OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. január 29., szerda 10:24

Csabi írta: what? mi a szar? én erről még nem is hallottam.
https://444.hu/2018/06/23/lassan-3-eve- ... dig-nem-az

ők azt mondják hogy egyszerre csak egy oldalba lőj, az a megoldás

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 29., szerda 9:58

what? mi a szar? én erről még nem is hallottam.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. január 28., kedd 17:01

nálam ugyenez. kb 5-6 éve tart, de volt benne egy pár hónapos szünet valami csoda folytán, de most is otrivin függő vagyok. szerencsére "csak" napi 1x használom, alvás előtt. mert tényleg nincs annál rosszabb mikor ez miatt nem tudsz aludni. pedig elvileg pár napot kéne csak kibírni így, és helyreállna, de gyenge vagyok, nem bírom :mrgreen: de volt amikor napi 3-4x is fújtam...szóval a mostani szitu egész jó.
nekem is el kéne menni valami magánrendelésre.
Kép

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 28., kedd 17:01

Rengeteg ismerősöm függő, lassan felzárkózik az alkoholizmus, a dohányzás és depresszió mögé. Én még életemben nem használtam, elképzelni nem tudom milyen lehet erre ráfüggeni. Volt aki lejött róla, nincs mágia, letette, nem használta és elszokott az igénytől a szervezete. Hosszú idő volt, azt tudom.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. január 28., kedd 16:53

van itt koztunk valakinek tapasztalata az orrspray fuggoseggel kapcsolatban ?

en egy 2016-os megfazast koveto raszokas utan kb 2 evig napi szinten 2-3x hasznaltam mentholos otrivine-t, se enni, se aludni se tudtam normalisan.
ha nem kuldtem be ejszaka is egy loketet, sokszor teljesen el voltak zarodva a legutaim es arra keltem, hogy a szamon zihalok levegoert es full ki vagyok szaradva.

mar rohadtul besokalltam, es 2018-ban elmentem egy maganrendelesre, ahol megvizsgaltak alaposan, de nem talaltak semmit egy allitolagos enyhe orrsoveny ferdulesen kivul, amilyen merteku a full-orr-gegesz szerint majd minden masodik embernek van.

akkor kaptam egy venykoteles, masik orrspray-t valami gyogyszerrel es orrkenoccsel komboban, hogy azzal 2 het alatt tegyem le az otrivine-t majd ezt kovetoen ezt is.

ez majdhogynem mukodott is, mert bar nem hasznaltam otrivine-t talan tobb, mint fel evig, de sosem ereztem magam tunetmentesnek, sok kellemetlen idoszakom volt.
aztan egy ujabb borzaszto megfazas es stresszes periodus miatt kenytelen voltam nemregiben hasznalni ujra es az ordogi kor beindult.
nyilvanvaloan hiba volt de mar kikeszultem.

most marciusban elmegyek ujra orvoshoz es elmondom a sztorit, gondolom ha nem talal semmit, azt fogja mondani, ez psziches dolog.
baromira meg tudja keseriteni az ember eletet.

jart mar valaki koztetek hasonlo cipoben ?

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. január 27., hétfő 16:21

Köszi akkor jól mondtam neki,hogy valószínűleg az lesz a baj.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. január 27., hétfő 15:30

p.csabi1 írta: Srácok!
Egy kis segítség kellene nekem vagyis az egyik barátomnak.
A kérdés a következő:
Ha túl van töltve a kiegyenlítő tartályban a fagyálló attól lehet olyan probléma,hogy nem melegszik fel 90 fokra a víz?
Én azt mondta neki,hogy akkor is felkellene mennie neki.
Help please!
dehogy, termosztátot kell cserélni benne és akkor felmegy 90fokra

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. január 27., hétfő 15:14

Srácok!
Egy kis segítség kellene nekem vagyis az egyik barátomnak.
A kérdés a következő:
Ha túl van töltve a kiegyenlítő tartályban a fagyálló attól lehet olyan probléma,hogy nem melegszik fel 90 fokra a víz?
Én azt mondta neki,hogy akkor is felkellene mennie neki.
Help please!
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. január 26., vasárnap 23:38

Szerintem sem nagy történet kideríteni ki ő. Ha télleg komolyan gondolod, akkor a kő alól is előkeríted. Egy bárban voltatok, biztos nem egyedül, emlékezz vissza kik láthatták, kérdezősködj. Mondjuk gondolom egy bárban van csapos is vagy pincér vagy ilyesmi. :mrgreen: Kérdezz rá, hátha ismerik. Ha sehogy nem megy, akkor a bárban hagyd ott a számodat egy üzenettel, ha felbukkan még ott, akkor odaadják neki és keresni fog ha érdekled.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 26., vasárnap 21:21

alexoxladjackoxi írta: Csabi, kérdeztem egy ismerősömet utána, hogy ki volt, az összes spinét ismerte, csak őt nem. Nincs meg a neve, az a baj.

Steve: Sajnos mazochista vagyok. :mrgreen: Oksa, majd jelzem, ha véletlenül összejönne a dolog. Bár vannak fenntartásaim sajna.
ha sikerül újfent találkozni vele, akkor a Madridom közössége szívélyes üdvözletét küldi :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. január 26., vasárnap 21:19

Csabi, kérdeztem egy ismerősömet utána, hogy ki volt, az összes spinét ismerte, csak őt nem. Nincs meg a neve, az a baj.

Steve: Sajnos mazochista vagyok. :mrgreen: Oksa, majd jelzem, ha véletlenül összejönne a dolog. Bár vannak fenntartásaim sajna.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 26., vasárnap 21:08

alexoxladjackoxi írta: Köszi szépen a válaszokat, akkor pénteken visszamegyek, hátha. Egyébként azt én is úgy gondolom, hogy nem szégyen kezdeményezni. Persze, ha besülsz az ciki, pláne ha többen, ismerősök is látnak, de ez valamilyen szinten az élet velejárója. Kellemetlen pillanatok bárhol, bármikor előfordulhatnak. Bár esetemben én nagyon úgy vettem észre, hogy tetszettem a csajnak. Pont kimentem telefonálni a bejárattól jó pár méterre, haver mondta, hogy a csaj egyből felpattant az asztaltól, mint akit puskából lőttek ki, és kinn még ilyen szégyenlősen mosolyogva rám is köszönt (nyilván már előtte odabenn is ment a szemezgetés), hiszen ment el, de mire feleszméltem sajnos már nem láttam. Pedig akár ez egy kezdeményezés féle is lehetett a részéről, de ennyire vagyok balek. És az a legdurvább az egészben, hogy lehet a büdös életbe nem látom többet. Pedig tényleg az a lány volt, aki egyből megfog, nem egy sablon lotyótípus.
De nézd meg rendesen, hogy fiú, vagy lány, vagy Ziro-e. :D :lol:


Ha megtalálod újra és tényleg lány és összejöttök azért majd meséld el.

És cserélj valami rendes csapatra, mint mondjuk a Real Madrid. :kalapos:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 26., vasárnap 21:00

Na ja, annyit tökölsz mint a kedvenc csapatod. Oda kell menni oszt beverni a szöget.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 26., vasárnap 20:58

alexoxladjackoxi írta: Sziasztok! Bocsi, hogy egy ilyen komoly téma közepén írok, de egy más jellegű kérdéssel fordulnék hozzátok. Ha valaki túl személyesnek veszi a kérdést, megértem, de azért remélem kapok 1-2 választ. Voltatok már olyan szituációban, hogy adva volt egy csaj, akivel 99% eséllyel kölcsönös volt a vonzalom, de ti nem léptetek? Most itt lehet ez akár olyan lány is, akit már eleve ismertetek, vagy szórakozóhelyes történet. Nyilván utóbbi esetben nem arra gondolok, amikor részegen random kiszemelsz egy csajt, aki jól néz ki. Hanem legalább nagyjából józanul küldi a jeleket a leányzó, és megvan a kémia. Voltam pénteken egy bárban, és lett volna valaki, de csesztem lépni. És itt most nem a szex része érdekel elsősorban, hanem ha tényleg komoly dolognak tűnik a dolog, tehát látod, hogy szimpátia alapján közelítetek egymáshoz, nem azért, hogy legyen egy jó éjszakátok. Nagyon megbántam már, mert egészen elragadó volt a lány, és nehezen verem ki a fejemből. Arra gondoltam, hogy visszamegyek pénteken ugyanarra a helyre, és hátha ott lesz. Szerencsére kisvárosi helyről beszélünk, és gyakran látom itt ugyanazokat az arcokat, szóval hátha. Ti voltatok ilyen helyzetben, illetve ez a visszamenős dolog mennyire tűnik halva született ötletnek szerintetek?
persze, hogy volt. amúgymeg elmehetsz ugyanoda, de mi a faszért várnál addig? tuti ki lehet deríteni 15 perc alatt, hogy ki a csaj. bejelölöd fb-n, és ha úgy volt ahogy leírtad, akkor pénteken már randira mész vele, és nem reménykedni, hogy ott legyen. ne várj. 1 napot se ha muszáj. ezt is tapasztalatból mondom.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. január 26., vasárnap 20:58

Köszi szépen a válaszokat, akkor pénteken visszamegyek, hátha. Egyébként azt én is úgy gondolom, hogy nem szégyen kezdeményezni. Persze, ha besülsz az ciki, pláne ha többen, ismerősök is látnak, de ez valamilyen szinten az élet velejárója. Kellemetlen pillanatok bárhol, bármikor előfordulhatnak. Bár esetemben én nagyon úgy vettem észre, hogy tetszettem a csajnak. Pont kimentem telefonálni a bejárattól jó pár méterre, haver mondta, hogy a csaj egyből felpattant az asztaltól, mint akit puskából lőttek ki, és kinn még ilyen szégyenlősen mosolyogva rám is köszönt (nyilván már előtte odabenn is ment a szemezgetés), hiszen ment el, de mire feleszméltem sajnos már nem láttam. Pedig akár ez egy kezdeményezés féle is lehetett a részéről, de ennyire vagyok balek. És az a legdurvább az egészben, hogy lehet a büdös életbe nem látom többet. Pedig tényleg az a lány volt, aki egyből megfog, nem egy sablon lotyótípus.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 26., vasárnap 20:50

Megnyugtató, hogy fél óra után ilyen gyorsan el tudtál menni vele. :lol:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 26., vasárnap 20:45

ziro4vr írta:
Steve írta:

Ziro? :D
Ma már én se merek odamenni senkihez egy bárban, vagy kiderül a messziről szépnek hitt nőről, hogy egy transzfesztita, vagy ha meghívom egy italra már visznek el a rendőrök hogy metoo.
:D :D :lol: :lol:

Haha fura egy világ ez!

Amúgy ez a transzfesztitás dolognak a fele sem tréfa. Ez még régen történt meg velem, hogy egy budapesti szórakozóhelyen voltunk, eléggé ittasan távoztunk és sétáltam hazafelé egy csajjal. Majd kb félóra séta után kérdezte tőlem, hogy akkor biztosan nem zavar-e engem, hogy ő igazából fiú..én azonnal kijózanodtam a döbbenettől kb. :lol:

Komolyan nem vettem észre, hogy nem eredetileg csaj. Emlékszem pont azon agyaltam, hogy hogyan csókoljam meg. Még jó, hogy időben szólt. Kellemetlen volt, de pont jött a villamospótló így ott hagytam és rohantam a busz után, ő meg szerencsére lemaradt róla, szóval elég könnyen és jól jöttem ki a szituból.

Azt hiszem jobb az unalmas, “nyugodt” házasélet. :kalapos:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 26., vasárnap 20:32

Realista24 írta:
El Sie7e írta:

8 utan mar ne egyél, igaza van Kercsónak :mrgreen:
8 előtt volt még :-(
te 8 előtt se már. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 26., vasárnap 20:27

El Sie7e írta:
Realista24 írta:

Ma még enni akartam. :x
8 utan mar ne egyél, igaza van Kercsónak :mrgreen:
8 előtt volt még :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. január 26., vasárnap 20:24

Realista24 írta:
Kercsó írta: btw. a coronavírus témához, csak 1 videót raknék be.

fogyasztói társadalom, lvl. kínai húspiac :fpalm:
Ma még enni akartam. :x
8 utan mar ne egyél, igaza van Kercsónak :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég