Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 11., kedd 19:44

Sok befejező ember nem marad akkor.

Ez nekünk így egész jól hangzik, de Messi majd rendezi a sorokat...
most is bíztam Betisben, azt nem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. február 11., kedd 19:39

Mickey írta: Akkor katalánéknál maradt Griezmann előre, meg messi.
+ A 17 éves Ansu Fati aki még a B csapatba se játszott, de egyből nyomjon egy teljes szezont a nagycsapatnál.

Carles Perez-t meg mindenképp le kellett passzolni.
Ahogy Todibo-t is, következő meccsre van egy Pique (aki még lehet, hogy sérült is), Umtiti és Lenglet eltiltott.

Hogyan csesszük el mégjobban a keretet egyetlen téli átigazolási szezon alatt...

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 11., kedd 18:32

Berti írta: Picit off, de véleményem szerint CR-nek a legjobbat az tenne, ha nyáron dobbanta a Juvéból.
Egyértelmű, hogy nem csalogatott oda annyi sztárt, mint amennyire számítottak sokan és a nézőszám sem növekedhetett sokkal. A bajnokság színvonala meg kb ugyan ott van. Van egy Juventus és most egy Inter. Viszont egy Roma és egy Napoli mélyrepülésben van, a Milan meg többször próbálkozásra sem tudott még fél-elit szintre sem visszajönni.
Amennyiben a MU tudna egy normális edzőt szerezni a nyáron, akinek van komolyabb elképzelése, akkor még egy CR MU-ból lehetne valamit kezdeni. Egy Pogba biznisszel még a MU jól is ki tudna jönni és még 1-2 helyen erősítve, az új edzővel lehetne akár komoly tényező is.
Pepnek sok fog múlni azon, hogy ellenünk mit produkál, illetve, hogy meglesz-e neki legalább a második hely a bajnokságban. Szerintem legkésőbb nyáron őt is meg fogják ereszteni.
Messi pedig marad a seggén. Minek menjen el egy olyan klubból, ahol ő az alfa és az omega és ahol szinte már elnöki magaslatokban van? Náluk is 1-2 jó transzferrel helyreállhat az erő és az argentin is újra motiválhat lehet. Nyáron újra meg fogja ígérni :)
off
Van egy Lazio is, meg az Atalanta is bekavar a képbe.
off

Dembelé fél év off?
:hmmm:

Akkor katalánéknál maradt Griezmann előre, meg messi.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 11., kedd 18:27

Dembelét megműtötték, fél év off. Na ő a bukta nem Bale, ha a kérdést még nem tisztáztátok a Bale topikban. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 11., kedd 13:43

Picit off, de véleményem szerint CR-nek a legjobbat az tenne, ha nyáron dobbanta a Juvéból.
Egyértelmű, hogy nem csalogatott oda annyi sztárt, mint amennyire számítottak sokan és a nézőszám sem növekedhetett sokkal. A bajnokság színvonala meg kb ugyan ott van. Van egy Juventus és most egy Inter. Viszont egy Roma és egy Napoli mélyrepülésben van, a Milan meg többször próbálkozásra sem tudott még fél-elit szintre sem visszajönni.
Amennyiben a MU tudna egy normális edzőt szerezni a nyáron, akinek van komolyabb elképzelése, akkor még egy CR MU-ból lehetne valamit kezdeni. Egy Pogba biznisszel még a MU jól is ki tudna jönni és még 1-2 helyen erősítve, az új edzővel lehetne akár komoly tényező is.
Pepnek sok fog múlni azon, hogy ellenünk mit produkál, illetve, hogy meglesz-e neki legalább a második hely a bajnokságban. Szerintem legkésőbb nyáron őt is meg fogják ereszteni.
Messi pedig marad a seggén. Minek menjen el egy olyan klubból, ahol ő az alfa és az omega és ahol szinte már elnöki magaslatokban van? Náluk is 1-2 jó transzferrel helyreállhat az erő és az argentin is újra motiválhat lehet. Nyáron újra meg fogja ígérni :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 11., kedd 13:04

Pad'em írta: Ennél jobb agyabeteg brit pletyka nem lesz idén: a Juve viszi Pep-et és Messi-t nyáron, így összeállhat a CR-Messi támadósor a Zisten irányítása alatt :mrgreen:

Ilyen perverz dolgot is ritkán olvasni, de mondjuk megnézném bszki :lol:
Hogy utálnának minket ha egy bl döntőben egy Ramos fejessel vernénk a messi-Céronaldo-gvuardolaval felálló dzsuvét.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. február 11., kedd 13:00

Ennél jobb agyabeteg brit pletyka nem lesz idén: a Juve viszi Pep-et és Messi-t nyáron, így összeállhat a CR-Messi támadósor a Zisten irányítása alatt :mrgreen:

Ilyen perverz dolgot is ritkán olvasni, de mondjuk megnézném bszki :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 10., hétfő 13:35

Kerlon írta: Nem kéne elvenni, de két pontrúgást úgy emlegetnek, mintha valami zseniális észrevétel lett volna. Itt a fórumon is sokszor vita, hogy egy-egy szöglet/beadás mennyire tudatos és értékelhető góloassz.
Persze, értettem, hogy mire gondolsz. Azért voltam szarkasztikus, mert katalánék folyamatosan csöpögnek a tiki-takára, minden más csapatot meg lehúznak, ha kontrából-beadásból-pontrúgásból szereznek gólt. Erre tegnap mindhárom góljuk ilyen volt, erre írtam, hogy meg se kellett volna nekik adni, mert ez "nem gól".
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 10., hétfő 13:22

Szerintem mindegy, mennyire surolta, tiszta idegbol akkor se lepsz oda senkinek, mert nagy baj lehet belole.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 10., hétfő 13:20

Faust írta:
lordgabi írta: Ha jól emlékszem nem sokkal a gól előtt kapott egy könyököst Fekir, feküdt több mint egy percig 22 méterre a kaputól kb. a bíró is kétszer megkerülte, miközben folyamatosan támadott a Barcelona. Vissza sem lett nézve utólag, se rá nem szóltak a fülére, nem csoda, hogy utána elkattant. A két sárgás eseténél hozzá ért egyáltalán Lenglethez? :cens:
Egyreszt az a konyokos nem volt semmi, masreszt sima sarga volt a belepoje. Annak meg orultem, hogy visszapofazasert rogton jott a sarga, mas kerdes, hogy katalanekat sose szorjak ki emiatt amikor heten lerohanjak uvoltve a sporit.
Szerintem nem volt szabálytalan a belépője, mert nem vagy csak éppen súrolta a Barca játékost. Lehet nekem is elgurult volna a gyógyszerem a helyében, de lehetne annyi esze, hogy ne pofázzon olyat, amire ez a senkiházi komplexusos hernyó kioszt még egyet. Ronaldot is ez a bíró rakta jégre meccsekre, amikor meglökte.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. február 10., hétfő 13:00

Akkor megnyugodott a lelkem, mert utólag nem kerestem vissza, nem is néztem még egyszer egy jelenetet sem, mert így is eléggé dühítő második félidő volt. Mit tesz az utálat és az ellenszenv... :kalapos:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 10., hétfő 12:58

lordgabi írta: Ha jól emlékszem nem sokkal a gól előtt kapott egy könyököst Fekir, feküdt több mint egy percig 22 méterre a kaputól kb. a bíró is kétszer megkerülte, miközben folyamatosan támadott a Barcelona. Vissza sem lett nézve utólag, se rá nem szóltak a fülére, nem csoda, hogy utána elkattant. A két sárgás eseténél hozzá ért egyáltalán Lenglethez? :cens:
Egyreszt az a konyokos nem volt semmi, masreszt sima sarga volt a belepoje. Annak meg orultem, hogy visszapofazasert rogton jott a sarga, mas kerdes, hogy katalanekat sose szorjak ki emiatt amikor heten lerohanjak uvoltve a sporit.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. február 10., hétfő 12:54

Ha jól emlékszem nem sokkal a gól előtt kapott egy könyököst Fekir, feküdt több mint egy percig 22 méterre a kaputól kb. a bíró is kétszer megkerülte, miközben folyamatosan támadott a Barcelona. Vissza sem lett nézve utólag, se rá nem szóltak a fülére, nem csoda, hogy utána elkattant. A két sárgás eseténél hozzá ért egyáltalán Lenglethez? :cens:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. február 10., hétfő 11:34

Nem olyan régen olvastam egy cikket, amiben azt taglalták, hogy a korábbi, "egy szöglet fél gól" mondás mennyire nem állja meg a helyét a modern labdarúgásban, de aki néz meccseket, az látja, hogy ezeknek a hatékonysága globálisan alacsony.

A fentiek alapján egy olyan játékos, aki tényleg jó százalékkal, veszélyesen kanyarintja be a labdákat pontrúgásból aranyat ér, én nem kicsinyíteném az ilyenekből született gólpasszok értékét.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 10., hétfő 11:29

Kerlon írta: megint messi az atyúristen mert mesterhármast adott assistból. micsoda asszisztokból. :kalapos: :lol:

beteg a világ, valaki a twitteren meg lejáratóba indult CR ellen, hogy a legtúlértékeltebb játékos az egyeneskieséses szakaszban. gondolom a megdönthetetlen gólrekordja is ezt sugallja mindenkinek :lol: amúgyis kinek van ideje ilyenre? meg ezzel foglalkozni... mint a vallási háborúk kb.
itt a BL-re gondoltam természetesen
M1Ö írta:
Kerlon írta:micsoda asszisztokból.
Ja, mindet el kéne venni, mert pontrúgásból meg kontrából csak az antifocit játszó Madrid lő gólt, a Barca varázsol és csak piszi-paszis gólokat lő.

Mondjuk amúgy az első De Jongnak szép volt.
Nem kéne elvenni, de két pontrúgást úgy emlegetnek, mintha valami zseniális észrevétel lett volna. Itt a fórumon is sokszor vita, hogy egy-egy szöglet/beadás mennyire tudatos és értékelhető góloassz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. február 10., hétfő 11:05

most látom Sergi Roberto milyen formásan odapakolt Alenanak
s erre tényleg nem adtak lapot? :lol:


bezzeg, ha a mi SR-ünk csinálna 1 ilyet :shifty:

kellett a bíró, ehhez a Barca győzelemhez is. viszont a végén, mikor Bartra visszatartotta Messit, az jobb helyen sima büntető.

hogy a pcsba nem lehet normálisan használni a VAR-t?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 10., hétfő 9:01

Kerlon írta:micsoda asszisztokból.
Ja, mindet el kéne venni, mert pontrúgásból meg kontrából csak az antifocit játszó Madrid lő gólt, a Barca varázsol és csak piszi-paszis gólokat lő.

Mondjuk amúgy az első De Jongnak szép volt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 10., hétfő 8:40

Amúgy én is ezen csodálkoztam, hogy mi ez a sok CR-es poszt. Gondolom azért, mert most felállított egy rekordot az olaszoknál is gólokat tekintve.

De, hogy azt kell bizonygatni, hogy a valaha élt egyik legjobb... :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 10., hétfő 8:04

megint messi az atyúristen mert mesterhármast adott assistból. micsoda asszisztokból. :kalapos: :lol:

beteg a világ, valaki a twitteren meg lejáratóba indult CR ellen, hogy a legtúlértékeltebb játékos az egyeneskieséses szakaszban. gondolom a megdönthetetlen gólrekordja is ezt sugallja mindenkinek :lol: amúgyis kinek van ideje ilyenre? meg ezzel foglalkozni... mint a vallási háborúk kb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 10., hétfő 0:36

realistahuni írta: Elég sokat buktak mostanában a bajnokságban plusz kiestek a kupából is.
Múltkor olvastam hogy féltávon ennyire kevés pontjuk több mint 10 éve volt.

Ha ez sem elég a bajnoki címhez akkor semmi.
Durva.
Egyébként mindkét csapat sokat gyengült. Mármint számokban (statisztikákban). Csak náluk még ott egy Messi, és még így is kulák. :D Nálunk már nincs Céronaldo másfél éve. Mi lesz itt ha visszavonul. :shifty:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég