OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 3., hétfő 21:54

azt lehet kb tudni hogy a játékosok madrid melyik részén laknak? vagy összevissza? gondolom vannak milliárdos negyedek aztan ott lakik a többsége? érdekelne, megnézném google mapson ezeket az utcákat, részeket.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. február 3., hétfő 20:18

___Samy___ írta: Fogalmam sincs, csak egy kocsit mennék megnézni, és kellene róla egy állapotfelmérés.
Nezz egy boscht.
Normálisak általában es kulon foglalkoznak allapot felméréssel.
Vagy az autonak megfelelo szakszerviz
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 3., hétfő 20:14

Fogalmam sincs, csak egy kocsit mennék megnézni, és kellene róla egy állapotfelmérés.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. február 3., hétfő 18:30

___Samy___ írta: Valaki esetleg nem tud Pakson olyan autószervizt, amelyik állapotfelmérést is csinál?
Bosch car service nincs a környéken ?
Altalaban van minden nagyobb varosban es ok vallalnak.
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 3., hétfő 17:34

Valaki esetleg nem tud Pakson olyan autószervizt, amelyik állapotfelmérést is csinál?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. február 3., hétfő 15:51

nekem a classic jön be. Semmi bántó illat - helyette inkább egy passzoló parfüm.

Ja és ha vannak itt fiatal felnöttek (15-19) nem. az AXE. nem. helyettesíti. a. zuhanyzást.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2020. február 3., hétfő 15:44

https://index.hu/kulfold/2020/02/03/uzv ... onitottak/

Tavaly nyáron volt itt téma az úzvölgyi incidens, amikor a románok egy magyar-német katonai temetőt rongáltak tömegesen, illetve felszentelték ortodox módra, arra hivatkozva hogy román katonák is nyugszanak abban a temetőben.
Már akkor is nonszensz volt, de most kiderült hogy a maradványok amikre azt mondták hogy román hadsereg elesettei, nos, hát állati eredetűek. :mrgreen:
Ezernyi dolgot tudnék erre írni, mert ez óriási labda, amit le lehet csapni, de mégis szó nélkül és vigyorral az arcomon nyugtázom a fejleményeket. :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. január 31., péntek 1:23

___Samy___ írta: A jó öreg dezodor témát ki ne hagyjátok :lol:
Én csak erre esküszök, rengeteget próbáltam, de hosszú évek óta működik, egész nap kitart és sosincs tőle semmi "finom illatom", zseniálisan teszi a dolgát, 10/10, tényleg aki keres az próbálja ezt ki.









:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 30., csütörtök 21:40

alexoxladjackoxi írta:Sört miért hagytad el? Szentségtörés.
Kiöregedtem már belőle, nem hiányzik, hogy elmenjek a haverokkal kocsmázni. Elég volt, vagy 10 évig nyomtam a péntek-szombat csak bulit. Szoktam most is egyébként, de már csak pihenéként/kokapcsolódásként meccs közbe vagy alkalom adtán.
Steve írta: De akkor baromi jó vagy és büszke lehetsz magadra! Ha tervezitek a gyereket akkor pedig már végképp baromság lenne most visszaszokni, mert ha meglesz a gyerek akkor olyan motivációd lesz, hogy úgysem akarsz rágyújtani.
Hál' Istennek most nincs szar a levesbe, még kifogásom se lenne, hogy miért gyújtsak rá :kalapos:
Babinho írta: Napok kérdése és eljutunk a körömrágásig meg a fanszőr trendekig :lol:
Akkor kikapcsolom az internetet :mrgreen:
Mert a "letettem a cigit, mert gyereket akarok" olyan gáz téma, mint a ki milyen fazont vág? :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 30., csütörtök 20:46

A jó öreg dezodor témát ki ne hagyjátok :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 30., csütörtök 20:34

Babinho írta: Napok kérdése és eljutunk a körömrágásig meg a fanszőr trendekig :lol:
Akkor kikapcsolom az internetet :mrgreen:
Mutass még egy ilyen fórumot. :lol: :D

Volt itt már minden. Orrspray, csajozási tippek, ki hogyan lett Madridista, szakdolgozathoz segítség, matek házi megírattatása, cigizés, sörözés.

Apropó fanszőr. Volt itt ilyen borotválkozós téma is nem..vagy az valami másik fórum volt :kalapos:

Ha még sokáig írogatunk itt akkor lassan eljutunk a temetési szokásokhoz is. Úgyis megállapítottuk, hogy itt mindenki “öregecskedő”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. január 30., csütörtök 19:38

Napok kérdése és eljutunk a körömrágásig meg a fanszőr trendekig :lol:
Akkor kikapcsolom az internetet :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 30., csütörtök 17:48

M1Ö írta:
alexoxladjackoxi írta: Ma is rágyújtok olykor, de csak ha elmegyek szórakozni valahova, vagy mondjuk ha itthon megiszom 1-2 sört, jólesik utána egy cigi.
Pedig ez a legveszélyesebb. Én 2x szoktam le, most harmadjára. Először 2,5 évig nem szívtam, ott úgy indult, hogy csaj--->veszekedés---> buliba idegesen "aggyá egyet, úgyse szokok vissza". Aztán hopp következő héten is buliba 1-2 szál, aztán megint 4-5 és a végén azt vettem észre, hogy megint szívom hétköznap is. Ugyanez másodjára is 1,5 év után. Most a 3-nál tartok 3 és fél hónapnál, de azóta van asszony, gyerektervezés, buli meg sör viszont nincs (a k***a életbe, de rossz leírni a 2. felét :/ :kalapos: ) úgyhogy remélhetőleg mostmár végleges búcsút mondok neki. Úgyhogy vigyázzatok srácok, tanuljatok a példámból, hogy hiába telnek el évek, 1-1 szál cigi meg lazítás, aztán lehet mindent újra kezdeni.

De akkor baromi jó vagy és büszke lehetsz magadra! Ha tervezitek a gyereket akkor pedig már végképp baromság lenne most visszaszokni, mert ha meglesz a gyerek akkor olyan motivációd lesz, hogy úgysem akarsz rágyújtani.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. január 30., csütörtök 17:35

M1Ö írta:
alexoxladjackoxi írta: Ma is rágyújtok olykor, de csak ha elmegyek szórakozni valahova, vagy mondjuk ha itthon megiszom 1-2 sört, jólesik utána egy cigi.
Pedig ez a legveszélyesebb. Én 2x szoktam le, most harmadjára. Először 2,5 évig nem szívtam, ott úgy indult, hogy csaj--->veszekedés---> buliba idegesen "aggyá egyet, úgyse szokok vissza". Aztán hopp következő héten is buliba 1-2 szál, aztán megint 4-5 és a végén azt vettem észre, hogy megint szívom hétköznap is. Ugyanez másodjára is 1,5 év után. Most a 3-nál tartok 3 és fél hónapnál, de azóta van asszony, gyerektervezés, buli meg sör viszont nincs (a k***a életbe, de rossz leírni a 2. felét :/ :kalapos: ) úgyhogy remélhetőleg mostmár végleges búcsút mondok neki. Úgyhogy vigyázzatok srácok, tanuljatok a példámból, hogy hiába telnek el évek, 1-1 szál cigi meg lazítás, aztán lehet mindent újra kezdeni.
Értem mit mondasz, viszont én eleve nem is szoktam le teljesen, sőt megmondom őszintén, hogy nem is akartam idáig, és jelenleg sem tervezem. Ahogy mondtam nálam nem meghatározó a mindennapjaimban, és ha rágyújtok, akkor nem úgy teszem, hogy "jajj, nemtehetem, de nem bírom már tovább". Már vagy 2 éve így vagyok vele, hogy szívok heti pár szálat (többnyire ugye inkább hétvégén), és nem érzem úgy, hogy kialakulóban lenne a függőség. Ha nagyon akarnám, el tudnám hagyni ezt a keveset is, de mikor cigizzen az ember, ha nem 20 évesen? Úgy értve, hogy persze ez nem egy jó dolog, de ha jól esik és tudok uralkodni magamon, miért vonjam meg mondjuk egy haverokkal történő kocsmázás során azt a néhány szálat? Nincs komoly kapcsolatom, nincs gyerekem, aki iránt felelősséggel tartoznék, szóval ja... Sört miért hagytad el? Szentségtörés. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 30., csütörtök 17:24

Realista24 írta: Tibeti Pistát olvashattuk.
Haha :lol:

Gondoltam hátha valaki más is erőt kap a dologhoz és leszokik a cigiről. Akkor ma is megmenthetünk egy óriás cetet és egy emberi életet.

Ápdét Norbi stílusban akartam írni, de ha elkezdek itt mindenkit sértegetni, kövérezni és büdös dohányosozni akkor kitesztek. :lol: :D

Én a szeretet erejével harcolok! :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. január 30., csütörtök 16:16

alexoxladjackoxi írta: Ma is rágyújtok olykor, de csak ha elmegyek szórakozni valahova, vagy mondjuk ha itthon megiszom 1-2 sört, jólesik utána egy cigi.
Pedig ez a legveszélyesebb. Én 2x szoktam le, most harmadjára. Először 2,5 évig nem szívtam, ott úgy indult, hogy csaj--->veszekedés---> buliba idegesen "aggyá egyet, úgyse szokok vissza". Aztán hopp következő héten is buliba 1-2 szál, aztán megint 4-5 és a végén azt vettem észre, hogy megint szívom hétköznap is. Ugyanez másodjára is 1,5 év után. Most a 3-nál tartok 3 és fél hónapnál, de azóta van asszony, gyerektervezés, buli meg sör viszont nincs (a k***a életbe, de rossz leírni a 2. felét :/ :kalapos: ) úgyhogy remélhetőleg mostmár végleges búcsút mondok neki. Úgyhogy vigyázzatok srácok, tanuljatok a példámból, hogy hiába telnek el évek, 1-1 szál cigi meg lazítás, aztán lehet mindent újra kezdeni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. január 30., csütörtök 15:01

Steve nagy igazságot ír, fejben dől el a dolog. Pár éve én is rákaptam, 17 voltam asszem, akkor én is olyan voltam, hogy reggel az volt az első, hogy kimenjek rágyújtani, meg suliban se bírtam ki. Utólag rájöttem, hogy csak bebeszéltem magamnak, és nevetek azokon a fiatalokon, akik azzal jönnek, hogy ők mekkora függők. Mert hát ez menő... Ezt a fajta "függőséget" én simán le bírtam vetkőzni. Ma is rágyújtok olykor, de csak ha elmegyek szórakozni valahova, vagy mondjuk ha itthon megiszom 1-2 sört, jólesik utána egy cigi. De ilyenről, hogy meghatározza a mindennapjaimat szó sincs. És igazából eszembe se jut, hogy nekem most el kéne szívni egy szálat. Van hogy 1 hétig semmi. Ez a pár szál sem kéne persze, de nem érzem úgy jelenleg, hogy fiatalon ez ne férne bele (kopp-kopp).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 30., csütörtök 14:59

Tibeti Pistát olvashattuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 30., csütörtök 14:46

sebydani írta:
___Samy___ írta: Hogy lehet elszivni egy nap két doboz cigit? Főleg a barna szofit.

Én is cigizgettem egy pár évig, meg most is rá szoktam néha gyújtani, de nekem max egy doboz volt egy nap. Attól többet ha elszivtam kajak hányingerem volt.
Én sose dohányoztam de nekem az egy dobozhoz képest már nem tűnik olyan soknak az a másik doboz :kalapos:
Fiatal voltam és ostoba.
(Most kicsit idősebb és továbbra is ostoba :kalapos: )

A 1,5 az alap volt. Nyáron ment 2doboz főleg.Akkor folyamatosan egymás után szinte. Az erősség az azért lett sajnos így, mert piros Marlboroval kezdtem.

Igazából azon gondolkozom így utólag, hogy mennyi idő ment el vele feleslegesen. Elszívni ennyi cigit,megvenni,macera csak vele minden.

Az is sokszor eszembe jut, hogy ha még mindig cigiznék akkor a gyerekem elől venném el azt a pénzt és még károsítanám is a lányom egészségét, mert nyilván jutna belőle neki is passzívan.

Óriási baromság és totál felesleges a dohányzás. Mindenki aki mondja, hogy nem tudja abbahagyni, az csak a saját gyengesége miatt nem tudja. Lehet, ezt tanúsíthatom. De többször próbáltam 100% elhatározás nélkül, akkor nem is ment.

Akarni és csinálni kell és ésszel odafigyelve. Uez a fogyás is szerintem. Ha odafigyelsz a súlyodra, folyamatosan jól edzel, az étrendet folyamatosan betartod akkor le lehet fogyni.

Ezek szerintem csak akarat kérdése.

Minden más csak belemagyarázás,mentegetőzés.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 30., csütörtök 14:44

Azért nem bánnám, ha az Olimpia közeledtével már nem beszélnénk erről a vírusról... :roll:

Mondjuk talán pont Japán és Korea a két ország, ahol van esély ennek a megfékezésére. Nagyon odafigyelnek a higiéniára. Azt még nem tudom, hogy Japánba milyen a beutazás, de pl Koreában már a reptéren nagyon komoly a szűrés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég