OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 21., kedd 13:13

Egyébként madridista vagy mert ez nem feltétlenül evidens? :mrgreen: Szoktak meccsnézések, találkozók lenni, akár szervezhetsz te is ilyet, itt is vagy facebookon.

Hol töltöd a heted másik felét?

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2020. január 21., kedd 13:10

Szia,

Attol felek, hogy tul sok segitseggel nem tudok szolgalni, viszont a problemad igencsak valos, es nem kell emiatt szegyellned magad, eleg sok ember kuszkodik hasonloval, csak nem ismerik be. Semmi szegyellni valo nincs az egeszben, es attol nem lesz valaki szerencsetlen antiszoc, hogy nem szeret bulikba jarni, vagy nem megy oda random emberekhez, nem csak az extrovertaltake a vilag. :mrgreen:

Irtad, hogy kutyasetaltatos-beszelgetos programot is adnal, ebbol gondolom, hogy van kutyad. Sajat tapasztalat alapjan a kutyas emberek kutyasetaltatas kozben szeretnek cimbizni, en kivinnem a parkba, es ott ha minden jol megy mar siman meg lehet beszelni azt, hogy mikor hozzak ki masok a kutyajukat, es akkor ugy idoziteni az egeszet.

Amit meg csinalnek, hogy rakeresnek facebookon a csoportoknal arra hogy Pecs, es az osszesbe belepnek, altalaban ezekben szokott lenni ilyen foci szervezes.

Budapesten szoktak meg lenni ilyen pub quiz nightok, meg tarsasjatek estek is, nem tudom hogy ez videken mennyire igaz, de ha esetleg van ilyen, akkor ott is eleg jol el lehet vegyulni.

Remelem azert valamit tudtam segiteni, drukkolok. :agree:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 21., kedd 13:05

remy odavalosi, hatha tud ajanlani valamit. :)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 21., kedd 13:03

Mindennek az alapja, a kocsma... :) Ülj be valahova megnézni egy meccset, nézz szét, hogy hol vannak ilyen helyek, események. A leírtak alapján nem kéne problémát okozzon, hogy beilleszkedj egy társaságba.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

littlebig
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. január 21., kedd 11:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: littlebig » 2020. január 21., kedd 12:20

Sziasztok!
Tisztában vagyok vele, hogy kicsit furcsa, amit írok, az off topicba remélem azért belefér.

Az a helyzet, hogy kétlaki életet élek, a heteim első felét Pécsen töltöm. Ami miatt írok, az az, hogy itt, Pécsett nincsenek barátaim, nincsen társaságom. Szeretnék ez ellen tenni valamit, és minden jó tanácsnak örülnék. Azt a részét tudom, hogy menjek helyekre, programokra, beszélgessek emberekkel, de azért ez nem így működik, nem mehetek random emberekhez oda, hogy van-e kedve cimbizni. Olyan hobbim pedig nincs, ami köré bármilyen találkozó lenne szervezve. De ha esetleg valaki tud olyan netes oldalról, esetleg rendezvényről, ahol hasonló sorsok keresnek társaságot, az ne tartsa magában! Vagy, ha van itt olyan, akinek van kedve valamihez, írjon priviben. De mondom még egyszer, nem neten chatelve dumálos ismerősöket szeretnék, az van. Élő emberi társaságot keresek.

Szóval 20-as éveim második felét taposom, jófej, jó megjelenésű srác vagyok. Elég jól el tudok beszélgetni az emberekkel. Szeretek mozogni, szóba jöhet akár foci, kosárlabda, futás, vagy csak sima sétálás/kutyasétáltatás+beszélgetés kombó. Akár társasjátékok, kártyajátékok, videójátékok, csocsó, biliárd, de elég nyitott vagyok, más ötlet is jöhet, amit akár nem ismerek. Szeretem a sportokat, filmeket, könyveket, ilyesmi.
Lényeg, hogy örülnék, ha lenne valami társaság, vagy akár egy ember, akivel tudunk beszélgetni, vagy sportolni, játszani valamit. Kor és nem nekem mindegy. És még egyszer; Pécs.

Köszönöm, ha nem cikiztek ki :mrgreen: Pláne, ha valakinek van valami ötlete.

(amúgy az oldal tagja, régi olvasó vagyok, de szégyellem ezt a dolgot, inkább nem fedném fel az eredeti nickem :) )

(ja, annyi kimaradt, h bulikba nem járok, nem nekem való, nem érzem ott jól magam, és az alkoholt sem szeretem, szóval az nem opció. Tudom, hogy azt a képet sugallom, de amúgy nem vagyok egy szerencsétlen, antiszoc arc, csak itt valahogy így jöttek ki a dolgaim. De mondom, általában jól kijövök az emberekkel.)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2020. január 21., kedd 11:57

Steve írta: Na majd számolj be, hogy minden rendben ment-e!

István barátom, minden rendben ment. Már tudom a nem hivatalos eredményt.
Elvileg szakmailag én voltam a legjobb, de úgy néz ki a szakember lobbit (=őket képviseltem én) 4-3 arányban legyőzte a biznisz lobbi (őket képviselte a nem röhög kertész ellenfelem). A többi induló lényegtelen. Bár ez még nem végleges, mert a testületnek is jóvá kell hagyni a kinevezést és ott erősen inog a többség. De ahogy kevésbé finoman jeleztem nekik:

1. Akkor basszátok meg. Én nem vagyok rászorulva, hogy plussz 300 euró miat idegeskedjek.
2. Ebből már hagyjatok ki engem.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. január 20., hétfő 15:41

kiadták az új választható nevek listáját - mostantól lehet a fiúkat Raúlnak hívni
Lehet már Raúl is a gyerek, gondolom főleg azoknál a szülőknél, akik szeretik átemelni a focikapusokat.

Ezért a mondatért, meg a mellékelt videóért jár a pacsi :agree:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 18., szombat 5:42

Beteg dolog ez.
Én azonban optimista vagyok. Addig jó amíg megbotránkozunk az ilyen híreken, és egyáltalán van hírértéke. Engem már megedzett az évek során a liveleak, ugyanis egy ilyennel Afrikában, Brazíliában, Indiában stb. lábjegyzetként se lehetne bekerülni a hírekbe. Sajnos bárhol megtörténhet hogy valamelyik félkegyelműnél leszakad a lánc és állatként viselkedik. Szerencsére azonban a világnak egy olyan szegletében élünk, ahol ez kevésbé gyakori. Sajnos ez az áldozatnak nem vígasz, ha jól olvastam súlyosan megsérült. Remélem teljesen fel fog épülni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 18., szombat 0:51

Beleolvasgatok azzindexbe :coffee: erre..

Elcsapnak valakit a zebrán, majd a szélvédőbe ragadt emberrel tovább hajtanak(jézusisten..mint ha valami GTA jelenet lenne vagy valami más videojáték..) és ott hagyják a parkolóban szenvedni a földön, miközben ott mászkálnak körülötte az elkövetők, eltűrik, ahogy súlyos sérülésekkel szenved és csak úgy kap segítséget, hogy a szemtanúk leállítanak egy arra járó rendőrt, aki szerencsére vissza fordul a kocsival, felkeresi és segít rajta. :roll:

De most komolyan ki a fax csinál ilyet?! :( :|

Mi lelke lehet az ilyennek? És érted ez bárkivel megtörténhet, ha már a zebrán szabályosan közlekedve is simán kivasalnak és a szélvédőbe ragadva tovább hajtanak veled.

Szvsz ha megáll az ember egy pillanatra és átgondolja, ez nagyon beteg.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 17., péntek 11:06

Mallorcán Cala D’Or is nagyon szép én imádtam.

Vagy Alcudian is vannak hegyek, természet és 8km homokos strand. A kedvenc nyaralóhelyem Mallorcán.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 17., péntek 10:12

kierkegaard írta:
Szóval a kérdésem, hogy nem ismertek e hasonló tengerparti várost európában?

Amely:
- szép tengerparttal rendelkezik.
- Nincs kiégve a terület, azaz szép zöldövezeti, lehet kirándulgatni (kicsit se érdekelnek az épületek)
- Jól ki van épitve a tömegközlekedés a környéken, hogy eljussunk xből y-ba.

Montenegró nem játszik.
la gomera szigetet ajanlom.

a harmadik pontodnak nem tudom, megfelel e, de nem egy nagy sziget.

kerdes, hogy otthonrol mennyire elerheto, de teneriferol komppal biztosan.

szeretnem kipipalni az osszes szigetet a kanari szigeteknek, szoval nekem mindenkepp bakancslistas.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 17., péntek 10:00

Professore írta: Én úgy oldottam meg hogy a vastagabb csövet 4-5 helyen pár centi hosszan bevágtam majd sok szentségelés mentén így sikerült egymásba dugni a két csövet
Igen-igen, erre gondoltam én is. Fasza, akkor megildható a ragasztószalaggal együtt. Köszöntem az infókat srácok, megmentettetek egy agyvérzéstől a plusz bontás miatt :D
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. január 17., péntek 8:00

M1Ö írta: Srácok! Kéne egy kis segítség, hátha van köztetek szaki. Szóval újítom a konyhát és új páraelszívót is teszek be. Csak voltam olyan okos, hogy nem néztem meg, hogy hanyas kivezető cső kell neki... 15-ös, én meg 12-est raktam a falba. Már frankón be van állítva, glettelve, minden. Nem szívesen bontanám újra, bőven elég volt 1x megcsinálni :/ :mrgreen: A kérdés meg az, hogy valahogy megoldható-e összeilleszteni a bent lévő 12-es flexibilis alumínium csövet egy 15-össel? :hmmm: Mert van közte 3 centi, de úgy gondolom, hogy ha bevágom a 15öst, akkor bele lehetne húzni a 12esbe és akkor a pára sem maradna bent, kiszállna. Szerintetek kivitelezhető?
Hasonló szitut 5 éve játszottam le. Én úgy oldottam meg hogy a vastagabb csövet 4-5 helyen pár centi hosszan bevágtam majd sok szentségelés mentén így sikerült egymásba dugni a két csövet és ahogy a kolléga is mondta után a jött a spéckó ragasztó szalag hogy ne legyen hézag. Én egyedül csináltam ami kicsit macera mert fogni ragasztani rögzíteni nem egyszerű szóval ha van elég hely akkor ha van segítség aki tartja a csöveket úgy könnyebb. Mondjuk én max fokozaton nem szoktam ereszteni csak ritkán de eddig nem volt gond.

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. január 16., csütörtök 21:28

Hali.

Nyáron mennénk nyaralni. phuket volt tervben, de valamiért nincs sok kedvem ennyire messzire menni. Bár ha nem lesz más akkor nyilván marad thaiföld.

Szóval a kérdésem, hogy nem ismertek e hasonló tengerparti várost európában?

Amely:
- szép tengerparttal rendelkezik.
- Nincs kiégve a terület, azaz szép zöldövezeti, lehet kirándulgatni (kicsit se érdekelnek az épületek)
- Jól ki van épitve a tömegközlekedés a környéken, hogy eljussunk xből y-ba.

Montenegró nem játszik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 16., csütörtök 21:05

Én inkább néznék hozzá egy adaptert. Az a legtisztább.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 16., csütörtök 19:45

M1Ö írta: Srácok! Kéne egy kis segítség, hátha van köztetek szaki. Szóval újítom a konyhát és új páraelszívót is teszek be. Csak voltam olyan okos, hogy nem néztem meg, hogy hanyas kivezető cső kell neki... 15-ös, én meg 12-est raktam a falba. Már frankón be van állítva, glettelve, minden. Nem szívesen bontanám újra, bőven elég volt 1x megcsinálni :/ :mrgreen: A kérdés meg az, hogy valahogy megoldható-e összeilleszteni a bent lévő 12-es flexibilis alumínium csövet egy 15-össel? :hmmm: Mert van közte 3 centi, de úgy gondolom, hogy ha bevágom a 15öst, akkor bele lehetne húzni a 12esbe és akkor a pára sem maradna bent, kiszállna. Szerintetek kivitelezhető?
Ha ügyes vagy, akkor simán össze illeszthető, de légtechnikai ragszalaggal érdemes utána körbe tekerni. Az már más kérdés, hogy maxon elég lesz e neki a kisebb átmérő, sőt, ha beledugod a 12esbe a 15öst, akkor még kisebb lesz a belső átmérő.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 16., csütörtök 19:32

Srácok! Kéne egy kis segítség, hátha van köztetek szaki. Szóval újítom a konyhát és új páraelszívót is teszek be. Csak voltam olyan okos, hogy nem néztem meg, hogy hanyas kivezető cső kell neki... 15-ös, én meg 12-est raktam a falba. Már frankón be van állítva, glettelve, minden. Nem szívesen bontanám újra, bőven elég volt 1x megcsinálni :/ :mrgreen: A kérdés meg az, hogy valahogy megoldható-e összeilleszteni a bent lévő 12-es flexibilis alumínium csövet egy 15-össel? :hmmm: Mert van közte 3 centi, de úgy gondolom, hogy ha bevágom a 15öst, akkor bele lehetne húzni a 12esbe és akkor a pára sem maradna bent, kiszállna. Szerintetek kivitelezhető?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. január 12., vasárnap 17:32

Valakinek nincs véletlen egy Ncore meghívója? Annyira hálás lennék, hogy nagyon. :agree: :kalapos:

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2020. január 8., szerda 10:25

csababarca írta: Adott egy Iphone XR, nyilván független.
Van benne egy lengyel sim kártya.

Bnőm szeretné megtartani, de kellene neki egy Mo-i szám is most már, hogy elkezd dolgozni.

Létezik opció, hogy legyen egy lengyel sim kártyája, és e-sim pedig magyar pl?
Vagy hogy lehetne ezt megoldani?

várom a javaslatokat! :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=J42fAEYtg2A <- ez alapján egy e-simmel megoldható, csak arra kell figyelni, hogy ez egyelőre nem minden magyar szolgáltatónál érhető el.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 8., szerda 10:04

Adott egy Iphone XR, nyilván független.
Van benne egy lengyel sim kártya.

Bnőm szeretné megtartani, de kellene neki egy Mo-i szám is most már, hogy elkezd dolgozni.

Létezik opció, hogy legyen egy lengyel sim kártyája, és e-sim pedig magyar pl?
Vagy hogy lehetne ezt megoldani?

várom a javaslatokat! :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég