, ma menesztik Ernestot.
kétlem, meglépik ezt.
Xavi kritizálta párszor Bartoék munkásságát. nem puszipajtások.
marad Ernő bá. :)
Most azt írják, hogy majd nyártól nevezik csak ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. január 12., vasárnap 14:44

Az, hogy vezetik a bajnokságot, az csak egy bábjáték. Mindannyian tudjuk, hogy két hónapig csak akkor nyerhettünk, ha a Barca nyert, mert mindenki be volt tojva, hogy kiborul Barcelonában a bili, és tiszta kaki lesz a város, és akkor jaj, mi lesz. Még a Classico-t is elhalasztották, pedig ez nem egy fair play-lépés volt - más csapattól rég levonták volna még Tesco-pontokat is. És ha Hazard nem sérül le, az a két gól különbség se lenne. És ezen Xavi sem fog változtatni. Lehet akármilyen zseni, Barcelonában régen nincs edző: menjetek fel fiúk, és rúgjatok gólt! Kb. ilyeneket mondhattak Guardiola óta a trénerek. Messi nélkül sehol nincsenek. Öt éves átlagban valóban ők a legjobb spanyol csapat, de öt éves átlagban mi meg a legjobb Európai csapat vagyunk (ráadásul világviszonylatban!)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 12., vasárnap 14:44

Emlékszem én még 2008 nyarára, mikor nevetgéltünk Guardiola kinevezésén. :lol: RMCF oldalas litániákat írt miért lesz óriási bukás a kinevezése. Valóban semmi rutinja nincs, és egyelőre csak az szól mellette, hogy kívül-belül ismeri a klubot. 50-50 teljesen, hogy mennyire fog bejönni. Kezdeti löket biztosan lesz, Valverde már tényleg nagyon langyos víz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2020. január 12., vasárnap 14:44-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 12., vasárnap 14:17

Anthony írta: Na, azt pletykálják, hogy Xavi szerződést bontott az arabokkal, és már meg is egyezett a Barcával, ma menesztik Ernestot.
kétlem, meglépik ezt.
Xavi kritizálta párszor Bartoék munkásságát. nem puszipajtások.
marad Ernő bá. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 12., vasárnap 13:56

Engem hidegen hagy az edző kérdésük. Látjuk évek óta, hogy a Barca legnagyobb baja a Messi függőség, valamint a fiatalok, sztár igazolások nem igazán ülnek nekik. Szerencsére eddig nem az okos építkezés és beépítés jellemezte őket, szóval a szemléletük a legnagyobb baj. Persze az alapanyag nem rossz, ha összekapná valaki őket, de valahogy én ezt nem látom.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 12., vasárnap 13:47

Kicsit alá van becsulve simalab. Lehet hogy még zöldfülű edző, de igazából pont megfelelo kornyezetbe kerülne, ami felülírhatja az előbbit. Plusz gvardiolatol gondolom tanult egy két dolgot, ami biztos nem lesz a hatranyukra. Én meg nem írnám le őt.

Talán a keret összetétele az, ami ellene szólhat. A régi fajta futballjukhoz a mostani anyag nem igazán kompatibilis.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 12., vasárnap 13:25

realistahuni írta: Szakmailag nyilván megkérdőjelezhető de katalánéknál megvan a respektje úgyhogy én még nem jinxelném el, mert az is lehet hogy beválik.

Annyi biztos hogy szimpibb nem lesz a barca, ez a Xavi igazi álszent szaralak volt játékosként is már bocsánat.

Már várom mikor nyilatkozza le hogy tönkretettük a fodbalt. :D
Persze hogy bevalhat, ott van Messi és tele vannak jó játékosokkal, vezetik a bajnokságot és a BLben sem kaptak nehéz ellenfelet.

En az összehasonlítást nem értem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 12., vasárnap 13:23

Szakmailag nyilván megkérdőjelezhető de katalánéknál megvan a respektje úgyhogy én még nem jinxelném el, mert az is lehet hogy beválik.

Annyi biztos hogy szimpibb nem lesz a barca, ez a Xavi igazi álszent szaralak volt játékosként is már bocsánat.

Már várom mikor nyilatkozza le hogy tönkretettük a fodbalt. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 12., vasárnap 13:11

A ZZvel való összehasonlítást nem értem.

Mesterunk azért vegigcsinalt egy időszakot a Castillaval, majd Carlo mellett tanult, elotte meg normális edzokepzest végzett.

Xavi nyomott egy okjs képzést és meccselt huszat az araboknal.

Amit tud, az a sablon Barca filozófia, arra építeni pedig nagyon veszélyes. Nekik. Nekünk sztem jó.

Es akkor látom tele a net képekkel, hogy Xavi jobb játékos volt, mert több kupát nyert :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 12., vasárnap 12:27

petiamadridista írta: Aztán nekünk ez a Xavi jó lenne??
Úgy értem nyiován kezdő edző, de végre vagy 15 év után a barcások is befürödhetnének egy új edzővel...
Jó lenne, ha nem csak mindig nyerni jönne az úu edző.
Azthiszem Tata volt az egyetpen kívétel.... bár a classicókat az is behúzta.
Persze,hogy jó. Nyilván meglesz a szokásos boost ami az új edzőknél szokott de gvardiola óta mikor voltak utóljára nemzetközileg sikeresek? Abban az 1 évben amikor a bolond enrike rájött,hogy a labdabirtoklás szart sem ér és elkezdett ráállni a kontrákra. Na simaláb a garancia rá,hogy a barsza továbbra is a saját fingját szagolja majd az elkövetkező években mint a southparkban a hyrides részben.

Bajnokságra meg bárkivel esélyesek lesznek ahogy mi is.

Xavival lesz egy kis boost ,hogy ők most újra a nagy barsza meglátjuk kitart-e szezon végéig és menetelnek egy nagyot vagy már útközben összeveri őket majd valamelyik futóbolond csapat.

+ egy simalábú barszát jobb érzés masodik helyre taszítani mint ernőt akinek azért jár a Maximális riszpekt meg a gracias, emlékezetes pillanatokat szerzett azért nekünk is nemcsak barszáéknak :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 12., vasárnap 12:16

remélem nem akar xavi egy zizuhoz hasonló kezdést, az fájna, lehet messi köré tudna egy baszó csapatot csinálni amilyen mákosak :kivagyhe:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. január 12., vasárnap 12:11

Biztos vagyok benne hogy Xavi alkalmatlan a jövő Barcelonájának felépítésére. Nekik meg lassan arra lesz szükségük. Nekünk szerintem ez jó lenne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. január 12., vasárnap 12:09

Aztán nekünk ez a Xavi jó lenne??
Úgy értem nyiován kezdő edző, de végre vagy 15 év után a barcások is befürödhetnének egy új edzővel...
Jó lenne, ha nem csak mindig nyerni jönne az úu edző.
Azthiszem Tata volt az egyetpen kívétel.... bár a classicókat az is behúzta.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 12., vasárnap 11:31

Anthony írta: Na, azt pletykálják, hogy Xavi szerződést bontott az arabokkal, és már meg is egyezett a Barcával, ma menesztik Ernestot.
De ez most miért? Pont ennél a mikiegér kupánál telt be a pohár? :D azért az öreg ernő túlélt nagyobb dolgokat is. Nem igazán értem az időzítést de egye fene.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég