Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 14., péntek 10:05

Vilagosan megmondtak, hogy nem allt keszen a Real Madridra. Szuksege volt a PSG-re, hogy meg tapasztaltabb es felkeszultebb legyen, mire Madridba erkezik. Ilyen egyszeru. Perez megprobalta, jobb ajanlatunk volt, de Mbappe nem erezte, hogy keszen all. Ilyen egyszeru, elobb utobb itt kot ki.
:goat:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. február 14., péntek 10:01

babaking írta: Nem érdekel mekkora ehetség, ennyi pénzt én sem adnék neki. Leülnénk és megmondanám, hogy figyu - itt a 4-szeres Bl gyöztesek ennyit keresnek, nem kapsz náluk többet. Te egyelöre csak a francia bajnokságban villogtál, ha a pénz érdekel maradj ott bohóckodni.
Legutobb is ez volt, majd 2 evig a fel forum minden nap azon sirt, hogy Mbappe igy, Mbappe ugy, miert nem adtuk meg neki a kert fizut, stb. Valoszinuleg mi nem adunk neki 50-et, mint a PSG, de a 30at meg fogja kapni.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. február 14., péntek 9:53

Nem érdekel mekkora ehetség, ennyi pénzt én sem adnék neki. Leülnénk és megmondanám, hogy figyu - itt a 4-szeres Bl gyöztesek ennyit keresnek, nem kapsz náluk többet. Te egyelöre csak a francia bajnokságban villogtál, ha a pénz érdekel maradj ott bohóckodni. Ide alázat kell, akinek megvan azt befogadják a szurkolók (lincseljetek meg: LV) akinek meg nincs (Bale) azt meg nem.

CR aranylabdásként jött és olyan alázattal dolgozott, mint kevesen ennél a klubnál, meg is lett az eredménye, és azért futotta neki is Bugattira.


Aztán az is lehet, hogy 3 csomag ropiért is jönne, csak a média fújja túl az egészet.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 14., péntek 9:53

M1Ö írta:
Berti írta:A 450-500 honnan jött ki?
Ki jön az sajnos. A fizetése bruttóban 5-6 évre, plusz az átig. díj, aláíráspénz, ilyen-olyan bónuszok a szerződésbe. Mondjuk ha ő is nyerne nálunk 4 aranylabdát meg 4 BL-t, akkor minden egyes centet meg érne! :)
Oké, de ezeket nem mind jövőre fizetik ki.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 14., péntek 9:47

cr, zizu, roniért se fizettek ennyit 21évesen, nem erdekel mennyire valtozott meg a futball meg pénz, akkor is röhejes. oké nagy tehetség, de egy tehetségért 2-300 millio??

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 14., péntek 9:33

Berti írta:A 450-500 honnan jött ki?
Ki jön az sajnos. A fizetése bruttóban 5-6 évre, plusz az átig. díj, aláíráspénz, ilyen-olyan bónuszok a szerződésbe. Mondjuk ha ő is nyerne nálunk 4 aranylabdát meg 4 BL-t, akkor minden egyes centet meg érne! :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 14., péntek 9:23

A 450-500 honnan jött ki?
Bennevan, hogy újabb rekordösszeg lesz a leigazolása, de már azt is kétlem, hogy 3-assal fog kezdődni a szám. A fizetése meg ha 30 valahány lesz nettőban, az bárhogy számolva nem 200+ bruttó. Ilettve azt is kétlem, hogy odaadjuk az összes fizetését előre :ike:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. február 14., péntek 8:57

Azért ezt a BL-t még várjuk meg idén. Nem mondom, hogy nyerhetnek, de azért Neymar is igen nagy formában van, Cavani helyett van egy Icardi, aki döntő pillanatokban biztos, hogy veszélyesebb az uruguayinál, és ne felejtsük el, hogy mostmár világklasszis kapusuk is van.
A bernabeuban begyalultuk őket játékban, a kapus mégis meccsben tartotta őket, és egy pillanat alatt egyenlítettek. Ez a képesség egy oda-vissza vágós párharcban simán győzelmet érhet.
Di Maria továbbra is nagyon jól játszik, és Draxler is hozzá tud már tenni, nem úgy mint az elmúlt években. Ha nem lesznek sérüléseik akkor továbbra is esélyesként lépnek pályára. Az, hogy fel tudnak e nőni a feladathoz, ez akkor és ott fog eldőlni.

Mbappéra visszatérve pedig, idén biztos, hogy nem tudjuk elhozni. És jövőre is bele fog kerülni abba a 450-500 millióba az igazolása amit eddig rebesgettek, fizuval mindennel együtt, hogy ez milyen megoszlásban, majd a psg-n múlik. Ha egyáltalán lesz esélyünk leigazolni.
Minden nagy igazolásunk meghiúsult az elmúlt években, Hazardot is a számára utolsó pillanatban tudtuk leigazolni.
Hogy erre honnan lesz pénz tényleg nem tudom...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 14., péntek 7:42

Szerintem ő már unja a francia bohóckodást, nincs benne kihívás, a BL-hez meg tök kevesek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 14., péntek 7:13

Fenoo írta:MBappe döntse el, hogy pénz vagy karrier.
Mindenki elfelejti, hogy még mindig csak 20 éves. Ha aláírna még 4 évre mondjuk (bár évi 50 millióért lehet egy 6 évest tolnának az orra alá), akkor is legkésőbb 26 évesen válthat. Bőven lehet benne még utána is karrier, addig meg eltesz tegyük fel 80 millió helyett 200at.

Kérdés, hogy tényleg akkora Madrid fan-e, meg tényleg annyira együtt akar dolgozni Zidane-nal?
Steve írta: Ha fejben erős lesz/lenne akkor gondolkodás nélkül mindent megér.
Erősnek kell lennie, mert rá lehet mondani, hogy rossz hatással van rá a sztárság/PSG/Neymar, de azért hajt becsülettel. Igaz voltak jelek a MU ellen a BL-ben (amit jogosan megjegyzett wxyz), hogy ha 100%-osan koncentrált volna a ziccereinél, akkor 3-0-val küldik haza a MU-t és nem esnek ki. De lényeg a lényeg, hogy kapar ő rendesen, a "vitája" Tuchel-lel is erre utal, szerintem nem lazulna el nálunk sem, sőt. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 14., péntek 6:56

Nekem csak annyi a bajom ezzel az adjunk meg mindent MBappenak, hogy az ő fejlődésére egy Neymar hatott a párizsi bevándorló közegben és nem egy robot CR.

Egy CR-nek megérte megadni mindent és évekig a legjobban fizetetté tenni, mert olyan mentalitása van, hogy teljesíteni akart évekig.

Én csak attól tartok, hogy MBappe ha ide kerülne, mint legdrágább és legjobban fizetett játékos, akkor idővel egy Bale story lenne.Max 1-2 jó évvel.

Ha fejben erős lesz/lenne akkor gondolkodás nélkül mindent megér.

Nekem ezek az aggályaim.

Viszont mindezzel együtt én szerintem megadnék neki mindent.Szükségünk van 1-2 átlagon felüli játékosra, nagyjából csak ez hiányzik, mert amúgy fasza kis csapatunk van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 14., péntek 6:41

Halfkey írta: Ha nem adjuk meg Mbappenak a 40 milla körüli pénzt, nem fog idejönni, ez sajnos ilyen egyszerű. Pontosan ezért játszik a lejáró szerződésre, az igazolási ár az ő zsebébe csorogjon inkább.
Ha nem kéne fizetni érte, akkor megértem, de fogunk, kőkeményen. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 13., csütörtök 23:08

Realista24 írta: Real Madrid are planning to pay Lautaro Martinez's release clause of €111m in July - Madrid are also ready to offer Lautaro a contract worth €14m/year. Perez is a big fan of the player. [@TyCSports]

Ez ki a tököm?
Tokmindegy, csatar, argentin, olyan nem kell ide. :kalapos:
:goat:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. február 13., csütörtök 22:52

Ha nem adjuk meg Mbappenak a 40 milla körüli pénzt, nem fog idejönni, ez sajnos ilyen egyszerű. Pontosan ezért játszik a lejáró szerződésre, az igazolási ár az ő zsebébe csorogjon inkább.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 13., csütörtök 20:15

Donát írta:
Realista24 írta: Real Madrid are planning to pay Lautaro Martinez's release clause of €111m in July - Madrid are also ready to offer Lautaro a contract worth €14m/year. Perez is a big fan of the player. [@TyCSports]

Ez ki a tököm?
Nem tudom komolyan kérdezed-e, v csak cinikusan, de az Inter csatára, fiatal argentin, és elvileg egész jó számai vannak. A Barcával hozzák össze rendszeresen az utóbbi félévben-évben. Pont ezért akartam mondani, h ez csak az ár felverése, h a katalánok szívjanak, de rájöttem, h release clause alatt amúgy sem engedik, szóval csak sima kacsa szerintem.
Ameddig MBappe nem ír alá új szerződést, nincs szükség más csatárjelöltre!
Komolyan kérdeztem. Passzoltam .
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2020. február 13., csütörtök 17:58

Realista24 írta: Real Madrid are planning to pay Lautaro Martinez's release clause of €111m in July - Madrid are also ready to offer Lautaro a contract worth €14m/year. Perez is a big fan of the player. [@TyCSports]

Ez ki a tököm?
Nem tudom komolyan kérdezed-e, v csak cinikusan, de az Inter csatára, fiatal argentin, és elvileg egész jó számai vannak. A Barcával hozzák össze rendszeresen az utóbbi félévben-évben. Pont ezért akartam mondani, h ez csak az ár felverése, h a katalánok szívjanak, de rájöttem, h release clause alatt amúgy sem engedik, szóval csak sima kacsa szerintem.
Ameddig MBappe nem ír alá új szerződést, nincs szükség más csatárjelöltre!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 13., csütörtök 17:53

Real Madrid are planning to pay Lautaro Martinez's release clause of €111m in July - Madrid are also ready to offer Lautaro a contract worth €14m/year. Perez is a big fan of the player. [@TyCSports]

Ez ki a tököm?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 13., csütörtök 15:49

Én nem vagyok híve ennek a mindenáron kell hozzáállásnak. Röhejesek ezek a felröppenő fizetési ajánlatok/igények főleg ha azt nézzük mennyit keres egy sok éve nálunk játszó négyszeres BL győztes Benzema, Ramos stb. Szerintem az ilyen nagyon unfair, de tudom ilyen a football.

MBappe döntse el, hogy pénz vagy karrier. Lehet tovább bohóckodni a francia bajnokságban vagy nálunk küzdeni a BL címért és az aranylabdáért. Én egy jól működő CSAPATOT akarok látni a pályán és nem egy hisztis kisgyereket aki kiskirálynak képzeli magát. Ha idejön akkor álljon be a sorba és dolgozzon alázattal. Nem azt mondom, hogy Mbappe ilyen de a PSG-nél egyre jobban errefelé megy el. Párizsban - nem lehet szebben fogalmazni - ki van nyalva a segge és ez egyáltalán nincs jó hatással a személyiségére, plusz még Neymar is ott van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 13., csütörtök 15:43

Berti írta:
Realista24 írta:

Ki?
Nem eredményekről beszélek, hanem hogy milyen teljesítménye, értéke és hírneve van a korához képest.
Ha hírnévről beszélünk, akkor Mbappé 38,7 millió követő, CR 203,2 millió.

Mbappé előtt áll a legfényesebb jövő a jelenlegi fociban, de csak erre Messi szintű fizetést adni...na ne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 13., csütörtök 15:41

Realista24 írta:
Berti írta:

Mert a valaha volt legnagyobb futballsztár és legértékesebb játékos.
Ki?
Nem eredményekről beszélek, hanem hogy milyen teljesítménye, értéke és hírneve van a korához képest.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég