Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 16., csütörtök 21:56

De, kolibe van. Viszont hátha el lehetne boltolnj így, hogy Kelyor ott van.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 16., csütörtök 21:20

Areola nem csak 1 év kölibe van?
Sztem sansztalan, hogy marad.
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 16., csütörtök 20:59

Courtois, Areola
Hakimi, Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Militao, Mendy, Marcelo
Casemiro, Valverde, Kroos, Modric, Odegaard, Isco
Rodrygo, Benzema, Jovic, Hazard, Bappe, Asensio

Én erre a keretre számítok jovore. Nem várok nagytakarítást, biztos lesznek olyan emberek, akiket sokan elküldenenek, de itt fognak maradni, pl Isco vagy Asensio. Van de Beek nem fog kelleni sztem ZZ-nek, nyáron sem kellett, Modric meg szerintem még mindig nagy spiler, megfelelően használva sokat adhat a csapatnak. Iscoba szerelmes a mester, Aseniso meg sztem meg kap egy utolsó esélyt. Jovic szintén, O is kapni fog még egy utolsó esélyt.

Ami a lényeg, hogy jöjjön Hakimi, Odegaard és Bappe. Az eladás meg majd eldől. Ha megy Modric, akkor kell egy kp is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 16., csütörtök 20:39

LaurensJulien[EPSN]: "It pains me to say it, but there’s a big possibility Mbappe leaves PSG for RM in the summer. PSG are really pushing hard to renew Mbappe's contract. They want to secure him for at least one more year. But there’s a chance that he goes in the summer."

"It's Mbappe's dream to play for Real Madrid - especially with Zidane as the manager. We know the history, the move will happen at some point. But I'm hoping he stays for one more year."
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 16., csütörtök 19:58

Én csak azt nem értem, hogy akkor a klub miért nem erősítette meg ezeket. Mondjuk Nacho miattam maradhat, Lukanak mar lejart szerintem az ideje.
dennson írta:
Kerlon írta: Nachonak, Modricnak lejár a szerződése. Iscotól meg kétszer egy nyár alatt biztos nem tudunk megszabadulni. Így racionálisan nézve 8 embert kell eladni, bár Jovic szerintem biztosan nem eladó listás. Odri és Vini szinte biztosan kölcsönszerződéssel tovább adhatóak. 4-5 embert kell eladni, 2-3-at kölcsönbe küldeni. Ennél többet nem is érdemes, mert az érkező oldalon kb. Ödegaard, VDB, Hakimi és Mbappe :luck: lehet, tehát egyensúlyban van a dolog.

Balenek, Jamesnak és Marianonak lefőtt, LV és Isco gond nélkül távozhatnak, ha jó ajánlatot kapunk, Odriozola szintén (Theohoz hasonló távozást jósolok neki), Vinit kölibe, Mbappe bizniszbe bevonni, még Brahimot lehet idevenni, aki előbb utóbb csak rábóliunt egy kölcsönre.
A való élet nem futballmenedzser.
Ok. :lol: szinte minden évben hosszú a távozók listája mégha sok esetben a legtöbb csak kölcsön adás, de a 4-5 játékos eladása közel aem elrugaszkodott. Hagyjuk is, fm. :ike:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 16., csütörtök 19:45

Csabi írta:
Kerlon írta: Nachonak, Modricnak lejár a szerződése.
ezt nem tudom ki kezdte el, de idén nyáron S.E.N.K.I.N.E.K. nem jár le a szerződése

marcán van egy cikk, hogy a jelenlegi keret + a nyáron kölcsönből visszaérkezők + beek + brazil gyerek és a keret 36-os létszámú lesz az előszezonban.
Gondolom a transfermarktra alapoznak sokan. Ahogy általában en is.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 16., csütörtök 18:47

Kerlon írta: Nachonak, Modricnak lejár a szerződése.
ezt nem tudom ki kezdte el, de idén nyáron S.E.N.K.I.N.E.K. nem jár le a szerződése

marcán van egy cikk, hogy a jelenlegi keret + a nyáron kölcsönből visszaérkezők + beek + brazil gyerek és a keret 36-os létszámú lesz az előszezonban.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 16., csütörtök 18:45

Modricnak 21-ig van szerződése így valószínűleg marad ha elfogadja, hogy már nem kezdő. Bőven elfér még a keretben, aztán a szezon végén majdnem 36 évesen innen vonul vissza. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 16., csütörtök 18:38

Ezt sok ember hozzaszolasara lehetne irni, akik azt hiszik h ha bappe nem jon ossze még iden nyaron, akkor ide kell hozni mas fiatal tamadot h addig is legyen valaki, amig esetleg a francia erkezik.

Mas kerdes h a 4-5-6 eves szerzodesekkel rendelkezo jatekosokat nem lehet majd kirakni a csapatbol, igy vegul azert nem tudnank a franciat megszerezni, mert annyian vagyunk, mint a szemét.

Persze fifaban konnyu, félévente lehet venni es eladni akárkit.

Amugy meg Kerlonnak +1
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. január 16., csütörtök 18:26

Kerlon írta:
dennson írta:
Biztos lehetsz benne, hogy nem így gondolják. Ha az összes elhangzott nevet egymás mellé rakom - Nacho, Modric, Isco, LV, James, Isco, Bale, Mariano, Jovic?, Vini, Odri. Egy csapat egészségesen ennyi embertől nem tud megszabadulni.

Max úgy, ahogy a Sportingnál tették.
Nachonak, Modricnak lejár a szerződése. Iscotól meg kétszer egy nyár alatt biztos nem tudunk megszabadulni. Így racionálisan nézve 8 embert kell eladni, bár Jovic szerintem biztosan nem eladó listás. Odri és Vini szinte biztosan kölcsönszerződéssel tovább adhatóak. 4-5 embert kell eladni, 2-3-at kölcsönbe küldeni. Ennél többet nem is érdemes, mert az érkező oldalon kb. Ödegaard, VDB, Hakimi és Mbappe :luck: lehet, tehát egyensúlyban van a dolog.

Balenek, Jamesnak és Marianonak lefőtt, LV és Isco gond nélkül távozhatnak, ha jó ajánlatot kapunk, Odriozola szintén (Theohoz hasonló távozást jósolok neki), Vinit kölibe, Mbappe bizniszbe bevonni, még Brahimot lehet idevenni, aki előbb utóbb csak rábóliunt egy kölcsönre.
A való élet nem futballmenedzser.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 16., csütörtök 18:03

Rodrygot elfelejtitek pucukáim. A kezdeti remeklés óta csak a 11es volt említésre méltó az utóbbi időben tőle. Ha Asensio visszatér és ZZ számol vele, akkor neki is jól jöhetne egy kölcsön.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 16., csütörtök 17:52

dennson írta:
Mickey írta: Ne legyen így, de én nehezen tudom elképzelni, hogy a nagy "feleslegtől" ( az is lehet, hogy Madridban teljesen máshogy látják ezt ) simán meg tudunk szabadulni.
De ha nem így lesz, ahogy írtam, szrásig leszünk mindenhol.

De ez a vezetőség "baja" . :)

Most jutott eszembe az új Brazil igazolásunk is.
De ő gondolom Castilla.
Biztos lehetsz benne, hogy nem így gondolják. Ha az összes elhangzott nevet egymás mellé rakom - Nacho, Modric, Isco, LV, James, Isco, Bale, Mariano, Jovic?, Vini, Odri. Egy csapat egészségesen ennyi embertől nem tud megszabadulni.

Max úgy, ahogy a Sportingnál tették.
Nachonak, Modricnak lejár a szerződése. Iscotól meg kétszer egy nyár alatt biztos nem tudunk megszabadulni. Így racionálisan nézve 8 embert kell eladni, bár Jovic szerintem biztosan nem eladó listás. Odri és Vini szinte biztosan kölcsönszerződéssel tovább adhatóak. 4-5 embert kell eladni, 2-3-at kölcsönbe küldeni. Ennél többet nem is érdemes, mert az érkező oldalon kb. Ödegaard, VDB, Hakimi és Mbappe :luck: lehet, tehát egyensúlyban van a dolog.

Balenek, Jamesnak és Marianonak lefőtt, LV és Isco gond nélkül távozhatnak, ha jó ajánlatot kapunk, Odriozola szintén (Theohoz hasonló távozást jósolok neki), Vinit kölibe, Mbappe bizniszbe bevonni, még Brahimot lehet idevenni, aki előbb utóbb csak rábóliunt egy kölcsönre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. január 16., csütörtök 16:43

Mickey írta: Ne legyen így, de én nehezen tudom elképzelni, hogy a nagy "feleslegtől" ( az is lehet, hogy Madridban teljesen máshogy látják ezt ) simán meg tudunk szabadulni.
De ha nem így lesz, ahogy írtam, szrásig leszünk mindenhol.

De ez a vezetőség "baja" . :)

Most jutott eszembe az új Brazil igazolásunk is.
De ő gondolom Castilla.
Biztos lehetsz benne, hogy nem így gondolják. Ha az összes elhangzott nevet egymás mellé rakom - Nacho, Modric, Isco, LV, James, Isco, Bale, Mariano, Jovic?, Vini, Odri. Egy csapat egészségesen ennyi embertől nem tud megszabadulni.

Max úgy, ahogy a Sportingnál tették.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2020. január 16., csütörtök 16:13

COPE szerint a CdR ellenfelunk stadionjaval gondok vannak aminek kovetkezteben Perez felajanlotta a Bernabeut helyszinkent es a teljes jegyekbol szarmazo bevetelt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 16., csütörtök 15:06

Ödegaard esetéből mindenki tanulhat. 18-19 évesen másodosztály, hollandia bármi, utána megdobbantani, aztán 21-22 évesen lehet kopogtatni a főbejáraton.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 16., csütörtök 13:44

Ne legyen így, de én nehezen tudom elképzelni, hogy a nagy "feleslegtől" ( az is lehet, hogy Madridban teljesen máshogy látják ezt ) simán meg tudunk szabadulni.
De ha nem így lesz, ahogy írtam, szrásig leszünk mindenhol.

De ez a vezetőség "baja" . :)

Most jutott eszembe az új Brazil igazolásunk is.
De ő gondolom Castilla.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 16., csütörtök 13:26

Mickey írta:
Anthony írta:

Annak ellenére, amit korábban írtam valakinek maradni is kell :mrgreen:
Szerintem Isco, Vini, és Asensio is marad.
Csak remélni tudom, hogy Bale végre elmegy, nincs bajom Hamesszel, de hátha érte is bejelentkezik valaki, és Vazquez helyett is lesznek kreatívabb szélsők. Kb. ennyi a reálisan távozók sora.
Elöl is leszünk szrsig, ha nem kezdenek vele valamit.
Hazard-Bale-Lucas-Ase-Vini-Rodry ( Jamest nem is sorolom ide vagy Iscot )

Lesz mibe belenyúlni.
Én bízom benne, hogy Bale, Vini és Lucas is távozik a csapattól, aztán jövőre lesz szélre Hazard, Rodrygo, Asensio, Kubo és esetleg Ödegaard is. Amit még jobban bízok, hogy Mbappe is lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 16., csütörtök 12:58

Anthony írta:
Realista24 írta:

Inkább azt, hogy Iscót imádja Zidane és Isco sem háborog a szerepe miatt. Nálam elfér amúgy.
Annak ellenére, amit korábban írtam valakinek maradni is kell :mrgreen:
Szerintem Isco, Vini, és Asensio is marad.
Csak remélni tudom, hogy Bale végre elmegy, nincs bajom Hamesszel, de hátha érte is bejelentkezik valaki, és Vazquez helyett is lesznek kreatívabb szélsők. Kb. ennyi a reálisan távozók sora.
Elöl is leszünk szrsig, ha nem kezdenek vele valamit.
Hazard-Bale-Lucas-Ase-Vini-Rodry ( Jamest nem is sorolom ide vagy Iscot )

Lesz mibe belenyúlni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 16., csütörtök 12:29

Jó playa a holland, de én nem szivesen hoznám. A negyedik ember mindenképp Martin kell legyen.
Helyette hoznám a francia kölyköt, aki inkább vkp szerepkörben mozog, de feljebb is lehet tolni. A holland már majdnem 10-es poszton érzi magát a legjobban.
Azon múlik minden, hogy ZZ melyik szisztémát preferálja inkább. Ha 3 kp, akkor a 6 játékos elég kellene legyen + valaki aki eltűri, hogy padra sem fér fel többnyire. Ha viszont 4 kp, akkor meg kellene még valaki, DE úgy hogy ne menjen Valverde-Odegaard perceinek a kárára.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 16., csütörtök 12:28

Realista24 írta:
Yazid írta: jah azt is kalkuláljátok bele ha isco, james se akar majd elmenni vagy nem kell senkinek se
Inkább azt, hogy Iscót imádja Zidane és Isco sem háborog a szerepe miatt. Nálam elfér amúgy.
Annak ellenére, amit korábban írtam valakinek maradni is kell :mrgreen:
Szerintem Isco, Vini, és Asensio is marad.
Csak remélni tudom, hogy Bale végre elmegy, nincs bajom Hamesszel, de hátha érte is bejelentkezik valaki, és Vazquez helyett is lesznek kreatívabb szélsők. Kb. ennyi a reálisan távozók sora.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég