Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. január 16., csütörtök 16:43

Mickey írta: Ne legyen így, de én nehezen tudom elképzelni, hogy a nagy "feleslegtől" ( az is lehet, hogy Madridban teljesen máshogy látják ezt ) simán meg tudunk szabadulni.
De ha nem így lesz, ahogy írtam, szrásig leszünk mindenhol.

De ez a vezetőség "baja" . :)

Most jutott eszembe az új Brazil igazolásunk is.
De ő gondolom Castilla.
Biztos lehetsz benne, hogy nem így gondolják. Ha az összes elhangzott nevet egymás mellé rakom - Nacho, Modric, Isco, LV, James, Isco, Bale, Mariano, Jovic?, Vini, Odri. Egy csapat egészségesen ennyi embertől nem tud megszabadulni.

Max úgy, ahogy a Sportingnál tették.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2020. január 16., csütörtök 16:13

COPE szerint a CdR ellenfelunk stadionjaval gondok vannak aminek kovetkezteben Perez felajanlotta a Bernabeut helyszinkent es a teljes jegyekbol szarmazo bevetelt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 16., csütörtök 15:06

Ödegaard esetéből mindenki tanulhat. 18-19 évesen másodosztály, hollandia bármi, utána megdobbantani, aztán 21-22 évesen lehet kopogtatni a főbejáraton.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 16., csütörtök 13:44

Ne legyen így, de én nehezen tudom elképzelni, hogy a nagy "feleslegtől" ( az is lehet, hogy Madridban teljesen máshogy látják ezt ) simán meg tudunk szabadulni.
De ha nem így lesz, ahogy írtam, szrásig leszünk mindenhol.

De ez a vezetőség "baja" . :)

Most jutott eszembe az új Brazil igazolásunk is.
De ő gondolom Castilla.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 16., csütörtök 13:26

Mickey írta:
Anthony írta:

Annak ellenére, amit korábban írtam valakinek maradni is kell :mrgreen:
Szerintem Isco, Vini, és Asensio is marad.
Csak remélni tudom, hogy Bale végre elmegy, nincs bajom Hamesszel, de hátha érte is bejelentkezik valaki, és Vazquez helyett is lesznek kreatívabb szélsők. Kb. ennyi a reálisan távozók sora.
Elöl is leszünk szrsig, ha nem kezdenek vele valamit.
Hazard-Bale-Lucas-Ase-Vini-Rodry ( Jamest nem is sorolom ide vagy Iscot )

Lesz mibe belenyúlni.
Én bízom benne, hogy Bale, Vini és Lucas is távozik a csapattól, aztán jövőre lesz szélre Hazard, Rodrygo, Asensio, Kubo és esetleg Ödegaard is. Amit még jobban bízok, hogy Mbappe is lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 16., csütörtök 12:58

Anthony írta:
Realista24 írta:

Inkább azt, hogy Iscót imádja Zidane és Isco sem háborog a szerepe miatt. Nálam elfér amúgy.
Annak ellenére, amit korábban írtam valakinek maradni is kell :mrgreen:
Szerintem Isco, Vini, és Asensio is marad.
Csak remélni tudom, hogy Bale végre elmegy, nincs bajom Hamesszel, de hátha érte is bejelentkezik valaki, és Vazquez helyett is lesznek kreatívabb szélsők. Kb. ennyi a reálisan távozók sora.
Elöl is leszünk szrsig, ha nem kezdenek vele valamit.
Hazard-Bale-Lucas-Ase-Vini-Rodry ( Jamest nem is sorolom ide vagy Iscot )

Lesz mibe belenyúlni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 16., csütörtök 12:29

Jó playa a holland, de én nem szivesen hoznám. A negyedik ember mindenképp Martin kell legyen.
Helyette hoznám a francia kölyköt, aki inkább vkp szerepkörben mozog, de feljebb is lehet tolni. A holland már majdnem 10-es poszton érzi magát a legjobban.
Azon múlik minden, hogy ZZ melyik szisztémát preferálja inkább. Ha 3 kp, akkor a 6 játékos elég kellene legyen + valaki aki eltűri, hogy padra sem fér fel többnyire. Ha viszont 4 kp, akkor meg kellene még valaki, DE úgy hogy ne menjen Valverde-Odegaard perceinek a kárára.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 16., csütörtök 12:28

Realista24 írta:
Yazid írta: jah azt is kalkuláljátok bele ha isco, james se akar majd elmenni vagy nem kell senkinek se
Inkább azt, hogy Iscót imádja Zidane és Isco sem háborog a szerepe miatt. Nálam elfér amúgy.
Annak ellenére, amit korábban írtam valakinek maradni is kell :mrgreen:
Szerintem Isco, Vini, és Asensio is marad.
Csak remélni tudom, hogy Bale végre elmegy, nincs bajom Hamesszel, de hátha érte is bejelentkezik valaki, és Vazquez helyett is lesznek kreatívabb szélsők. Kb. ennyi a reálisan távozók sora.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 16., csütörtök 12:25

Modricot en is egy evet marasztalnam. Itt is temettek mar, de megrazta magat es korrekt teljesitemenyt hoz.

Sokkal inkabb zavarnam el Iscot, a Barca elleni kivalo teljesitmeny ellenere is. Nincs is posztja, kkp-nak keves, szelsonek keves, hamis kilencesben meg Benzema jobb. A francia mondjuk mar fentebb van alapvetoen, de akkor sem latom, hogy Isco hosszu tavon hasznos lesz. Arrol nem is beszelve, hogy fizikalisan borzalom. Lassu es korulmenyes, raadasul konnyeden elnyomhato.

A Casemiro, Kroos, Valverde, Odegaard, van de Beek, Modric sor kozott meg kevesebb lehet a surlodas is. Odegaard tud jobb szelrol is indulni, van de Beek az elso eveben nem hinnem, hogy veri a tamtamot, ha esetleg kevesebb lehetoseghez jut, Modric meg kifele megy, tudja O is. Isco sem haborog, de ha nincsenek a serulesek iden, nem lenne kozel sem ennyi perce valoszinuleg, nem tudom mennyire viselne jol hosszabb tavon a mellozest.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 16., csütörtök 12:22

Süti írta: Lukita értem hogy már nem prime, de miért akarnánk elküldeni? Sokat tanulhatna tőle a fiatal generáció, Ödegaard ha visszajön, stb. Nyilván nem a gálakezdőben, de azért ennyire nem írnám le.
Nem tudom ki akarja elküldeni, de az biztos hogy most jár le a szerződése a nyáron.
Meglehet hogy távozik. ( hosszabbításos híreket nem láttam, bár nem is figyeltem-kerestem ezerrel )

De tényleg szép korban van, már ami a játékot illeti. Szeptemberben tölti a 35-öt.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. január 16., csütörtök 12:16

Lukita értem hogy már nem prime, de miért akarnánk elküldeni? Sokat tanulhatna tőle a fiatal generáció, Ödegaard ha visszajön, stb. Nyilván nem a gálakezdőben, de azért ennyire nem írnám le.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. január 16., csütörtök 11:23

wZoLee7 írta: Casemiro, Valverde, Kroos, Isco, Odegaard es de Beek tobb mint idealis sor lenne
ez büntet, ebben a sorban van tapasztalat, fiatalaság, erő, kreativitás, rutin, dinamika, lendület.. hagyjuk is, állat :ozil:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. január 16., csütörtök 11:12

Casemiro, Valverde, Kroos, Isco, Odegaard es de Beek tobb mint idealis sor lenne

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 16., csütörtök 10:51

Yazid írta: jah azt is kalkuláljátok bele ha isco, james se akar majd elmenni vagy nem kell senkinek se
Inkább azt, hogy Iscót imádja Zidane és Isco sem háborog a szerepe miatt. Nálam elfér amúgy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 16., csütörtök 10:23

jah azt is kalkuláljátok bele ha isco, james se akar majd elmenni vagy nem kell senkinek se

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 16., csütörtök 10:02

Úgy legyen!

De viszonylag sok játékosról van most szó, adott csapatrészen belül. Ezt nem könnyű feladat menedzselni.
Szép is lenne, ha minden olyan simán alakulna, ahogy itt össze matekozzuk.

úgy legyen :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 16., csütörtök 9:51

Mickey írta: HA lelép Modric és Ceba+James nem zavar be a képbe...akkor elférhet Beek.
Ödegaardnak is lehet hely.

Iscoval sztm számolni kell, Zidane miatt.
De mehetne ő is.

Mondjuk jó lenne Casemiro típust szerezni valamerről sztm.
Előre játékban Isco,Kroos, Fede, ?Ödegaard? is jó lehet, de amit Kázmér leművel, azt nem igazán hozza más. de lehet nem is kell, majd csapatban megoldják, meg ZZ majd tudja .
ha valami történne kázmérral, akkor valverde végezné a piszkos munkát, ez tuti. azt, hogy hogyan nem tudom, mindenesetre nem remegne a gyomrom a meccsek előtt.

ceballost hagyjuk, az arsenalban is csak egy epizodista, ez meg más szint. vagy megveszik vagy küldjük tovább egy másik csapatba. isco meg remélhetőleg addig lesz a kezdő közelében, ameddig nem épül fel hazard.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 16., csütörtök 8:14

Csabi írta: hogy hogy minek. általában 3kp-sal játszunk. kroos, kázmér meg valverde vagy modric. és nincs is több kp-s a keretben. modrictól a nyáron el kell búcsúzni ez tiszta lap. még ha jön akkor is kevesen vagyunk. ödegaarddal már fasza.

ahogy előttem írták iscót kukázni kéne már, modric el, vdb jöhet, ödegaard vissza. úgy jók leszünk
+1

Kevesen vagyunk oda. Casemironak nincs cseréje, még jó lett volna erre a szezonra megtartani Llorentét, de máshol akart padozni... Kelleni fog a holland és a norvég is, ha Modric megy és nem ártana a brazilnak is valami csere, nem tudom az utánpótlásunkban vagy kölcsönben van-e valaki, de ez így sovány, hogy 4 kp-s van meg Jamest és Iscot erőltetjük ott...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 16., csütörtök 2:37

Mickey írta: HA lelép Modric és Ceba+James nem zavar be a képbe...akkor elférhet Beek.
Ödegaardnak is lehet hely.

Iscoval sztm számolni kell, Zidane miatt.
De mehetne ő is.

Mondjuk jó lenne Casemiro típust szerezni valamerről sztm.
Előre játékban Isco,Kroos, Fede, ?Ödegaard? is jó lehet, de amit Kázmér leművel, azt nem igazán hozza más. de lehet nem is kell, majd csapatban megoldják, meg ZZ majd tudja .
Lehet, hogy ZZ már megtalálta Casemiro utódját :)
:goat:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 16., csütörtök 0:57

HA lelép Modric és Ceba+James nem zavar be a képbe...akkor elférhet Beek.
Ödegaardnak is lehet hely.

Iscoval sztm számolni kell, Zidane miatt.
De mehetne ő is.

Mondjuk jó lenne Casemiro típust szerezni valamerről sztm.
Előre játékban Isco,Kroos, Fede, ?Ödegaard? is jó lehet, de amit Kázmér leművel, azt nem igazán hozza más. de lehet nem is kell, majd csapatban megoldják, meg ZZ majd tudja .
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég