Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 25., szombat 15:59

sebydani írta:
Realista24 írta: Olmo, Lipcse.
...
sebydani írta: Dani Olmo Lipcsébe igazolt. Jó vétel lesz nekik.
Csak nyomod be a híreket mintha Twittereznél mi? :mrgreen:
Easy :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 25., szombat 15:18

Realista24 írta: Olmo, Lipcse.
...
sebydani írta: Dani Olmo Lipcsébe igazolt. Jó vétel lesz nekik.
Csak nyomod be a híreket mintha Twittereznél mi? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 25., szombat 13:19

Olmo, Lipcse.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 25., szombat 12:47

Jovic felett nem tornek palcat legalabb ev vegig. Szerintem se o az idealis megoldas, de jol is elsulhet meg.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 25., szombat 12:45

kodo írta:
kiserik írta:
Bocsi, bocsi, csak a 3-1 re emlékeztem, az hogy kinek, az már másodlagos volt :mrgreen: a lényeg, hogy az első gólja érdemel említést. Talán még a harmadik, azt is majdnem sikerült elszúrni.
Oda kell erni, a golt meg nem kell magyarazni. Sokszor pont ennyi hianyzik tolunk.
Persze, hogy nem kell magyarázni, ahogy Jovicnál sem kellett. De egy játékost nem csak a góljai alapján kell meghatározni. Pont jó példa Jovic. Tavaly szarta a gólokat, az összefoglalókban jól nézett ki, pont arra volt szükségünk, hogy egy gólvágó érkezzen a csapatba, aztán látjuk, hogy a játéka miatt semmire sem megy itt. 675 perc (volt azért kezdő is), 1 gól.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 25., szombat 12:29

kiserik írta:
kodo írta:

Az elso meccsen nem 3-1es hatranynal allt be?

Szerk.: de.
Bocsi, bocsi, csak a 3-1 re emlékeztem, az hogy kinek, az már másodlagos volt :mrgreen: a lényeg, hogy az első gólja érdemel említést. Talán még a harmadik, azt is majdnem sikerült elszúrni.
Oda kell erni, a golt meg nem kell magyarazni. Sokszor pont ennyi hianyzik tolunk.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 25., szombat 12:14

kodo írta:
kiserik írta:
Ahogy most Haaland is fel van fújva kicsit (2 teljesen lefutott meccsen rúgta a gólokat, amiből nem 1 olyan amilyen)
Az elso meccsen nem 3-1es hatranynal allt be?

Szerk.: de.
Bocsi, bocsi, csak a 3-1 re emlékeztem, az hogy kinek, az már másodlagos volt :mrgreen: a lényeg, hogy az első gólja érdemel említést. Talán még a harmadik, azt is majdnem sikerült elszúrni.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 25., szombat 12:13

Dani Olmo Lipcsébe igazolt. Jó vétel lesz nekik.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 25., szombat 11:52

kiserik írta:
Ahogy most Haaland is fel van fújva kicsit (2 teljesen lefutott meccsen rúgta a gólokat, amiből nem 1 olyan amilyen)
Az elso meccsen nem 3-1es hatranynal allt be?

Szerk.: de.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 25., szombat 11:49

Kerlon írta:
realistahuni írta: A mi szerb csúcstehetségünknek vajon mennyi idő kell majd az 5 gólhoz? :lol:
Igazából tavaly egy meccsen megrúgta ő is ezt a Bundesben. :'(

Hozzá teszem szerintem még mindig túlzottan fikázzátok. November vége óta Benzema se remekel, igaz több a mezőny munkája, de a csapat támadó játéka is inkább a megerőszakolásra hajaz, mint az előtte látott ötletes játékra. Ebbe csöppent bele Jovic és pl. az utóbbi meccseken értelmes helyzetbe se hozták, amit elpuskázhatott volna. Atletico elleni második félidőben jól látszott, hogy nem reménytelen eset, de olyan időszakban került be, ahol nem éppen egyszerűen potyognak a góljaink. Én még türelemmel vagyok felé, de szerintem Zidane is.
Ahogy most Haaland is fel van fújva kicsit (2 teljesen lefutott meccsen rúgta a gólokat, amiből nem 1 olyan amilyen), úgy Jovic is fel volt fújva tavaly. Aki látta játszani, az tudta, hogy kevés lesz ide. Nem feltétlenül a tudása, hanem a játéka, a meccs közbeni munkája.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. január 25., szombat 9:31

Pad'em írta:
_Bushido_ írta:
Annyira komolyan veszitek kb minden topikban, hogy Hazard újra a csúcson lesz, mint volt pár éve-... először legalább egy hónapot játsszon le sérülés nélkül, aztán beszélhetünk a jó formáról. de ez így egyelőre erősen mínuszos üzlet.
Milyen pár éve? Előző szezon volt a legjobbja. Egy rossz/peches ősz miatt nem lett rosszabb játékos. Jeez

Ez a Dortmund amúgy jó kis csapat lehetne ha Favre foglalkozna kicsit a védelemmel is. Hihetetlen gyengék hátul, még egy Kölnnek is volt egy rakat gólhelyzete, kiváncsi leszek Mpabbé-ék ellen mire mennek a BL-ben
Senki nem vitatja Hazard tehetségét, tudását, de ki tudja, hogy milyen formában lesz ennyi kihagyás után? meg lesz-e még valaha olyan formában, mint a Chelseaben tavaly vagy Conte 1.évében?!

Hummels is olyan sokszor mint Casemiro - volt. Nem azzal törődik elsősorban, ami a feladata.
Össze-vissza forgolódik a labdával, ahelyett hogy elb*szná jó messzire vagy megjátszaná és ebből van sokszor a baj. de a többi védő se egy életbiztosítás több alkalommal... nyáron igazolniuk kéne oda, ha komolyat akarnak álmodni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 25., szombat 9:23

Mindig az kell ami nincs itt.

Ha a BM kitöm valakit akkor gyenge a bundás. De most Haaland rúgott 5 gólt, az mervado.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 25., szombat 9:09

realistahuni írta: A mi szerb csúcstehetségünknek vajon mennyi idő kell majd az 5 gólhoz? :lol:
Igazából tavaly egy meccsen megrúgta ő is ezt a Bundesben. :'(

Hozzá teszem szerintem még mindig túlzottan fikázzátok. November vége óta Benzema se remekel, igaz több a mezőny munkája, de a csapat támadó játéka is inkább a megerőszakolásra hajaz, mint az előtte látott ötletes játékra. Ebbe csöppent bele Jovic és pl. az utóbbi meccseken értelmes helyzetbe se hozták, amit elpuskázhatott volna. Atletico elleni második félidőben jól látszott, hogy nem reménytelen eset, de olyan időszakban került be, ahol nem éppen egyszerűen potyognak a góljaink. Én még türelemmel vagyok felé, de szerintem Zidane is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. január 25., szombat 9:01

A mi szerb csúcstehetségünknek vajon mennyi idő kell majd az 5 gólhoz? :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 25., szombat 8:53

Kemény a gyerek, bár nyilván nem fog neki minden összejönni, mint az elmúlt 59 percben, de akkor is...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. január 25., szombat 0:17

Akkor félreértettem, ezer bocsánat :smile:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 25., szombat 0:15

Sancho van harmadik helyen, nem a norvég. Így írta shutter is.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. január 25., szombat 0:12

'shutterisland írta: 6 golra van sanchotol aki a dortmund hazi golkiralya es 3. az osszesitett bundas gollovolistan. :lol:
Az azért erős, hogy az összesített bundás góllövőlistán. Most megnéztem, jelenleg holtversenyben a 24. helyen van a góllövőlistán, de ha így halad, akkor a végén meglehet neki a 15-20 gól, amivel befuthat harmadiknak Lewa és Werner mögött.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 24., péntek 23:43

_Bushido_ írta:
sebydani írta: Sancho meg amit tol.. :salute: Elképesztő a srác. Sajnos majdnem biztos vagyok benne, hogy Angliába visszaigazol nyáron, de én nálunk is szívesen látnám. Hazard-Mbappe-Sancho mondjuk 2 év múlva... :ozil: :mrgreen:
Annyira komolyan veszitek kb minden topikban, hogy Hazard újra a csúcson lesz, mint volt pár éve-... először legalább egy hónapot játsszon le sérülés nélkül, aztán beszélhetünk a jó formáról. de ez így egyelőre erősen mínuszos üzlet.
Milyen pár éve? Előző szezon volt a legjobbja. Egy rossz/peches ősz miatt nem lett rosszabb játékos. Jeez

Ez a Dortmund amúgy jó kis csapat lehetne ha Favre foglalkozna kicsit a védelemmel is. Hihetetlen gyengék hátul, még egy Kölnnek is volt egy rakat gólhelyzete, kiváncsi leszek Mpabbé-ék ellen mire mennek a BL-ben
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. január 24., péntek 23:34

sebydani írta: Sancho meg amit tol.. :salute: Elképesztő a srác. Sajnos majdnem biztos vagyok benne, hogy Angliába visszaigazol nyáron, de én nálunk is szívesen látnám. Hazard-Mbappe-Sancho mondjuk 2 év múlva... :ozil: :mrgreen:
Annyira komolyan veszitek kb minden topikban, hogy Hazard újra a csúcson lesz, mint volt pár éve-... először legalább egy hónapot játsszon le sérülés nélkül, aztán beszélhetünk a jó formáról. de ez így egyelőre erősen mínuszos üzlet.

Offbúki:
Várható volt, hogyha Haaland folytatja, képes lesz az osztrák formájára komolyabb csapatban is. a tehetség máshol is megmutatkozik! :D Rohadt jól jártak vele a "sárgák".


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég