Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. január 26., vasárnap 13:55

Kerlon írta: Tehetségét nézve a posztján szerintem egy Mbappe kaliber, de ritka buta és sérülékeny.
Ezzel nem mondtal ujat, a szelso tamadokat nem az eszukert szeretjuk, hanem mert osztonos zsenik, csak sokszor eleg butak. Dembele is ebbe a kategoriba tartozik, Robinho, Denilson, Vinicius, DM, Martial, Ben Arfa, Depay stb. mind ilyen vagy volt ilyen. Sajnos keves az olyan szelso tamado akiben meg van a zsebialit, van esze is a jatekhoz es nem rombolja sajat magat, mint Hazard, Giggs, Figo, CR....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 26., vasárnap 13:39

Nagyon leepult az Atletico az utobbi hetekben, semmi tuz nincs a jatekosokban. Most is szenvednek az utolso Leganes ellen, konkretan helyzet nelkul. Jovo heten meg kell oket verni.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2020. január 26., vasárnap 13:25

[AS] During the half-time several Barcelona players openly criticised the team's performance. "There are more players behind the ball than in front of it". While Setien tried to correct the numerous tactical mistakes, a few of the more experienced players held a brief meeting of their own.
Más :
[MARCA] Rodrigo to join Barcelona on loan with option to buy (to deal with FFP). Rodrigo left Mestalla right after final whistle without talking to press and fans. Celades: "I don't know what happened. My opinion can't change Rodrigo's situation, but he's a Valencia player. We'll see what happens."

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. január 26., vasárnap 12:57

Hasonlítsátok már össze a két keretet. Ha Messi nem lenne ott, az ötödik helyért küzdenének. És ha nem lenne ez a hülye katalán-helyzet, akkor meg így is pontokkal vinnénk. Most leigazolják Rodrigo-t (gondolom, hogy nekik is legyen egy), hogy enyhítsenek a csatárgondon. Ezek a megoldások csak nekünk jók. Tegnap olyanok voltak mint az Atletico, rúgtak-vágtak akit értek, beleszálltak mindenbe és mindenkibe, ha nem róluk lett volna szó, Buszkecc már szünetben tusolt volna. Messi olyan ideges volt, és látszott rajta, hogy Úristen, mennyi hülyével vagyok körülvéve! És tényleg. Kviké mester meg kiment három hátvéddel, és csodálkoznak, hogy kaptak kettőt. Isteni volt! Csak nyernünk kell ma, az nagyon jót tenne a City-meccs előtt, ha vezetnénk a tabellát!

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. január 26., vasárnap 12:20

Kerlon írta:
Faust írta: Mondjuk ha leserul egy kulcsjatekosuk honapokra, legalabb zsebbe nyulnak, nem Viniciusokkal akarjak megoldani a posztot. :lol:
Megoldjuk vele is. B-)

Amúgy meg miért lenne jó? Neymar pótlására vették Dembelét, Coutinhot és most Griezmann. Melyik vált be? Na látod, teljes fejetlenség megy a Barcánál és azt hiszik, hogy pár sztár igazolása megoldja, de az nem számít, hogy koncepció legyen. Pl. itt szerintem Dembelével foglalkozniuk kellett volna, de nem tették ő meg kb. lezüllöt.
azért erre nálunk is volt példa jó pár éve. :lol: ha ennyire nem is, de voltak hasonló dolgok.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 26., vasárnap 9:53

Kerlon írta: Tehetségét nézve a posztján szerintem egy Mbappe kaliber, de ritka buta és sérülékeny.
Nagy ritkán egyetértünk. Rossz helyre került sajna.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 26., vasárnap 9:48

Tehetségét nézve a posztján szerintem egy Mbappe kaliber, de ritka buta és sérülékeny.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 26., vasárnap 9:44

Szerintem Dembele Angliába való, nem spanyolba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 26., vasárnap 9:40

Faust írta: Mondjuk ha leserul egy kulcsjatekosuk honapokra, legalabb zsebbe nyulnak, nem Viniciusokkal akarjak megoldani a posztot. :lol:
Megoldjuk vele is. B-)

Amúgy meg miért lenne jó? Neymar pótlására vették Dembelét, Coutinhot és most Griezmann. Melyik vált be? Na látod, teljes fejetlenség megy a Barcánál és azt hiszik, hogy pár sztár igazolása megoldja, de az nem számít, hogy koncepció legyen. Pl. itt szerintem Dembelével foglalkozniuk kellett volna, de nem tették ő meg kb. lezüllöt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 26., vasárnap 9:05

Barcànàl nem sok szakmaiság van, vesznek drágán nagy nevet, odapakolják Messi mellé aztán lesz valami. Hatalmas taktika az MSN hármasnál se volt, de ott hárman voltak akkora primeok hogy megoldják. Egy Griezmann, Dembele, Coutinho más azért, közben meg öregedett a többi is.

Szóval hogy jó vagy rossz igazolások ezek, nézőpont kérdése. Megnéznék egy edzésüket, szerintem nem látnék túl sok variációt meg begyakorolt elemet, csak piszi paszit.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. január 26., vasárnap 0:50

flori írta: Dembelé meg Coutinho is elég jó igazolásnak tűnt az elején, a franciára itt is hegyezték páran a ceruzát. Ki gondolta volna, hogy ez lesz?
Most is ugy gondolom, h nalunk kiteljesedhetett volna. Eleve a barsza tili tolija Messsire kihegyezve elegge lebutitottak a jatekat. Kiveszett amiben jo volt a sok ritmusvaltas es 1 vs 1-ek.
Az sem volt a hasznara, h barsza vezetosege edzes megtagadasra buzditotta es kiperkart erte 100+ millat.
Ot egy Zidane rendberakna fejben, es a Real jatek stilusa is jobb lenne neki.
Semmivel nem volt rosszabb Dortmunban mint most Sancho.

Auba, ha a barsza igazolja akkor csak futobolond... :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 26., vasárnap 0:08

csababarca írta:
flori írta:
Mikor lesz választás, hogy ennyire várjátok? Vannak ígéretes jelöltek?
2021.

Én azért várom, hogy ez a Barto elkotródjon. Mélyre rántotta a klubot az itt léte alatt, rengeteg simlis dolog van a klub körül, nincs kontroll a játékosok felett, nincs koncepció.
A pénzszórásra sincsen magyarázat, miközben meg "olcsóbb" játékosokra rá sem mozdulunk, vagy nem tudunk megszerezni valamiért.
Azért az, hogy a Neymarért kapott pénznél többet eltapsoltunk két játékosra, akiből egy már itt sincs, másik meg nem játszott le 20 meccset, az mindent elmond.
Amúgy csababarca remélem sokáig maradsz majd aktív itt a mi oldalunkon, mert szeretem olvasni az írásaidat.

Jókat írsz, jól látod és fogalmazod meg a dolgokat.

Plusz úgy vagy itt velünk régóta, hogy nem heccelsz senkit, a barcáról úgy tudsz pozitívan írni, hogy az ne legyen zavaró.
Torquemada írta:
Faust írta: Mondjuk ha leserul egy kulcsjatekosuk honapokra, legalabb zsebbe nyulnak, nem Viniciusokkal akarjak megoldani a posztot. :lol:
Sajnos azért játszanak nálunk ilyen esetlen, góliszonyos Viniciusok, mert pont azt a kulcsjátékost, aki miatt zsebbe nyúltunk, a pálya közelében sem lehet látni. Plusz a másik nagypénzűből sincs sok köszönet. :-(
Valószínűleg ezért nem tudok Viniciusra haragudni. Mert bármennyire is szerencsétlen, legalább megy és próbálkozik, akar de látszik, hogy korlátjai vannak.

Hazard a sérülése előtti meccsein kívül nagyon kevés volt, nyilván a dupla big-mac-es első hónap sem segített.. Bale meg a párja, akiben ott lehetett volna a kraft, tudás sztem megvan/volt, de baxik mindenre és még a pofája is nagy.

Ezek után már Vinicius balfaxsága a legkevesebb..

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. január 25., szombat 23:15

El Tigre írta: Peti majd írd meg Buccs milyen volt,érzi e már a bizalmat stb.


Nem láttam, csak az utolsó 5 percet.
Én bíztam. Meg is raktam a Valenciát. Bejött.
Ez kell Sétiennél is. Bízik az emberekben, benne is bíznak.
Közel a kapuhoz. Bizalom. Kell a bizalom. Csak ugyanígy, ezt kell csinálni tovább, és jó lesz

Nekünk. :mrgreen:

Madridistáknak. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 25., szombat 22:28

csababarca írta:
flori írta:
Mikor lesz választás, hogy ennyire várjátok? Vannak ígéretes jelöltek?
2021.

Én azért várom, hogy ez a Barto elkotródjon. Mélyre rántotta a klubot az itt léte alatt, rengeteg simlis dolog van a klub körül, nincs kontroll a játékosok felett, nincs koncepció.
A pénzszórásra sincsen magyarázat, miközben meg "olcsóbb" játékosokra rá sem mozdulunk, vagy nem tudunk megszerezni valamiért.
Azért az, hogy a Neymarért kapott pénznél többet eltapsoltunk két játékosra, akiből egy már itt sincs, másik meg nem játszott le 20 meccset, az mindent elmond.
Roselltől indult már ez a lejtő, Barto csak a jéghegy csúcsa. Alapvetően imádok nevetni a katalánok dolgain, de szerintem nem ennyire vészes a helyzet. Dembelé meg Coutinho is elég jó igazolásnak tűnt az elején, a franciára itt is hegyezték páran a ceruzát. Ki gondolta volna, hogy ez lesz? Griezmannt már látni lehetett, az egyértelműen rossz döntés. Nem rossz ez a keret, csak már el kéne engedni ezeket a zsigeri ragaszkodásokat, mert már évek óta nem megy. A sajátnevelés projekt kicsúcsosodott azokban az években, mikor összeállt a nagy generáció, azóta szinte egy értékelhető ember nem jött ki a Masiából Roberto óta. A tiki taka is befőtt rendesen, azokkal a játékosokkal ment a totális dominancia, váltani kellene. Konkrétan tényleg vicc, hogy Sétien kiejtette Cruyff nevét és már ki volt nevezve.

A kapus évekre megvan, a védelemben meg nagyon hiányzik egy De ligt féle frissítés. Annyira adta magát a nyáron, nem is értem, hogy nem jött össze. A Piqué féle bagázst nem lehet kitakarítani egyik napról a másikra, ami nem is feltétlen rossz, rotálva még bőven adhatnak a jövő csapatának. Oda nyáron mindenképpen kell igazolás, Lenglet/Umtiti párostól meg kell válni, talán van esély egy Laporte/Couilibaly/Gimenez trió valamelyikére. Ha lenne Bartonak vér a pucájában, akkor behódolna Pepnek a BL-kiesése után :mrgreen: , és egy nagy comeback-kel lehet még esély kimaxolni ezt a Messi-érát. Mondjuk egy De Bruyne-ért kifizetni a csillagokat, Dembelét eladni, aztán hozni egy normális támadót a Martinez/Lacazatte/Auba pakkból. Nincs ott minden veszve, amíg az argentin játszik mi nem lehetünk nyugodtak.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. január 25., szombat 22:00

Faust írta: Mondjuk ha leserul egy kulcsjatekosuk honapokra, legalabb zsebbe nyulnak, nem Viniciusokkal akarjak megoldani a posztot. :lol:
Sajnos azért játszanak nálunk ilyen esetlen, góliszonyos Viniciusok, mert pont azt a kulcsjátékost, aki miatt zsebbe nyúltunk, a pálya közelében sem lehet látni. Plusz a másik nagypénzűből sincs sok köszönet. :-(
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 25., szombat 21:49

flori írta:
Mikor lesz választás, hogy ennyire várjátok? Vannak ígéretes jelöltek?
2021.

Én azért várom, hogy ez a Barto elkotródjon. Mélyre rántotta a klubot az itt léte alatt, rengeteg simlis dolog van a klub körül, nincs kontroll a játékosok felett, nincs koncepció.
A pénzszórásra sincsen magyarázat, miközben meg "olcsóbb" játékosokra rá sem mozdulunk, vagy nem tudunk megszerezni valamiért.
Azért az, hogy a Neymarért kapott pénznél többet eltapsoltunk két játékosra, akiből egy már itt sincs, másik meg nem játszott le 20 meccset, az mindent elmond.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 25., szombat 21:44

légyszives ne beszélj butaságokat. szükségetek van nagyon drága, valószínűleg haszontalan játékosokra, lehetőleg azonnal. szóval a lassan 30 ben yedder 80 millióért csodás megoldás lesz a problémáitok elmélyítésére.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 25., szombat 21:44

csababarca írta: Felesleges igazolni, főleg azért mert szakmaiatlanul történnek az igazolásaink. A Neymarért kapott pénzt is elherdáltuk, pedig nem kevés volt.

Én azt várom, hogy Barto koccoljon, vele együtt meg a Busi,Piqué, Roberto trió minimum, és akkor talán lehet majd valamit kezdeni.
Mikor lesz választás, hogy ennyire várjátok? Vannak ígéretes jelöltek?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. január 25., szombat 21:41

Felesleges igazolni, főleg azért mert szakmaiatlanul történnek az igazolásaink. A Neymarért kapott pénzt is elherdáltuk, pedig nem kevés volt.

Én azt várom, hogy Barto koccoljon, vele együtt meg a Busi,Piqué, Roberto trió minimum, és akkor talán lehet majd valamit kezdeni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 25., szombat 21:35

Mondjuk ha leserul egy kulcsjatekosuk honapokra, legalabb zsebbe nyulnak, nem Viniciusokkal akarjak megoldani a posztot. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég