Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 4., kedd 10:30

miután beálltak az izmok :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 4., kedd 10:02

wZoLee7 írta:
Realista24 írta: Amúgy azt ritkán realizalja az ember hogy Pintus után Dupont személyében is egy zsenit hozott a klubhoz ZZ.
Miert lett hirtelen zseni?
Milyen hirtelen?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 4., kedd 9:59

nem lett. eddig is az volt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. február 4., kedd 9:53

Realista24 írta: Amúgy azt ritkán realizalja az ember hogy Pintus után Dupont személyében is egy zsenit hozott a klubhoz ZZ.
Miert lett hirtelen zseni?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. február 4., kedd 8:48

ZZ? Most is mehet, nem látja mi történik a pályán, nem tud cserélni, azt se tudja mi történik. Már nyáron tudni lehetett hogy kevesek leszünk, nem hozott senkit a középpályára, egye meg amit főzött. :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 4., kedd 8:32

Realista24 írta: Amúgy azt ritkán realizalja az ember hogy Pintus után Dupont személyében is egy zsenit hozott a klubhoz ZZ.
És mennyien hőzöngtek év elején, hogy takarodjon el...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 4., kedd 8:18

Amúgy azt ritkán realizalja az ember hogy Pintus után Dupont személyében is egy zsenit hozott a klubhoz ZZ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zorro » 2020. február 2., vasárnap 12:27

Raúlito írta: ... A lényeges, hogy jelenleg teljes a harmónia a Pérez vezette elnökég és a szakmai stáb között...
A harmónia... teljesen egyetértek... És ha kívánni lehetne vmit akkor az az állandóság lenne (meg persze Mbappe:))
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 2., vasárnap 10:52

Raulito leírta, ahogyan értem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. február 2., vasárnap 10:44

En azert Perez es a vezetoseg halmazbol kiemelnem ZZ-t, mert a Zidane faktor nelkul nem lett vona zsinorban 3 BL, nem eltunk volna meg történelmi BL menetelést, nem éreznék biztató es remenykelto jovot pl egy Valverde jatekat elvezve.
Szerintem mindig nehéz és talán nincs is értelme elválasztani egymástól a két komponenst: egy edző csak olyan közegben tud dolgozni és olyan kerettel, melyet a vezetőség biztosít számára. Jó példa erre az általad említett Valverde leigazolása is, akit a megfigyelői hálózat fedezett fel, nem Zizou - ha jól tudom. Persze ez nem von le semmit a francia zseni érdemeiből, hiszen ő léptette elő kulcsemberré az uruguayi középpályást :)
A lényeges, hogy jelenleg teljes a harmónia a Pérez vezette elnökég és a szakmai stáb között: úgy tűnik, hogy Neymar szerződtetése végleg lekerült a napirendről, miközben a jövő csapatát igyekeznek már most kialakítani :coffee:
Elég átnézni Barcelonába és jól látható, mennyit számít az, hogy ha nincs összhang a vezetőség és a kispadon ülő szakvezető között :D
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zorro » 2020. február 2., vasárnap 8:49

Realista24 írta: Amúgy, a magam részéről.
Megeltem a galaktikus korszakot és hanyatlasat.
Majd a Calderoni sötét korszakot.
Perez második eljövetelét, ahogy felépült a csapat és zsebre raktuk Európát 5 évre. Igen, ötre, leszarom hogy egyszer nem nyertük meg.
Majd most szemtanuja lehetek egy generaciovaltasnak, amit 5 éve él sem tudtam volna képzelni, hogy milyen lesz.
...
Szóval, le a kalappal Pérez és a vezetőség munkaja előtt.
Pont ugyanezt jutott nekem is eszembe mikor meglattam, hogy osszesorsoltak a Zaragozaval es belem nyilalt az 5-1 (vagy 6-1) vereseg. Ez volt az elso igazi remiszto jele az eljovendo sotet korsznak. Es ez volt Beckhem elso eve, amikor a nyaron elkuldtek del Bosque-t es Makele-t. Voltak olyan botranyos meccsek, hogy ra sem merek gondolni.
Az elso fenysugar talan Mou fele kiraly kupa gyozelem volt, amikor Varane isten modban mukodott, a hosszabitasban meg CR helyrerakta a katalanokat egy gyoztes fejes gollal (Ramos meg osszetorte a kupat:)) Es a Mou fele kezdet vegul a 10.-ben fordult at komolyabb eredmenyre.

En azert Perez es a vezetoseg halmazbol kiemelnem ZZ-t, mert a Zidane faktor nelkul nem lett vona zsinorban 3 BL, nem eltunk volna meg történelmi BL menetelést, nem éreznék biztató es remenykelto jovot pl egy Valverde jatekat elvezve.
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 1., szombat 20:37

Realista24 írta: Amúgy, a magam részéről.
Megeltem a galaktikus korszakot és hanyatlasat.
Majd a Calderoni sötét korszakot.
Perez második eljövetelét, ahogy felépült a csapat és zsebre raktuk Európát 5 évre. Igen, ötre, leszarom hogy egyszer nem nyertük meg.
Majd most szemtanuja lehetek egy generaciovaltasnak, amit 5 éve él sem tudtam volna képzelni, hogy milyen lesz.

Közben voltam vagy 40 meccsen, egy játékossal nem találkoztam csak vagy kettővel akivel szerettem volna, Marci és Isco.

Fogalmam sincs ezt miért írom amúgy így szezon közepén, biztos túl sok Steve kommentet olvastam. :mrgreen:

Szóval, le a kalappal Pérez és a vezetőség munkaja előtt.
Jaaaaaajjj :sziv: :sziv: :-* :loveyou:

A “diktátor” -meg mit tudom én miket mondtak akiket kitettetek- R24 megtért és csak a szeretet vezérli. :kalapos:


Vagy csak öregszel és szentimentális vagy. :mrgreen:


Amúgy osztom minden szavadat. Bevallom őszintén azt hittem fájni fog nekünk CR távozása. De hogy így menjen egy megfiatalított kerettel, álmodni sem mertem. Szerencsések vagyunk nagyon!
(Na bassza meg ez most megint Tibeti Pista lett :D
Mennem kell valami negatív, vagy keménykedő kurzusra)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 1., szombat 20:28

Amúgy, a magam részéről.
Megeltem a galaktikus korszakot és hanyatlasat.
Majd a Calderoni sötét korszakot.
Perez második eljövetelét, ahogy felépült a csapat és zsebre raktuk Európát 5 évre. Igen, ötre, leszarom hogy egyszer nem nyertük meg.
Majd most szemtanuja lehetek egy generaciovaltasnak, amit 5 éve él sem tudtam volna képzelni, hogy milyen lesz.

Közben voltam vagy 40 meccsen, egy játékossal nem találkoztam csak vagy kettővel akivel szerettem volna, Marci és Isco.

Fogalmam sincs ezt miért írom amúgy így szezon közepén, biztos túl sok Steve kommentet olvastam. :mrgreen:

Szóval, le a kalappal Pérez és a vezetőség munkaja előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 17., péntek 18:08

Szerencsés edző vagy?
“Szerencsés vagyok az életben, és hálásnak kell lennem mindenért, amit játékosként, edzőként és magánemberként kaptam az élettől. De ezért dolgozom. Persze gondolhatják az emberek azt is, hogy szerencsés vagyok, elfogadom”.
Úgy látom wxyz Madridban járt és bejutott a sajtotajekoztatora.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 15., szerda 11:18

Realista24 írta:
füst írta:

Azt én is, de nem ilyen a habitusa, ha nagyobb visszaesést érez, szerintem ugyanúgy itt hagy mindent mint legutóbb, vagy mint játékosként.
És őszintén szólva ha visszanézzük, egyik döntése sem bizonyult rossznak, nincs mit megbánnia, ezáltal nem hiszem hogy sokat változott volna e tekintetben. Ha még maradna 3 évet, én mát hihetetlenül boldog lennék.
Hmm. Nem visszaesést érzett, hanem azt, hogy a vezetőség kezdett megint önálló életet élni nélküle. Szerintem.
Jaja. Nem kellene feltétlenül beállítani ZZ-t úgy, mint ha megijedt volna a feladattól, problémáktól. Volt egy megállapodás, ezt Perezék felrúgták, ő meg ilyen feltételek mellett nem folytatta tovább. Amint a feltételek újra változtak, vissza jött. Ha ismét pofán köpik, akkor ismét le fog lépni, addig meg dolgozni fog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 15., szerda 9:48

füst írta:
KAG írta:
Nagyon élném, ha befutna nálunk egy SAF féle karriert. :sziv:
Azt én is, de nem ilyen a habitusa, ha nagyobb visszaesést érez, szerintem ugyanúgy itt hagy mindent mint legutóbb, vagy mint játékosként.
És őszintén szólva ha visszanézzük, egyik döntése sem bizonyult rossznak, nincs mit megbánnia, ezáltal nem hiszem hogy sokat változott volna e tekintetben. Ha még maradna 3 évet, én mát hihetetlenül boldog lennék.
Hmm. Nem visszaesést érzett, hanem azt, hogy a vezetőség kezdett megint önálló életet élni nélküle. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. január 15., szerda 9:10

KAG írta:
Nagyon élném, ha befutna nálunk egy SAF féle karriert. :sziv:
Azt én is, de nem ilyen a habitusa, ha nagyobb visszaesést érez, szerintem ugyanúgy itt hagy mindent mint legutóbb, vagy mint játékosként.
És őszintén szólva ha visszanézzük, egyik döntése sem bizonyult rossznak, nincs mit megbánnia, ezáltal nem hiszem hogy sokat változott volna e tekintetben. Ha még maradna 3 évet, én mát hihetetlenül boldog lennék.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 15., szerda 8:32

Nagyon kíváncsi lennék, hogy mi lett volna, ha anno nem áll fel.
Rövidtávon vszleg jobban jártunk volna, de hosszútávon szerintem így lesz a jobb.


Perez apó belátta, hogy ZZ jobban tudja, illetve a kopasznak is kellett a kikapcs.
Nagyon élném, ha befutna nálunk egy SAF féle karriert. :sziv:
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 15., szerda 8:08

dzsi91 írta: 19 meccsenként nyerünk kupát ZZ-vel. És ebbe van 2 félév amikor 10+ pontos hátránnyal vette át a csapatot. :agree:
én nem hiszem el, hogy hogy dobhat valakinek ilyen jól a gép :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 15., szerda 0:49

https://twitter.com/RealFloPerez/status ... 10976?s=19

:salute:
Legjobb elnök ever
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég