Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 27., hétfő 20:02

Kösz kösz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 27., hétfő 19:38

Realista24 írta:
P. Krisz írta: Tipp, 2 év körüli?
Akkor megdöglött az akksi. Én a Honor 8-mal jártam így. Ugyanaz az akksi van mindkettőben.
És ahogy olvasom, mások is így jártak.
Azaz. Két év. Csere megoldja?

Illetve ha utána töltőre rakom, akkor 90%on kapcsol be.
aksi. tuti. nekem is volt ilyen. csere megoldja természetesen, de vigyázz hogy minőségi (lehetőleg eredeti Huawei) aksit rakjanak bele.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 27., hétfő 19:31

Realista24 írta: Huawei p9.
Random kikapcsol, 90%rol, hatvanrol, stb. Minden előjel nélkül.
Ötlet? Szoftveres gond lehet?
Kerlon rábeszélt a hülyeségeivel, hogy váltsál almáról erre ez lett a vége. :( :|

Biztos, ami biztos vetess Kerlonnal kárpótlásul egy új telefont. :kalapos:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 27., hétfő 19:29

Van valakinek tapasztalata ezzel a routerrel?!

Netgear Nighthawk X6 R8000 Smart WiFi Router

A kérdésem a wifi tényleges hatótávolsága lenne.

Köszi!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 27., hétfő 19:26

Volt valami OS frissites mostansag?

Egyebkent szerintem akksi, csere megoldja, de cserebe utangyartott szart raknak bele ami alapbol nem birja jobban, es hamarabb meg is adja majd magat - ismerosom ezt irta.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. január 27., hétfő 19:25

Nekem megoldotta.
Amúgy ha megvannak a kellő szerszámok, akkor magad is ki tudod cserélni.
Én youtube videó alapján kicseréltem. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 27., hétfő 19:21

P. Krisz írta: Tipp, 2 év körüli?
Akkor megdöglött az akksi. Én a Honor 8-mal jártam így. Ugyanaz az akksi van mindkettőben.
És ahogy olvasom, mások is így jártak.
Azaz. Két év. Csere megoldja?

Illetve ha utána töltőre rakom, akkor 90%on kapcsol be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2020. január 27., hétfő 19:20

Tipp, 2 év körüli?
Akkor megdöglött az akksi. Én a Honor 8-mal jártam így. Ugyanaz az akksi van mindkettőben.
És ahogy olvasom, mások is így jártak.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 27., hétfő 18:45

Huawei p9.
Random kikapcsol, 90%rol, hatvanrol, stb. Minden előjel nélkül.
Ötlet? Szoftveres gond lehet?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 27., hétfő 17:29

M@dridista@ írta: Sziasztok

Kérdésem volna... a jelenlegi felhozatalból ár érték arányban melyik telefont ajánlanátok ?

Ami elvárás lenne az az oledes vagy amoledes kijelző és a jó fényképező képesség illetve lehetőleg erős üzemidő is.
Max 180 e ft ig..
Ennyiért kapsz olcsóbb csúcsokat is, mint a mi9, p30 (bár talán nem amoled) vagy A50-A70 es galaxyt, de azoknál is itt a modell frissítés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. január 27., hétfő 16:51

Sziasztok

Kérdésem volna... a jelenlegi felhozatalból ár érték arányban melyik telefont ajánlanátok ?

Ami elvárás lenne az az oledes vagy amoledes kijelző és a jó fényképező képesség illetve lehetőleg erős üzemidő is.
Max 180 e ft ig..


Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. január 22., szerda 18:10

portillo írta:
Kera írta: Tud valaki minőségi használt üzleti laptopot? Minimum két magos procival, 4 GB RAM-mal, Intel HD 4000 karival? Max 60-70 körül. Akár külföld is lehet, ha megbízható, esetleg garanciás. Köszönöm :)

Én tőlük már két alkalommal is vásároltam, abszolút pozitív a véleményem.
Köszönöm! Sajnos őket néztem már, de nagyon durván túl vannak árazva. :/ Kb. nettóban hasonlítanak az árak a versenytársakhoz képest. De ha nincs más megbízható bolt Magyarországon akkor ő a nyerő nekem is :D

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: portillo » 2020. január 22., szerda 17:37

Kera írta: Tud valaki minőségi használt üzleti laptopot? Minimum két magos procival, 4 GB RAM-mal, Intel HD 4000 karival? Max 60-70 körül. Akár külföld is lehet, ha megbízható, esetleg garanciás. Köszönöm :)

Én tőlük már két alkalommal is vásároltam, abszolút pozitív a véleményem.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. január 22., szerda 13:19

RealMadridFanatic írta: En csak arra tudok valaszolni, hogy a Lenovo uzleti laptopok jok-e.

Nalunk szinte mindenki ilyet hasznal, en egy T440et utok 2-3 eve, elotte T420 volt, meg az is megy masnal.

SSD van benne es 8Gb RAM, egyszerre megy rajta 2 messenger, email kliens, 2-3-4 Chrome lap, adatbaziskezelo, torrent kliens, excel, word, autocad kb konstans es semmi baja, nem fagy, nem lassul, pedig nem is tudom, talan 7-8 eves lehet mar ez a gep.
Köszönöm! Megvettem és tényleg jó volt, jó anyaghasználat strapabíró. DE megint át*asztak, mert Intel HD Graphics 4600 helyett egy sima gagyi Intel HD volt benne. :cens: :cens:
Pedig egy megbízható bolt volt, már én is vettem itt gépet, ismerőseim is, de most kétszer egymás után hülyének néztek. Hihetetlen... Senkinek sem ajánlom ezt a boltot.

Tud valaki minőségi használt üzleti laptopot? Minimum két magos procival, 4 GB RAM-mal, Intel HD 4000 karival? Max 60-70 körül. Akár külföld is lehet, ha megbízható, esetleg garanciás. Köszönöm :)

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. január 17., péntek 16:59

Köszi nektek is a válaszokat, idő közben megrendeltem a 64 Gigás MI 9 Lite-ot. Az utolsó pillanatig vacilláltam eközött meg a 9T között, a notch nélküli kijelző nekem nagyon bejött, de végül a Lite mellett döntöttem. Egyrészt olcsóbb volt, másrészt a felpattanó kamerát hiába nem használnám kb. soha, azért nem kockáztatok azzal, belemegy a strandon a homok vagy bármi történik. Tudom, hogy leejtéskor magától behúzódik meg minden, de azért inkább a tutira mentem.

Közben pont ma töltött fel a Xiaomi Magyarország youtube-ra egy videót a hívások alatti képernyő bekapcsolással kapcsolatban: íme.
Nem tudom mennyire segít a lentebb említett problémákon, de azért bedobom.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. január 17., péntek 16:43

davi10 írta: Sziasztok!
Xiaomi telefonokkal van valakinek hosszútávú tapasztalata?
Kinéztem magamnak egy Mi 9 Lite-ot, egyetlen helyet találtam, ahol 3 év garanciát adnak hozzá (a legtöbb helyen csak 1-et, ráfizetéssel 2-t), de ott már csak a 64 Gb-os modell van. Mivel bővíthető, és van egy 64 gigás SD-kártyám, így nem lennék azzal gondba, de azért inkább a 128 Gigás felé hajlok, hátha kell a másik slot egy céges Simkártyának.

Tehát a kérdésem: Főleg ilyen kínai telefonoknál mennyire szoktak előjönni 2-3 év múlva olyan rejtett hibák, amiket garanciálisan megoldanak, tehát nem a leejtésre, beázásra stb. gondolok?
Hi! Nekem már 2.5 éve egy mi a1 van. Nekem ez szuper pláne hogy android one fut rajta. Hardver amire nekem kell még mindig ok. A kamera az a mai szinthez már gyengus. Bírja a strapát. Ezen csak egy olcsó szilikon tok van többször leejtettem de még se kottyant neki. Plan nekem mint egy Svájci bicska.
Az asszony kapott egy mi 8 lightot. Az már más kávéház. Szebb sokkal jobb kamera stb de az op rendszer nekem nem jött be. Gond nincs azzal sem egyébként. Ár értéket nézve nehéz jobbat kapni kint a xiaomi szerintem. Ha vilantos a történet akkor nem de egyébként hétköznapi normál használatra szerintem teljesen rendben van a xiaomi.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 17., péntek 16:38

En csak arra tudok valaszolni, hogy a Lenovo uzleti laptopok jok-e.

Nalunk szinte mindenki ilyet hasznal, en egy T440et utok 2-3 eve, elotte T420 volt, meg az is megy masnal.

SSD van benne es 8Gb RAM, egyszerre megy rajta 2 messenger, email kliens, 2-3-4 Chrome lap, adatbaziskezelo, torrent kliens, excel, word, autocad kb konstans es semmi baja, nem fagy, nem lassul, pedig nem is tudom, talan 7-8 eves lehet mar ez a gep.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 17., péntek 16:37

Továbbra is a Xiaomi Mi5-öt használom, épp nemrég néztem meg, 2016-os modell, soha semmi gondom nem volt vele. Még év végéig ki akarom húzni vele, és akkor lecserélni ha kijön az új teló.
Igaz én vigyáztam rá, kb. karcolás sincsen rajta. Igaz az akksi már nem bírja úgy, mint fénykorában, de ez a legtöbb telónál így van, 2 napot így is kibír.

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. január 17., péntek 15:44

Sziasztok!

Vettem egy ilyen gépet: https://laptopsystem.hu/adatlap/20966
Intel 1005m , 2 magos processzorral árulták. Megjött, lassú volt, semmit nem csináltam vele, 90%-os processzorhasználat, megnéztem b730, egymagos van benne. Csoda hogy össze nem omlott állásában :D Szuper. Hívtam őket, átírták már az oldalon, mert elfogyott (nem szóltak, köszi), visszafizetik. Na jólvan, de akkor helyette néztem ezt: https://laptopsystem.hu/adatlap/21288
Jó lesz ez valamire, vagy ez is lassú lesz mint a kábulat? Ennyi zsé van rá, sorry mindenkitől.

A Lenovo üzleti laptopok megbízhatóak? Dellre, vagy HP-re gondoltam, és az jó is lett volna elvileg a 1005m procival, de így kizárásos alapon ez van, max veszek bele még 2 GB RAM-ot. :coffee:

Jah amúgy jó lenne, ha Intel HD4000 vagy 4600-os videókártya lenne benne, hogy legalább a Mario-t elvigye. De ezzel a processzorral megérné?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég