Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 20., csütörtök 21:53

Nagyon korai még ebbe a haland gyerekbe bármit is belelátni.Attól még kemény amit eddig csinált de korai.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. február 20., csütörtök 21:51

pheco írta: Werner ugyanugy kapna itt a savat par meccs utan, mint Jovic. De Haaland sem biztos, hogy erezne a bugit, amikor egy Betis tipusu csapat 10 emberrel vedekezik.
Amugy meg Jovic jatszhatna tobbet, amig Benz is szinte golkeptelen.
Werner kb annyiszor kerül helyzetbe, mint Vinicius, és a helyzetkihasználása is hasonló szinten van.

Haalandnak meg nem kell éreznie a bugit, ez a második gól múltkor, ilyen egy csatár, átveszi, bebassza, rég láttam ilyet, nagyot ment kedd este.

Jovic nagyon kutyába van itt nézve, akárcsak Vinicius. Vagy Fede anno. Szerintem ismét tévedni fog a fórum népe, nem először, nem is utoljára. :-* :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. február 20., csütörtök 21:18

Werner ugyanugy kapna itt a savat par meccs utan, mint Jovic. De Haaland sem biztos, hogy erezne a bugit, amikor egy Betis tipusu csapat 10 emberrel vedekezik.
Amugy meg Jovic jatszhatna tobbet, amig Benz is szinte golkeptelen.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. február 20., csütörtök 20:19

Majd mikor a BL döntőt eldönti csereként ígérd meg hogy bekerül az aláírásodba :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 20., csütörtök 20:18

Kerlon írta:
Steve írta:

A fene tudja. Valószínűleg nem, de Haaland és Werner teljesen más szint, mint Jovic. Jovic nem sokat bizonyított nemzetközi szinten, ezek meg szarják a gólt mindenhol.

De én is gondolkodtam, hogy egy ilyen játékos mennyire lenne stílusodegen. Amúgy nehéz ez, nem csak MBappe kellene, de az is tény, hogy valaki kell.
Jovic 10et rúgott tavaly is az EL-ben. :mrgreen:
Ha most gonosz akarnék lenni (olyan Kerlonosan) azt írnám, hogy az a szintje :lol: De nem akarok gonosz lenni :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 20., csütörtök 20:08

Kerlon írta:
Steve írta:

A fene tudja. Valószínűleg nem, de Haaland és Werner teljesen más szint, mint Jovic. Jovic nem sokat bizonyított nemzetközi szinten, ezek meg szarják a gólt mindenhol.

De én is gondolkodtam, hogy egy ilyen játékos mennyire lenne stílusodegen. Amúgy nehéz ez, nem csak MBappe kellene, de az is tény, hogy valaki kell.
Jovic 10et rúgott tavaly is az EL-ben. :mrgreen:
Kerloooooooooonnnnnn :vivo: :-@

Megsértődök, mint lordgabi ha piszkálsz :kalapos: (bocs gabi)


Értitek ti mi a lényeg, naffiúk vagytok. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 20., csütörtök 20:03

Steve írta:
dzsi91 írta:

Szerintem nem működne. Látszik jovicon is kicsiben. RvN world class volt a kategóriájában és imádtam a tagot de szerintem ő sem passzolt annyira hozzánk.Pl-be valók az ilyenek.
A fene tudja. Valószínűleg nem, de Haaland és Werner teljesen más szint, mint Jovic. Jovic nem sokat bizonyított nemzetközi szinten, ezek meg szarják a gólt mindenhol.

De én is gondolkodtam, hogy egy ilyen játékos mennyire lenne stílusodegen. Amúgy nehéz ez, nem csak MBappe kellene, de az is tény, hogy valaki kell.
Jovic 10et rúgott tavaly is az EL-ben. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 20., csütörtök 19:53

dzsi91 írta:
Steve írta: Egyébként kipróbálnék egyszer egy ilyen figurát a Realban. Mindkettő fiatal is. Ha beleszoknának a spanyol foci stílusába fiatalon, akkor hasznosak is lehetnének.
Szerintem nem működne. Látszik jovicon is kicsiben. RvN world class volt a kategóriájában és imádtam a tagot de szerintem ő sem passzolt annyira hozzánk.Pl-be valók az ilyenek.
A fene tudja. Valószínűleg nem, de Haaland és Werner teljesen más szint, mint Jovic. Jovic nem sokat bizonyított nemzetközi szinten, ezek meg szarják a gólt mindenhol.

De én is gondolkodtam, hogy egy ilyen játékos mennyire lenne stílusodegen. Amúgy nehéz ez, nem csak MBappe kellene, de az is tény, hogy valaki kell.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Corleone » 2020. február 20., csütörtök 13:15

tegnapi lipcsei mez-kérdésre a válasz :)
#happyshitting

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. február 20., csütörtök 9:53

A lipcsebol meg a 3 legjobb kozepso vedo hianyzott. Helyettuk 2 darab balhatved es a 19 eves Ampadu jatszott kozepen, megis megoldottak. Nagelsmann nagyon jo edzo (lesz).

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. február 20., csütörtök 9:39

Victorioo írta:
babaking írta: Érdekes, hogy egyik meccsen sem a papíron esélyesebb csapat nyert, bár egyik sem olyan nagy meglepetés, kivéve a Valenciát. Én őket erősebbnek hittem, főleg hogy pár éve volt szerencsém egy szenzációsan gyatra Milan - Atalantához a San Sirobam
Pár éve lehet. Egyik legjobb meccseket játszó csapat jelenleg, majdnem hármas lőtt gólátlaggal.
Szerintem papiron sem a Valencia volt esélyesebb, legalábbis idegenben tuti nem.

Mou mester meg lassan tényleg nyugdijazhatja magát, hihetetlen semmi focit játszik megint a csapata.
Azert nezzetek meg, hogy hany hianyzoja volt a Valencianak. Spursbol is a ket legjobb tamado serult.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. február 20., csütörtök 9:32

babaking írta: Érdekes, hogy egyik meccsen sem a papíron esélyesebb csapat nyert, bár egyik sem olyan nagy meglepetés, kivéve a Valenciát. Én őket erősebbnek hittem, főleg hogy pár éve volt szerencsém egy szenzációsan gyatra Milan - Atalantához a San Sirobam
Pár éve lehet. Egyik legjobb meccseket játszó csapat jelenleg, majdnem hármas lőtt gólátlaggal.
Szerintem papiron sem a Valencia volt esélyesebb, legalábbis idegenben tuti nem.

Mou mester meg lassan tényleg nyugdijazhatja magát, hihetetlen semmi focit játszik megint a csapata.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. február 20., csütörtök 9:18

Érdekes, hogy egyik meccsen sem a papíron esélyesebb csapat nyert, bár egyik sem olyan nagy meglepetés, kivéve a Valenciát. Én őket erősebbnek hittem, főleg hogy pár éve volt szerencsém egy szenzációsan gyatra Milan - Atalantához a San Sirobam
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 20., csütörtök 4:40

Steve írta: Egyébként kipróbálnék egyszer egy ilyen figurát a Realban. Mindkettő fiatal is. Ha beleszoknának a spanyol foci stílusába fiatalon, akkor hasznosak is lehetnének.
Szerintem nem működne. Látszik jovicon is kicsiben. RvN world class volt a kategóriájában és imádtam a tagot de szerintem ő sem passzolt annyira hozzánk.Pl-be valók az ilyenek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 19., szerda 23:41

Ez a Werner amúgy jó játékos.

Ő is meg a Haaland gyerek is ilyen RVN stílusban tolják.

Egyik sem a faxán pörgeti a labdát, de fogalmatlannak sem mondanám. A gyorsaság, helyezkedés, gólérzékenységük viszont kiemelkedő és ezért fossák a gólokat.

Egyébként kipróbálnék egyszer egy ilyen figurát a Realban. Mindkettő fiatal is. Ha beleszoknának a spanyol foci stílusába fiatalon, akkor hasznosak is lehetnének.

Egyik sem Jovic szint, teljesen más kategória mindkettő.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 19., szerda 23:05

dennson írta:
dzsi91 írta:

Nekem még mindig nem magyarazta el senki,hogy hogy lehet a labda adidas a birók szerelése meg diadora vagy miaz.
Teljesen más a bírói stáb szponzora. Macron egyébként.
Azthittem egy sorozatot egy sportszergyártó szponzorál.Bár a spanyoloknál is sokáig nike volt a labda es adidas a birók meze ha így belegondolok :D

Jó volt a mai nap,fasza hogy idén már szerdán is vannak el meccsek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. február 19., szerda 23:04

dennson írta:
dzsi91 írta:

Nekem még mindig nem magyarazta el senki,hogy hogy lehet a labda adidas a birók szerelése meg diadora vagy miaz.
Teljesen más a bírói stáb szponzora. Macron egyébként.
Akkor francia. :mrgreen:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. február 19., szerda 23:02

dzsi91 írta:
Toti írta: Miert van az,h egy ket lipcse jatekos mezén elől a a bikás logo nincs kiszinezve,hanem feheren van hagyva? :hmmm:

Toltam egy lordgabit :mrgreen:
Nekem még mindig nem magyarazta el senki,hogy hogy lehet a labda adidas a birók szerelése meg diadora vagy miaz.
Teljesen más a bírói stáb szponzora. Macron egyébként.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 19., szerda 22:32

Toti írta: Miert van az,h egy ket lipcse jatekos mezén elől a a bikás logo nincs kiszinezve,hanem feheren van hagyva? :hmmm:

Toltam egy lordgabit :mrgreen:
Nekem még mindig nem magyarazta el senki,hogy hogy lehet a labda adidas a birók szerelése meg diadora vagy miaz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. február 19., szerda 22:32

Gulácsi ma is nagyot megy :lilasalas:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég