OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 22., szerda 22:40

babaking írta: Szokott itt valaki sörözni? Mármint kifejezetten kóstolni, craft söröket kipróbálni stb? Mondanám, hogy sznobkodni, vagy hipszterkedni, de egyiknek sem érzem mag és nem is akarok senkit megbántani.

Van valami jó app amivel követitek, hogy mit ittatok és milyen volt? Én eddig fotókat csináltam, de egy idő után még így is halványulnak az emlékek :mrgreen:
Yapyap, én nagyon rákattantam az utóbbi pár évben.
Én a legtöbbet az Untappd nevű appról hallottam, hogy sokan nyomják. Gondoltam rá korábban hogy ránézek de mindig elfelejtettem.De lehet letöltöm ma még :D Egy ideig én excelben próbáltam vezetgetni típusok szerint de mondanom sem kell sajnos nem sikerült mindent feljegyezni... :mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. január 22., szerda 22:33

Szokott itt valaki sörözni? Mármint kifejezetten kóstolni, craft söröket kipróbálni stb? Mondanám, hogy sznobkodni, vagy hipszterkedni, de egyiknek sem érzem mag és nem is akarok senkit megbántani.

Van valami jó app amivel követitek, hogy mit ittatok és milyen volt? Én eddig fotókat csináltam, de egy idő után még így is halványulnak az emlékek :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 22., szerda 20:11

littlebig írta: Sziasztok!
Tisztában vagyok vele, hogy kicsit furcsa, amit írok, az off topicba remélem azért belefér.

Az a helyzet, hogy kétlaki életet élek, a heteim első felét Pécsen töltöm. Ami miatt írok, az az, hogy itt, Pécsett nincsenek barátaim, nincsen társaságom. Szeretnék ez ellen tenni valamit, és minden jó tanácsnak örülnék. Azt a részét tudom, hogy menjek helyekre, programokra, beszélgessek emberekkel, de azért ez nem így működik, nem mehetek random emberekhez oda, hogy van-e kedve cimbizni. Olyan hobbim pedig nincs, ami köré bármilyen találkozó lenne szervezve. De ha esetleg valaki tud olyan netes oldalról, esetleg rendezvényről, ahol hasonló sorsok keresnek társaságot, az ne tartsa magában! Vagy, ha van itt olyan, akinek van kedve valamihez, írjon priviben. De mondom még egyszer, nem neten chatelve dumálos ismerősöket szeretnék, az van. Élő emberi társaságot keresek.

Szóval 20-as éveim második felét taposom, jófej, jó megjelenésű srác vagyok. Elég jól el tudok beszélgetni az emberekkel. Szeretek mozogni, szóba jöhet akár foci, kosárlabda, futás, vagy csak sima sétálás/kutyasétáltatás+beszélgetés kombó. Akár társasjátékok, kártyajátékok, videójátékok, csocsó, biliárd, de elég nyitott vagyok, más ötlet is jöhet, amit akár nem ismerek. Szeretem a sportokat, filmeket, könyveket, ilyesmi.
Lényeg, hogy örülnék, ha lenne valami társaság, vagy akár egy ember, akivel tudunk beszélgetni, vagy sportolni, játszani valamit. Kor és nem nekem mindegy. És még egyszer; Pécs.

Köszönöm, ha nem cikiztek ki :mrgreen: Pláne, ha valakinek van valami ötlete.

(amúgy az oldal tagja, régi olvasó vagyok, de szégyellem ezt a dolgot, inkább nem fedném fel az eredeti nickem :) )

(ja, annyi kimaradt, h bulikba nem járok, nem nekem való, nem érzem ott jól magam, és az alkoholt sem szeretem, szóval az nem opció. Tudom, hogy azt a képet sugallom, de amúgy nem vagyok egy szerencsétlen, antiszoc arc, csak itt valahogy így jöttek ki a dolgaim. De mondom, általában jól kijövök az emberekkel.)

Nem Pécsen lakom, így ebben nem segíthetek. Csak támogatnálak abban, hogy amit írsz az nem fura és nem egyedi és nem kell magad furának érezni.

Én amikor külföldre költöztem akkor veszítettem el olyan barátokat az életemből, akik egész életemben mellettem voltak.

A barátság most is megvan, de csak akkor tudunk találkozni, ha Magyarországon vagyok, vagy ők néha meglátogatnak.

Az új környezetben való barát keresés nem egyszerű dolog. Nekem ez jött idővel, mert eléggé szociális típus vagyok, de ha erre oda figyelsz és tudatosan keresed, talán hamarabb is megy. Én ezeken tudatosan sosem gondolkoztam. A mostani barátaim talán nem olyan igazi barátok, mint a gyerekkoriak, de az életszakasz is más, idő is kevesebb gyerek mellett, a funkciót pedig betölti ez is. Nem szabad korábbi dolgokat/időket összehasonlítani a jelenlegivel.

Jó, hogy tudatosan orvosolni akarod ezt a problémát, gondolj bele, ha úgy élnéd le az életed, mint Ziro, hogy egy barátod sincs és senki sem kedvel :kalapos:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 22., szerda 20:01

istimester írta:
Steve írta: Na majd számolj be, hogy minden rendben ment-e!

István barátom, minden rendben ment. Már tudom a nem hivatalos eredményt.
Elvileg szakmailag én voltam a legjobb, de úgy néz ki a szakember lobbit (=őket képviseltem én) 4-3 arányban legyőzte a biznisz lobbi (őket képviselte a nem röhög kertész ellenfelem). A többi induló lényegtelen. Bár ez még nem végleges, mert a testületnek is jóvá kell hagyni a kinevezést és ott erősen inog a többség. De ahogy kevésbé finoman jeleztem nekik:

1. Akkor basszátok meg. Én nem vagyok rászorulva, hogy plussz 300 euró miat idegeskedjek.
2. Ebből már hagyjatok ki engem.
Nagyon jó! :agree: Gratuláció! :agree:

Kertész?! Ez most komoly? Van másik végzettsége is, vagy tényleg csak az? Semmi gond a kertész végzettséggel(ha az ember azon a szakterületen helyezkedik el), de nem nézik, hogy szakmába vágó legyen a végzettség?! :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 22., szerda 9:10

csababarca írta:
Realista24 írta:

Írj privatot.
küldtem, kimenőben van még.
Bebootolok és nézem :mrgreen:
Coffee in progress :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 22., szerda 8:27

Realista24 írta:

Írj privatot.
küldtem, kimenőben van még.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 21., kedd 21:36

Meg az sem árt, ha egy környékről összeszedsz 2-3 autót, amit meg tudsz nezni egy úttal. Annyival kevesebb az esély, hogy üres kézzel mentek haza.

Mondjuk én most legutóbb úgy jártam, hogy neztem Tatabányán egy Kia Ceed kombit, 1.6 crdi. Jól felszerelt, árban is jónak mondható. Aztán mikor Facebook csoportban rákérdeztem, hogy nem talalkozott-e már valaki vele, akkor szólt egy faszi, hogy ő nézte, és a szerelő ismerőse szerint a motorjának baja lesz, mert nagyon füstöl. Így én megsporoltam 800 km-ert,oda vissza.

Szóval ez is lehet egy lehetőség a lutri kiszűrésére.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 21., kedd 21:34

Babinho írta: 250 km megvan 2 ora alatt es odavissza 12eFt.
Én ennyit nem sajnálnék egy jó vételért, egy magasabb felszereltségért vagy megkimelt állapotért. Telefonba jól, le kell informálni, plusz képeket kérni, motortér, alváz stb, és ha oké, akkor nekiindulni.
Enyémet is debrecenből hoztam, nyilván ha találok valami kihagyhatatlant akkor most is ez lesz:)

Magánnál találtam Tapolcán egy peugeot 208ast, azért lehet megéri elmenni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 21., kedd 21:30

250 km megvan 2 ora alatt es odavissza 12eFt.
Én ennyit nem sajnálnék egy jó vételért, egy magasabb felszereltségért vagy megkimelt állapotért. Telefonba jól, le kell informálni, plusz képeket kérni, motortér, alváz stb, és ha oké, akkor nekiindulni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 21., kedd 21:25

Ja meg hyundai i20, seat ibiza.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 21., kedd 21:24

köszi ezeket a tippeket, ezekből is találtam, csak 250-300 km-re.
aztán lyukra nem mennék el addig, ha lenne a közelben (Pest megye, Bács, Fejér).

eleve nem típusra keresek, hanem ár, benzines, évjárat van belőve csak.

vezetéssel nincs gond, sose balesetezett vagy ilyenek, meg elmegy mindenhova.
de parkolni nem szeret:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. január 21., kedd 21:23

nekem egy 2017 - es Renault Cliom van, és háááát nem biztos, hogy ajánlanám egy nőnek, aki bizonytalanul vezet.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 21., kedd 21:21

Ford Fiesta? Mondjuk azt nem tudom mennyiért mennek.

De amúgy ja, a Kia is jó választás.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 21., kedd 21:21

Kia Ceedet mondanék. Megbízható és jók a benzin motorjai.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 21., kedd 21:20

Kerlon írta:
Hát én valami renault cliot néznék vagy opel corsat. Mazdabol a 2est, ha nem rohad.
igen ilyesmiket nézek, találtam is párat, csak azért írtam ide, hogy hátha valaki tud a környezetében eladó autót.
vagy viszonylag megbízható kereskedőt.

polo, clio, corsa, 207,208 vannak terítéken.
de bármi kis benzines jó lenne.

suzuki kilehelte a lelkét, 20 évesen.
___Samy___ írta:Én inkább egy Toyota Yarist mondanék.
igen, az volt először a terv, de nem fér a keretbe. drágábbak a többinél 2-300ezer forinttal legalább.
h.csabi írta: Honda Jazz, nem hiába van belebuzulva a becsületesnepper
szintén vonatkozik rá az ami a yarisra, nem nagyon találni belőle.
szinte alig dob ki valamit rá a használtautók.

ez a 2 millió is már felhúzott keret.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2020. január 21., kedd 21:19

Végre nem a baginacsát erőltetik a humorosba


Honda Jazz, nem hiába van belebuzulva a becsületesnepper

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 21., kedd 21:17

Én inkább egy Toyota Yarist mondanék.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 21., kedd 21:15

csababarca írta:
Kerlon írta: Nem problema, van benne tolato radar, csipog mint a k anyja. :mrgreen:
Anyumnak lesz, de érzitek a lényeget :mrgreen:
Hasznosabb neki ha mindenhol van gallytörő rács, elől-hátul-oldalt amire hungarocelt tudok rögzíteni neki.
Szereti a padkákat, bevásárlókocsikat na:D
Hát én valami renault cliot néznék vagy opel corsat. Mazdabol a 2est, ha nem rohad.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 21., kedd 21:11

Kerlon írta: Nem problema, van benne tolato radar, csipog mint a k anyja. :mrgreen:
Anyumnak lesz, de érzitek a lényeget :mrgreen:
Hasznosabb neki ha mindenhol van gallytörő rács, elől-hátul-oldalt amire hungarocelt tudok rögzíteni neki.
Szereti a padkákat, bevásárlókocsikat na:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 21., kedd 21:01

Nem problema, van benne tolato radar, csipog mint a k anyja. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég