Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. február 16., vasárnap 0:05

Elmarad a holnapi baszk rangadó, az Eibar - Real Sociedad mérkőzés.
A hivatalos indoklás szerint egy helyi hulladéklerakó összeomlása miatt mérgező vegyi anyagok kerültek a levegőbe február 6-án Eibarban. Két munkás eltűnt a baleset következtében, akikről azóta sincs hír, az összegyűlt szemét egy része pedig kigyulladt.
Kedden jelölik ki az új dátumot.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 14., péntek 23:01

Csabi írta: gutit kirúghatják az almeriától, mert kiderült, hogy a játékosaival partizott.

az almeria 2. a spanyol segundában.
Lehet azé ilyen jók :sziv: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 14., péntek 22:58

Csabi írta: gutit kirúghatják az almeriától, mert kiderült, hogy a játékosaival partizott.

az almeria 2. a spanyol segundában.
Imádom! :lol: :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 14., péntek 20:28

gutit kirúghatják az almeriától, mert kiderült, hogy a játékosaival partizott.

az almeria 2. a spanyol segundában.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 10., hétfő 11:00

Szerintem is kar meg szamolgatni, a BL is bele fog jatszani erosen. Szerintem a negyeddontore boven jo mindket csapat, es ha ugy adodik, katalanek szerintem zokszo nelkul ramennek a BL-re a bajnoksag elleneben (bar tudom, tudom, ok sosem csinalnak ilyet hanem a vegsokig kuzdenek mindharom cimert, blablabla). Szerintem azzal hogy jol everjuk oket a Clasicon, kar szamolni.

Egyebkent mar ezerszer atragtuk magunkat ezen, de nem birom nem leirni, merhetetlenul varom Messi tavozasat, es egyaltalan nem az ellenszenv miatt. Azon tul, hogy a Betis bennmaradt az oltozoben a masodik felesre, ez megint csak rajta mulott. Lehet pampogni hogy csak rogzitett szituk, stbstb, de konstans ott volt a veszely benne, ketszer is a Betis kapusa hamozta le a labarol a lasztit. Amikor van kedve focizni, teljesen elkepeszto a faszi, nem lehet nem elismerni. Nelkule egy europaligas brigad az egesz brancs, kar, hogy az egesz generaciojuk kb egyszerre fog visszavonulni/eligazolni, imadnam ahogy a vilag valaha volt legjobb vedojevel, a valaha volt legjobb vkp-javal plusz ezzel a mocsok Albaval feltorlik a padlot lepten nyomon. De ha van egy kis eszuk, lepnek ahogy Messi tovabball/szogre akasztja.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. február 10., hétfő 10:52

Egyébként a Betis a legtöbb lapot gyűjtötte eddig: 6 piros, 66 sárga.
Az Osasuna sem gyenge: 4 piros, 64 sárga lap.
A Leganes, a Getafe, és az Alaves is igyekszik rendesen!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. február 10., hétfő 10:22

Meg kell verni oket a klasszikon es akkor szerintem behuzzuk a bajnoksagot. A 6 pont es egymaselleni elony mar eleg kellene hogy legyen, annyival se nem jobbak se nem konnyebb a sorsolasuk.

Egyebkent is ideje lenne mar egy magabiztos gyozelemnek ellenuk hazai palyan.

Elnezve az eddigi pontgyujtogetest mindket csapat fog meg eldobalni pontokat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 10., hétfő 9:57

Annyira ráértek még számolgatni :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. február 10., hétfő 9:42

Nem fognak minden meccsen pontot veszteni. Ameddig egy 13-ik Betis ellen is nyögvenyelős 3-2-es győzelmet tudnak összehozni, addig minden jó.
Nekünk bajnoki statjaink vannak, ameddig azt tudjuk hozni minden jó lesz.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 10., hétfő 9:39

csak gyorsan ranéztem. barca, betis, valencia, soci, espanyol, bilbao, így hirtelen, hát nem túl baráti meccsek, a barca meg nem érdekel innen kezdve ott a 3pont előny, most mar csak magunkkal kell foglalkozni. hazard hátha javít még az oddson ha nem sérül le megint 3hét múlva

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 10., hétfő 9:29

Semmivel nem volt könnyebb sorsolásunk Atletivel, Sevillával, mint nekik.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. február 10., hétfő 9:11

Azért azt sem kellene elfelejteni, hogy nekünk ez a január-február volt a laza menet sorsolás tekintetében....
Az utolsó 3-4 hónap brutálisan kemény lesz. Ezt a tegnapi betis-t elnézve, nekünk sem lesz könnyebb meccsünk 1 hónap múlva ott.
Februárban még játszunk a Celta Vigo-Levante kettőssel, de lesz itt még idegenben sociedad, espanyol, bilbao...

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a tavasz, milyen bajnokot szül. Olyat amelyik épp kevesebbet pontot hullajt a másiknál, vagy egy brutális menetelés kell e a bajnoki címhez...
Idén már nem engedhetjük meg, hogy ne verjük meg a barcát. E nélkül sztem nem fog menni.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 10., hétfő 9:04

Belenéztem tegnap a meccsbe és a barsza játéka ugyan olyan unalmas és minimális szinten sem szórakoztató, mint Valverde alatt. A meccs meg kifejezetten hányadék volt. Ilyen patkányokat, mint Alba, Vidal, Pique vagy Roberto nem is tudna más csapat egy mez alá húzni. Gyenge volt a Betis, de a játékvezetés még tett rá egy lapáttal.

Én személy szerint élvezem a mostani helyztet. Magabiztos játékunk van, úgy hogy még mindig nincs egy Hazardunk. A hülye is látja, hogy kínszenvedés nekik szinte minden meccs és hogy az argentin és a spanyol bíráskodás nélkül kb Atleti szinten lennének.

Mindig van egy károgó, aki átjön, mivel túloldalt nincs kivel. :ike:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 10., hétfő 8:58

rolandantal írta: A bíráskodás valóban megint értékelhetetlen volt, de nem egyoldalu.
A 11es szitukra gondolsz? Az elsőnél elérte Fekir a labdát, a 2. Messi szitu pedig meg sem kellett volna történjen, mert attól a Roberto-tól kapta a labdát, akinek már egy órával előtte nem kellett volna pályán legyen... Hihetetlen basszus, hogy még a végén az lesz, hogy ellenetek fújt... :ike:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 10., hétfő 8:38

rolandantal írta: A bíráskodás valóban megint értékelhetetlen volt, de nem egyoldalu. Mindkét félnek adott / nem adott meg olyan tiszta helyzeteket, hogy csak fogtam fejem.

A győzelem nem a bírón múlt, ha úgy jön ki a második félidőre is a Betis, ahogyan az elsőben játszott, akkor simán kikaptunk volna, viszont fejben és játékban is jóval gyengébbek lettek a végére.
hagyjuk már ezt az álszenteskedést. a barcelonának rengeteg mindent elnéznek, amit másoknak nem, ha ezt nem látod akkor sajnálom, vagy csak nem akarod észrevenni. de mondd meg milyen indok volt arra, h sergi roberto ne kapjon azért a KASZÁÉRT egy sárga lapot legalább? amivel ugye mehetett volna zuhanyozni, te is tudod, semmi.. bíró bíró bíró.

de lehetne még fokozni, erre emlékszel?
https://twitter.com/Ultra_Suristic/stat ... 9900902400
igen, bale gólját itt nem adták meg. mi a különbség a két eset között? magyarázd el kérlek? de lehetne még sorolni, az biztos, h ellenszélben kell mennünk a bajnoki címért, ti meg dőlhettek hátra mert, ha gebasz van úgyis ott van a bíró, ott volt és ott is lesz. :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. február 10., hétfő 8:30

rolandantal írta: A bíráskodás valóban megint értékelhetetlen volt, de nem egyoldalu. Mindkét félnek adott / nem adott meg olyan tiszta helyzeteket, hogy csak fogtam fejem.

A győzelem nem a bírón múlt, ha úgy jön ki a második félidőre is a Betis, ahogyan az elsőben játszott, akkor simán kikaptunk volna, viszont fejben és játékban is jóval gyengébbek lettek a végére.
Hát persze... SOROZATOSAN kellene kicsit a másik végére kerüljetek akkor megnézném ezt a gáláns attitűdöt már bocsi. Megértem hogy mindenki elfogult a saját kedvenceivel szemben, én is, de ez azért már több mint evidens.

A lényeg ha otthon nem verjük meg a barcat akkor ez nagyon nagyon necces lesz... Akkor lényegében 6(ami kvázi 7) pont előny lenne, ha még nem akkor -1 s futhatunk ismét ellenszélben....

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2020. február 10., hétfő 8:05

A bíráskodás valóban megint értékelhetetlen volt, de nem egyoldalu. Mindkét félnek adott / nem adott meg olyan tiszta helyzeteket, hogy csak fogtam fejem.

A győzelem nem a bírón múlt, ha úgy jön ki a második félidőre is a Betis, ahogyan az elsőben játszott, akkor simán kikaptunk volna, viszont fejben és játékban is jóval gyengébbek lettek a végére.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 10., hétfő 7:28

várhatjuk itt a csodát, egyszerűen nincs az az isten hogy lemaradjanak már egyszer az életben 4-5 ponttal, ha nincs messi van bíró vagy vica verza. szoros lesz nagyon, még mi is fogunk pontot hullajtani attól nem félek, nekünk kell már végre tököt növeszteni és megverni őket otthon akkor lehet bajnoki címről beszelgetni

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 10., hétfő 0:52

Eres írta:
mexes írta: https://mobile.twitter.com/HamzaRMFC3/s ... 8678458373

:agree:
Én őszintén nem értem hogy itt mi lehet a kérdés.
Ebben csak az a legszánalmasabb, hogy ez egybol pirosat ér .... de nekik még sárgát sem :vivo: :cens:
Egy nagyon hasonló eset régről, ami azonnal piros...
https://www.youtube.com/watch?v=lli4fbNOGfA

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 9., vasárnap 23:37

A Betis ki sem ment a masodik felidore, teljesen mindegy a biroi tenykedes. Egyebkent az a Roberto kasza az nagyon meleg volt. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég