Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2020. február 6., csütörtök 23:31

https://pbs.twimg.com/media/EQH4gyuXsAA ... name=large


Itt a kép. Nyugodjunk le, aztán innentől maxon mindenhol. :salute:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 6., csütörtök 23:09

Azert a brazil fiataljaink eleg szepen fejlodnek. Vini munkaja a mai meccsen popec volt. Rodrygo se allt be szarul.
:goat:

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. február 6., csütörtök 23:04

___Samy___ írta: Az rendben van. De a labda elrugasanak pillanatában is lesen állt. Nem csak a megpattanó esetében.
Szerintem ezt nem megpattanóként értelmezték, hanem tudatos játékba avatkozáskánt. Más indoka nem lehet annak, hogy megadták a gólt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 6., csütörtök 22:52

kiserik írta:
Steve írta:

Gondolom érted, hogy mire gondolok. Hogy nem csak védőknek kellene csak gólt rúgni..

Veszélytelenek vagyunk támadásban, ennyit akartam mondani. Remélem egy über Hazard jön vissza, kellene.
Sajna nem az előkészítéssel van a gond általában és Hazard abban jó. A 16oson belüli játékunk kritikán aluli. Sokszor ember sincs ott, ha van is, akkor meg vagy nincs mozgás, vagy pont rossz irányba történik. A jobb szélünk továbbra is veszélytelen, mindegy, hogy Brahim, Rodrygo vagy LV játszik ott. Talán még LV a leg veszélyesebb és ez mindent el is mond. Megfontolandó lenne Hazardot kidobni jobbra, ha Vini tartja a szintet továbbra is. Az egész a kp-ról indul. Ha Case és Fede nincs egyszerre a kp-n, akkor gáz van támadásban és védekezésben is.
Erik! Én abban bízok főként, hogy ha visszajön egy fasza Hazard az lendületet ad és minőségi összjátékot Benzemával. Így talán visszanyerünk egy jó Benzemát is.

Kellene aminőség, mert jópofák, aranyosak, lelkesek a brazil srácok, de kevesek egy bizonyos szint felett, Benzemát meg eltűntetik ott elöl így kb egyedül maradva. Ezt érzem szervezettebb, nagyobb csapatok ellen.

Casemiro, vagy valamelyik védő nem fog mindig jönni.

Így én Hazard visszatérésétől remélek pozitív változást támadásban.

Védekezésben ha van Valverde és Casemiro és nem Marcelo játszik, akkor nagyon jók vagyunk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 6., csütörtök 22:43

Az rendben van. De a labda elrugasanak pillanatában is lesen állt. Nem csak a megpattanó esetében.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. február 6., csütörtök 22:22

realistahuni írta:
___Samy___ írta: A harmadik goljuk les volt.
Hol?

Közvetítésnél nem vettem észre, Isak elé meg Nacho lábáról pattant.
attól h vkin megpattan a labda még az ellenfél elrúgásának időpontjától indult a támadás, más ha szándékosan úgy rúgott bele hogy abba az irányba menjen, de pattanás esetén nem veszik figyelembe a les szituációnál
szóval jelen támadásnál az a momentum a mérvadó amikor legutoljára hozzáért soci játékos isak előtt
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 6., csütörtök 22:19

Steve írta:
dzsi91 írta:

Miaz hogy nincs aki gólt rúgjon? Rúgtunk ma 4et.Vagy amit védő rúg nem ér? Tökmindegy ki hogy játszott, ez a meccs 4-3 nekünk úgy hogy szarul játszottunk és ennyi.
Gondolom érted, hogy mire gondolok. Hogy nem csak védőknek kellene csak gólt rúgni..

Veszélytelenek vagyunk támadásban, ennyit akartam mondani. Remélem egy über Hazard jön vissza, kellene.
Sajna nem az előkészítéssel van a gond általában és Hazard abban jó. A 16oson belüli játékunk kritikán aluli. Sokszor ember sincs ott, ha van is, akkor meg vagy nincs mozgás, vagy pont rossz irányba történik. A jobb szélünk továbbra is veszélytelen, mindegy, hogy Brahim, Rodrygo vagy LV játszik ott. Talán még LV a leg veszélyesebb és ez mindent el is mond. Megfontolandó lenne Hazardot kidobni jobbra, ha Vini tartja a szintet továbbra is. Az egész a kp-ról indul. Ha Case és Fede nincs egyszerre a kp-n, akkor gáz van támadásban és védekezésben is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. február 6., csütörtök 22:12

___Samy___ írta: A harmadik goljuk les volt.
Hol?

Közvetítésnél nem vettem észre, Isak elé meg Nacho lábáról pattant.
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 6., csütörtök 22:08

dzsi91 írta:
Steve írta:

3 gólból megint 2-t védő szerzett..

Nincs aki gólt rúgjon, egy jó ideje Benzema is eltűnt. Ez nem a bíró miatt van.

Ahogy Marcelo és Areola peodukciója sem. Nyilván bírózhatunk, de szerintem ma megverettük magunkat, az említett dolgok miatt.
Miaz hogy nincs aki gólt rúgjon? Rúgtunk ma 4et.Vagy amit védő rúg nem ér? Tökmindegy ki hogy játszott, ez a meccs 4-3 nekünk úgy hogy szarul játszottunk és ennyi.
Gondolom érted, hogy mire gondolok. Hogy nem csak védőknek kellene csak gólt rúgni..

Veszélytelenek vagyunk támadásban, ennyit akartam mondani. Remélem egy über Hazard jön vissza, kellene.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 6., csütörtök 22:05

A VAR ellenes hozzászólásokkal egyetértek, Lahoz meg :vivo:

De mi már az első félidőben verettük magunkat Marcelo és Areola mindent beleadtak. Én csak ezért nem bíróznék csak, nem ez volt/csak a főprobléma ma sajnos. Sokszor van ilyen meccs, hogy jók vagyunk, de a bíró xopat.de ma :(

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. február 6., csütörtök 22:05

petiamadridista írta: A nagy számok alapján szopnunk kellett már.
Inkább itt, mint a ligában. Idén az a fontos, mindennél fontosabb.
Valamint egy jó BL szereplés is adhat alapot.
J9bban kellenek azok.
A triplára vagy duplára úgyse volt esély reálisan nézve.
Pont ez a bosszantó hogy a duplára simán volt. Kiestek a kellemetlen ellenfelek, egy Mirandes meg Granada maradt és jött volna jóeséllyel az elödöntőben... ezt Zidane ellazázta, most legalább meglátta, hogy Marcit nem bírjuk el egy Soci ellen se már, a Bernabeuban se. Én kb mindig leszartam a kupát, de idén kellett volna. Bajnokságban lehet javítani, ha kikapunk. BL meg lutri egy gólszóró kecske nélkül, pusztán stabilitásból egy Juve se húzta be kb soha, meglepődnék ha nekünk sikerülne
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 6., csütörtök 22:04

Steve írta:

3 gólból megint 2-t védő szerzett..

Nincs aki gólt rúgjon, egy jó ideje Benzema is eltűnt. Ez nem a bíró miatt van.

Ahogy Marcelo és Areola peodukciója sem. Nyilván bírózhatunk, de szerintem ma megverettük magunkat, az említett dolgok miatt.
Miaz hogy nincs aki gólt rúgjon? Rúgtunk ma 4et.Vagy amit védő rúg nem ér? Tökmindegy ki hogy játszott, ez a meccs 4-3 nekünk úgy hogy szarul játszottunk és ennyi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 6., csütörtök 22:03

A harmadik goljuk les volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. február 6., csütörtök 22:02

Ha csak figyelmen kívül hagyom a mi elvett gólunkat és az ő megadott lesgóljukat akkor is bohózat ahogy mostmár a játékvezetők lopják az időt ezzel a fos varral.
Melyik góljuk volt megadott lesgól?
Egyet rúgott Isak a kettőn kívűl azt ténylegesen elvették.

Fogadjátok el a VAR-t, teniszben is néha hangyafasznyin múlik egy-egy grand slam cím.

Nekünk ma 3-4 mb2-es szintű teljesítményünk volt és egy hatékony ellenfél aki tudta mit kell játszania.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 6., csütörtök 22:00

Ja és az lemaradt,hogy ha ezt a buzi vart mindenáron megakarják tartani akkor állítsák meg az órát videózáskor mert az nem pálya,hogy elvideózgatunk 10percet egy meccsből és a végén öszvissz jár 6 perc amiből 2 percet szintén elvideózunk, hogy aztán 1 percet rátegyünk nagylelkűen a végén az amúgy is 10 perc helyett 6perces hosszabbításra. Pfej.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 6., csütörtök 21:58

dzsi91 írta:
sonic írta: En lenyugodtam mar, nem a biroi donteseken mult elsosorban.
Dehogynem. Necsináljuk már, minden csapatnak van szar meccse, de a szar meccseket is meglehet nyerni ha nem egy elmebeteg vezeti a meccset. Ez is mi az istenfasza volt már megint? Ha csak figyelmen kívül hagyom a mi elvett gólunkat és az ő megadott lesgóljukat akkor is bohózat ahogy mostmár a játékvezetők lopják az időt ezzel a fos varral.

Ez a var sehogy sem működik. Szarnak a pofon volt kb cserébe teljesen kiöli az örömfaktort és még fel is bassza az embert a sok idegörlő videózás ha kell ha nem. Komolytalan volt az egész.

Az várható volt ,hogy előbb utóbb jönni fog egy pofon szerintem jókor és jobb,hogy itt mint a ligában . De ellentétben az elmúlt évekkel most sajnálom a kupa kiesesést kicsit. Casemiro meg nélkülözhetetlen.

Nemtudok haragudni senkire, ideje volt már egy bukónak és még így is meglehetett volna a csövesbánat lahoz nélkül. Amúgy is kabaré ahogy az elmúlt 4-5 évben kiestünk vagy kitiltattuk magunkat ebből a sorozatból.Majd jövőre.

3 gólból megint 2-t védő szerzett..

Nincs aki gólt rúgjon, egy jó ideje Benzema is eltűnt. Ez nem a bíró miatt van.

Ahogy Marcelo és Areola peodukciója sem. Nyilván bírózhatunk, de szerintem ma megverettük magunkat, az említett dolgok miatt.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2020. február 6., csütörtök 21:57

Itt egy meccset kellett volna nyerni, és ha nem a barcát kapjuk az elődöntőben, akkor kb. ott vagyunk a fináléban. Simán elcseréltem volna egy idegenbeli osasuna vereségre a mait. A bajnokságban a barca is botlani fog, itt a kupában már lehet nem. BL meg ugye lutri.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. február 6., csütörtök 21:54

A nagy számok alapján szopnunk kellett már.
Inkább itt, mint a ligában. Idén az a fontos, mindennél fontosabb.
Valamint egy jó BL szereplés is adhat alapot.
J9bban kellenek azok.
A triplára vagy duplára úgyse volt esély reálisan nézve.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 6., csütörtök 21:51

sonic írta: En lenyugodtam mar, nem a biroi donteseken mult elsosorban.
Dehogynem. Necsináljuk már, minden csapatnak van szar meccse, de a szar meccseket is meglehet nyerni ha nem egy elmebeteg vezeti a meccset. Ez is mi az istenfasza volt már megint? Ha csak figyelmen kívül hagyom a mi elvett gólunkat és az ő megadott lesgóljukat akkor is bohózat ahogy mostmár a játékvezetők lopják az időt ezzel a fos varral.

Ez a var sehogy sem működik. Szarnak a pofon volt kb cserébe teljesen kiöli az örömfaktort és még fel is bassza az embert a sok idegörlő videózás ha kell ha nem. Komolytalan volt az egész.

Az várható volt ,hogy előbb utóbb jönni fog egy pofon szerintem jókor és jobb,hogy itt mint a ligában . De ellentétben az elmúlt évekkel most sajnálom a kupa kiesesést kicsit. Casemiro meg nélkülözhetetlen.

Nemtudok haragudni senkire, ideje volt már egy bukónak és még így is meglehetett volna a csövesbánat lahoz nélkül. Amúgy is kabaré ahogy az elmúlt 4-5 évben kiestünk vagy kitiltattuk magunkat ebből a sorozatból.Majd jövőre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 6., csütörtök 21:43

flori írta: Már kiveséztük, olvass vissza. :D
:lol:
Én teljesen úgy láttam élőben, hogy a támadó passzolta, és az pattant meg Nachon.
Visszanézve most ez kicsit megnyugtatta a lelkem.

De ettől még Lahoz elmehet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég