Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 11:46

___Samy___ írta:
Realista24 írta:

Isco tökéletes helyen van, a szerepe is ideális. Semmi ok megválni tőle.
Ha lehet előrébb lépni, akkor nincs értelme itt tartani. Ha nincs más, akkor viszont ő üljön a padon.
Padra kit tudnál nála jobbat elképzelni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 24., hétfő 11:44

Realista24 írta:
___Samy___ írta:
Isco is mehet a sorba.
Isco tökéletes helyen van, a szerepe is ideális. Semmi ok megválni tőle.
Ha lehet előrébb lépni, akkor nincs értelme itt tartani. Ha nincs más, akkor viszont ő üljön a padon.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. február 24., hétfő 11:36

ziro4vr írta: Szép dolog ez, hogy lyukat tömködünk meg nagy a merítési lehetőség, de kéne elölre legalább egy olyan ember, aki zsinórban 3 meccsen képes jól játszani.

Nyáron szelektálni kell erősen.

Rodrygo vagy Vino, egyiket kölcsön vagy el kell adni, a tavasztól tenném függővé.

Asensio vagy Lucas, ugyanez, ha előbbi tud valamit mutatni akkor őt tartanám meg.

Bale vagy James,: egyik sem :)

Jovic vagy Mariano: egyik sem :)
Lyukakat is kell tömködni. A védelemben Marcelot el kell felejteni, sajnos kifújt. Hakimit és Reguilónt mindenképp vissza kell hozni. Odriozolát végleg eladni. Középpályára bővíteni kell a lehetőségeket. Modricnak vége, max egy kispadról beszállós szezon van benne. Isconak és Jamesnek ebben a taktikai rendszerben nincs helye, mehetnek. Ödegaard és van de Beek is kell majd emiatt, de legalább az egyik, valószínűleg a norvég. A támadósorban Balenek lefőtt, el kell passzolni. Mbappéra a lehető legmagasabb licitet megadni. Hazard még menthető, bár nem értem, hogy miért itt sérül meg mindenki, ez valami katasztrófa. Benzemában is van még valami tartalék. A brazilok közül mindkettő mehet kölcsönbe, olyan helyre, ahol fix kezdők, ez így nem pálya, hogy be-be szállnak nagy ritkán, nincs sok lehetőségük bizonyítani, Iscot hamarabb teszi kezdőbe mint őket. Asensio flegmaságára meg abszolút nincs szükség, maradjon inkább egy lelkes Lucas mint ő.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 11:35

___Samy___ írta:
ziro4vr írta: Szép dolog ez, hogy lyukat tömködünk meg nagy a merítési lehetőség, de kéne elölre legalább egy olyan ember, aki zsinórban 3 meccsen képes jól játszani.

Nyáron szelektálni kell erősen.

Rodrygo vagy Vino, egyiket kölcsön vagy el kell adni, a tavasztól tenném függővé.

Asensio vagy Lucas, ugyanez, ha előbbi tud valamit mutatni akkor őt tartanám meg.

Bale vagy James,: egyik sem :)

Jovic vagy Mariano: egyik sem :)
Isco is mehet a sorba.
Isco tökéletes helyen van, a szerepe is ideális. Semmi ok megválni tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 24., hétfő 11:08

ziro4vr írta: Szép dolog ez, hogy lyukat tömködünk meg nagy a merítési lehetőség, de kéne elölre legalább egy olyan ember, aki zsinórban 3 meccsen képes jól játszani.

Nyáron szelektálni kell erősen.

Rodrygo vagy Vino, egyiket kölcsön vagy el kell adni, a tavasztól tenném függővé.

Asensio vagy Lucas, ugyanez, ha előbbi tud valamit mutatni akkor őt tartanám meg.

Bale vagy James,: egyik sem :)

Jovic vagy Mariano: egyik sem :)
Isco is mehet a sorba.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. február 24., hétfő 10:52

Anthony írta: Így van, ilyen 5+ kilót leadni azért egy sportolónak is megterheli a szervezetét. Ki tudja nem játszott az is közre a sérülésben.
Nem mellesleg egyáltalán nem profi hozzáállás.
Eltörték a lábát. Semmi köze a súlyához.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 24., hétfő 10:07

Hát ő meg az, aki tud gólokat rúgni.
Nagyon kell, hogy ő jó formában tudjon visszajönni, illetve az hogy Karim szedje össze magát. A többi támadónkba felesleges többet látni.
Ha ebből a kettőből egyik sem jön össze, akkor butaság BL-ről vagy bajnokságról fantáziálni.

Hazard is bmeg a legjobbkor.. :fpalm:

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2020. február 24., hétfő 9:48

ikelemen5 írta: Asensio várhatóan mikor lesz keretben?
Megváltó lehetne. :kalapos:
Transfermarkt szerint február 29 :mrgreen:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. február 24., hétfő 9:46

Asensio várhatóan mikor lesz keretben?
Megváltó lehetne. :kalapos:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sander » 2020. február 24., hétfő 9:38

En nem lattom ennyire borusan a dolgokat. Nalam igazabol csak az az egy kerdes van hogy mennyi penz lesz igazolasokra.
A kapus poszt rendben.
A vedelembe egyertelmuen Hakimit vissza kell hozni. A nagy kerdes itt Marcelo lesz. Regu sztem cserenek tokeletesen megfelel. Mendy nalam alapkezdo mar most is. Militaonak meg egyertelmuen ido kell, a Ramos- Varane parosbol egyenlore nem fog senkit kiszoritani. De sztem idovel Ramos helyett megfelelhet.
A kozeppalyan a Kroos-Casemiro-Valverde alap adott, Modric-ot sztem erdemes lenne lecserelni Odegaardra. Nem azert mert feltetlenul jelenleg tobbet tudna adni Odegaard hanem azert hogy szokja o is a csapatot, az edzeseket, a mediat stb.... ket csere ember kellene Kroos es Casemiro helyere. Isco felollem maradhatna, a csere szerep neki tokeletes es azert a kello percei is megvannak.
Tamadok: megtartanam Viniciust mert benne legalabb azt latom hogy kepes 1v1-zni. Es ezzel kicsit lendit a tamadojatekon. Hazarddal a bal szelen meg lehetne osztazni a jatekperceken. Benzemaba is sztem meg 2 evig ellesz nalunk. Viszont Joviccot nem tudom hova rakni. Egyreszt elvileg ZZ akarta. Tehat lattak benne valamit, biztos hogy kielemeztek hogy miben tudna segiteni a csapaton. Azert megneznem mondjuk egyszer hogy Benzama jatszik egy hamis kilencest (amibe sztem a legjobb) es Jovic meg egy kapuratöröbb jatekot jatszik. A jobb szelrol meg sztem nem is erdemes beszelni mert Bale inkabb minusz 1 ember. Meg sztem Rodrygo sem igazan tudja azt jatszani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 9:34

Marcelo, Casemiro, Isco, Benzema....csak néhány név, akik szintén sokat szerencsétlenkedtek az ideális testsúly belövésével és ingadoztak is jó darabig.

Ha nincs az Atma elleni 7-3, Bale már nem lenne itt, ez az igazán bosszantó számomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. február 24., hétfő 9:30

Így van, ilyen 5+ kilót leadni azért egy sportolónak is megterheli a szervezetét. Ki tudja nem játszott az is közre a sérülésben.
Nem mellesleg egyáltalán nem profi hozzáállás.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 24., hétfő 9:23

Nekem már az büdös volt mikor megjelent dagadtan, de nem akarom elsütni az én megmondtamot, pláne hogy kifejezetten vártam az érkeztét. De ez így nagyon gáz egyelőre.

Bale meg egy vírus, az érdemeit nem lehet vitatni, szerintem meg is érte összességében, de már rég nem kéne a csapat közelében lennie, és ezt ZZ sem kezeli konzekvensen.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 9:12

ziro4vr írta: Szép dolog ez, hogy lyukat tömködünk meg nagy a merítési lehetőség, de kéne elölre legalább egy olyan ember, aki zsinórban 3 meccsen képes jól játszani.

Nyáron szelektálni kell erősen.

Rodrygo vagy Vino, egyiket kölcsön vagy el kell adni, a tavasztól tenném függővé.

Asensio vagy Lucas, ugyanez, ha előbbi tud valamit mutatni akkor őt tartanám meg.

Bale vagy James,: egyik sem :)

Jovic vagy Mariano: egyik sem :)
Hazard lett volna az ember, akinek 3 meccsen jól kellett volna játszania.

Amúgy, a kínai klub tulaja, aki vitte volna Bale-t elmondta, hogy minden egyezség megvolt Pérezékkel, aztán a csapat kikapott pár sörmeccsen a nyáron, és visszaléptek a dealtől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 24., hétfő 9:04

Szép dolog ez, hogy lyukat tömködünk meg nagy a merítési lehetőség, de kéne elölre legalább egy olyan ember, aki zsinórban 3 meccsen képes jól játszani.

Nyáron szelektálni kell erősen.

Rodrygo vagy Vino, egyiket kölcsön vagy el kell adni, a tavasztól tenném függővé.

Asensio vagy Lucas, ugyanez, ha előbbi tud valamit mutatni akkor őt tartanám meg.

Bale vagy James,: egyik sem :)

Jovic vagy Mariano: egyik sem :)
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 24., hétfő 7:44

Csabi írta: jovityot küldtem a lelátóra, militaot meg padra, de ezt is elfogadom. :lol:

magyarul cr elvesztése és 300 millió után 1-et akartunk kezdőbe küldeni, azt se tudtuk csak vagy 10 meccsre
Nem értem mi a bajod vagy miért sírsz. Hazard sérülése kurva szerencsétlen eset, de nem a vezetőség hibája, Mendy bevált és biztos vagyok benne, hogy a fontos meccseken ő fog játszani, Militao ígéretes és kellett is, de még Ramos és Varane mellett nem jut neki annyi szerep, de a tavalyi felálláshoz képest előrelépés, Rodrygo a jövőnek szól, Jovic meg kellett Benzema mögé, de nem igazán vált be. Egyértelműen tömködtük a lyukakat, de valahol mellé nyúltak, van ilyen. Sokkal jobb, ha ezt csináljuk, mint a Barca, akik eltapsoltak több 100 milliót sztárokra és egyik sem igazán jött be nekik ráadásul egy csomó poszton öregednek ki és a pótlásuk még nem is látszik, mint pl nálunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 24., hétfő 5:26

Azért nem csak Valverde. Mendy így tavaszra egyértelmű, hogy bejátszotta magát a kezdőbe (legalábbis nálam). Courtois is hiába tavaly jött, mostanra lehet mondani, hogy oké a teljesítménye és az ő példája is bizonyítja, hogy kell idő, hogy egy váltás után a itt is a megfelelő szinten legyél. Szóval még Jovic kezét se kell elengedni, ennél tuti jobb lesz.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 24., hétfő 4:25

300 milio az manapsag egy dembele meg egy coutinho. Csoda ,hogy ennyi játékost tudtunk venni belőle. Ezekből Ázár world class de lesérült egy évre,Mendy stabil,militao használtható a többi nem.Ez egy 4es alá ha megnézem más topklubok,hogy jönnek ki hasonló költekezésekből.

Engem jobban zavar,hogy van egy csomo oldschool arcunk akik csak a slotokat foglalják mint James vagy a golfozó.

+hogy a fiataljaink akikre a jövő csapata épülhetne mind kölcsönben vannak vagy párizsban.Így ,hogy Hazard lesérült lényegében ez az év építkezés szempontjából egyedül valverdéről szól. Szóval kénytelenek leszünk trófeákat nyerni,hogy értelme legyen ennek a szezonnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 24., hétfő 3:33

Nézni kellene a korukat is. Mind a jövő embere, akiknek első éve egy ilyen nagy csapatban. Csapatépítés zajlik jelenleg, az pedig nem megy egyik pillanatról a másikra. Nem értem mit gondoltatok. A barca csapata az utolsókat rúgja, szerintem ott sokkal árnyaltabb a jövőkép, mint nálunk. 1-2 évet kell adni a mieinknek, hogy beérjenek.
A pool 2016-ban nem jutott be a BL-be, most meg farokra húzza az egész PL-t, meg tavaly a BL mezőnyt.
Szóval igen a generáció váltás egy több éves folyamat, amibe vannak fájó pillanatok sajnos.

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. február 24., hétfő 0:01

KAG írta: Lehet itt unalmasozni ,de csabinak full igaza van.


fél év után mindenki tud okos lenni..... és szerintetek a vezetőség ezt látta előre??? :ike:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 213 regisztrált és 0 vendég