Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 15., szerda 13:28

kiserik írta: Egy valamit tisztázzunk. Valverde év elején kispad melegítő szerepet játszott. Pogba azért nem érkezett, mert nem engedték el és Beek is ott volt a tarsolyban. A 5. fordulóban kezdett először csak azért, mert Isco és Modric is lesérült, Hameszt meg pihentetni kellett. Addig volt kemény 22 perce. Emlékezzetek vissza, hogy be volt szarva a fél fórum, hogy ki lesz középen. Vissza lehet olvasni, írtam: Fede megoldja. Azóta felépült Isco és Modric, elég sokat játszanak is, viszont Isco általában Hazardot helyettesíti. Amint felépül a Belga, akkor ott Isconak lefőtt. Marad a jobb szél, ahová várható még LV is Bale és Rodrygo mellé, vagy a közepe a pályának. 1 posztra lesznek 3-an, esetleg 4-en, ha Hamesz marad. Na ekkor leszek én kíváncsi, hogy Valverde marad e a kezdőben, vagy visszább lép 12. embernek, akivel másokat pihentetünk folyamatosan? (remélem, hogy marad, minden jel erre utal, de én nem vagyok nyugodt addig, míg ez meg nem történik) Szerencse pedig igen is kellett hozzá. Amíg nem rokkant le mindenki, addig padozott, pedig tavaly ugyan így tolta azokon a meccseken, mikor ZZ kipróbálta. Az igazi médiafelhajtást (a Real Madridnál a teljesítmény egyik mérője) pedig az ATMA elleni mentése hozta meg. Ha az nincs, akkor most csak mi, a csapatot ismerők leírnánk, hogy ismét egy remek teljesítmény volt tőle és kész. Én a kezdettől fogva mellette vagyok (tavaly én nyígtam, hogy legyen már topikja egyáltalán), lehet, hogy ezért aggódom túl egy kicsit, de pont ugyan ez a helyzet Hakimivel is.

Tavaly se volt rossz Fede de nagy extrát nem hozott. Idén viszont mintha egy teljesen más játékos lenne, szinte hihetetlen, hogy mennyit fejlődött és látványosan nagyobb az önbizalma mint tavaly. A lényeg, hogy a kapott lehetőséggel mindig élt és mára már az egyik legfontosabb eleme a középpályának szerintem. Én egyáltalán nem féltem a helyét, lehet nem lesz minden meccsen kezdő de hogy a gála kezdőnkben benne lesz az biztos. Igazából nagy riválisa sincs mert Isco és James teljesen más poszt, Modric meg már nem tud vele versenyezni.

Inkább jövőre lesz érdekes a középpálya helyzete amikor Odegaard visszajön és ha még igazolunk is valakit.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 13:10

Egy valamit tisztázzunk. Valverde év elején kispad melegítő szerepet játszott. Pogba azért nem érkezett, mert nem engedték el és Beek is ott volt a tarsolyban. A 5. fordulóban kezdett először csak azért, mert Isco és Modric is lesérült, Hameszt meg pihentetni kellett. Addig volt kemény 22 perce. Emlékezzetek vissza, hogy be volt szarva a fél fórum, hogy ki lesz középen. Vissza lehet olvasni, írtam: Fede megoldja. Azóta felépült Isco és Modric, elég sokat játszanak is, viszont Isco általában Hazardot helyettesíti. Amint felépül a Belga, akkor ott Isconak lefőtt. Marad a jobb szél, ahová várható még LV is Bale és Rodrygo mellé, vagy a közepe a pályának. 1 posztra lesznek 3-an, esetleg 4-en, ha Hamesz marad. Na ekkor leszek én kíváncsi, hogy Valverde marad e a kezdőben, vagy visszább lép 12. embernek, akivel másokat pihentetünk folyamatosan? (remélem, hogy marad, minden jel erre utal, de én nem vagyok nyugodt addig, míg ez meg nem történik) Szerencse pedig igen is kellett hozzá. Amíg nem rokkant le mindenki, addig padozott, pedig tavaly ugyan így tolta azokon a meccseken, mikor ZZ kipróbálta. Az igazi médiafelhajtást (a Real Madridnál a teljesítmény egyik mérője) pedig az ATMA elleni mentése hozta meg. Ha az nincs, akkor most csak mi, a csapatot ismerők leírnánk, hogy ismét egy remek teljesítmény volt tőle és kész. Én a kezdettől fogva mellette vagyok (tavaly én nyígtam, hogy legyen már topikja egyáltalán), lehet, hogy ezért aggódom túl egy kicsit, de pont ugyan ez a helyzet Hakimivel is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 15., szerda 13:09

Fenoo írta: [Marca] Van de Beek 55 millió körüli összegért érkezhet, elvileg már minden le van zsírozva és nyáron leigazoljuk ha addig a vezetőség meg nem gondolja magát.

Ha ez igaz akkor nyáron tényleg nagytakarítás kell.
ó sokszor ellőtte már ezt a marca

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 15., szerda 13:07

[Marca] Van de Beek 55 millió körüli összegért érkezhet, elvileg már minden le van zsírozva és nyáron leigazoljuk ha addig a vezetőség meg nem gondolja magát.

Ha ez igaz akkor nyáron tényleg nagytakarítás kell.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 15., szerda 12:55

R. Carlos írta: Más: Valverde eltiltásáról van valami infó vagy arról, hogy mikor döntenek róla?

Már volt döntés róla és csak a Sevilla elleni meccset kell kihagynia.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. január 15., szerda 11:56

Valverdének nem kellett mák, olyan játékot és gondolom edzésen mutatott teljesítményt tett le az asztalra, ami mellett nem lehetett elmenni. Ráadásul a fizikai adottságai is nagyon jónak tűnnek. Mi nem sokat láttunk benne tavaly. Akik viszont rendszeresen edzik és figyelik őket, jó döntést hoztak. És qrvára igazuk volt. Biztos vagyok benne, ha mondjuk Llorente ugyanazt tudta volna, maradhatott volna annak idején. De, mint a mellékelt ábra mutatja, könnyűnek találtatott, mehetett 80. perces cserének a colchonerokhoz, jó pénzért. Ezt a Valverde történetet ZZék rohadt jól menedzselték. A srác meg köszöni szépen és él a lehetőséggel. Egy darabig nem fogják kiszorítani, ha komolyan veszi, mert nagyon előrejött a sorban. Ráadásul még mindig fejlődhet.
A korábbiakhoz. Hakimi jöhet vissza, akkor is kedveltem a játékát, amikor itt volt. A rengeteg tehetséges fiatal folyamatos leigazolgatása, kölcsönbe adása hosszú távon jól hozhat a konyhára. Lassan odaérünk majd, hogy a tudatos építkezés következtében szinte minden évben egy-egy kulcsjátékosunk kerülhet elő szinte ingyen.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 15., szerda 11:53

Nem értem, Isco meg Modric is padozott ősszel miután Fede berobbant. Isco utóbbi időben kerülget be, de inkább előrébb lopja a napot, max Modric tudná kiszorítani Valverdét, de nyilvánvalóan 34 évesen nem fogja. Összes rangadónkon kezdett az uru, PSG, Barca, szuperkupa, elég egyértelmű a dolog. Kova korán sem volt ennyire nélkülözhetetlen, meg hozta a CKM a BL-eket sorra, érthető hogy az volt az alap. Bár akkoriban én is többet játszattam volna a horvátot, de eddig mindig ZZ-t igazolta az élet meg a a gép is jól dob neki wzyx legnagyobb bánatára
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. január 15., szerda 11:51

kiserik írta: Steve, láttam én már karón varjút..., akarom mondani Kovacicet például. Sérülés miatt bekerült, megállta a helyét, aztán ült tovább a padon. Fedénél azért persze úgy gondoljuk, hogy ez még sem történhet, mert nagyon jól szuperál több poszton is, de én akkor leszek nyugodt, ha akkor is kezdő lesz, mikor mindenki egészséges. Hazard a bal oldalon, Fede a kp-n, Isco és Modric meg a padon...
Kovacicnak voltak jó időszakai de a játékának sosem volt akkora hatása mint Valverdének.
Nem értem miért befolyásolná Hazard visszatérése a helyét, gondolom Modric megy padra.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2020. január 15., szerda 11:41

kiserik írta: Steve, láttam én már karón varjút..., akarom mondani Kovacicet például. Sérülés miatt bekerült, megállta a helyét, aztán ült tovább a padon. Fedénél azért persze úgy gondoljuk, hogy ez még sem történhet, mert nagyon jól szuperál több poszton is, de én akkor leszek nyugodt, ha akkor is kezdő lesz, mikor mindenki egészséges. Hazard a bal oldalon, Fede a kp-n, Isco és Modric meg a padon...
Kovacicot nagyon szerettem, de o egy atlagon feluli produkciot hozott, olyat, amit akkor abban a csapatban tobben is tul tudtak szarnyalni.

Valverdere ezzel ellentetben kollektivan az osszes madridista hegyezi a hegyeznivalojat, Pérez is folyton arrol beszel hogy mekkora jatekos, ZZ is, a csapattarsak is, MVP lett az elso dontojen az ember, teljesen egyertelmu, hogy o nem fog olyan sorsra jutni mint Mateo.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 11:38

Steve, láttam én már karón varjút..., akarom mondani Kovacicet például. Sérülés miatt bekerült, megállta a helyét, aztán ült tovább a padon. Fedénél azért persze úgy gondoljuk, hogy ez még sem történhet, mert nagyon jól szuperál több poszton is, de én akkor leszek nyugodt, ha akkor is kezdő lesz, mikor mindenki egészséges. Hazard a bal oldalon, Fede a kp-n, Isco és Modric meg a padon...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 15., szerda 11:31

kiserik írta:
M1Ö írta:

Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
Igen, csak egy az, hogy... mi van?!? Dortmundban alapkezdő, a BM-be is gondolom az lenne (voltak hírek róla), erre jöjjön ide padozni, mert ""jóval jobb játékosok vannak a posztján""??? Kik is? A legalább 2 éve mélyrepülésben lévő Carvajal? Vagy Odri, aki leírta magát egy életre? Vagy a 2-3 éve védőmunkájáról csöppet sem híres Marcelo, esetleg az újfiú Mendy, aki hátrafelé beton, előre meg labdát nem tud vezetni? OMG! Komolyan? Akkor meg minek is akarnánk, hogy vissza jöjjön? Átvegye LV szerepét és éppen ahol kiesik valamelyik ""jóval jobb"" játékos, akkor beugorjon helyette? 21 évesen a bundás legjobb szélső védőjeként? Ne vicceljünk már!
Valverdét említettem, kíváncsi leszek a pozíciójára, ha mindenki egészséges lesz (bár neki elég nagy mákja van, hogy felkapta a média is, főleg az ATMA elleni miatt).
A többi oké, amit írsz, de Valverdet ki szorítaná ki, ha mindenki egészséges?!

A mákja Valverdének meg azért van, mert rohadtul tett érte és az egyik legjobbunk minden meccsen, a munkája kb nélkülözhetetlen. Nem mákja van, hogy a média felkapta.


Hakimi szerintem is kell és be kell építeni kezdőnek, Carvajal meg csere.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. január 15., szerda 11:29

M1Ö írta:
kiserik írta: Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget.
Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
Pont errõl van szó. Hakimitõl függetlenül, minden visszatérõ játékosnál ez a kérdés, marad ott ahol alapkezdõ, vagy visszajön ide a versenybe, jobb csapatba de kevesebb lehetõséggel. Ezért nem olyan egyszerū ezt kijelenteni hogy ‘ki ne akarna a világ legjobb csapatában játszani’. Játszani mindenki, de a valós kérdés hogy ‘ki akar jobb csapatban kevesebbet játszani mint kicsit gyengébben rengeteget’?

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 11:15

M1Ö írta:
kiserik írta: Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget.
Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
Igen, csak egy az, hogy... mi van?!? Dortmundban alapkezdő, a BM-be is gondolom az lenne (voltak hírek róla), erre jöjjön ide padozni, mert ""jóval jobb játékosok vannak a posztján""??? Kik is? A legalább 2 éve mélyrepülésben lévő Carvajal? Vagy Odri, aki leírta magát egy életre? Vagy a 2-3 éve védőmunkájáról csöppet sem híres Marcelo, esetleg az újfiú Mendy, aki hátrafelé beton, előre meg labdát nem tud vezetni? OMG! Komolyan? Akkor meg minek is akarnánk, hogy vissza jöjjön? Átvegye LV szerepét és éppen ahol kiesik valamelyik ""jóval jobb"" játékos, akkor beugorjon helyette? 21 évesen a bundás legjobb szélső védőjeként? Ne vicceljünk már!
Valverdét említettem, kíváncsi leszek a pozíciójára, ha mindenki egészséges lesz (bár neki elég nagy mákja van, hogy felkapta a média is, főleg az ATMA elleni miatt).

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5601
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 15., szerda 10:47

kiserik írta: Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget.
Igen, csak egy az, hogy nem várhatja el, hogy egyből alapkezdő legyen, mert jóval jobb játékosok vannaka posztján, mint a Dortmundba. A másik meg, hogy mivel úgy látszik full univerzális és 4 poszton is bevethető, mivel folyamatosan tele vagyunk sérültekkel és rotálni is kell, bőven meglennének a játékpercei. A többi csak rajta múlik, lásd a példád, Valverde-t.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 9:02

R. Carlos írta:
Realista24 írta: Hakimi éppen nyilatkozott. Már már nagyon megszerette a Dortmundot.
Kicsit sztem az van, hogy nem szívesen jönne vissza padozni.
Azért Carvajal sem olyan prime mint jó pár éve, bármennyire is szeretem. Kell ide a marokkói. Lesz is helye. Meg amúgy ki ne akarna játszani a világ legnagyobb klubjában ha az hívja?

Más: Valverde eltiltásáról van valami infó vagy arról, hogy mikor döntenek róla?
Ez azért nem ilyen egyszerű, hogy ki ne szeretne itt játszani. Elég sok fiatalnak bicsaklott meg a karrierje itt, mert nem kaptak elegendő játéklehetőséget. Hiába vagy jó, itt sok minden más is befolyásoló tényező. Ott van Fede. Ma már a kp alapja, de egy remek kis sérülés hullámig alig lépett pályára. Neki még a nagy szerencséje, hogy igazán nincs komoly ellenfele, bár Hazard felépülése esetén a jó öreg Isco még bezavarhat. Ott van Kova esete, de Llorrente is remek meccseket hozott, amikor megkapták a lehetőséget, aztán mindkettő ment a levesbe. Itt egy spanyol alappillérrel kell versenyezni ilyen egyenlőtlen küzdelemben. Ami mellette szól, hogy annó ZZ hozta fel a kicsiktől.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 15., szerda 8:32

Realista24 írta: Hakimi éppen nyilatkozott. Már már nagyon megszerette a Dortmundot.
Kicsit sztem az van, hogy nem szívesen jönne vissza padozni.
Azért Carvajal sem olyan prime mint jó pár éve, bármennyire is szeretem. Kell ide a marokkói. Lesz is helye. Meg amúgy ki ne akarna játszani a világ legnagyobb klubjában ha az hívja?

Más: Valverde eltiltásáról van valami infó vagy arról, hogy mikor döntenek róla?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 15., szerda 8:09

nem is kell. van helye.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 15., szerda 0:55

Hakimi éppen nyilatkozott. Már már nagyon megszerette a Dortmundot.
Kicsit sztem az van, hogy nem szívesen jönne vissza padozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 14., kedd 16:32

A teljesítmény Hakimi mellett szól, annyit már lerakott, hogy komolyan számoljanak vele idehaza. sztm.
Ésszerű lenne őt visszahívni, de volt is már erről pár cikk, nem emlkészem teljesen.

Odriból jöhetne vissza kicsi péz.

Hasonlóan vélekedem Ödegaard kapcsán is. Csak a középpályáról Cebat és Jamest el kell adni, szintén. Modric helyzete sem tiszta, természetesen idő van még.

Jók a fiataljaink, csak helyet kell csinálni nekik, ha megszavazzák nekik a bizalmat.

Sok a játékos, kell majd a takarítás. Vagy eladni, vagy kölcsönbe küldeni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 14., kedd 16:24

Remenykedem en is, hogy visszahivja. Carvajalt en nagyon csipem, a sok faszsaga ellenere is, mert a szive mindig viszi elore, de egyre nagyobb baromsagokat csinal (hogy mast ne mondjak, mi a lofaszt sarkazott a kozeppalyan az Atletico ellen, ha Fede nem egy gepard, amiatt bukjuk a kupat), tudattalanul is ott van szerintem a fejeben hogy nincs alternativaja. Egy kis egeszseges verseny mindkettejuknek jot tehet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég