Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 28., kedd 15:57

Realista24 írta:
Fenoo írta:


Nyilván hozzátartozik a dologhoz az amit BlancoMark is írt, meg hogy a tavalyi szezon olyan bűn rossz volt, hogy már a stadionba is alig jártak az emberek. Az elnökválasztásra egyébként kíváncsi leszek, nem csodálkoznék ha utána előjönne még több kétes ügy náluk.

Az adósságról írnak össze-vissza de az biztos, hogy azon a téren sokkal jobban állunk. Nekünk szinte nem is volt, viszont most mi is vettünk fel több mint 500 milliót a stadion felújításra. Mondjuk mi legalább vissza fizetjük, ők meg csak növelik. :mrgreen:
Na, olvasgattam, lehet elnéztem valamit, majd kijavítanak.

A Barca 2018/2019-es árbevétele 990 millió euró volt.
973 milliót költöttek, ebből 671 millió volt a fizetés a sportolóknak, minden szakosztály.
Adózás utáni eredmény 5 millió.

A Realnál az árbevétel 755 millió volt, 38 milliós adózás utáni eredménnyel. Fizetésekre 360 millió ment el összesen, ebből az első csapat 283 milliót kapott, nem sportolók 40 milliót, szóval durván 320 millió ment el sportolók és edzők fizetésére.

Na most, a Barcánál 671 milliót látok, a Realnál 350 millióval kevesebbet.

Kérdés, hogy mit nézek el?

Forrás: annual reportok.

Igazad van, rosszra cikkre emlékeztem. Amit én írtam az a maximális fizetési határra vonatkozik, tehát, hogy a barca 30 millióval többet költhet fizetésekre mint mi. Elnéztem, sorry!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. január 28., kedd 15:44

Realista24 írta:
Dupla D írta: A Deloitte Football Money League szerint a tavalyi szezonban a Barca bevételei 840 a mienk 757 millió euró volt.
Én a klubok honlapjáról töltöttem le a beszámolót.
Ugyanazokrol a szamokrol beszeltek, csak a barca a sajat oldalan a jatekoseladasokat is odairja a bevetelekhez, mig mi nem.

barca (18/19)
stadion: 212
media: 298
commercial: 325
transfers and loans: 114
reversal of impairment and others: 41

real (18/19)
stadion: 175
international and friendly matches: 114
broadcasting: 173
marketing: 295

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 28., kedd 15:34

Dupla D írta: A Deloitte Football Money League szerint a tavalyi szezonban a Barca bevételei 840 a mienk 757 millió euró volt.
Én a klubok honlapjáról töltöttem le a beszámolót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. január 28., kedd 15:27

A Deloitte Football Money League szerint a tavalyi szezonban a Barca bevételei 840 a mienk 757 millió euró volt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2020. január 28., kedd 15:10

Kerlon írta: Nem úgy volt már évek óta, hogy nekünk a legnagyobb az árbevételünk és a legértékesebb klubb is mi vagyunk?
Legutolsó ilyen jelentésekre, amire konkrétan emlékszem, a bevételekkel kapcsolatban, a ManU áll az első helyen. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 28., kedd 15:08

Kerlon írta: Nem úgy volt már évek óta, hogy nekünk a legnagyobb az árbevételünk és a legértékesebb klubb is mi vagyunk?
Árbevételben előrébb járnak az eladások miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 28., kedd 15:06

Nem úgy volt már évek óta, hogy nekünk a legnagyobb az árbevételünk és a legértékesebb klubb is mi vagyunk?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 28., kedd 15:04

Fenoo írta:
Realista24 írta:

Mondjuk a mi bevételeinket jobban elhiszem, mint a Barcáét :lol:
Pláne a TP-t, illetve nekik mennyi adósságuk van és nekünk mennyi?

Nyilván hozzátartozik a dologhoz az amit BlancoMark is írt, meg hogy a tavalyi szezon olyan bűn rossz volt, hogy már a stadionba is alig jártak az emberek. Az elnökválasztásra egyébként kíváncsi leszek, nem csodálkoznék ha utána előjönne még több kétes ügy náluk.

Az adósságról írnak össze-vissza de az biztos, hogy azon a téren sokkal jobban állunk. Nekünk szinte nem is volt, viszont most mi is vettünk fel több mint 500 milliót a stadion felújításra. Mondjuk mi legalább vissza fizetjük, ők meg csak növelik. :mrgreen:
Na, olvasgattam, lehet elnéztem valamit, majd kijavítanak.

A Barca 2018/2019-es árbevétele 990 millió euró volt.
973 milliót költöttek, ebből 671 millió volt a fizetés a sportolóknak, minden szakosztály.
Adózás utáni eredmény 5 millió.

A Realnál az árbevétel 755 millió volt, 38 milliós adózás utáni eredménnyel. Fizetésekre 360 millió ment el összesen, ebből az első csapat 283 milliót kapott, nem sportolók 40 milliót, szóval durván 320 millió ment el sportolók és edzők fizetésére.

Na most, a Barcánál 671 milliót látok, a Realnál 350 millióval kevesebbet.

Kérdés, hogy mit nézek el?

Forrás: annual reportok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2020. január 28., kedd 14:58

BlancoMark írta: Meg a másik hogy mi mindezt CR elvesztése után hozzuk, gondolom nem kell taglalni pénzügyi (marketing) szempontból ez mennyit jelent.
KPMG felmérés szerint a legutóbbi szezonban a Juventusnak a Ronaldo transzfer eredményeként a kereskedelmi bevétele 30 százalékkal emelkedett.

A vezetőségben nálunk vagy óriási patkányságok mennek, vagy balfaszok hoznak döntéseket, vagy mindkettő..

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 28., kedd 14:58

Realista24 írta:
Fenoo írta: A hírek szerint 30 millióval költenek többet fizetésekre mint mi, a bevételük meg ~83 millióval volt több. Ezek szerint semmivel se állunk jobban ezen a téren, sőt...
Mondjuk a mi bevételeinket jobban elhiszem, mint a Barcáét :lol:
Pláne a TP-t, illetve nekik mennyi adósságuk van és nekünk mennyi?

Nyilván hozzátartozik a dologhoz az amit BlancoMark is írt, meg hogy a tavalyi szezon olyan bűn rossz volt, hogy már a stadionba is alig jártak az emberek. Az elnökválasztásra egyébként kíváncsi leszek, nem csodálkoznék ha utána előjönne még több kétes ügy náluk.

Az adósságról írnak össze-vissza de az biztos, hogy azon a téren sokkal jobban állunk. Nekünk szinte nem is volt, viszont most mi is vettünk fel több mint 500 milliót a stadion felújításra. Mondjuk mi legalább vissza fizetjük, ők meg csak növelik. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 28., kedd 14:39

Nem azert mert Barca, hanem mert Barto, szerintem minden penzugyi mutatojukat masszivan kritikus szemmel kell nezni, a hulye is latja hogy valamit maszatolnak rajta.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. január 28., kedd 14:30

BlancoMark írta:
füst írta: Költekezzenek csak, továbbra is hiszem hogy fáj Mbapééra a foguk, jobb az mindenkinek, ha ennyivel kevesebbet költhetnek nyáron.
Az arab előbb oszlatná fel az egész PSG-t, minthogy felvegye Barcáéknak a telefont. :D
Szerencsére ez a helyzet :D Majd rárepülnek Neymar rá egy Dembele + 80 m ajánlattal :mrgreen: Jó látni a vergődésüket amúgy.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 28., kedd 14:19

Fenoo írta: A hírek szerint 30 millióval költenek többet fizetésekre mint mi, a bevételük meg ~83 millióval volt több. Ezek szerint semmivel se állunk jobban ezen a téren, sőt...
Nehezen hsizem. Griezmann árát is hitelből fizették
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. január 28., kedd 13:50

Meg a másik hogy mi mindezt CR elvesztése után hozzuk, gondolom nem kell taglalni pénzügyi (marketing) szempontból ez mennyit jelent.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 28., kedd 13:47

Fenoo írta: A hírek szerint 30 millióval költenek többet fizetésekre mint mi, a bevételük meg ~83 millióval volt több. Ezek szerint semmivel se állunk jobban ezen a téren, sőt...
Mondjuk a mi bevételeinket jobban elhiszem, mint a Barcáét :lol:
Pláne a TP-t, illetve nekik mennyi adósságuk van és nekünk mennyi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 28., kedd 13:44

A hírek szerint 30 millióval költenek többet fizetésekre mint mi, a bevételük meg ~83 millióval volt több. Ezek szerint semmivel se állunk jobban ezen a téren, sőt...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 28., kedd 13:37

Fog nekik par pontot hozni Rodrigo, de indokolatlannak erzem 60 milla elkolteset rá.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 28., kedd 13:37

Azért a mi fizeteseink nincsenek egy lapon a barca jatekosok fizetéseivel. Plusz ha jól tudom, náluk a marketing bevétel egy az egyben a játékos zsebében marad.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 28., kedd 13:25

BlancoMark írta: Elvileg 60 millió lesz Rodrigo ha sikerül nyélbe ütni az üzletet.

Kíváncsi vagyok egyébként meddig lehet fenntartani ezt az üzleti modellt amit Bartoék nyomatnak, gyakorlatilag több száz milla elköltése után rosszabb helyzetben vannak keret/fiatalítás terén mint amikor elkezdték.
Nem is az érdekel, hogy milyen helyzetben vannak, de ilyen költekezést a galaktikus Madrid sem engedett meg magának, még a mai árakon számolva sem. És akkor még a fizetésekről nem is beszéltünk, mert hiába Messi saját nevelés, de a fizetésére már elment egy kisebb ország gdp-je.
(bár ez utóbbi költségek nálunk is elég magasak)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 28., kedd 13:01

Van az a pénz, és a Barcáéknál divat előbb a játékost megcélozni az ajánlattal. Nekünk az a jó, ha nem nagyon akarnak majd rá licitálni, mert az ördög nem alszik. Költsék csak a pénzt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég