Luka Jović - 16

Archívum
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. január 29., szerda 22:59

kiserik írta: Jovic: 73 perc: 16 labdaérintés, 7 pontos passz
Karim: 20 perc: 16 labdaérintés, 9 pontos passz, 1 gól, 1 kulcs passz
Brahim: 20 perc: 16 labdaérintés, 10 pontos passz, 1 kulcs passz
Vini: 73 perc: 58 labdaérintés, 31 pontos passz, 1 gól, 1 kulcs passz

Én nem akarom ezt az embert többet a pályán Real Madrid mezben látni. Sokkal szívesebben nézek egy gyengébb képességű játékost, aki küzd, hajt, megy előre, mint egy jobb képességűt, aki nagyképűen sétálgat a pályán.
Elvileg még Areolának is több labdaérintése volt.

Remélem csak kecsaposüveg szindróma. CR is megmondta csak csinálni kell és egyszer megindul.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 29., szerda 22:58

Csak úgy megjegyezném, hogy a terminátort láttam mosolyogni Varane-mester gólja után. :kalapos:

Tehát tud ilyet!

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 29., szerda 22:57

Jovic: 73 perc: 16 labdaérintés, 7 pontos passz
Karim: 20 perc: 16 labdaérintés, 9 pontos passz, 1 gól, 1 kulcs passz
Brahim: 20 perc: 16 labdaérintés, 10 pontos passz, 1 kulcs passz
Vini: 73 perc: 58 labdaérintés, 31 pontos passz, 1 gól, 1 kulcs passz

Én nem akarom ezt az embert többet a pályán Real Madrid mezben látni. Sokkal szívesebben nézek egy gyengébb képességű játékost, aki küzd, hajt, megy előre, mint egy jobb képességűt, aki nagyképűen sétálgat a pályán.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 28., kedd 23:19

Csabi leirta. Szo sincs arrol hogy o lenne a keret harmadik legjobban fizetett játékosa. Brutto. Anno felkapta a szenzációhajhasz media amikor leigazoltuk.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 28., kedd 19:58

sebydani írta: Azt elhiszem, hogy ezt valaki leírta. Azt nem hiszem el, hogy igaz is.
Haha..én is csodálkoztam.


Szerintem már a fele is bőven sok. A mutatott teljesítménnyel arányosan pedig egyenesen vicc.

Én csak azt az egyet nem értem meg, hogy akkor ezért a pénzért, de akár a feléért is miért nem szakad meg és miért kóboról terminátor fejjel a pályán.

Bélát aki ezért a pénzért direkt baszakodik a Reallal végképp nem értem. Menniük kellene teszkó wc-t takarítani, aztán mindhárt becsülnék a “munkájukat” és munkaadójukat.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 28., kedd 19:53

Azt elhiszem, hogy ezt valaki leírta. Azt nem hiszem el, hogy igaz is.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 28., kedd 19:52

sebydani írta: Teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy ő keressen a harmadik legjobban a keretben.
400.645 euró hetente. Ezzel a harmadik legjobban kereső a Realnál Hazard (600.962 euró/hét) és Bale (537.346 eur/hét) mögött.


:kalapos: :kalapos:


Néha játszogatnia kell pár percet ezért a pénzért, így megéri neki. No stressz. Ha pedig megunja a kapott 10perceit, mint Bale, akkor várhat rá is egy golf karrier.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. január 28., kedd 19:01

Teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy ő keressen a harmadik legjobban a keretben.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 28., kedd 18:53

kiserik írta:
Kerlon írta:

Perez mondta maga, hogy Ramos keres a legtöbbet. Most kinek higgyünk?
Perez azt is mondta, hogy nem tudja ki az a Pogba... :lol:
Igen, nekem az a kijelentése is tovább növelte a szimpátiát.

Jovic magas fizetésére semmi értelmes magyarázat nem lett volna, de akkor csabi helyre is rakta az egészet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 28., kedd 18:51

Kerlon írta:
kiserik írta:
Így van. Egyes hírek szerint csak Bale és Hazard keres Jovicnál többet a Real Madridban. Sajnos az viszont igaz, hogy ez a három játékos összesen alig játszott több percet, mint pl Karim, vagy Ramos.
Perez mondta maga, hogy Ramos keres a legtöbbet. Most kinek higgyünk?
Perez azt is mondta, hogy nem tudja ki az a Pogba... :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 28., kedd 18:16

erről már volt szó korábban. onnan van a félreértés, hogy amikor jovity fizetését leakeltek/publikaltak, valami miatt bruttó összeget tüntettek fel. azt hiszem 9-10 millió körül. nettoban 5ot kap. tehát nem borították fel a fizetési struktúrát miatta.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 28., kedd 18:06

kiserik írta:
Halfkey írta: Hát az õszi hírek szerint harmadik legjobban fizetett embernk. Vicc.
Így van. Egyes hírek szerint csak Bale és Hazard keres Jovicnál többet a Real Madridban. Sajnos az viszont igaz, hogy ez a három játékos összesen alig játszott több percet, mint pl Karim, vagy Ramos.
Perez mondta maga, hogy Ramos keres a legtöbbet. Most kinek higgyünk?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. január 28., kedd 17:55

Szerintem kamu amit Jovic fizetéséről írnak, nem hinném hogy miatta bontották volna meg az évek óta faszán működő fizetési struktúrát.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 28., kedd 17:51

Halfkey írta: Hát az õszi hírek szerint harmadik legjobban fizetett embernk. Vicc.
Így van. Egyes hírek szerint csak Bale és Hazard keres Jovicnál többet a Real Madridban. Sajnos az viszont igaz, hogy ez a három játékos összesen alig játszott több percet, mint pl Karim, vagy Ramos.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. január 28., kedd 15:25

Hát az õszi hírek szerint harmadik legjobban fizetett embernk. Vicc.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 28., kedd 15:01

Most az komoly, hogy Jovic többet keres mint Benzema?

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. január 27., hétfő 9:56

Szerintem sem ő a mi emberünk. Ettől azért több kell egy Real Madridban. Csak feszít, mint pók a lucernásban, fut szépen, nyugodtan, mit egy ókori görög olimpikon, de valahogy egy sebességfokozattal mindig gyengébb, mint az ellen vagy a csapattársak. Mariano szint, 60 millióért. Azzal a különbséggel, hogy utóbbi, ha pályán van, akkor az legalább feltűnik. Elmozog, kéri a labdát, megindul, meghúzza, a szerb meg félidőnként kétszer labdához nyúl. Hatékonyságuk meg kb. ugyanannyi. Teljesen idegen test a csapatban szerintem. Még egy középszer Morata szint is költői magasságokban van neki. Vagy lehet, hogy a sportág vagy a bajnokság nem megfelelő, nem is úgy néz ki, mint egy tipikus csatár a primera divisionban. Vagy kézizni vagy birkózni ment volna inkább. Bevonni Mbappe üzletbe, egy-két kolonc mellett, aztán mehet. Nálam ugyanaz, mint Odriozola volt, azaz teljesen felesleges beállítani, mert csinálunk egy emberhátrányt vele.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 27., hétfő 9:06

Oké, legyen az, hogy mikor bejön a 20 perceire, akkor nem tudunk már értékelhető támadást vezetni. Bár a meccsek végére többnyire mi vesszük át az irányítást, de legyen igazad.
Viszont 7 meccsen volt már kezdő és egyiken sem talált be. Döcögősen mozog a pályán, mivel ő befejezőcsatár, akkor ez már elég kellett volna legyen ahhoz, hogy mutasson valamit.
Az, hogy lesre lép ki és elveszi a VAR, az kinek a sara? Vagy az, hogy eddig háromszor csak a kapufát találta el?
Minimális szinten a körülmények áldozata, viszont csak most töltötte a 22őt és eddig csak egy gyenge Frankfurtban volt egy értékelhető fél-szezonja. Nem látom mi értelme lett volna többet játszani eddig, mikor volt egy Benzemánk.
Lehet össze fogja kapni magát és 10-15 gólt összehoz, de nagyon idegennek érzem ebben a csapatban jelenleg.

Benzema meg tényleg visszaesett, de ebben a periódusban a tabella élére álltunk és nyertünk egy szuperkupát, szóval relatív jól lett időzítve ez a visszaesés. Ahogy a tegnap írtam, az ATMA ellen viszont már kelleni fog tőle az extra.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 27., hétfő 8:36

Berti írta: Eddig egyszerűen nem volt oka ZZnek, hogy preferálja Benzzel szemben, mivel a francia rendre jó formában volt, Jovic meg folyton rosszul szállt be.
mondjuk Benzema is kb. a Valencia ellen, a bajnokságban játszott utoljára értékelhetőt. azóta nagyon visszaesett. de ez igaz az egész támadó bagázsra.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 27., hétfő 8:15

Elég megnézni, hogy november óta a támadójátékunk egyre gányabb és kb. ebbe csöppent bele és most mindenki azt mondja, hogy milyen szar. Benzema se jó meg az ép aktuális két társa. Támadásban, mintha kimerült volna a csapat. Ehhez tegnap hozzá jött egy gyenge Modric-Kroos kp is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég