Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. február 20., csütörtök 14:28

Fenoo írta: Én nem engedném ezt a hosszú sérülés esetén zárt piacnál igazolást. 25 fős keretek vannak, oldják meg.
Az egesz egy nagy marhasag. Most ha mindenkitbserules listara teszunk ilyen olyan okkal es mindre azt mondjuk h jaj hosszutavu akkornigazolhatunk? Ertem h ott tenyleg leserultek a jatekosok, de nem ertem miert egy kiscsapatot kell buntetni

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 20., csütörtök 14:26

Én nem engedném ezt a hosszú sérülés esetén zárt piacnál igazolást. 25 fős keretek vannak, oldják meg.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. február 20., csütörtök 14:16

füst írta:
2. A klub dönthet úgy, hogy gyorsan meghosszabbítja a játékos szerződését és megduplázza a kivásárlási árat.
Ja, ez tökre életszerű. :D
Mondjuk ez az egész szitu most eléggé szokatlan. De nyilván a fizut megtoldva egy minimális esélye van arra, hogy maradásra bírja a játékost.
RealMadridFanatic írta: Persze, csak ilyen esetben egy kisebb klub mit tehet?

Erre egy fair megoldás van, ilyen esetben a kivásárlási záradék tárgytalan. Ha az eladó klubnak megéri elengedni X összegért, akkor rendben, egyébként au revoir.
Átigazolási időszakba se nagyon tehet mást, ha kifizetik a kivásárlási árat (reméltem, hogy ezt a Neymar-eset után a többi klub is megtanulta és ezt az árat a klub határozza meg). Mivel nem indulnak nemzetközi kupába, ezért korrekt, ha ők is engedélyt kapnak az igazolásra.
Viszont, ha a kivásárlási ár érvénytelen, akkor az eleve szarban lévő klubot tudják méginkább lehúzni.

Nem tudom, hogy melyik a jobb megoldás (hogy nem élnek a kivásárlási záradékok vagy ha ezután lehet igazolni). Most nektek nyilván az utóbbi, nekünk az előbbi, fordított esetben lehet, hogy máshogy gondolkodnánk, de elég bonyolult kérdés ez.

Én már az sem értem, hogy hogy lehet az, hogy egyes országokban kötelező megadni kivásárlási árat, máshol meg nem.
Realista24 írta: Nyilván nem, mert ti csináltátok.
Meg leginkább azért, mert kifizettük érte a 18 misit, amit a klub határozott meg.

Nyilván nem a legempatikusabb húzás, de igazából ugyanott vagyunk, mintha augusztus 31-én 23:59-kor letesszük érte a pénzt. Akkor tényleg nem tudják pótolni, most ha jófej a Liga, akkor tudnak igazolni valakit a helyére.

Illetve tudtommal ezt a szabályt se 2 hete hozták. Sajnálatos dolog, hogy ezzel nem számoltak a klubok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 20., csütörtök 14:12

füst írta:
2. A klub dönthet úgy, hogy gyorsan meghosszabbítja a játékos szerződését és megduplázza a kivásárlási árat.
Ja, ez tökre életszerű. :D
bárszáéknál mind életszerű, de majd sírnak, ha így se nyernek meg mindenki hibás lesz, mert a csúnya Realt biztos tolja a bírótestület, a spanyol király, az angolkirálynő, az UEFA, a FIFA is meg talánCONCAFA is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 20., csütörtök 14:08

davi10 írta:
Anthony írta:Ha valakinek nincsen csillagászati kivásárlási ára, akkor le lehet csapni rá egy ilyen alkalommal, és akár a bajnokság kimenetelét is befolyásolni lehet.
Mi ez, Románia?
1. A játékosnak is bele kell egyeznie.
2. A klub dönthet úgy, hogy gyorsan meghosszabbítja a játékos szerződését és megduplázza a kivásárlási árat. Természetesen a játékosnak ebbe is bele kell egyeznie, de ezzel azt akarom mondani, hogy még ha minimális ugyan, de az érintett klubnak is lehet még beleszólása.

Érdekes sztori az biztos, de azért nem rablásról van szó.
Nyilván nem, mert ti csináltátok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2020. február 20., csütörtök 13:58

2. A klub dönthet úgy, hogy gyorsan meghosszabbítja a játékos szerződését és megduplázza a kivásárlási árat.
Ja, ez tökre életszerű. :D

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. február 20., csütörtök 13:54

Persze, csak ilyen esetben egy kisebb klub mit tehet? Kell a játékos beleegyezése, hogyne, de ki lenne akkora balek, hogy nemet mond, vagy hosszabbít gyorsan egyet? Élete sansza, normál körülmények között szóba sem jönne egy ilyen szintű klubnál.

Erre egy fair megoldás van, ilyen esetben a kivásárlási záradék tárgytalan. Ha az eladó klubnak megéri elengedni X összegért, akkor rendben, egyébként au revoir.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. február 20., csütörtök 13:51

Anthony írta:Ha valakinek nincsen csillagászati kivásárlási ára, akkor le lehet csapni rá egy ilyen alkalommal, és akár a bajnokság kimenetelét is befolyásolni lehet.
Mi ez, Románia?
1. A játékosnak is bele kell egyeznie.
2. A klub dönthet úgy, hogy gyorsan meghosszabbítja a játékos szerződését és megduplázza a kivásárlási árat. Természetesen a játékosnak ebbe is bele kell egyeznie, de ezzel azt akarom mondani, hogy még ha minimális ugyan, de az érintett klubnak is lehet még beleszólása.

Érdekes sztori az biztos, de azért nem rablásról van szó.

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. február 20., csütörtök 13:48

Én egész évben nyitva tartanám az átigazolási piacot. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 20., csütörtök 13:41

Anthony írta: Na álljon meg a bál, ez mi a fasz? Az oké, hogy megengedik egy csapatnak, hogy sérülés miatt igazoljon szazon közben. De ezt csak úgy engedném, hogy hagyományos módon megvásároljon egy olyan játékost, akit EL AKAR ADNI A KLUBJA.
Most ilyen alapon áprilisban kivásárolja valaki Benzemát, mert neki úgy áll fel. Ez most egy extrém példa, de ha valakinek nincsen csillagászati kivásárlási ára, akkor le lehet csapni rá egy ilyen alkalommal, és akár a bajnokság kimenetelét is befolyásolni lehet.
Mi ez, Románia?
Ahhoz Karimnak is bele kell egyeznie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 20., csütörtök 13:30

Martin Braithwaite kérdésekre válaszol 2011-ben:

- Kedvenc csapatod?
- Real Madrid.
- A legnagyobb álmod futballistaként?
- A Real Madridban játszani.

Az élet néha baromi kegyetlen tud lenni.
(via Michael Yokhin)


very sorry, ha vótmá
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 20., csütörtök 13:22

Anthony írta: Mi ez, Románia?
:lol: :lol: :lol:
sírok geci
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 20., csütörtök 13:22

nem tudom, hogy megy ez, de ha leteszik a kivasarlasi arat attol a jatekos megvetozhatja a transzfert nem ?
nyilvan braitwathe (vagy kicsoda :kalapos: ) nem fog nemet mondani de benzema gondolom beintene.

egyebkent szerintem is vicc az egesz, en is lekorlatoznam free agentekre / elado jatekosokra vagy pedig csak kolcsonszerzodest lehetne.

a srachoz annyit, hogy a cel gondolom az, mint boatenggel, ebben a par honapban lehessen pihentetni neha a ligaban griezmannt es fatit (mert messi ugysem fog) aztan ha lajos felepul, le lesz passzolva.
vagyis szerintem nem lesz itt mar jovore, aztan meglatjuk.

elvarasom zero, aztan lehet kaparni fog, mint az allat es hasznot is huzunk belole.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2020. február 20., csütörtök 13:23-kor.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. február 20., csütörtök 13:13

Na álljon meg a bál, ez mi a fasz? Az oké, hogy megengedik egy csapatnak, hogy sérülés miatt igazoljon szazon közben. De ezt csak úgy engedném, hogy hagyományos módon megvásároljon egy olyan játékost, akit EL AKAR ADNI A KLUBJA.
Most ilyen alapon áprilisban kivásárolja valaki Benzemát, mert neki úgy áll fel. Ez most egy extrém példa, de ha valakinek nincsen csillagászati kivásárlási ára, akkor le lehet csapni rá egy ilyen alkalommal, és akár a bajnokság kimenetelét is befolyásolni lehet.
Mi ez, Románia?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. február 20., csütörtök 13:07

sebydani írta: Szólt Messi, hogy kéne Neymar és Lautaro oda mellé. Kiváncsi vagyok megkapja-e őket.
Most hoztuk Brájtwangot vagy ki a csodát, miért nem elég?
Biztos ügyes gyerek :lol: :lol: :lol:

a mi Faubertünk. :sziv:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. február 20., csütörtök 12:47

sonic írta:
davi10 írta: A SPORT szerint fontolóra veszik, hogy engedélyt adnak a Leganes-nek a pótlásra, mivel kivásárlásról van szó.

Remélem ők is kivásárolnak valakit és megy még egy darabig ez a sztori :D
Ez egy rossz vicc. :lol: Nyissak meg akkor a piacot mindenkinek 2 hetre,..
Vagy csak engedelyezzek nekunk h kivasaroljuk Bappet :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. február 20., csütörtök 12:34

Szólt Messi, hogy kéne Neymar és Lautaro oda mellé. Kiváncsi vagyok megkapja-e őket.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. február 19., szerda 12:06

davi10 írta: A SPORT szerint fontolóra veszik, hogy engedélyt adnak a Leganes-nek a pótlásra, mivel kivásárlásról van szó.

Remélem ők is kivásárolnak valakit és megy még egy darabig ez a sztori :D
Ez egy rossz vicc. :lol: Nyissak meg akkor a piacot mindenkinek 2 hetre,..
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 19., szerda 11:25

Adom, amit sonic írt. Így egy végeláthatatlan körnek lehetne az elejét venni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. február 19., szerda 10:59

A SPORT szerint fontolóra veszik, hogy engedélyt adnak a Leganes-nek a pótlásra, mivel kivásárlásról van szó.

Remélem ők is kivásárolnak valakit és megy még egy darabig ez a sztori :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég