Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 17., péntek 10:40

A Pool triójából csak Manét hoznám.

MBappé, Mané, Sancho, nálam ez a sorrend hogy kit hoznék, de a szintek között erős szakadék van.

Ha ezekből nem jön össze egy se, elhoznék egy 30+os, padot tűrő gólbaszó arcot.
Nem illik.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: portillo » 2020. január 17., péntek 10:31

ziro4vr írta:
Tádám írta: Szerintem ez a Werner Castilla se. :D
Jó csatárnak tartom, de nem Madridba való, sokkal inkább pl Liverpoolba vagy Londonba.
Jó játékos, de szerintem top csapathoz fejben gyenge. Fontos meccseken, fontos pillanatokban nem egyszer remegett már meg a lába.

Ennyi pénzért ajándéknak tűnik, de én nem hoznám.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. január 17., péntek 10:30

Hozzánk nem klasszikus befejező csatár kell, ezért nem élt meg senki az elmúlt években Benzema mellett.
Agüero/Benz kategória kellene, Mbappé bőven tudja ezt játszani, mert az összjátékhoz is ért, klasszikus centert én nem hoznék. Viszont a felsorolt 3 támadón kívül nem igazán jut most eszembe más. Firmino, de ő szerintem csak a Poolnál él ennyire.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 17., péntek 10:29

Tádám írta: Szerintem ez a Werner Castilla se. :D
Jó csatárnak tartom, de nem Madridba való, sokkal inkább pl Liverpoolba vagy Londonba.
Nem illik.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. január 17., péntek 10:24

KAG írta: Werner önmagában nem kéne, pláne nem Jovic mellé, de a jelenlegi helyzetünket tekintve nagyon adnék egy Jo-Wer cserét.
Igen, alapból én sem csípem az ilyen stílusú csatárokat.., de ki az aki megszerezhető a piacon és benne van 20-30 gól/szezon?.
Sajnos túl sok pontot bukunk az elmaradt gólok miatt, ezen változtatni kell.
Tádám írta: Szerintem ez a Werner Castilla se. :D
Annyira gáz? :mrgreen: 140/84 +11 a válogatottban is.. + a fifában is baromi gyors :kalapos:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. január 17., péntek 10:19

Szerintem ez a Werner Castilla se. :D



Theo meg tényleg a legjobb a Milanban... Alavés szintet hozza, mármint, amiért annó elhoztuk őt. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 17., péntek 10:12

Werner önmagában nem kéne, pláne nem Jovic mellé, de a jelenlegi helyzetünket tekintve nagyon adnék egy Jo-Wer cserét.
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 17., péntek 10:03

Mehet a Jovic-Werner csere.
Love football, hate antifa.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. január 17., péntek 9:53

A realitás az, hogy Bappéra még idén nyáron sem lesz sanszunk, láthattátok mit csinálnak Neymarral, Cavanit sem engedik, holott nem is játszik, pénzre sincs szükségük, a legnagyobb kincsüket sem fogják átadni, talán majd 1 évvel a szerződése lejárta előtt, hogy ne nullában jöjjenek ki a bizniszből..
Jovicban én akkor sem hittem, amikor leigazoltuk, igaz, hogy csak az európa liga meccseiket láttam, de ott bőven meggyőzött arról, hogy nem idevaló.
Mindezt úgy, hogy ott alapember volt, feküdt neki az a taktika, ide még cserének is kevésnek érzem..
Werner hasonló szint? nem követem a palit..
Azért ő nem egy szezonos játékos, elég jó számokat produkál..
30-ért meg ajándéknak tűnik, még ha nem válik be, akkor is simán továbbadható, akár többért is, transfermarkt 75 millióra becsüli..
Csak mert előre mindenképpen kell valaki, aki képes elrakni 20-30 gólt, nem várhatunk még éveket Bappéra, később meg ha sikerül elhozni a franciát, megférne több jó támadó is elől..

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 17., péntek 9:46

wZoLee7 írta: Ennek azért ott a másik oldala, idén ha kölcsönbe toljuk a brazilokat meg Brahimot lett volna néhány meccs ahol nem tudom kik játszottak volna. Nyilván nem ideális, hogy 18-19 éves srácoktól várjuk a csodát és persze, ez a mi hibánkból is lehetséges, de nem feltétlenül volt más választásunk
Ettől függetlenül őket is kölcsön kell adni, ha megfeneklenek itt. Csak valakit hozni kell a helyükre. Jó ha fel van töltve a keret, és mindig lesznek olyan játékosok, akiknek itt lefőtt pl. Mariano és egyelőre Brahim is. Utóbbinak ha lenne egy kis esze, most lépne télen kölcsönbe.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. január 17., péntek 9:41

Ennek azért ott a másik oldala, idén ha kölcsönbe toljuk a brazilokat meg Brahimot lett volna néhány meccs ahol nem tudom kik játszottak volna. Nyilván nem ideális, hogy 18-19 éves srácoktól várjuk a csodát és persze, ez a mi hibánkból is lehetséges, de nem feltétlenül volt más választásunk

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 17., péntek 9:39

Moratat és Marianot is eladtuk és opcióval hoztuk vissza. Ezek nem jöttek be.
A kölcsönökkel viszont tudunk nagyokat szakítani, pláne hogy Hakimi és Martin is fényezni fogja a statisztikát.
A Ceballos, Vallejo, stb féle vonal aki megbukik meg inkább máshol bukjon meg, mint itt. Lényegében azzal is mentjük a menthetőt.

Én idén nyárra csak a két fentebb említett játékost kérem vissza,plusz valamelyik vkp tinifekát a francia bajnokságból. Mbappe már luxus kategoria lenne idén.

Regu meg maradjon még egy évet, aztán Marcelo helyére jöhet egy-az-egy.
Amúgy nem esik szó róla, de Theo a legjobb játékos ebben a szezonban a Milanban. :lol:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. január 17., péntek 9:20

Realista24 írta:
Csabi írta: reguilón is rakja le a jobbnál jobb meccseket sevillában egyébként. ha nem is most nyáron, de jövőre visszahoznám. mendyvel megoldanák.
Érdekes nem?
Regu, Kubo, Casemiro, Odegaard, Achraf, Carvajal, stb..mind gond nélkül elment kölcsönbe, nem szerencsétlenkedtek, mint Brahim és társai.
Elmentek, odatették magukat, visszajöttek és történelmet írtak.
Valverde is sokat volt köliben. Mondjuk Regu, Kubo, Odegaard, Achraf még messze van a történelem írástól :D
De Case meg Carvajal jó példa lehet előttük.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 17., péntek 9:20

moratát kihagytad :shifty: :( legenda B-)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 17., péntek 9:19

Realista24 írta:
Csabi írta: reguilón is rakja le a jobbnál jobb meccseket sevillában egyébként. ha nem is most nyáron, de jövőre visszahoznám. mendyvel megoldanák.
Érdekes nem?
Regu, Kubo, Casemiro, Odegaard, Achraf, Carvajal, stb..mind gond nélkül elment kölcsönbe, nem szerencsétlenkedtek, mint Brahim és társai.
Elmentek, odatették magukat, visszajöttek és történelmet írtak.
Hát Mariano is elment, visszajött, most írja a történelmet (valamelyik könyvtárban)


:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 17., péntek 9:15

Csabi írta: reguilón is rakja le a jobbnál jobb meccseket sevillában egyébként. ha nem is most nyáron, de jövőre visszahoznám. mendyvel megoldanák.
Érdekes nem?
Regu, Kubo, Casemiro, Odegaard, Achraf, Carvajal, stb..mind gond nélkül elment kölcsönbe, nem szerencsétlenkedtek, mint Brahim és társai.
Elmentek, odatették magukat, visszajöttek és történelmet írtak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 17., péntek 8:50

reguilón is rakja le a jobbnál jobb meccseket sevillában egyébként. ha nem is most nyáron, de jövőre visszahoznám. mendyvel megoldanák.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. január 17., péntek 8:22

___Samy___ írta: De, kolibe van. Viszont hátha el lehetne boltolnj így, hogy Kelyor ott van.
Szerintem nem fog maradni. A PSG-be lehet akár első számú kapus is, ahogy Keylor öregszik, de ha nem marad ott, bárhol máshol első számú kapus lesz.

Öröm olvasni, hogy Nachonak és Modricnak is 21-ig van szerződése, bár a horvát esetében erősen mellékszerepet szánnék, illetve reménykednék abban, hogy ez esetben 21-ben innen szeretne visszavonulni. Nacho szerződését még 2 évvel meg kell toldani legalább 21-től, annyira sokoldalú védő, hogy bármikor szükségünk lehet rá.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 16., csütörtök 22:43

Modricnak az aranylabdájával aktiválódott +1 év a szerződésében így 21-ig van kontraktusa, bár tény TM-en pl 20-ig van írva, úgyhogy csomó helyen lehet olvasni hogy free agent lesz 20 nyarán, tévesen

Mpabbé kell nyáron egyedül, meg Hakimi, Ödegaard vissza. Plusz ha meg tudjuk szerezni Camavingát emberi áron, őt is elhoznám. Ha viszont Mpabbé mozdíthatatlan, akkor viszont jó kérdés. Gólerős támadó kelleni fog mindenképp Benz mellé. 16 gólos Karim idén, mögötte Rodrygo jön 6-al, aminek a felét egy meccsen szerezte... Hazard oké hogy ennél többet fog lőni ha belelendül és egészséges lesz, de a gól/meccs átlagunk 2, azt jó lenne feljebb tornázni

All in all, Mpabbé all in :mrgreen: (vészterv: Aubameyang - bár őt most télen kellett volna)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 16., csütörtök 21:56

De, kolibe van. Viszont hátha el lehetne boltolnj így, hogy Kelyor ott van.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég