Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 5., szerda 15:04

Ángel, 32 years old, Getafe striker with a 10M€ release clause, is Barcelona's main objective.

A Getafe nyitott az üzletre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 5., szerda 14:07

Én értelek, de szerintem ez már a vegjatek és ez egy irányított interjú, nyilatkozat volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 5., szerda 13:55

Realista24 írta:
Fenoo írta:


Akkor sem ez a módja szerintem. El kell adni azokat a játékosokat akik figyelmeztetés után sem változtatnak de ezt például már ott elbaszták, hogy Messire írták a fél klubbot. Én ebből a szempontól is becsülöm Perezt, hogy CR-el szemben is húzott egy határt.
Azt tudod, hogy Messi az egyik (valószínű, látva a teljesítményét), akire ez a nyilatkozat szól, ezért is röppentek fel a hírek, hogy akár távozhat is.

Egyáltalán nem Messit akartam védeni, írtam is hogy a Barca már ott elrontotta az egészet, hogy hagyták Messit kiskirálykodni és szép lassan a fejükre nőtt közben meg egy elkényelmesedett diktátor lett. Viszont szerintem akkor se szerencsés ha egy sportigazgató a sajtóban így kritizálja a csapatot mert ez nem megoldás, ezt házon belül kell megoldani csak ehhez kell egy normális elnök is.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. február 5., szerda 13:51

Süti írta: Nincs Vinisöszük FIFA borítóra. :mrgreen:
Majd lesz Griezmann meg Dembele játszható karakter a Fortnite-ba :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 5., szerda 13:48

wZoLee7 írta:
Azt mondjuk ketlem, penzuk az van
Állítólag. Én az ő pénzügyi beszámolóiknak meg tranzakcióiknak a felét se hiszem el. Ráadásul náluk Messi nélkül a marketing is halott lesz.


Nincs Vinisöszük FIFA borítóra. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. február 5., szerda 13:32

Süti írta: Milan 2.0 lesz ez Messi után.
Azt mondjuk ketlem, penzuk az van

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 5., szerda 13:30

Milan 2.0 lesz ez Messi után.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. február 5., szerda 13:05

na akkor ez el is dőlt kérem szépen, Messi>Barca

ez jó, pár év és kijön ennek a hátránya

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 5., szerda 12:50

mondjuk abidalról meg annyit, h bazdmeg az ősi rivális real madrid kimegy animo abidal pólóba és támogatásról biztosít ez a takony meg gépfegyverezik meg táncol örömként a gyepen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2020. február 5., szerda 12:49

Persze, de nem csak a teljesítményre vonatkozó nyilatkozata miatt kerekedett ki a feszültség, hanem azért is, hogy ki nem mondott szavakkal, de a sportigazgatónk hazugnak nevezte Xavit.

Ugyebár Abidal elmondása szerint, nem tettek konkrét ajánlatot senkinek, csak megkeresték az edzőjelölteket, és első körben a klub részéről kommunikáltak, másodikban pedig a jelöltek terveit hallgatták meg a jövőre vonatkozóan.

Ez történt Xavival is, de konkrét hivatalos ajánlatot ugyebár nem kapott. A találkozóról persze kiszivárogtak információk, és a sajtó rögtön fel is kapta a témát, és megkeresték Xavit, aki nyilatkozott is.

Egy már rég kialakulóban lévő sportszakmai válságban, egy nemrég visszavonult klublegendát - akinek rengeteget köszönhetünk - ilyen fajta ellentmondásba tenni és kétségbe vonni, hivatalos nyilatkozatban.. hát eléggé kellemetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rolandantal 2020. február 5., szerda 12:52-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 5., szerda 12:37

A Barca pont abba a csőbe húzta be magát, amit már ti is említettek és Perez elkerült Ronaldoval szemben. Messi teljesítménye is romlik, a hozzáállása szerintem már évek óta olyan, hogyha van ekdve még megrázza magát, amúgy ellötyög. Kis csapat ellen belefér.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 5., szerda 12:30

rolandantal írta: Szerintem meg nem épp olyan kézenfekvő és kikövetkeztethető a történet, ahogyan azt mi itt, a sajtóból és instagram sztorikból látjuk.

Több szálon, és több szemszögből kell vizsgálni a helyzetet.

A vezetőség borzalmas, nem megfelelően kezelis a kialakult helyzeteket, rossz döntéseket hoznak (igazolások, tárgyalások, stb) - sokszor az az érzésem van - ahogyan csababarca is írta, hogy ezek szándékosan járatják és barmolják szét a klubot.

Abban is van valami, hogy Messi akarata és véleménye valamilyen szinten figyelembe van véve, sőt. Viszont Abidal nyilatkozata közel sem volt rendben, (még akkor is ha igaza van) - ha gondok vannak, azokat nem kifelé kommunikálva kell megoldani. (gondolok itt sajtó, social media, stb.
Ezért írtam, hogy ez már csak a végkifejlet szerintem, hogy ne érjen senkit váratlanul, hogy el lett küldve.
Ez egy Messi vagy Abidal kérdés lett házon belül, egyértelmű kit választ a klub.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2020. február 5., szerda 12:29

Szerintem meg nem épp olyan kézenfekvő és kikövetkeztethető a történet, ahogyan azt mi itt, a sajtóból és instagram sztorikból látjuk.

Több szálon, és több szemszögből kell vizsgálni a helyzetet.

A vezetőség borzalmas, nem megfelelően kezeli a kialakult helyzeteket, rossz döntéseket hoznak (igazolások, tárgyalások, konfliktuskezelés stb) - sokszor az az érzésem van - ahogyan csababarca is írta, hogy ezek szándékosan járatják l és barmolják szét a klubot.

Abban is van valami, hogy Messi akarata és véleménye valamilyen szinten figyelembe van véve, sőt. Viszont Abidal nyilatkozata közel sem volt rendben, (még akkor is ha igaza van) - ha gondok vannak, azokat nem kifelé kommunikálva kell megoldani. (gondolok itt sajtó, social media, stb.)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára rolandantal 2020. február 5., szerda 12:31-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 5., szerda 12:22

Fenoo írta:
Realista24 írta:

Te elhiszed, hogy nem mondta az arcukba? Én nem.

Abidal simán elmondta ezt mindenkinek, vezetőség, csk-k, stb., majd mondták neki, hogy köszi, ennyi volt, és megcsinálták ezt a showműsort.

Akkor sem ez a módja szerintem. El kell adni azokat a játékosokat akik figyelmeztetés után sem változtatnak de ezt például már ott elbaszták, hogy Messire írták a fél klubbot. Én ebből a szempontól is becsülöm Perezt, hogy CR-el szemben is húzott egy határt.
Azt tudod, hogy Messi az egyik (valószínű, látva a teljesítményét), akire ez a nyilatkozat szól, ezért is röppentek fel a hírek, hogy akár távozhat is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. február 5., szerda 11:54

Ahogy én látom elsősorban abidal hibázott ezzel a nyilatkozattal.
De Messi ezzel az instagramon beleallok a sportigazgatoba történettel ugyanúgy sáros. Tehát ha egy ilyen adok-kapok elkezdődik abból már nem lehet békésen kijönni.
Nyilvan úgy lesz beállítva innentől, hogy abidal az egyedüli hibás és Messi csak kiállt a csapatert. (De ezzel inkább csak ártott).

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 5., szerda 11:53

Realista24 írta:
Fenoo írta:


Itt pont az a baj hogy nem a pofájába hanem a sajtóba mondta. Szerintem se szerencsés ha egy sportigazgató a sajtóban üzenget a csapatnak, az ilyet hàzon belül kell megbeszélni. Bár a barcánál lehet akkor is repülne Abidal.
Te elhiszed, hogy nem mondta az arcukba? Én nem.

Abidal simán elmondta ezt mindenkinek, vezetőség, csk-k, stb., majd mondták neki, hogy köszi, ennyi volt, és megcsinálták ezt a showműsort.

Akkor sem ez a módja szerintem. El kell adni azokat a játékosokat akik figyelmeztetés után sem változtatnak de ezt például már ott elbaszták, hogy Messire írták a fél klubbot. Én ebből a szempontól is becsülöm Perezt, hogy CR-el szemben is húzott egy határt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 5., szerda 11:43

Fenoo írta:
Realista24 írta:

Ja, igaza van, mert náluk Messi>Barca.

Alkalmazott :lol: :lol: Sportigazgató baszod, nem a szertáros, bytheway Messi is alkalmazott. Egy sportigazgató nem fogalmazhat meg kritikát? Hülye vagyok, ahol Messi van, ott nem.

Nem az első és nem az utolsó, akit Messi elintéz, csak mert a pofájába vágják az igazat.

Itt pont az a baj hogy nem a pofájába hanem a sajtóba mondta. Szerintem se szerencsés ha egy sportigazgató a sajtóban üzenget a csapatnak, az ilyet hàzon belül kell megbeszélni. Bár a barcánál lehet akkor is repülne Abidal.
Te elhiszed, hogy nem mondta az arcukba? Én nem.

Abidal simán elmondta ezt mindenkinek, vezetőség, csk-k, stb., majd mondták neki, hogy köszi, ennyi volt, és megcsinálták ezt a showműsort.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 5., szerda 11:31

Realista24 írta:
h3x0r írta:

Igaza van Messinek, csk-kent alljon is ki az oltozo mellett, nehogy mar a klub egyik alkalmazottja a sajtoban elkezdje magyarazni a sajat bizonyitvanyat es betamadja a jatekosokat. (meg ha egyebkent igaza is van)
Ja, igaza van, mert náluk Messi>Barca.

Alkalmazott :lol: :lol: Sportigazgató baszod, nem a szertáros, bytheway Messi is alkalmazott. Egy sportigazgató nem fogalmazhat meg kritikát? Hülye vagyok, ahol Messi van, ott nem.

Nem az első és nem az utolsó, akit Messi elintéz, csak mert a pofájába vágják az igazat.

Itt pont az a baj hogy nem a pofájába hanem a sajtóba mondta. Szerintem se szerencsés ha egy sportigazgató a sajtóban üzenget a csapatnak, az ilyet hàzon belül kell megbeszélni. Bár a barcánál lehet akkor is repülne Abidal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 5., szerda 11:14

h3x0r írta:
Realista24 írta: Abidal azt mondta hogy pár jatekos nem dolgozik rendesen.
Messi visszairt hogy vagy írjon neveket vagy fogja be, amúgy meg igazolni kellett volna támadót szóval törődjön a saját dolgaval.
Igaza van Messinek, csk-kent alljon is ki az oltozo mellett, nehogy mar a klub egyik alkalmazottja a sajtoban elkezdje magyarazni a sajat bizonyitvanyat es betamadja a jatekosokat. (meg ha egyebkent igaza is van)
Ja, igaza van, mert náluk Messi>Barca.

Alkalmazott :lol: :lol: Sportigazgató baszod, nem a szertáros, bytheway Messi is alkalmazott. Egy sportigazgató nem fogalmazhat meg kritikát? Hülye vagyok, ahol Messi van, ott nem.

Nem az első és nem az utolsó, akit Messi elintéz, csak mert a pofájába vágják az igazat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. február 5., szerda 10:45

Realista24 írta: Abidal azt mondta hogy pár jatekos nem dolgozik rendesen.
Messi visszairt hogy vagy írjon neveket vagy fogja be, amúgy meg igazolni kellett volna támadót szóval törődjön a saját dolgaval.
Igaza van Messinek, csk-kent alljon is ki az oltozo mellett, nehogy mar a klub egyik alkalmazottja a sajtoban elkezdje magyarazni a sajat bizonyitvanyat es betamadja a jatekosokat. (meg ha egyebkent igaza is van)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég