Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 13., csütörtök 9:26

RealAsensio írta: Azt pletykaljak az angolok, hogy Jadon Sancho a nyaron biztosan tavozik Dortmundbol. :shifty:
Ezen mi a pletyka? Watzke elmondta, hogy nem nagyon fogják tudni megtartani, azóta még egy fokkal jobban teljesít. A MU-t írják nagyon btw.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 13., csütörtök 9:06

RealAsensio írta: Azt pletykaljak az angolok, hogy Jadon Sancho a nyaron biztosan tavozik Dortmundbol. :shifty:
mu,city,barca

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 13., csütörtök 8:38

Azt pletykaljak az angolok, hogy Jadon Sancho a nyaron biztosan tavozik Dortmundbol. :shifty:
:goat:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. február 12., szerda 21:28

https://www.calciomercato.com/en/news/r ... ason-80120

Jééé, ti tudtátok hogy rohadtul megbántuk h Theo Hernández eladtuk????????

De azért EKKORA BAROMSÁGOT is csak az olaszok tudnak leközölni........

Annyira kiszabottul megbántam h eladtuk mint amennyire megbántam h nem a Milannak szurkoltam az elmúlt 5 évben :-@ :-@

Csak ennyi a szint különbség a két csapat között h ott még a mi hulladékunk is arany
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 12., szerda 18:45

h3x0r írta:
Mickey írta:Hakimi meg köti az ebet...
Mirol van szo?
Semmi különös, csak találgatás alapon megy a dolog.
Mi lenne ha.....Hakimivel nem úgy alakulna, Odri is kiesne a képből.

Én is arra számítok, hogy majd jön és méltó ellenlábasa lesz Carvajalnak, de ha kell, várja ki a sorát.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. február 12., szerda 17:51

Hakimi ugy nez ki jovore kerettag lesz. ez nem rajta mulik, ha a klub ugy dont hogy kell akkor itt lesz a kovetkezo szezonba, szerzodese van szoval ebbe nem nagyon van beleazolasa szerintem. A szerzodeshosszabbitas mar mas kerdes.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. február 12., szerda 17:19

Mickey írta:Hakimi meg köti az ebet...
Mirol van szo?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 12., szerda 17:11

Valladolid ellen Nacho is jól megvolt jobboson, góljával nyertünk.
De, HA Odrinak meszeltek...Hakimi meg köti az ebet...akkor sztm meredek lesz Nacho-Marci-Militao hármas a köv idényre. :hmmm:
Hakimit jó lenne kipróbálni.

Aztán lehet más is képbe kerül.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 12., szerda 17:06

Odrinak meszeltek, Militao megoldja, ha kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. február 12., szerda 15:54

Jobbosra így is úgy is kell valaki. Odri akkor jöhet vissza.
De remélem Hakimi és Ödegaard is rendben lesz mentálisan , aztán sikerül megegezni..bérelt helyük tuti nem lesz.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 12., szerda 15:48

Viszont Carvajal ha osszeszedi magat a konkurencia miatt, siman lehet ujra top. Nehez kerdes, mindenesetre Fenoo jol beszel, berelt helye ne legyen egyetlen ujonnan jott jatekosnak (sem).

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. február 12., szerda 15:47

realistahuni írta: Mondjuk Ödegaard nehezen szorítja ki a CKV-t szerintem, legfeljebb előttük játszik és 4-4-2 lesz, viszont akkor nincs jobbszélsőnk úgy meg nekem eléggé nyakatekert a dolog.
Hosszú távon Kroost fogja (személyben, nem feladatban), addig kell neki a játékperc, vagy itt más formációban, vagy máshol.

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 12., szerda 15:44

Azért Carvajal az utóbbi pár évben jócskán vissza esett védekezésben is. Szerintem Hakimi van a mostani Carvajal szintjén védekezésben simán.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 12., szerda 15:19

RealMadridFanatic írta:
Hakimivel szerintem nem lesz gond, hacsak nem óriási spanja Carvajal ZZ-nek, de teljesítmény alapján vissza kell hozni. Ha nem érez magában annyit, hogy kiszorítsa a spanyolt, akkor nincs is meg az a mentalitás, ami ide kell.
Hagyd már ezt a hülyeséget..
Marcelo az egyik "legjobb spanja" mégis kitette a kezdőből, mert van aki jobb nála.
Hosszútávon mindig igaza van ZZ-nek, hogy kiben lát potenciált és kiben nem. Erre rengeteg példát fel lehetne hozni. Tavaly a fél fórum cserélte volna Caset le Llorentére vagy korábban Kovacicra, Kroost Ceballosra vagy azelőtt Benzemat Moratara. Aztán hol vannak ezek az emberek?

Hakiminek még mindig van mit tanulni. Védekezésben messze nincs Carvajal szintjén, ami a mostani stabil védelemben egy elég nagy mínusz. Nem egyértelmű kezdőbe hoznám Hakimit vissza, hanem csak fokozatosan kerüljön oda, amennyiben fejlődni tud a védekezésben és be tud épülni a társak mellé.

Martin meg engem is aggaszt, hogy ennyire fújja azt a 2 évet. Ugyebár Case-Kroos-Valverde hármas ha minden jól megy akkor kirobbanthatatlan lesz jövőre. Modric helyzete kérdéses. Ha marad, akkor már sokkal kevesebb percet fog kapni és ahogy látszik ZZ már sokkal többet meri pihentetni Kroost is, az ezelőtti évek tendenciáihoz képest. Amennyiben Odegaard képes konstans jó teljesítményt hozni, úgy meglesznek a percei, viszont a Sociban ha csak közepes szinten van, akkor is végignyomja a 90 percet és a következő meccsen pedig ugyan úgy kezdő. Itt neki kell szorítani egyet a nadrágszíjon és megkockáztatni azt, hogy itt küzdeni kell a percekért. Van de Beekről pedig nem is beszéltünk..

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. február 12., szerda 15:10

Mondjuk Ödegaard nehezen szorítja ki a CKV-t szerintem, legfeljebb előttük játszik és 4-4-2 lesz, viszont akkor nincs jobbszélsőnk úgy meg nekem eléggé nyakatekert a dolog.
Love football, hate antifa.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 12., szerda 15:01

A teljesítményük alapján Ödegaard és Hakimi is nagy erősítés lesz a nyáron, remélem mindketten visszajönnek. Viszont ha azon problémáznak, hogy nem biztos hogy kezdők lesznek akkor a Real Madrid nem nekik való. Itt senkinek sincs bérelt helye (vagyis nem szabadna, hogy legyen). Már bizonyítottak eleget alacsonyabb szinten, jöjjenek vissza és mutassák meg, hogy készen állnak a legmagasabb szintre és ha úgy teljesítenek mint eddig akkor nem lesz gond a játékperccel sem.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. február 12., szerda 14:42

Salisu Valladolid? Ronaldo csak tudja a dolgát. :D
Ha jól láttam középső védő, egyelőre még Militaonak sincs stabil helye, pedig Ő azért több, mint ígéretes.

Hakimivel szerintem nem lesz gond, hacsak nem óriási spanja Carvajal ZZ-nek, de teljesítmény alapján vissza kell hozni. Ha nem érez magában annyit, hogy kiszorítsa a spanyolt, akkor nincs is meg az a mentalitás, ami ide kell.

Ödegaard meg túl sokszor nyilatkozta a 2 év kölcsön kitöltését ahhoz, hogy nyugodt legyek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 12., szerda 14:38

Egyik:
Real Madrid also wants to renew Hakimi's contract when he returns to the club - the player however wants to sit with Zidane first and discuss the role he's going to play at the club, he wants to be an important player.


Másik:
Real Madrid will communicate their plans to Ødegaard and let him have the last word about his future at the end of the season.
Although they understand that Ødegaard will not miss the opportunity to have a place in the first team squad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 12., szerda 14:25

Muhammad Salisu. 12 millió a kivásárlási ára, a nagyok harcolnak érte, köztük mi is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. február 11., kedd 10:38

Nem jön mostanában a szeretett klubunkhoz, a Real Madridhoz kötődő ismertebb játékos, volt játékos, szakember kis hazánkba még az Eb előtt? Mostanában gondoltam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég