Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. február 23., vasárnap 9:46

Mit lehet erre írni? Kikaptunk, nem vagyunk vészesen lemaradva, inkább az a gáz amit nem láttunk tegnap. Bárki bármit mond Marcelo tegnap stabilabb volt mint Carvajal. 2 kapuralövésből kaptunk egy gólt, amiben TBO teljes mértékben benne volt. A támadó jól kapta a labdát és nem szarakodott, védőnek esélye sem volt odaérni, lőtt egy szinte kiszorított helyzetből, azt a lövést TBO is 10-ből 9-szer kiszedi, most nemsikerült, benézte.

Ami nagyon aggasztó az a támadó részlegünk, jó, szép, de a kapuralövések erőtlenek voltak, vagy nem is voltak kapuralövések. A legnagyobb veszély Casemiro, Kroos, Modric távoli lövéseiben van.
Hazard meg, senki sem ezt várta. Ez az év kuka a számára, ha jövőre is ennyire lassan kezd, és ennyire sérülékeny lesz akkor el is lehet felejteni.

Az a nagy bajunk, hogy LV, Vinicius kalibereket tudunk beküldeni, akikben nagyon kevés lehetőség van. ZZ-nek valamit ki kell találnia a következő hétre.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. február 23., vasárnap 8:03

Jön két rangadó,de hazai pályán.
Meg kell őket nyerni, csak ennyi a feladat, és akkor megint minden happy.
Növesszenek tököket,basszanak oda Pep-nek szerdán, barcának meg a hétvégén.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2020. február 23., vasárnap 8:00

Én is jól felb@sztam az agyam szundi előtt..

ZZ kellene találjon arra megoldást, hogy legyen egyszerre támadójátékunk és góllövőnk is. Benz ismét a régi, Béla talán egy gólt lőtt egész bajnokságban, Eden eleve nem harminc gólos és 3 hónap után jött vissza, és megint ki tudja mennyi ideig.. A csodabrazilok legjobb esetben is a jövő zenéje ami a góllövést illeti. Az egyetlen arc a keretben akinek a vérében van a kapura törés az Jovity. Valahogy meg kell találni a módját, hogy kompenzáljuk azt a mínusz 1 embert támadásépítésben amit a szerb jelent, és tömjük labdákkal. Hatalmas csalódás a 60 millás igazolás eddig, de basszus nyomatni kellett volna többet, nem tíz percekre betenni. Ok, ZZ knows best, de én ezt látom. Volt tegnap 3 ziccerünk, mindet elszerencsétlenkedték, és ma nem mentették meg őket a hátsó emberek.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. február 23., vasárnap 3:08

Megint olyan negatív a fórum, ami csak Real Madrid fanatikusoknál mérhető :(
Az első játékrészt uralta a csapat, csupán a kapu előtti hatékonyság hiányzott, de még így is húztunk be meccseket az idény során, tehát nem most lett a támadójáték vérszegény...
Két fő tényezőben látom - persze voltak más okok is - hogy miért következett be e pontvesztés: volt egy igen szép, de szerencsés lövés (mely párosult egy rossz kapushelyezkedéssel) és a keret fáradsága. A pályán lévők többsége csapágyasra van hajtva és ilyenkor a dekoncentráltság és a hiba benne a játékban... De Zizou abban a legnagyobb a jelen edzői közül, hogy ilyenkor is felkészíti a csapatot a kiemelkedő téttel bíró meccsekre, úgy hogy aggódjon a City és a Barca :shifty:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. február 23., vasárnap 0:18

Tudom nem sok ertelme van parhuzamos univerzumokat gyartani, de realisan nezve CR-el kb 7-8 ponttal vezetnenk a bajnoksagot. Ez megint egy olyan meccs volt (sokadik iden) amin minden megvolt, csak baszo tamado nem.

Es amugy ezen Mbappe se fog segiteni (ha erkezik), neki se sok jelenlete van a 16oson belul.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2020. február 23., vasárnap 0:05

hunmadridista írta: A formaidőzítés bukta lett ahogy látom... Hazard-t idén már pályán sem látjuk, ugyanis rásérült a sérülésére... Ne legyen igazam, de szerintem jövő héten kiszállunk a maradék 2 kupából is... City és Messi is f@szrahúznak...
Kicsit korai volt a hurráoptimizmus...

Ne essünk azért pánikba (már megint...), nincs azért még semmi veszve.
Vannak bőven problémák, de máshol sem a kolbászból levő kerítést mossa ki a tejjel-mézzel folyó kánaán.


Azért ne toljuk ennyire depisen. Ezt csináltad azon években is, amikor 5 szezon alatt becsúszott 4 BL cím. Volt tán bajnokság, meg kupa is a Barca ellen.


Ráérünk majd Frontint kommersz szilvával fogyasztani, ha tényleg elszállt a győzelmi zászló.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 22., szombat 23:48

Ha a barca ellen kikapunk itt utana olyan szarok bele stilus lesz a fel kerettol,h csak kotelezobol lesznek lejatszva a meccsek es megint olyan gyonyoru tavaszunk lesz,mint tavaly mikor szinte minden negativ rekordot megdontottunk
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 22., szombat 23:47

hunmadridista írta: A formaidőzítés bukta lett ahogy látom... Hazard-t idén már pályán sem látjuk, ugyanis rásérült a sérülésére... Ne legyen igazam, de szerintem jövő héten kiszállunk a maradék 2 kupából is... City és Messi is f@szrahúznak...
Kicsit korai volt a hurráoptimizmus...
Te bazdmeg meg állandóan vészmadárkodsz. :D Mindig, ha van vmi gyengébb eredmény mindig jössz és sírsz. Aztán amikor pont az ellenkezője történik, akkor meg kussolsz. Nagyon idegesítő vagy. :D

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2020. február 22., szombat 23:42

A formaidőzítés bukta lett ahogy látom... Hazard-t idén már pályán sem látjuk, ugyanis rásérült a sérülésére... Ne legyen igazam, de szerintem jövő héten kiszállunk a maradék 2 kupából is... City és Messi is f@szrahúznak...
Kicsit korai volt a hurráoptimizmus...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 22., szombat 23:41

A legnagyobb bajom, hogy úgy felb@sztam magam, hogy nem vagyunk képesek gólt rúgni, a bíró szétcsalta a meccset és így leadjuk ismét a barcának a ligát, hogy nem bírok aludni. :lol:
A gyerek meg majd kelt pár óra múlva.


Nem tudom mi hiányzitt igazán, de az első félidő tili-tolinál már nem volt jó előérzetem, de bíztam.

Már lassan tényleg megszokja az ember, hogy mi nem akarunk bajnokságot nyerni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 22., szombat 23:39

Mondjuk a citytől sem kell annyira tartani, nagy rakás szarok azok is idén. :D Bár a BL-re biztos felszívják magukat. Viszont ott legalább vannak épkézláb támadók, és aránylag sok gólt is szereznek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 22., szombat 23:38

Kerlon jósolt :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 22., szombat 23:38

Remalmaimban jon vissza az a tavalyi het a barca ellen mikor taknyosra szopattak par nap alatt 2x

Valami hasonlora szamitok jovoheten a city katalan duotol
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. február 22., szombat 23:37

Hát... Így, hogy nincs egy épkézláb támadó elől Benzema-n kívül (már amikor berúgja a helyzeteit), nem sok jót jósolok magunknak a City ellen. Lehet beton védelem, meg tököm tudja milyen fasza középpálya, ha nem lövünk gólt, baszhatjuk. Rajta kívül senkire nem lehet számítani jelen állás szerint. Hazard is lassan megközelíti Bale sérülékenységét... Eléggé befürödtünk vele eddig.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. február 22., szombat 23:31

Probléma nincs, nyáron bárkit megvehetünk. Ki ne akarna ide jönni? Teljesítmény nem kell, sérült lehet akár az év 80%-ában is az ember, a fizu minden hónapban ugyanúgy jön és nincs számonkérés se.

Avatar
danikiss45
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014. augusztus 12., kedd 21:51
Kedvenc játékosaid: Raúl , C. Ronaldo

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: danikiss45 » 2020. február 22., szombat 23:29

A legutóbbi két meccs után, azon gondolkozok hogy van egy pár tehetséges játékosunk kölcsönadva, akiket már idén be lehetett volna építeni és lehet nem lennének ezek a pontvesztések.
Ödegaard, simán befért volna idén a kezdőbe amihez el kellett volna adni valakit..
Hakimi: Marcelo vagy Carvajal kárára a kezdőben lenne a helye már rég.

Értem én hogy Madridizmus meg régóta itt játszik némelyik játékos, de akkor legyen már teljesítmény is...

Mert ez így édeskevés...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 22., szombat 23:27

igazából az a legnagyobb baj azon kívül, hogy néha lejt a pálya barszelóna felé, hogy zz továbbra se képes megszabadulni a haveroktól. úgy nézett ki a két fő bűnössel (marcelo és modric) már kezdett valamit, erre megint stabil kezdők. az első adandó alkalommal pályára rakja marcelót mendy kárára, bezzeg militao csak eltiltás vagy sérülés miatt kaphat szerepet.

takarítani kell. nyáron minden eldől.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 22., szombat 23:04

Magyarán ZZ nem akarta a keretbe rakni. :D Szégyen ez a Jovic szitu, Osasuna ellen baszott egy szép nagy gólt, azóta talán nem is játszott. De egyébként is jegelve van mióta idejött. Mi a faszért igazolták akkor le 60 millióért? Agyatlanok.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 22., szombat 23:03

mindkettőnek.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 22., szombat 23:03

Toti írta:
RaúlCF írta: parádés támadósorunkba ma se fért be Jovic. minek idehozni és itt tartani ha soha nem kell.
Faj a hasa vagy mit beszelt farkas.
Szegeny pici geretnek fajt a pocija, ha jol emlekszem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 112 regisztrált és 0 vendég