Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. január 30., csütörtök 18:27

Steve írta: Karim akkor elveszíti a motivációt és kizökken a jó szériából.
Melyik jó szériából? :hmmm:

Ez a tegnapi kupa gólja előtt már jó régen talált be.

Nem tudom most milyen formában van Cavani, de igazi gólgyáros. Kérdés, hogy ő is mennyire lenne megelégedve egy csere szerepkörrel.
De úgysem veszünk senkit, csak zsenge brazil fiúkákat :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 30., csütörtök 17:52

Kercsó írta:
Realista24 írta: Annyira adná magát Cavani leigazolása...20 millió, ajándék, pedig sosem csíptem a faszit, de akár kölcsön is vehetnénk fél évre, ha nincs maradása Párizsban.
van ennek bármi esélye is? :hmmm:
Nulla.
Steve írta:
Realista24 írta: Annyira adná magát Cavani leigazolása...20 millió, ajándék, pedig sosem csíptem a faszit, de akár kölcsön is vehetnénk fél évre, ha nincs maradása Párizsban.

Amúgy miért nem csíped Cavanit? Már többen írták, hogy nem kedvelik. Csinált valamit, amiről én lemaradtam?

Számomra közömbös. Olyan se íze, se bűze ember. A gólgyártáshoz ért, nem is fogalmatlan.

Én is benne lennék abban, hogy leigazoljuk. Egy dologtól tartanék csak, hogy Karim akkor elveszíti a motivációt és kizökken a jó szériából. Az meg nem hiányzik, mert ő az egyetlen biztos alapunk most támadásban.
Mert nekünk még 100milliókért akarták eladni, első számú csatárnak, Karim helyére. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 30., csütörtök 17:50

Realista24 írta: Annyira adná magát Cavani leigazolása...20 millió, ajándék, pedig sosem csíptem a faszit, de akár kölcsön is vehetnénk fél évre, ha nincs maradása Párizsban.
van ennek bármi esélye is? :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 30., csütörtök 17:48

Realista24 írta: Annyira adná magát Cavani leigazolása...20 millió, ajándék, pedig sosem csíptem a faszit, de akár kölcsön is vehetnénk fél évre, ha nincs maradása Párizsban.
Ovatosan ezzel
En le lettem hulyezve kb par napja/hete. :lol: :ike:
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 30., csütörtök 17:37

Realista24 írta: Annyira adná magát Cavani leigazolása...20 millió, ajándék, pedig sosem csíptem a faszit, de akár kölcsön is vehetnénk fél évre, ha nincs maradása Párizsban.
Kizartnak tartom.
Egyszeruen nem illik bele az elmult evek szerinti atigazolasi politikankba. Jovic madridi karrierjébe meg ez verne be az utolsó szoget.

Amúgy örülnék neki a jelen helyzetben kiegészítő embernek. Anno a hideg rázott tőle, amikor azt pletykaltak, hogy idejon a napolibol.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 30., csütörtök 17:34

Realista24 írta: Annyira adná magát Cavani leigazolása...20 millió, ajándék, pedig sosem csíptem a faszit, de akár kölcsön is vehetnénk fél évre, ha nincs maradása Párizsban.

Amúgy miért nem csíped Cavanit? Már többen írták, hogy nem kedvelik. Csinált valamit, amiről én lemaradtam?

Számomra közömbös. Olyan se íze, se bűze ember. A gólgyártáshoz ért, nem is fogalmatlan.

Én is benne lennék abban, hogy leigazoljuk. Egy dologtól tartanék csak, hogy Karim akkor elveszíti a motivációt és kizökken a jó szériából. Az meg nem hiányzik, mert ő az egyetlen biztos alapunk most támadásban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 30., csütörtök 17:10

Annyira adná magát Cavani leigazolása...20 millió, ajándék, pedig sosem csíptem a faszit, de akár kölcsön is vehetnénk fél évre, ha nincs maradása Párizsban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 29., szerda 12:13

Kerlon írta:
Steve írta: Eriksen -> Inter
Jó reggelt!

Két napos hír, és két napja vitatkoznak a Seria A (oda való tartalom) topikjában. :mrgreen:
Csabi írta: steve is using an outdated version of internet explorer :mrgreen:
Halljátok nekem van valós életem is nem csak itt lógok egyfolytában, így egy kissé le vagyok maradva :mrgreen:

Egyszer akartam hasznos lenni, erre így járok, miközben csak a szeretet és mérhetetlen tudás átadása vezérelt :( :D
Ti meg kinevetitek a jószándékú embert. :| :mrgreen:
Nem szép!


(Amúgy ez nekem kimaradt :coffee: )

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 29., szerda 11:42

steve is using an outdated version of internet explorer :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 29., szerda 11:24

Steve írta: Eriksen -> Inter
Jó reggelt!

Két napos hír, és két napja vitatkoznak a Seria A (oda való tartalom) topikjában. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 29., szerda 10:27

Eriksen -> Inter

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 28., kedd 20:05

kiserik írta: Cavanival 1 baj van csak: nincs rá szükségünk. Kaput támadó szélsőre van szükségünk, nem csatárra. Ha beteszed Cavanit a CKM elé megtámogatva Iscoval és Rodrygoval, akkor ugyan úgy nem találkozik a labdával, mint Jovic, vagy ha akar vele találkozni, akkor kimozog szélre, mint Karim.
Így van. Jelenleg a legnagyobb bajunk, hogy Rodrygo és Vinicius a maguk hiányosságaikkal kevesek. A kettő egybegyúrva fasza játékos lenne. :kalapos:


Sokszor Benzemához el sem jutnak a labdák, mert vagy elveszítik a szélen a labdát vagy belevezetik az emberbe, vagy jön egy rossz beadás. Nem vagyok benne biztos, hogy egy másik befejező csatár lenne a megoldás.

Egy egészséges és jó Hazard, valamint egy focizni(Realban focizni) akaró Bale kellene. Utóbbiról lassan letehetünk, előbbire elmegy egy szezon úgy néz ki.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 28., kedd 20:05

En hoznam, de csak akkor, ha Jovicot vagy Marianot elpasszoljuk kolcsonbe. Mindkettonek jatszania kell, mert igy sosem lesz top forma.
:goat:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 28., kedd 19:58

Cavanival 1 baj van csak: nincs rá szükségünk. Kaput támadó szélsőre van szükségünk, nem csatárra. Ha beteszed Cavanit a CKM elé megtámogatva Iscoval és Rodrygoval, akkor ugyan úgy nem találkozik a labdával, mint Jovic, vagy ha akar vele találkozni, akkor kimozog szélre, mint Karim.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. január 28., kedd 19:48

Mar ertem, hogy sok rendezo miert fejezi be ugy a filmet, hogy minden apro szart a nezi szajaba ad.
Ugylatszik szukseg van ra valoban. :lol:
Végül is tök egyértelmű mire gondoltál, hiszen a PSG-nél nem adja a magát a szituáció, hogy megválnak egy játékostól pénzért télen, aki kérte, hogy adják el, és, aki nyáron ingyen menne. Vagy, hogy az Atleti (esetleg Chelsea, akikkel szóba hozták hetek óta folyamatosan) megvenné, akinek szüksége van kezdő csatárra. De az teljesen magától értetődő, hogy idehozunk 3 csatár mellé egy negyediket.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 28., kedd 19:41

poronty írta:
Faust írta: Gondolom arra gondol hogy leigazolhatnank, mert az ugynevezett tamadoink teljesen impotensek es hasznalhatatlanok Benzemat kiveve, es egyre gazabb a helyzet.

En sosem csiptem a faszit, de most nagyon elferne.
15 milláért, 8-10 millás fizuval, miközben van 3 csatárunk, amiből az egyiknek kellenek a percek, de így se jut neki, a másikat meg nem tudod eladni 1 éve, és alap esetben egyik sem játszik, ha Benzema nem sérült.

Semmi értelme nem lenne idehozni.


Van 3 csatarunk, abbol egy normalis es epp godorbe kerult.
Mi van, ha kiesik 3 4 honapra esetleg?!
Jovic Mariano duo teljesen világtalan.

En fixen rabolnám.
Kapna egy 1+1 eves szerzodest mocsok sok pénzért
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 28., kedd 19:40

Faust írta: Gondolom arra gondol hogy leigazolhatnank, mert az ugynevezett tamadoink teljesen impotensek es hasznalhatatlanok Benzemat kiveve, es egyre gazabb a helyzet.

En sosem csiptem a faszit, de most nagyon elferne.
Mar ertem, hogy sok rendezo miert fejezi be ugy a filmet, hogy minden apro szart a nezo szajaba ad.
Ugylatszik szukseg van ra valoban. :lol:


Offbú ki
Kedvencem nekem sem volt soha,de az elmult 10 ev top5 gollovojebe benne van, ha jol remlik.
Nekünk meg pont a golok hianyoznak kurva mod.

(Ha esetleg vki nem értene ismet a fentebb irt osszefuggest: o tudna hozni hiányzó golokat)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2020. január 28., kedd 19:41-kor.
ZIDANE

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. január 28., kedd 19:38

Faust írta: Gondolom arra gondol hogy leigazolhatnank, mert az ugynevezett tamadoink teljesen impotensek es hasznalhatatlanok Benzemat kiveve, es egyre gazabb a helyzet.

En sosem csiptem a faszit, de most nagyon elferne.
15 milláért, 8-10 millás fizuval, miközben van 3 csatárunk, amiből az egyiknek kellenek a percek, de így se jut neki, a másikat meg nem tudod eladni 1 éve, és alap esetben egyik sem játszik, ha Benzema nem sérült.

Semmi értelme nem lenne idehozni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 28., kedd 19:36

Realista24 írta: Katalánok szerint ZZ nem jön ki Pérezzel, ezért szezon végén felmond.
Elnökünk nem hozta el Pogbát és Mourinhót akarja mindig idehozni.

A másik, hogy ha BL-t nyer, azonnal felmond, hogy a Juve élére ülhessen.

Egy napja a liga élén :mrgreen:
Most erre mondanám, hogy kik szoktak így viselkedni, de az nem lenne helyénvaló egy ilyen színvonalas fórumon és úriemberek között. :D

Óriási.Mindenért sírnak, ha megy nekik akkor az történelmi dolog, ha nem megy nekik azonnal fenyegetnek, hisztiznek, zsarolnak, hazudoznak..

Pont mint a pályán. Ha nem fekszik le nekik egy kiscsapat, akkor azonnal ráront a bíróra 5-6 ember, szimulálnak, fetrengenek,csapkodnak..

Nem tudok mást mondani, mint hogy piszkosul örülök, hogy valami csoda a Realhoz kötött és egy normális csapatnak lehettem a szurkolója. Ez az egész stílusuk engem zavar és nem azért mert rivális csapat. Az van több is, mégsem irritálnak ezek a dolgaik.

Sokkal jobban becsülöm akkor már az Atletico nyers, egyenes, sokszor túl kemény stílusát.Riválisok, távol áll tőlem az ő stílusuk is, de kevésbbé zavaró mint ez az állandó rinyálás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2020. január 28., kedd 19:38-kor.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 28., kedd 19:34

Mindig is elfért volna, Morata előtt, se azóta nincs értelmes cserecsatárunk. Csak hát ő sosem fogadta volna el a csere szerepkört, ami érthető is. De bármikor elfért volna a padra, nagyon alulértékelt játékos itt a fórumon. Pedig elég megnézni milyen számokat produkált már Olaszországban is, meg jó pár éve, stabilan a PSG-nél. Nem egy falábú, nagyon nem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég