Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 1., szerda 20:30

Ancelotti nekem se tartozik egyébként a kedvenceim közé. Klopp, Wenger, Laudrup. Heynkessről azért nem kéne elfelejteni, hogy tavaly a Bayern szurkolók még az anyjukba küldték volna.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 20:15

Ebből vajon mi lesz? :lol:
Mi lenne?Marad párizsban :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 1., szerda 19:36

hehe írta:elment egy újabb év, és továbbra is toporgunk a szarban.
Mint ha legalábbis nem lett volna még ilyen a klubtörténetében. Engem is bánt, nyilván, de ez még nem a világ vége. Ez a mi csapatunk, és úgyis vissza fognak jönni. Az idő megszépíti az emlékeket, azért nem emlékszünk vissza, amikor sokkal mélyebben voltunk - esélyek nélkül a BL-re. Kicsit helyre rakják agyban a fiúkat, elküldik, akit el kell, és megzabolázzák, akit meg kell.
Press írta: Én Heynckest és Ancelottit látom igazán esélyesnek Mou utódjának
Helyes. Jöjjön is Bayern-bácsi, ő kellene ide. Remélem meg meri majd lépni, hogy leülteti azokat a játékosokat, akiket Mou a presztízs, vagy érdektelenség miatt nem tudott, vagy nem akart.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 1., szerda 19:35

azért a tuttosport nem a legmegbizhatóbb oldal. :D

örülnék ibrának,csak valahogy nem illik bele a képbe..mondjuk még mindig inkább lewa\ibra mint agüero.

essien meg megy vissza a cseszibe azt nyilatkozta.

még essienhez annyit hogy:

nagyon örül hogy játszhatott itt,a real visszadta neki a focit,és emeltfővel megy vissza londonba.ott pedig megfog küzdeni a helyért.
plusz a szokásos mou az apám dolog.


kicsit szarul esik ilyet hallani,de ő tudja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2013. május 1., szerda 19:40-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 1., szerda 19:33

beckham96 írta:Zlatan Ibrahimovic: " A szezon végén elhagyom a PSG-t! "

Ebből vajon mi lesz? :lol:

Iker Casillas: " A Real Madridból akarok visszavonulni, de addig is rengeteg kupát szeretnék még begyűjteni a csapattal! "
Ennyit a pletykákról...
wtf? hol olvasod zlati nyilatkozatát?
nagyon adnám ha ide jönne, persze proiritást élvez agüero
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2013. május 1., szerda 19:38-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 1., szerda 19:26

Zlatan Ibrahimovic: " A szezon végén elhagyom a PSG-t! "

Ebből vajon mi lesz? :lol:

Iker Casillas: " A Real Madridból akarok visszavonulni, de addig is rengeteg kupát szeretnék még begyűjteni a csapattal! "
Ennyit a pletykákról...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 1., szerda 18:09

hehe írta:
niden6 írta:Nem tudom volt-e:

Ramos...

Magáért beszél...
hát igen.
valszeg azt a pár embert, akinek inkább nem mondom a nevét, nem hatotta meg túlzottan a dolog, 1-2 napig rossz a kedvük, aztán már semmi.
elment egy újabb év, és továbbra is toporgunk a szarban.
Úgy tudtam, hogy szerinted "takarodjon". :-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 17:52

csibi írta:verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
El kell hozni 25-ert is. Szerintem mar tobbet er mint 12 milla.
Movember írta:
Eddig sem a pénz volt a gond.
Nem tudom, h mi mas.
itt van Uszmanok kritikaja a foreszvenyesrol:
„Nem maradtak sztárok az Arsenalban. Úgy tűnik, a jelenlegi főrészvényes, Stan Kroenke egyszerűen nem akar nyerő csapatot építeni. Szerintem egy negyedik-ötödik hellyel ő mindig boldog lenne" – mondta Uszmanov a Mirrornak.
„Hihetetlen, a részvényesek elképesztő összegeket keresnek, de a kulcsjátékosainkat fillérek miatt elengedjük. Robin van Persie, Mathieu Flamini és Patrick Vieira fizetését már azelőtt emelnünk kellett volna, mielőtt elkezdenek új csapatot keresni. Nem értem az egészet" – nyilatkozta korábban Uszmanov a L'Équipe francia sportnapilapnak.
Mit gondolsz miert tartja ott Wengert, mert nyereseget termel nekik. Wenger meg kihozza a maxot a csapatbol.
BL-t ero hely, csoportbol valo tovabbjutas.
szerk:
Annyiért vitte el azt hiszem a PSG a Pescarától tavaly, nyílván azóta nem csökkent az értéke, és ugye a PSG-ből kéne elhozni, szóval ezért ennyi, amúgy meg az a 25 pénz nem is vészes olyannyira.
gondolom a bajnoki cim es a bl szereples is fog meg novelni az erteken.
+ a PSG is most vette meg csak, az egyik legjobbjuk. ha mar eladjak akkor keressenek is rajta kicsit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 1., szerda 17:48

csibi írta:verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
Annyiért vitte el azt hiszem a PSG a Pescarától tavaly, nyílván azóta nem csökkent az értéke, és ugye a PSG-ből kéne elhozni, szóval ezért ennyi, amúgy meg az a 25 pénz nem is vészes olyannyira.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 1., szerda 17:46

verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
1 éve sincs Párizsban, ennyiért vették anno, nem is teljesít rosszul, fiatal, tehetséges. Ráadásul sokszor nem pontosan az értéke környékén cserél egy játékos gazdát (be lehet ezt lőni egyáltalán...? mármint a pontos értéket). Főleg így, hogy a tulajdonosnak nem áll szándékában eladni, illetve csak úgy, ha nekik is megéri.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 1., szerda 17:41

csibi írta:verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?
Mert a Real Madridról van szó. :mrgreen:

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. május 1., szerda 17:39

verratti a transfermarkt oldalán hozzávetőlegesen 12m euro. mi miért beszélünk 25-ről?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 1., szerda 17:30

niden6 írta:Nem tudom volt-e:

Ramos...

Magáért beszél...
hát igen.
valszeg azt a pár embert, akinek inkább nem mondom a nevét, nem hatotta meg túlzottan a dolog, 1-2 napig rossz a kedvük, aztán már semmi.
elment egy újabb év, és továbbra is toporgunk a szarban.
Ancelotti meg nem az, hogy sz*r edző, de annyira látom magam előtt a jövő júniusi marca címlapját, hogy "Florentino kirúgta az olaszt, mert csak egy Ligát nyert (pl.)"
nem értek egyet, azért ő nem pellegrini szintű név. (hozzáteszem, nincs bajom pellegrinivel, csak sajnos a név többet számít, mint a tudás.)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 1., szerda 17:28

Nzedge írta:
Casso írta:Klopp, Heynckes és Laudrupnak előbb adnám meg a bizonyítást mint Ancelottinak. Kíváncsi vagyok mi lesz itt.

Hát igen,ha ebből a 3 személyből hozható valamelyik akkor nincs mese, el kell felejteni az olaszt.De ha nem hozható egyik se akkor marad Ancelotti.

Talán Jupp hozható lenne.Kérdés Pérez,hogy gondolkodik. :roll:
Laudrup kb egy másfél hónapja nyilatkozta, hogy őt nem vonzza a Real Madrid edzői posztja, mert elég levágós, hogy mi zajlik ott. Vissza lehet keresni, sajnos igaza van, Mourinho az első Del Bosque 2003-as távozása óta, akit nem b*sztak ki egy év után. Sőt, előtte is évente jöttek-mentek az edzők. Így nem lehet dolgozni, és ezért megértem, hogy nem akarja otthagyni a Swanseat. Plusz, szerintem nem ő az ideális edző, ő nekem túl nyugodt és jó ember a madrid padjára. Nem tudom, hogy tudná kezelni ezt a sok "sztárt".

Klopp nem hiszem, hogy váltana csapatot nyáron. Bár tény, hogy szétrabolják a Dortmundot, de ha van bennük egy kis tartás és hosszabb távra gondolkoznak, akkor nem adnak el mindenkit. Bár ha el is megy mondjuk a három ember a tengelyből, Hummels, Götze, Lewa, akkor azért szép pénzt kaphatnak értük. Plusz még ott van a rengeteg cash amit kaptak minden kör után a BL-ben, és ha nem tudom rosszul bejutni a döntőbe is szépen fizet. Hát még esetleg megnyerni. Nem lesznek ott pénzügyi gondok, ha okosan csinálják szép csapatot tudnak felépíteni, Reus-t szerintem megtartják, és Gündogant, meg a többieket is. Kétlem, hogy feladná azt a rengeteg lehetőséget Klopp, ami még rejlik a csapatában. Ráadásul még csak pletyka szinten sem merült fel a neve mostanában.

Én Heynckest és Ancelottit látom igazán esélyesnek Mou utódjának, de nem tudom, hogy jó-e ez így. Heynckesben jobban bízom, precíz német és már tudja milyen itt dolgozni, akár sikeres is lehet. Ráadásul vele nyertük a 7.Bl-t, 30 évvel a 6. után. Talán vele mostmár összejönne... :roll: :mrgreen: De nem tudom, talán már ő sem a régi.. Pár nap múlva már 68 éves, nem tudom, hogy lehet-e vele hosszútávra tervezni. Ancelotti meg nem az, hogy sz*r edző, de annyira látom magam előtt a jövő júniusi marca címlapját, hogy "Florentino kirúgta az olaszt, mert csak egy Ligát nyert (pl.)"
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 1., szerda 17:26

Nem tudom volt-e:

Ramos...

Magáért beszél...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 16:56

Főleg a katariak pénzén. :lol: Kell a fenének wenger.
Én csak vázoltam egy lehetőséget.Amúgy meg a ferrari is arab pénzen fut,érdekli az olaszokat?Nem hiszem.A párizsiak is magasról le :cens: ák hogy milyen pénzből megy a szekér,nem is érdekli őket.

De ha már ilyen markánsan kifejtetted a véleményed,ilyen logikusan leképezted a frankót,ki vagyok én hogy vitatkozzak... :roll: meggyőztél :agree:
Tetszik a stílusod.... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. május 1., szerda 16:31

Aztán a végén bejelentik Fatih Terimet. :lol: Az emlegetettek közül Laudrup tűnik a legjobbnak papíron, aki még elérhető is.
morientes írta:Pénzügyi korlátai ott nem lennének
Eddig sem a pénz volt a gond.
morientes írta:szal adott egy kiváló szereplés...
Ebből biztos nem.
morientes írta:francia nemzeti öntudat legendás... :D
Főleg a katariak pénzén. :lol: Kell a fenének wenger.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 16:21

numberone1 írta:erdekes egyre tobb a pletyka Wenger-PSG-rol, nem tudom, h e vezetoseg nem kereste meg?
Lehet hogy franciaként,francia csapattal akar nagyod dobni.Pénzügyi korlátai ott nem lennének,szal adott egy kiváló szereplés...tehét lehet hogy kerestük,de a francia nemzeti öntudat legendás... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 16:04

erdekes egyre tobb a pletyka Wenger-PSG-rol, nem tudom, h e vezetoseg nem kereste meg?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 1., szerda 16:01

Casso írta:Klopp, Heynckes és Laudrupnak előbb adnám meg a bizonyítást mint Ancelottinak. Kíváncsi vagyok mi lesz itt.

Hát igen,ha ebből a 3 személyből hozható valamelyik akkor nincs mese, el kell felejteni az olaszt.De ha nem hozható egyik se akkor marad Ancelotti.

Talán Jupp hozható lenne.Kérdés Pérez,hogy gondolkodik. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég