Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 28., kedd 10:22

jól láttam, hogy megsérült Mané? semmi official hírt nem kapok, de legtöbb helyen 4-6 hét offot írnak neki.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. január 28., kedd 8:32

Pont azon gondolkoztam, hogy a besztlígen kívül minden más top bajnokságban milyen szoros most a verseny. A BM se simázza már márciusban a salátástálat, a Juve is megkapta az Intert a nyakába, és most mi se adjuk tálcán a Barcának az első helyet. (Jó, a párizs nagyon megy, de értitek. :mrgreen: )
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 28., kedd 8:14

Mickey írta:Liverpoolban jól elvoltak Coutinhoval. Nagyon is jól.
A középszerűségben biztosan.
Aztán több mint 2-szeres árat lehúztak a barcáról érte, és azóta melyik csapat járt jobban?
Coutinho nem egy 160 milliós sztárgyerek, nem véletlen jönnek a hírek, hogy a Bayern sem akarja megtartani.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 27., hétfő 23:57

_Bushido_ írta:
BlancoMark írta: Egészen elképesztő (eddig), nem tudom hogy fogunk-e még valaha hasonló teljesítményt látni a Topligákban.

És lehet azzal jönni, hogy gyenge a PL meg nem tudnak hozzájuk felnőni, de ehhez a szériához valami olyan szinten ott kell lenni mentálisan, hogy lefogadom más csapatoknak még akkor se menne ha végig harmadik ligás klubok ellen nyomnák.

Ez amit a Pool csinál, szerintem fejben a legbrutálisabb.
Chelsea, Mourinho, 2004-2005. Hasonló.
De a 2 évvel ezelőtti és tavalyi City és tavalyi Pool sorozatok is hasonlók.

Eladták a túlfújt Coutinhot, vettek helyette Allison-VanDijk párost és egyből milyen más lett minden... Klopp tökéletesen beilleszti a hiányposztokra az elemeket. Meg olyan cserejátékosaik vannak, akikre mindig lehet számítani, Realhoz is ilyen kéne (cserecsatár pl).
Liverpoolban jól elvoltak Coutinhoval. Nagyon is jól.
Tőle függetlenül kellettek a posztokra az erősítések. Amik persze be is váltak.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 27., hétfő 23:48

Skriniar elméletileg közel a Cityhez. 80 péz fontban.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. január 24., péntek 16:38

BlancoMark írta: Egészen elképesztő (eddig), nem tudom hogy fogunk-e még valaha hasonló teljesítményt látni a Topligákban.

És lehet azzal jönni, hogy gyenge a PL meg nem tudnak hozzájuk felnőni, de ehhez a szériához valami olyan szinten ott kell lenni mentálisan, hogy lefogadom más csapatoknak még akkor se menne ha végig harmadik ligás klubok ellen nyomnák.

Ez amit a Pool csinál, szerintem fejben a legbrutálisabb.
Chelsea, Mourinho, 2004-2005. Hasonló.
De a 2 évvel ezelőtti és tavalyi City és tavalyi Pool sorozatok is hasonlók.

Eladták a túlfújt Coutinhot, vettek helyette Allison-VanDijk párost és egyből milyen más lett minden... Klopp tökéletesen beilleszti a hiányposztokra az elemeket. Meg olyan cserejátékosaik vannak, akikre mindig lehet számítani, Realhoz is ilyen kéne (cserecsatár pl).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. január 24., péntek 6:01

Ha majd ugy fog allni a bl ok kb le se szarjak majd a bl t, Klopp nem hulye sajnos, iden is nagy eselyesek

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. január 23., csütörtök 23:50

BlancoMark írta: Egészen elképesztő (eddig), nem tudom hogy fogunk-e még valaha hasonló teljesítményt látni a Topligákban.

És lehet azzal jönni, hogy gyenge a PL meg nem tudnak hozzájuk felnőni, de ehhez a szériához valami olyan szinten ott kell lenni mentálisan, hogy lefogadom más csapatoknak még akkor se menne ha végig harmadik ligás klubok ellen nyomnák.

Csak egyszer kell egy figyelmetlenség, aztán jön a piros-tizi kombó, vagy egy rossz helyezkedés szögletrúgásnál, de nem, semmi.

Ez amit a Pool csinál, szerintem fejben a legbrutálisabb.
Korai még messze a vége. A barsza aranykupája is az utolsó előtti fordulókban úszott el.

Mondjuk szerintem könnyebb úgy menetelni a rekordok felé meg folyamat nyerni ha senki sincs a seggedben. Gyakorlatilag nyomás nélkül lehet lóbálni a pélót. Persze ettől még szépteljesítmény ez.

Szerintem amúgy nemviszik végig veretlenül.

Arra leszek kíváncsi,hogy ha úgy alakul képesek lesznek e nem tartalékolni a bl-re a szar aranykupa miatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 23., csütörtök 23:20

Semmilyen túlfújt lufi nincs. Évről évre fejlodnek lényegében es foltozzak be a hibakat. Tavaly se volt rosszabb szezonjuk, rekordpontszammal nem lettek bajnokok. Ami szerencsetlenseg volt tavaly, azt idén megkapjak szerencsebe. 1 vereseguk. volt, idén pedig eddig 0.

Meg is érdemlik.

BLben kell őket megallitani, mas nem számít. Siman benne van, h triplaznak ők is, igaz, ők csak dontokkel, nem pedig gyozelmekkel. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 23., csütörtök 23:15

Tényleg brutális amit művelnek. Valamit nagyon megtalált Klopp. Ebben az idényben valószínűleg GOD modeban nyomják végig a PL-t, de nekem ez egy nagyon túlfújt lufinak tűnik, jó játékosok csúcsra pörgetve. Jövőre kiváncsi leszek mennyi szusz marad ebben a keretben.

Lassan mondjuk kikaphatnának, mindenki őket sz.pja, holott mi harmadik helyről nyertünk Szuperkupát a Vini-Mariano-Rodrygo hármassal. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. január 23., csütörtök 23:02

Egészen elképesztő (eddig), nem tudom hogy fogunk-e még valaha hasonló teljesítményt látni a Topligákban.

És lehet azzal jönni, hogy gyenge a PL meg nem tudnak hozzájuk felnőni, de ehhez a szériához valami olyan szinten ott kell lenni mentálisan, hogy lefogadom más csapatoknak még akkor se menne ha végig harmadik ligás klubok ellen nyomnák.

Csak egyszer kell egy figyelmetlenség, aztán jön a piros-tizi kombó, vagy egy rossz helyezkedés szögletrúgásnál, de nem, semmi.

Ez amit a Pool csinál, szerintem fejben a legbrutálisabb.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 23., csütörtök 22:44

kozben a liverpool ugy nez ki, berantja ma is a meccset.
mikor ereszt mar le a matrac ? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 23., csütörtök 19:41

Ole el, Poch in.
Állítólag.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 23., csütörtök 10:44

realistahuni írta:
'shutterisland írta: gondoltam benezek, biztos szivjak paran a mu veret, de mar fel sem kapja senki a fejet egy otthoni 0-2-re a burnley ellen :mrgreen:
Teljes csőd a projektjük Pogba megvétele óta.

Még Carlora leszek kiváncsi, hogy megéri a szezon végét az Evertonnal. Mondhatni Liverpool B csapata kiejtette az FA kupából, tegnapelőtt meg 2 perc alatt bukott egy 2-0-ás előnyt.
Mióta tőlünk eljött zuhanórepülésben van, bírózik, feszült. Nyugdíjba kéne mennie.
Miért ne élné? Mióta átvette őket 6 meccsen 11 pontot szereztek, 3 győzelem, 2 x és egy vereség a City ellen. Ez annyira nem vállalhatatlan, amúgy meg arról nem hiszem, hogy ő tehet, ahogy a Newcastle ellen lexeltek az utolsó 2 percben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 23., csütörtök 9:52

'shutterisland írta: gondoltam benezek, biztos szivjak paran a mu veret, de mar fel sem kapja senki a fejet egy otthoni 0-2-re a burnley ellen :mrgreen:
Teljes csőd a projektjük Pogba megvétele óta.

Még Carlora leszek kiváncsi, hogy megéri a szezon végét az Evertonnal. Mondhatni Liverpool B csapata kiejtette az FA kupából, tegnapelőtt meg 2 perc alatt bukott egy 2-0-ás előnyt.
Mióta tőlünk eljött zuhanórepülésben van, bírózik, feszült. Nyugdíjba kéne mennie.
Love football, hate antifa.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 23., csütörtök 9:45

gondoltam benezek, biztos szivjak paran a mu veret, de mar fel sem kapja senki a fejet egy otthoni 0-2-re a burnley ellen :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 23., csütörtök 9:32

RaúlCF írta: 20 meccsen 10ik gólja a szezonban. 18 éves és a brazil 3ból kukázták. nem rossz ez
Perez rosszul is lesz, ha 130 millió elköltött euró után végül meg kell venni ezt a srácot 150ért :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 22., szerda 20:08

Kerlon írta:És? Vini Rodrygo 45 volt 16-17 évesen...
18 inkább, nem? Rodrygo volt 17,5 azért maradt még, vagy mi. De igen amúgy, az is rohadt sok. Meg velük nem igazán bukhatunk a hype miatt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 22., szerda 20:04

M1Ö írta: Most olvasom, hogy az United 30 millió fontot fizetne egy 16 éves birminghami box-to-box srácért. :ozil: Igaz, hogy lenyomott 25 meccset a felnőtekkel, meg figyeli a Barca-Pool-City hármas elvileg, de ez valami brutál összeg. 16 éves...
És? Vini Rodrygo 45 volt 16-17 évesen...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 22., szerda 19:59

Most olvasom, hogy az United 30 millió fontot fizetne egy 16 éves birminghami box-to-box srácért. :ozil: Igaz, hogy lenyomott 25 meccset a felnőtekkel, meg figyeli a Barca-Pool-City hármas elvileg, de ez valami brutál összeg. 16 éves...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég