Isco - 22

Archívum
kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 9., vasárnap 19:00

Mint már írtam, ha Modric helyén hozza ezt, akkor le a kalappal. Támadó volt, ahogy írod, nem szervező kp-s. Sokra nem mentünk a jó játékával, nem véletlen, hogy egy megpattanó lövést értékesített nagyon szépen, emellett egy szögletből voltunk eredményesek. 433-ban a balszélső legyen a helyén és ne a középpályán, néha a védők között. 433ban a balszélső támadjon, induljon be, húzza meg a szélt, vagy cselezzen befelé és lőjön, ne középről szervezzen.
Isco a bal szélen mindig ezt játssza. Ha jól játszik a csapat, akkor remekül néz ki a játéka. Ott volt a Barca elleni vagy a mai. Ha nem jön az eredmény, akkor viszont semmit nem lendít a játékunkon, mert alapból felborítja a megszokott stratégiát. Had ne kelljen ecsetelni, hogy mit jelent a többieknek, ha valaki nem a megszokott posztot képviseli. Gondolj bele, hogy mi lenne, ha Case vagy Ramos a meccs elejétől beáll csatárnak és fejel 3-at de kapunk 5-öt, mert nincsenek a helyükön. Ők remekül játszanának, csak a csapat sínylené meg.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 9., vasárnap 18:53

padra/beugrónak maradhat. nem ő a legnagyobb bajunk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. február 9., vasárnap 18:51

Isco azt csinálta amit az edző mondott neki. innentől kezdve miről van szó. ha ZZ azt mondja hogy így csinálja akkor oldja meg a többit is mellé.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. február 9., vasárnap 18:32

kiserik írta:
Heatmap. Érdemes.
Erdemes mire, o is tamado hol kellett volna tartozkodnia csak a balszelen? szabad kezet kapott Zizoutol, de nem volt Benzema nyakan, Fede meg azt csinalta mint maskor, ott segitett be ahol kellett. Most gyengebbre sikeredett, nehogy mar Isco sara legyen ez is.
Sajnos mindig is ilyen játékos volt. Volt 1-2 kiemelkedő mérkőzése, aztán 5-6 gyász (vagy több), ahol értékelhető megmozdulása nem volt. Sosem tudott huzamosabb ideig jól teljesíteni, talán egy kivétellel, 2017 tavasza, akkor azért fasza volt. Én úgy gondolom, hogy képességek alapján több volt benne, de valamiért sosem jött ki igazán a tehetsége. Franc tudja miért. De azért csak lehúzott itt 7 évet. :D aztán lehet nyáron is marad még, ki tudja.
Igen es igaz, de most a mairol beszelunk, remenykedhetunk benne, h tartos lesz de valszeg nem lesz. De azert elo venni mart masok gyengebbek voltak, szerintem ez nem igaz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 9., vasárnap 18:30

Sajnos mindig is ilyen játékos volt. Volt 1-2 kiemelkedő mérkőzése, aztán 5-6 gyász (vagy több), ahol értékelhető megmozdulása nem volt. Sosem tudott huzamosabb ideig jól teljesíteni, talán egy kivétellel, 2017 tavasza, akkor azért fasza volt. Én úgy gondolom, hogy képességek alapján több volt benne, de valamiért sosem jött ki igazán a tehetsége. Franc tudja miért. De azért csak lehúzott itt 7 évet. :D aztán lehet nyáron is marad még, ki tudja.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 9., vasárnap 18:26

numberone1 írta:
kiserik írta: Én szétfikáztam és fogom is. Nagyon jó volt, DE! Azzal, hogy folyamatosan középen játszott veszítettünk 2 embert. Kik játszottak gyengébb meccset? Karim és Fede. Isco folyamatosan az ő helyeiken mozgott. Olyan összevisszaság uralkodott a bal oldalunkon, hogy rossz volt nézni. A meccs elején Mendy is csak pislogott, mikor kereste az összjátékot a balszélsővel, csak, hogy nem volt balszélső. Ez tipikusan a példája annak, hogy valaki nagyon jól játszik, viszont nincs jó hatással a csapatra. Számomra igazi MOM akkor lett volna, ha Modric helyén játszott volna.

ui.: Isco lejött és rúgtak a cserék kettőt, Karim és Fede gólpasszal... :hmmm:
Fede? magahoz kepest gyengebben, de nem ez az elso, h szelen kell besegitenie, es akkor megoldotta?
Benzemanak meg talan ketszer kellett balrol beadnia, azert ne csinaljunk ugy mintha teljesen balszelsot kellet volna jatszani. Ugyanugy visszajart melysegbe, balszelre, ami alapban is a vedjegye Karimnak, de az ures teruletek be probalt beindulni.
Isco az elsoben mozgatta/iranyitotta a csapatot ami inkabb Luka feladata lett volna.
Heatmap. Érdemes.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. február 9., vasárnap 18:24

kiserik írta: Én szétfikáztam és fogom is. Nagyon jó volt, DE! Azzal, hogy folyamatosan középen játszott veszítettünk 2 embert. Kik játszottak gyengébb meccset? Karim és Fede. Isco folyamatosan az ő helyeiken mozgott. Olyan összevisszaság uralkodott a bal oldalunkon, hogy rossz volt nézni. A meccs elején Mendy is csak pislogott, mikor kereste az összjátékot a balszélsővel, csak, hogy nem volt balszélső. Ez tipikusan a példája annak, hogy valaki nagyon jól játszik, viszont nincs jó hatással a csapatra. Számomra igazi MOM akkor lett volna, ha Modric helyén játszott volna.

ui.: Isco lejött és rúgtak a cserék kettőt, Karim és Fede gólpasszal... :hmmm:
Fede? magahoz kepest gyengebben, de nem ez az elso, h szelen kell besegitenie, es akkor megoldotta?
Benzemanak meg talan ketszer kellett balrol beadnia, azert ne csinaljunk ugy mintha teljesen balszelsot kellet volna jatszani. Ugyanugy visszajart melysegbe, balszelre, ami alapban is a vedjegye Karimnak, de az ures teruletek be probalt beindulni.
Isco az elsoben mozgatta/iranyitotta a csapatot ami inkabb Luka feladata lett volna.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. február 9., vasárnap 18:19

reméljük Zizu is látja, hogy nem balszélső

mai jó játékának tanulsága: (bár eddig is tudtuk :mrgreen: )
a 4-3-3-ba nem való, de ha 4-4-1-1 felállással játszanánk néha
tökéletes lenne Benzema mögé szerintem

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 9., vasárnap 18:11

kiserik írta: Én szétfikáztam és fogom is. Nagyon jó volt, DE! Azzal, hogy folyamatosan középen játszott veszítettünk 2 embert. Kik játszottak gyengébb meccset? Karim és Fede. Isco folyamatosan az ő helyeiken mozgott. Olyan összevisszaság uralkodott a bal oldalunkon, hogy rossz volt nézni. A meccs elején Mendy is csak pislogott, mikor kereste az összjátékot a balszélsővel, csak, hogy nem volt balszélső. Ez tipikusan a példája annak, hogy valaki nagyon jól játszik, viszont nincs jó hatással a csapatra. Számomra igazi MOM akkor lett volna, ha Modric helyén játszott volna.

ui.: Isco lejött és rúgtak a cserék kettőt, Karim és Fede gólpasszal... :hmmm:
A Karim és Fede gólpasszok előtti momentumok voltak a lényegesek. Modric mindkét esetben adott egy “Guti passzt”, vagy “Modric passzt”, amivel 2 ember meg lett verve kapásból és úgy lett emberelőny a támadásnál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 9., vasárnap 18:06

Nagy plusz kiseriknek. Mindezek ellenére élveztem a játékát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 9., vasárnap 18:04

kiserik írta: Én szétfikáztam és fogom is. Nagyon jó volt, DE! Azzal, hogy folyamatosan középen játszott veszítettünk 2 embert. Kik játszottak gyengébb meccset? Karim és Fede. Isco folyamatosan az ő helyeiken mozgott. Olyan összevisszaság uralkodott a bal oldalunkon, hogy rossz volt nézni. A meccs elején Mendy is csak pislogott, mikor kereste az összjátékot a balszélsővel, csak, hogy nem volt balszélső. Ez tipikusan a példája annak, hogy valaki nagyon jól játszik, viszont nincs jó hatással a csapatra. Számomra igazi MOM akkor lett volna, ha Modric helyén játszott volna.

ui.: Isco lejött és rúgtak a cserék kettőt, Karim és Fede gólpasszal... :hmmm:
+1
Én is erre céloztam azzal hogy az ő játéka a többiek kárára ment.

Avatar
MARKING06
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 3:11
Kedvenc játékosaid: CR7, Puskás, Raúl, Hazard, Ramos, Zidane, Casillas...
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: MARKING06 » 2020. február 9., vasárnap 18:03

Mai legjobb, ez kétségtelen! :salute: :)
:sziv: HalaMadrid :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 9., vasárnap 18:02

Én szétfikáztam és fogom is. Nagyon jó volt, DE! Azzal, hogy folyamatosan középen játszott veszítettünk 2 embert. Kik játszottak gyengébb meccset? Karim és Fede. Isco folyamatosan az ő helyeiken mozgott. Olyan összevisszaság uralkodott a bal oldalunkon, hogy rossz volt nézni. A meccs elején Mendy is csak pislogott, mikor kereste az összjátékot a balszélsővel, csak, hogy nem volt balszélső. Ez tipikusan a példája annak, hogy valaki nagyon jól játszik, viszont nincs jó hatással a csapatra. Számomra igazi MOM akkor lett volna, ha Modric helyén játszott volna.

ui.: Isco lejött és rúgtak a cserék kettőt, Karim és Fede gólpasszal... :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. február 9., vasárnap 18:02

Yazid írta: amugy szerintem eleg buzi felallas ez iscoval, behuz kozepre kimegy fede vagy benzema nem ertem
így van
Isconak kéne Benzema mögött lenni kicsivel középen elöl
+ mögöttük 4 középpályás vagy 2 szélső és 2 középpályás

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 9., vasárnap 18:00

Fenoo írta:
Yazid írta: hozzon még legalabb 3 ilyen meccset es akk nem fogjuk baxtatni, amugy szerintem eleg buzi felallas ez iscoval, behuz kozepre kimegy fede vagy benzema nem ertem

Hát jah. Isconak jól ment de kicsit az az érzésem hogy ez a többiek kárára ment.
persze, másnak meg volt tiltva, hogy jól játsszon :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 9., vasárnap 17:56

Yazid írta: hozzon még legalabb 3 ilyen meccset es akk nem fogjuk baxtatni, amugy szerintem eleg buzi felallas ez iscoval, behuz kozepre kimegy fede vagy benzema nem ertem

Hát jah. Isconak jól ment de kicsit az az érzésem hogy ez a többiek kárára ment.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. február 9., vasárnap 17:55

MOM. Huzta a csapatot az elsoben, golja a legjobbkor jott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 9., vasárnap 17:54

Nagyon jó volt!!

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 9., vasárnap 17:52

hozzon még legalabb 3 ilyen meccset es akk nem fogjuk baxtatni, amugy szerintem eleg buzi felallas ez iscoval, behuz kozepre kimegy fede vagy benzema nem ertem

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 9., vasárnap 17:51

jaja, valaki szét fikázza, aztán magassan a legjobbunk volt, elől, hátul stb ennek az Isconak van még helye a keretbe
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég