Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 1., szerda 19:53

na zsír. remélem szétkapják őket otthon is. így hogy a tízes csak a padon meg is nézem a mészárlást.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 1., szerda 19:52

songra kiváncsi leszek,kb ez az első komoly meccse.

a hire már meg van itt.. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 19:47

GT37 írta:??? Messi???

Valdés, Alves, Piqué, Bartra, Adriano, Song, Xavi, Iniesta, Villa, Cesc i Pedro.
Pedro???

Most halt meg a remény.
legalabb tette volna be a kis Thiagot. kivancsi lettem volna ra, h teljesit egy top csapat ellen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 1., szerda 19:45

tito feladta szerintem.

nagy kár érte amúgy,igy szar meccs lesz. :roll:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 19:43

??? Messi???

Valdés, Alves, Piqué, Bartra, Adriano, Song, Xavi, Iniesta, Villa, Cesc i Pedro.
Pedro???

Most halt meg a remény.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 18:55

Ezzel itt is egyetértek, de ha választani kellene, azért inkább nyerjünk 3-1-re. :mrgreen:
Nyilván igen,de hidd el,én nem vagyok feldobva hogy nyertünk tegnap :-)

Magam is úgy érzem,hogy nem ússzátok meg gól nélkül...az ifjú Bartra nem tudta felvenni a ritmust,gondolom ma is vele álltok fel.Mascherano még maródi,gondolom.Abidal meg...hm.Azért ő sose lesz már full egészséges.... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 17:53

morientes írta:Azért érdekelne a barcelona szurkerek véleménye,hogy mennyi esélyt látnak az est folyamán,lehet e még ebből döntő,de nem a kincstári optimizmusra vagyok kiváncsi,meg a bejáratott klisékre,hogy "mindent megtesznek a fiuk" stb stb...hanem objektivan mennyi esélyt láttok még,vagy van-e egyáltalán...szerintetek...
0,77%.
Aminek össze kell jönnie:
- Messi brutál jó napot fog ki
- a Bayern nagyon rossz napot fog ki
- Fortuna is mellénk áll
- a bíró normálisan fúj
- Milan-visszavágó-féle mentalitással futunk ki a gyepre
Ha egyik nem jön össze, már bukhat a dolog, ha mindegyik összejön, akkor sem biztos a továbbjutás, ezért a 0,77%. :D
francois írta:az, meg hogy szépen bucsozzunk, csak egy bullshit maszlag, nekem tökmind1 h nyerünk 2-1-re vagy 0-2 lesz. 5 év mulva nalátok sem fog senki arra emlékezni h 2-0-ra megvertétek a dortmundot, mindenki fejében az lesz h kaptatok egy négyest az első meccsen
Ezzel itt is egyetértek, de ha választani kellene, azért inkább nyerjünk 3-1-re. :mrgreen:
francois írta:2. percben kiállitjak neuert, 11-es, belőjjük, aztán a 10. percben lövünk még egyet, majd a bájern szempontjából a lehető legrosszabkor a második félidő első percében jön a harmadik. aztán mikor megzavarodnak gyorsan verünk még kettőt és csá :lol:
Vagy:
1. percben kiállítják Valdést, tizenegyes, Pinto kivédi, de a kipattanót Piqué bevágja a léc alá, öt perc múlva Alaba lő egyet 35 méterről, aztán megzavarodunk, a félidő végéig kapunk még hármat, aztán a második 45 percre már ki se megyünk. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 17:25

igy nem érdemeltük meg,hogy 3 százas ziccert k*rtak el és 25 percen kivül majdnem lefociztak minket.
Azért ez nem így működik.Addig tart a meccs míg a bíró le nem fújja.Addig minden benne van.Bukás,siker,menny és pokol.Ezért olyan izgalmas játék ez.
Most akkor a dortmund sem érdemelte meg a malaga ellen?Vagy a manchester '99-ben?Gólra játszák...
Ha valamiért nem érdemelték volna meg,az a dortmundi sz@r amit játék címén prezentáltak..de tegnap rendben volt.

A franciàval meg egyetértek,nem arra fognak emlékezni hogy nyertünk 2-0ra,hanem hogy németországba kaptunk egy négyest...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 1., szerda 17:21

francois írta:az, meg hogy szépen bucsozzunk, csak egy bullshit maszlag, nekem tökmind1 h nyerünk 2-1-re vagy 0-2 lesz. 5 év mulva nalátok sem fog senki arra emlékezni h 2-0-ra megvertétek a dortmundot, mindenki fejében az lesz h kaptatok egy négyest az első meccsen
Ezzel egyetértek. Mindenki azt fogja látni majd, hogy mekkora vereségbe futottunk bele és kiestünk, nem pedig azt, hogy na hát azért szépen búcsúztak el a BL- től.

Azonban az "emelt fejjel" búcsúzás az egy olyas valami, ami azt sugallja, hogy bár az első meccset rendesen odaadtuk az ellenfélnek, a visszavágón szívüket- lelküket beleadták a fiúk és nyertek, de még így sem lehet elég emelt az a fej, de azért mégis csak emelt. De akkor lehetne igazán emelt a fej, ha mindkét meccsen mindent beleadva maradtunk volna alul... de így csak félig.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 17:19

csibi írta:amíg a frusztráltság benne van a játékosban, sose fogja a tudását megmutatni. hatalmas ziccerek maradtak ki, ilyet nem lehet megengedni.
ez nem csak mentalitas kerdese. (de ez is nagyban befolyasol). Adottsag, a plussz ami meg hianyzik. De amig ilyen ketballabas jatekosok vannak(lesznek), addig csak olyan Chelseas BL-krol almodozhatunk.
Ez a mostani mou csapata egy szintelen szagtalan csapat. Kis es kozep csapatoktol sokszor szebb jatekot lehet latni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 1., szerda 17:13

morientes írta:Azért érdekelne a barcelona szurkerek véleménye,hogy mennyi esélyt látnak az est folyamán,lehet e még ebből döntő,de nem a kincstári optimizmusra vagyok kiváncsi,meg a bejáratott klisékre,hogy "mindent megtesznek a fiuk" stb stb...hanem objektivan mennyi esélyt láttok még,vagy van-e egyáltalán...szerintetek...
1%

2. percben kiállitjak neuert, 11-es, belőjjük, aztán a 10. percben lövünk még egyet, majd a bájern szempontjából a lehető legrosszabkor a második félidő első percében jön a harmadik. aztán mikor megzavarodnak gyorsan verünk még kettőt és csá :lol:

egyébként miután 2 golt 100% h kapni fogunk így lényegében értelmetlen az esélyek latolgatása. ugyanugy elkurtuk az első meccset mint ti.

az, meg hogy szépen bucsozzunk, csak egy bullshit maszlag, nekem tökmind1 h nyerünk 2-1-re vagy 0-2 lesz. 5 év mulva nalátok sem fog senki arra emlékezni h 2-0-ra megvertétek a dortmundot, mindenki fejében az lesz h kaptatok egy négyest az első meccsen
Kép
Kép
Kép

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. május 1., szerda 17:09

amíg a frusztráltság benne van a játékosban, sose fogja a tudását megmutatni. hatalmas ziccerek maradtak ki, ilyet nem lehet megengedni.

Zooler
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 8:59
Kedvenc játékosaid: Figo, R. Carlos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zooler » 2013. május 1., szerda 17:01

flori írta:de hogy?
ha az elején belövi özil v higu és onnan lesz meg,akkor azt mondom oké.
igy nem érdemeltük meg,hogy 3 százas ziccert k*rtak el és 25 percen kivül majdnem lefociztak minket.

MEGINT.
Teljes mértékben egyet értek. Mindenki tudja, hogy nincs, HA a fociban, az meg már hogy a 3. évben esünk ki valami miatt, az már jelent valamit.
R.M.C.F írta:Hogy? 15 percig 2 x mentek ki a félpályán,3 x voltunk ajtó ablakban,amiből egy messi 2 minimum bever....azok a ziccerek pedig amit elértek,főleg azért lehettek,mert már nyíltabban kellett játszanunk,mivel az alap elképzelés nem jött be és kihagytuk a kihagyhatatlant is.
Ezért kellenek olyan játékosok, akik ekkora tétnél nem remegnek meg, fejben ott vannak. Higu már sokadjára ásta el magát.. és Öziltől sem vagyok elájulva. Betonkezdő egész évben, nincs versenyhelyzetre kényszerítve.. :(
Nyáron középpályára kell egy buldózer (makelele klón, fénykorában lévő essien) és Higu helyére egy másik arc, ez a minimum.
Még Arbeloa helyére kellene egy focizni is tudó jobb bekk. Carvajalról sokat anyagot nem láttam eddig, így nem tudom milyen alternatíva lenne.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 16:51

R.M.C.F írta:
de balotelli keserves fejére szívesen ránéztem volna a 88 percben,mellette meg a barátnőjére is.
Szerinted Balotellit annyira erdekelte volna, ha mi jutunk tovabb? Az az ember nagyban leszar mindent, nem hinnem, h erdekli a sajat fogadalmai.
R.M.C.F írta: Ronaldo helyében vertem volna egyet.....3.....és a mez alatt egy balotelli hol van a csajod ? felirat ment volna ha én vagyok a pályán.....az biztos.
Persze, CR-nek szebb csaja van. Meg gondolom kellemetlen helyzetbe hozta volna a feleseget is, csak hogy szerepelhessen.
Pont az ellenkezojet probaljuk bizonygatni.

A dortmund megerdemelten ment tovabb, de most mar nincs akadaja, h 100%-ig a bajnoksagra koncentraljunk, meg van matematikai eselyunk. A BL-t is erre aldoztuk fel. :mrgreen:

Bye el Unicum
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 1., szerda 16:45

R.M.C.F, a Balotellis beszólás hatalmas! :lol:

Esélyek objektíven? Semmi. Vissza lehet jönni -4-ről, de nem ez ellen a Bayern ellen. Plusz idén az nem lőtt ellenünk gólt, aki nem akart, hatot meg ez a München 9 emberrel sem kapna. Ráadásul kicsit szét vagyunk most hullva, a győzelmet sem érzem biztosnak. Szurkolóként? Nyomjuk ami a csövön kifér, az elején be kell találni, aztán hátha. Kiállítják a kapust, aztán a cserekapust is, Gomez lő 3 öngólt, valamit betalál Sanchez és Pedro... :D Meglátjuk. Megyek haverokkal, mez fel, aztán várom az osztást, pár éve gyűlik bennük a dolog. Múlt héten még nem akarták elhinni, elég keveset kaptam. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 1., szerda 16:32

flori írta:
nagyon közel voltunk....nagyon.

de hogy?
ha az elején belövi özil v higu és onnan lesz meg,akkor azt mondom oké.
igy nem érdemeltük meg,hogy 3 százas ziccert k*rtak el és 25 percen kivül majdnem lefociztak minket.

MEGINT.

Hogy? 15 percig 2 x mentek ki a félpályán,3 x voltunk ajtó ablakban,amiből egy messi 2 minimum bever....azok a ziccerek pedig amit elértek,főleg azért lehettek,mert már nyíltabban kellett játszanunk,mivel az alap elképzelés nem jött be és kihagytuk a kihagyhatatlant is.
De nem erre gondoltam,hanem a 81-87 percre, amikor nyomtunk és feljöttünk nagyon .....ott még egy pici gól és ennyi...benne volt a csapatban...nem jött össze,de balotelli keserves fejére szívesen ránéztem volna a 88 percben,mellette meg a barátnőjére is.
Ronaldo helyében vertem volna egyet.....3.....és a mez alatt egy balotelli hol van a csajod ? felirat ment volna ha én vagyok a pályán.....az biztos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 1., szerda 16:27

nagyon közel voltunk....nagyon.

de hogy?
ha az elején belövi özil v higu és onnan lesz meg,akkor azt mondom oké.
igy nem érdemeltük meg,hogy 3 százas ziccert k*rtak el és 25 percen kivül majdnem lefociztak minket.

MEGINT.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 1., szerda 16:24

lesliejr írta:Biztos, hogy nem elírás?? :|

Inkább az lehet, miért mondana ilyent? Ráadásul még csak nem is igaz :sly:

A barca tovább mehet-e? Persze,bármi lehet a fociban, ha messi bever az elején kettőt, akkor a végére meglehet a 4. CSAK ez a két csapat képes ezen két német ellen ilyen fordításra. Más nem. Balotelli fejére azért kiváncsi lettem volna a 88 percben tegnap :lol: :lol: nagyon közel voltunk....nagyon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 1., szerda 16:15

Azért érdekelne a barcelona szurkerek véleménye,hogy mennyi esélyt látnak az est folyamán,lehet e még ebből döntő,de nem a kincstári optimizmusra vagyok kiváncsi,meg a bejáratott klisékre,hogy "mindent megtesznek a fiuk" stb stb...hanem objektivan mennyi esélyt láttok még,vagy van-e egyáltalán...szerintetek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 1., szerda 15:28

Szerintem is atlephetnenk a hagyomanyokon es CR-nek adhatnank a karszalagot. Megerdemelne.
Jester írta:
Végre kap egy kis esélyt Song is. Szerintem már az első meccsen is ő kellett volna.
Amúgy szerintem szép évek állnak előtte. Külsősként, ahogy mondtátok nem könnyű a Barca játékába beszállni és neki egészen jól megy.
Varjal meg ezzel. Lehet, h Fabre fog kezdeni Buskec helyen. De pont en is ezen a velemennyen voltam, es erdekes a barcas kolegak is alatamasztanak ebben, h Song-al jobban jartatok volna a Bajern ellen(es talan meg Thiagoval Xavi helyen).
Songot siman eltudnam kepzelni nalunk is, abban biztos vagyok h tegnap es egy hete nalunk jatszott volna a lehet, h mas eredmeny szuletik.

Abidallal mi a helyzet? Hetvegen meg jatszott nem?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég