Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

kovacsszandra
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. január 19., vasárnap 16:51

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kovacsszandra » 2020. január 23., csütörtök 11:38

kiserik írta: Az igazság viszont az, hogy ennek a 2 taknyosnak többet köszönhet a csapat annál, hogy folyamat fikacunamit kapja bármelyik is. Ha ők nincsenek, akkor nem lennénk ilyen helyzetben egyik kiírásban sem, max a kupában.

Szerintem ott a pont.
Rossz a mérce, ahhoz képest, hogy nagyon fiatal és új játékosok, szerintem elég sokat hoztak a csapatnak relatíven a régi tagokhoz...
Van ott potenciál én úgy érzem.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 23., csütörtök 11:12

Nem tisztem Vinit megvédeni, csak leírtam amit látok. ZZ Asensioból is egy vissza passz királyt nevelt. Mikor idejött lendületesen meghúzta, ment előre, aztán láttuk, hogy mi lett belőle. Évek óta hiányoljuk az 1v1-eket a csapattól. Hazard a legjobb meccsein is max a félpályán cselezgetett (mondjuk jó poén ebben a világ egyik legjobbjához hasonlítani egy taknyost). A hülyére verjük a védelmet és gól vagy gólpassz lesz a vége valahogy nem ment neki sem, sőt, nagyon nem is próbálkozott vele. Mindegy. Természetesen és sem gondolom, hogy nálunk jó helyen lenne Vini, mert se előre nem viszi a csapatot, se fejlődni nem tud megfelelő játéklehetőség hiánya miatt. Ugyan ez a véleményem a fórum kedvencéről, Rodrygoról is, aki 3 jó meccs után gyakorlatilag nulla produktummal egy nagyon kezdetleges és lebutított Asensio szintet tud hozni. Az igazság viszont az, hogy ennek a 2 taknyosnak többet köszönhet a csapat annál, hogy folyamat fikacunamit kapja bármelyik is. Ha ők nincsenek, akkor nem lennénk ilyen helyzetben egyik kiírásban sem, max a kupában.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 23., csütörtök 10:53

realistahuni írta:
kiserik írta: Én úgy látom, hogy ZZ focija nem ízlik neki. A Mesternek az egyik legfontosabb, hogy ne veszítsenek labdát a játékosok. Inkább egy vissza passz, mint egy kétes cselsorozat. Ezért kedveli Asensiot, Iscot például. Ha nincs labdavesztés, nálunk a labda, mi kontrolláljuk a meccset, nincs kontra. Ellenben sokszor nincs eredmény, mert csak passzolgatunk az ellenfél körül. Mindegy. A lényeg, hogy Vininek 1 fő értéke volt, ő sem tudta, hogy hogyan, de a kapu felé törni. Ezzel ez teljesen elveszett. Sokszor látni, hogy mást szeretne, de ""biztosabb"" megoldást kell választania, aztán, amíg ezen gondolkodik, már rég késő.
Ezt adom, Solari alatt sokkal jobban meg tudta bontani a védelmeket, nyilván a befejezés akkor is tré volt.
Gondolom, mert Solari alatt nem volt ekkora a mezőny főlényünk és volt területe. Kétlem, hogy Hazard utolsó 4-5 meccsén ne cselezett volna annyit. A különbség annyi, hogy Vini dinamikus és ennyi. Ha nincs területe, akkor már kiütközik, hogy ügyetlen, mert kisterületen már nem bírja megoldani. Btw a bédelem megbontásai tavaly is csak szépen néztek ki, de hasznuk alig volt. Nem hiába nem jöttek a gólpasszok, gólok. Kb. mintha Usain Boltot berakod csatárba, megfut pár ember, megkevergeti őket, de úgyis elrontja.

A labdatartós foci nem jó Vininek. De kétlem, hogy a Real Madridnak egy ennyi hiányosságal rendelkező játékosra kéne fordítani a taktikáját. 10 lövésből nem, hogy gólt nem lő, hanem kaput se szokott találni kb...

Sevilla ellen is mikor beállt, azért feküdt neki a helyzet, mert a Sevilla kinyílt, átállt 5 védőre és a jobb oldali belső védőre vezethette folyamatosan a labdát, aki mögött 25-30 méterek voltak. Vini szimplán kevés. Sokan Di Mariahoz hasonlítottak, de Angelnak max, annyi baja volt, hogy túlzottan egy lábas volt és túl sok kockázatot vállalt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 23., csütörtök 10:51

kiserik írta: Én úgy látom, hogy ZZ focija nem ízlik neki. A Mesternek az egyik legfontosabb, hogy ne veszítsenek labdát a játékosok. Inkább egy vissza passz, mint egy kétes cselsorozat. Ezért kedveli Asensiot, Iscot például. Ha nincs labdavesztés, nálunk a labda, mi kontrolláljuk a meccset, nincs kontra. Ellenben sokszor nincs eredmény, mert csak passzolgatunk az ellenfél körül. Mindegy. A lényeg, hogy Vininek 1 fő értéke volt, ő sem tudta, hogy hogyan, de a kapu felé törni. Ezzel ez teljesen elveszett. Sokszor látni, hogy mást szeretne, de ""biztosabb"" megoldást kell választania, aztán, amíg ezen gondolkodik, már rég késő.
Ez a lényegen nem változtat, egy romokban lévő csapaton lendíteni tudott kicsit tavaly, mellesleg akkor se mentünk vele sokra, mert befejezni egy kialakított helyzetet se tudott normálisan. Most, hogy más a taktika és érettebb játék kéne, dupla 0. Nincs ezzel baj ilyen fiatalon, csak ne itt botladozzon, hanem egy Valladolidban mondjuk
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 23., csütörtök 10:39

kiserik írta: Én úgy látom, hogy ZZ focija nem ízlik neki. A Mesternek az egyik legfontosabb, hogy ne veszítsenek labdát a játékosok. Inkább egy vissza passz, mint egy kétes cselsorozat. Ezért kedveli Asensiot, Iscot például. Ha nincs labdavesztés, nálunk a labda, mi kontrolláljuk a meccset, nincs kontra. Ellenben sokszor nincs eredmény, mert csak passzolgatunk az ellenfél körül. Mindegy. A lényeg, hogy Vininek 1 fő értéke volt, ő sem tudta, hogy hogyan, de a kapu felé törni. Ezzel ez teljesen elveszett. Sokszor látni, hogy mást szeretne, de ""biztosabb"" megoldást kell választania, aztán, amíg ezen gondolkodik, már rég késő.
Ezt adom, Solari alatt sokkal jobban meg tudta bontani a védelmeket, nyilván a befejezés akkor is tré volt.
Love football, hate antifa.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 23., csütörtök 10:17

Én úgy látom, hogy ZZ focija nem ízlik neki. A Mesternek az egyik legfontosabb, hogy ne veszítsenek labdát a játékosok. Inkább egy vissza passz, mint egy kétes cselsorozat. Ezért kedveli Asensiot, Iscot például. Ha nincs labdavesztés, nálunk a labda, mi kontrolláljuk a meccset, nincs kontra. Ellenben sokszor nincs eredmény, mert csak passzolgatunk az ellenfél körül. Mindegy. A lényeg, hogy Vininek 1 fő értéke volt, ő sem tudta, hogy hogyan, de a kapu felé törni. Ezzel ez teljesen elveszett. Sokszor látni, hogy mást szeretne, de ""biztosabb"" megoldást kell választania, aztán, amíg ezen gondolkodik, már rég késő.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 23., csütörtök 9:48

Az a helyzet, hogy senki sem FIFA borító alapján vesz játékost. Pláne nem 80-100 millióért, mint amennyit mi várnánk érte. Aki picit scoutolja az látja azt, amit mi.
Innen vagy mélyrepülés lesz nála vagy valami csoda folytán valamennyire fejlődni tud. Mindenképp kölcsönbe küldeném, hogy a rutintól fejlődjön a döntéshozatala, mert az van egy kb 7 éves szintjén..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 23., csütörtök 9:29

ziro4vr írta: Mondom én hogy idén kell eladni, amíg még friss és ropogós. Most már van 2 fiatalabb brazil tinisztárunk, Vino értéke magasabb nem lesz. Pláne hogy egyre több videóanyag lesz a balfalloszkodásáról. PSG meg amilyen idióta akarja, sőt szerintem Pepperónira is rá lehetne sózni.
Pep-re? Hát hova megy, miután kiejtjük? :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 23., csütörtök 9:27

Mondom én hogy idén kell eladni, amíg még friss és ropogós. Most már van 2 fiatalabb brazil tinisztárunk, Vino értéke magasabb nem lesz. Pláne hogy egyre több videóanyag lesz a balfalloszkodásáról. PSG meg amilyen idióta akarja, sőt szerintem Pepperónira is rá lehetne sózni.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 23., csütörtök 9:14

mbappe bizniszbe bevenni. ha a psg ugyis ot akarja. :lol:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. január 23., csütörtök 8:42

Engem az idegel a legjobban, h folyton rossz irányba akarja meghúzni. Látszik mindig szinte,h pont az ellenkező irányba ha indulna; mint ahova szokott, le tudná lépni a védőjét, de nem... inkább ráhúzza a lábára.... hát felbasz
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. január 23., csütörtök 8:16

Borzasztó egysíkú a játéka, nyugodtan búcsút lehet venni tőle.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 23., csütörtök 0:03

Odri-módra kölcsönadnám már most. Semmi értelme, hogy itt szerencsétlenkedik. ZZ biztos küldené is, csak gondolom kell a kirakatba. Pályán hasznát idei szezonban még nem vettük, Brahim fél óra alatt lehozta Vini idei produktumát meg góltermését
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 22., szerda 23:29

Faust írta: Megtanitjak focizni, lol. Nem 6 eves az emberunk, max szellemileg. Remelem valamelyik olajbarom benyalja a hypeot es eladjuk jo penzert.
Hát most mi másban lehet bízni?! :D

Irgalmatlanul be lett promózva, mert ilyen szintű türelmet és fokozatos beépítést én még senkinél nem láttam kb.

Itt soha nem volt karoljuk fel a fiatalokat dolog. Ha berobbant valaki, mint pl anno Casillas, Raúl, vagy legutóbb Varane az ok. De itt ilyen pátyolgatást még nem láttam, pedig nem tegnap óta követem a Realt.

De bíznak benne úgy tűnik. Akkor legalább máshol nevelgessék és tanítsák meg lőni, beadni. :D Aztán ha ez megy és továbbra is gyors és fejlődött akkor újra meg lehet próbálni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 22., szerda 23:10

Megtanitjak focizni, lol. Nem 6 eves az emberunk, max szellemileg. Remelem valamelyik olajbarom benyalja a hypeot es eladjuk jo penzert.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 22., szerda 23:07

Én titkon bíztam abban, hogy jön majd valami drasztikus fordulat és megnyílik a ketchup-ös üveg és elkezd gólt termelni.

Nos ezt jelenlegi formában a Realnál biztosan nem látom.

Egy esély lehet, hogy fiatal még és valami angol, vagy német bajnokság élcsapatában edzhetne minden nap és megtanítják focizni.

Kölcsönbe kell adni, fejlődnie kell. Ha változik, jöhet vissza.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. január 22., szerda 22:57

Jaj édesistenem ma is milyen gyenge volt. Én nagyon bíztam benne de sosem lesz Real Madrid-szint.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 18., szombat 17:52

Kölcsön kell adni, gyűjtsön tapasztalatot, legyen folyamatosan a pályán. Buta és rutintalan még, de azért néha-néha felcsillan belőle valami.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. január 6., hétfő 13:14

Amúgy itt mi történik a videón? :D A mikor egyértelmů, de mi a baja?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. január 5., vasárnap 21:01

felkell készíteni őt a párizsi életre :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég