Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. január 14., kedd 12:46

Setien futball filozofiaja hogy a minden aron nyerni akaras tulbecsult, a szep jatek legalabb olyan fontos. En alairom hogy minden hetvegen jol szorakozunk a Barca meccseken, de majd sorra bukogatjak a pontokat. :D

Erdekes egyebkent hogy ezzel hogy nem atmeneti megoldast valasztatottak, lemondtak annak a lehetosegerol hogy nyaron Xavi erkezzen. Pedig minden azt mutatta hogy csak ideny kozben utasitotta vissza az ajanlatot a Barca edzesere.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 14., kedd 12:43

Ő Zinédine Zidane mumusa. A Real Madriddal bajnokságot és három BL-t nyerő francia edzőnek Setién ellen a legrosszabb a mérlege azon trénerek közül, akikkel legalább ötször találkozott ellenfélként. A Real Madiddal csupán kétszer nyert Setién vezette együttes ellen két döntetlen és két vereség mellett.
Na, kell javítani ezen a statisztikán!! :roll:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 14., kedd 12:34

Realista24 írta:
realistahuni írta: A bajnokságot Suárez kiesése miatt kell megnyernünk nem az edzőváltás miatt.
BL-ben azt sem bánom ha kiüt a City de ha megint elbuzizzuk a bajnokságot az szégyen lesz.
Ha még Messi esett volna ki négy hónapra, azt mondom igazad van, de így, szerintem nincs.
Hosszú távon azért csak megérzik támadásban a második legfontosabb emberük kiesését. A bajnokság márpedig a hosszú távról szól.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 14., kedd 12:11

A Barca 2.számú kapus kiesésének lenne akkora hatása, mint nálunk Bale sérüléseinek. Welszi barátunk gólpasszt mikor adott utoljára, nemhogy gólt mikor lőtt? Max zászlóval pózol jobban mint Suárez
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 14., kedd 12:07

Berti írta:Nem akkora hendikep ez. Mintha kiesne nálunk egy Bale..
lemaradt a " :mrgreen: "


tudom, erre felé szeretjük szidni Suarezt, rászolgált.
de hiába 33 éves és egy fszkalap, eddig csak összekapart 11 gólt és 7 asszisztot. mellette működik a kémia Messivel.

Bélánk ezt az elmúlt 3 bajnoki szezonban összesen nem hozta. mellette egy full idegen test a pályán.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 14., kedd 12:02

Szerintem joval nagyobb ervagas Suarez hianya, mint nalunk Bale kiesese. Sokszor er O oda, amikor mas vakon van. Voltak gyenge periodusai, de osszesegeben Messi utan a 2. legfontosabb elem tamadasban, meg ugy is, hogy a Messi-Alba tengely sokszor bont vedelmet.

Griezmann meg egy tulfujt bohoc, de epp a kilences poszt be is johet neki.

Ansu Fati meg arra lesz jo, hogy Farkas Norbi jobban tud visitani a megszokottnal is Barca meccs kozben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. január 14., kedd 12:00

Berti írta:
Realista24 írta:

Ha még Messi esett volna ki négy hónapra, azt mondom igazad van, de így, szerintem nincs.
Egyetértek
Behúzódik Grizes a helyére vagy simán beválhat a Fati Perez kettősből valamelyik. Nameg van egy Dembele aki lehet időben fog helyrejönni.
Nem akkora hendikep ez. Mintha kiesne nálunk egy Bale..
Ez gondolom csak irónia volt :D

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 14., kedd 11:56

Realista24 írta:
realistahuni írta: A bajnokságot Suárez kiesése miatt kell megnyernünk nem az edzőváltás miatt.
BL-ben azt sem bánom ha kiüt a City de ha megint elbuzizzuk a bajnokságot az szégyen lesz.
Ha még Messi esett volna ki négy hónapra, azt mondom igazad van, de így, szerintem nincs.
Egyetértek
Behúzódik Grizes a helyére vagy simán beválhat a Fati Perez kettősből valamelyik. Nameg van egy Dembele aki lehet időben fog helyrejönni.
Nem akkora hendikep ez. Mintha kiesne nálunk egy Bale..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 14., kedd 11:23

realistahuni írta: A bajnokságot Suárez kiesése miatt kell megnyernünk nem az edzőváltás miatt.
BL-ben azt sem bánom ha kiüt a City de ha megint elbuzizzuk a bajnokságot az szégyen lesz.
Ha még Messi esett volna ki négy hónapra, azt mondom igazad van, de így, szerintem nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 14., kedd 11:04

Dupla D írta:
Kerlon írta: Valverdenek sokkal jobb mutatói voltak a kis csapatokkal. Hozzá teszem, hogy teljesen más kávéház egy Barcelonával hétről hétre toppon lenni, mint egy Palmassal vagy Betissel néha felszívni magad.
Igen, Valverde ebben jobb, hogy úgy formálja a taktikát és a felállást egy-egy meccs előtt, amivel a legtöbb esélye lehet szerinte a csapatának nyerni. És a tavalyi, de főleg a tavaly előtti bajnoki címet éppen így nyerték meg. Gyakran nyerték azokat a meccseket, ahol rosszabbul játszottak, mint az ellenfél (persze itt Messi volt a főkolompos, néha egy-egy Suarez villanással). De idén már ezek a meccsek se jöttek, idegenben folyamatosan buktak pontokat.

Szerintem Setiennel több pontot fognak bukni az olyan meccseken, amiken nem megy a Barcának, viszont ezekből a meccsekből kevesebb lesz, ha dikerül valamennyire a saját filozófiájához alakítani a játékot (ami nagyon hasonló a 2010 évek közepén látott Barcához).

Meglátjuk, nagy csapatot soha nem edzett még, de a körülményeket ismerve szerintem az egyik legjobb edzőt hozták. Abban biztos vagyok, hogy nézhetőbbek lesznek a meccseik és több lesz a gól.
A lőtt gólok tekintetében eddig sem volt gondjuk, inkább hátul balfaszkodtak. Nem tudom ez a Setien fele játék mennyire fog jót tenni a védekezésnek. Barcas haverom szerint megeszik őt reggelire az öltözőben.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 14., kedd 11:01

A bajnokságot Suárez kiesése miatt kell megnyernünk nem az edzőváltás miatt.
BL-ben azt sem bánom ha kiüt a City de ha megint elbuzizzuk a bajnokságot az szégyen lesz.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 14., kedd 10:56

Idén 0 kupájuk lesz spanyolban messi ide vagy oda.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 14., kedd 10:34

Amig Messi jatszik, egy kupa garantalt evente (persze tudjuk, a trofeak nem szamitanak :mrgreen: ), kegyetlen a csavo. Es amig jatszik, a spanyol csapatok nagy resze is be van szarva toluk, szerintem sem fognak visszaesni, sot, jol jartak ezzel a cserevel. Minden tiszteletem de Valverde egy balfasz ehhez a szinthez, ha minimalis boostot kapnak Setientol, mar jobban jartak.

Nagy kar azert a par elfalloszkodott pontert, de ez van, nincs mas hatra mint elore. Szerintem ilyen 1-2 pont fog a bajnoki cimrol donteni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 14., kedd 10:30

Amíg Messi ott van, tök mindegy ki ott az edző, egyszerűen folyamat leesik nekik valami kupa. Középszer Valverdével is jött a bajnokság, ha a következő edző egy fél fokkal is jobb nála, már előrébb lépnek. (Tatán kívül, ha jól rémlik nem volt edző, aki nem húzott volna be egy nagyobb kupát/ szezon. De ha szigorúan nézzük még Tata is nyert egy Szuperkupát.)

Nem kevés edző fordult azért meg náluk Riijkard óta, de a spanyol uralmat nem tudtuk elszedni tőlük. Szóval tök mindegy...

Magunkkal kell foglalkoznunk, a többi majd elválik. Nem várom azt, hogy a barca visszesik spanyol földön.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 14., kedd 9:35

dzsi91 írta: Ugyanez a műsor ment valverdevel is meg nálunk lopival. Ez nem az ő szintjük akár mennyire ügyes edzők és szép focit játszatnak kiesőjelöltekkel. Nem igazán értem a barszát? Nem bl-t akarnak nyerni? Erre hoznak egy olyan embert akiről azt se tudom látott-e már bl meccset.

Az egészet nem értem,miért pont most lett kivágva valverde,meg miért hoztak helyette egy tikitaka valverdet.
Valverdevel semmit nem ertek el a bl-ben, ket hatalmas egesen kivul. Biztos lattak mar most annak a jeleit, hogy iden meg annyira se megy a nagyobb csapatok ellen, mint eddig, plusz idegenben is folyamatosan pengeelen tancoltak. Arrol nem beszelve, hogy a mutatott jatek meg a barcasoknak sem tetszik, legalabbis az ismeroseim sokat panaszkodtak, hogy nezhetetlen a produkcio. Ugyhogy ezekbol indultak ki, es mivel nincs mas elerheto edzo, aki beugrott volna, igy Setién lett a befuto. Ha bevalik, akkor siker es maradhat meg (vagy akar 2022-ig is), ha nem valik be, akkor a vezetoseg megvedte magat, es johet az elnokvalasztas, lehet kampanyolni akar Xavival is, plusz ujabb szaz millios igazolasokkal es a megujulo Nou Camppal, bar lehet, ez utobbi mar eldontott dolog.
:goat:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 14., kedd 9:24

Yazid írta: elkezdőthetne naluk is egy edzőkeringő ami nalunk is megtortent már, nehogy mar rögtön belenyúljanak a tutiba allandoan
2003 óta nem váltottak szezon közben edzőt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 14., kedd 8:56

Realista24 írta: Trophies are overrated.

Ez a kedvencem ma a twitterrol egy Barcás eszmefuttatas alatt.
Mint mikor Messi nem rúgott gólokat, nem adott gólpasszokat és akkor az volt a fontos, hogy Messi making play. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: imádom, amit vergődni tudnak és nem bírják elviselni, ha nem róluk szól a világ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 14., kedd 8:55

nekem nincsenek nagy elvarasaim, nem egy sztaredzo kaliber.
a jatek talan nezhetobb lesz es remenyeim szerint puig-ot is elkezdi hasznalni.

gondolom azert jott o, mert nyilt titok, hogy xavira var a vezetoseg es addig kellett valaki, aki rovidtavu (gondolom masfel ev) megoldasnak jo.
spanyol, ismeri a ligat, szep focit probal jatszatni, de azert megsem egy utanpotasedzo vagy masodedzo lett kirakva a kirakatba.

akarhogy is, valverdevel nem lattam a fenyt az alagut vegen, meg ha az idozites talan fura is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 14., kedd 8:28

Ez a Setien pont akkor bukott meg a Betisben mikor nagyobb célokat tűztek ki illetve megerősítették a keretet.

EL-ben is hamar búcsúztak.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 14., kedd 8:04

Trophies are overrated.

Ez a kedvencem ma a twitterrol egy Barcás eszmefuttatas alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég