Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 26., szerda 23:01

Szerintem jók voltunk.Hoztuk amit tudunk.Ebben a keretben ennyi van.Barsza ellen is ezkell csak ne kapjunk gólt ha lehet :D

nem igazán érzem azt,hogy ezt a city nyerte volna. Simán ennyit bírtunk fejben. Ez a keret nem a 0-0ákhoz 1-0ákhoz van szokva de most kénytelen vagyunk erre játszani és legtöbbször ez a vége. Clasicon is ugyanez kell csak megkell próbálni ott 90ig percig ezt nyomni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 26., szerda 23:01

ToniKroos írta:
Csabi írta: de szerintem ilyet nem csinálhat egy csatár amit jesus az első gólnál. a kezével nem szerezhet előnyt, márpedig ő ezt tette, ha nem is óriásit, de pont eleget a gólhoz. kitámasztotta ramost és ez elég is volt, hogy ne érje el. a var ma is megbukott. szerintem vissza se nézték.
Igen, lehet nem volt nagy lökés, de pont azt a pár centit nyerte vele, ami ahhoz kellett, hogy ne érje el.
Pontosan. Meg lehet nézni, hogy mennyi hiányzott neki a labdához.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 26., szerda 23:00

petiamadridista írta: Ettől a sortól a Schuster-féle Realban is erősebb arcok nyomták elől.
hát ezaz, még a legmélyebb 2005-2006-os szezonban is volt elöl egy Robinho, Ronaldo duo, akit megtámogatott Cassano, Zidane, Guti stb...
Utána meg egy jó RvN... kurvára ráférne a csapatra egy van Nistelrooy kaliber.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 26., szerda 22:59

Én azt gondolom ez nem volt érdemleges kontakt, Ramos elszámolta, ennyi.
Nem illik.

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. február 26., szerda 22:58

Csabi írta: szarok voltunk. igen. carvajal meg ramos agyhalottak. achraf és ödegaard már ma is jöhetnének vissza.

de szerintem ilyet nem csinálhat egy csatár amit jesus az első gólnál. a kezével nem szerezhet előnyt, márpedig ő ezt tette, ha nem is óriásit, de pont eleget a gólhoz. kitámasztotta ramost és ez elég is volt, hogy ne érje el. a var ma is megbukott. szerintem vissza se nézték.
Hagyjuk már, éppen hogy megsimogatta Ramost... kb. négy ember között adták be a szélről, Ramos meg azt se tudta hol az embere. Nem kell szépíteni.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 26., szerda 22:58

Csabi írta: de szerintem ilyet nem csinálhat egy csatár amit jesus az első gólnál. a kezével nem szerezhet előnyt, márpedig ő ezt tette, ha nem is óriásit, de pont eleget a gólhoz. kitámasztotta ramost és ez elég is volt, hogy ne érje el. a var ma is megbukott. szerintem vissza se nézték.
Igen, lehet nem volt nagy lökés, de pont azt a pár centit nyerte vele, ami ahhoz kellett, hogy ne érje el.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 26., szerda 22:57

Ramos kiallitasaval ki is estunk. Innen nem forditjuk meg.
:goat:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. február 26., szerda 22:57

Kiestünk.
Egyszerűen top.támadók nélkül nincs sansz.

A bajnokságban is meleg a pite.
Megintcsak. Top gópvágók nélkül lófaszbaz egész.

Ettől a sortól a Schuster-féle Realban is erősebb arcok nyomták elől.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 26., szerda 22:56

szarok voltunk. igen. carvajal meg ramos agyhalottak. achraf és ödegaard már ma is jöhetnének vissza.

de szerintem ilyet nem csinálhat egy csatár amit jesus az első gólnál. a kezével nem szerezhet előnyt, márpedig ő ezt tette, ha nem is óriásit, de pont eleget a gólhoz. kitámasztotta ramost és ez elég is volt, hogy ne érje el. a var ma is megbukott. szerintem vissza se nézték.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 26., szerda 22:54

Sajnos a mixes jinx se jött most...

Mondjuk én ezt vártam, illetve nem ezt, mert simább meccset. Gólunknál még el is hittem, hogy talán-talán... de nem.

Barcát kéne ütni, más idén nem számít kis túlzással. Kell a bajnoki cím.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 26., szerda 22:48

Yazid írta: ha akarunk még bajnokságért küzdeni az a legjobb ha minél hamarabb kiesünk blből, felejtsük is el. ha a barca is megcsap a hétvégen onnan felejtős az is
Szép kilátások amúgy. :D
Még jó hogy legalább a spanyol kup... ja nem. :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. február 26., szerda 22:48

Yazid írta: ha akarunk még bajnokságért küzdeni az a legjobb ha minél hamarabb kiesünk blből, felejtsük is el. ha a barca is megcsap a hétvégen onnan felejtős az is
Én már nyugodt vagyok, mert az is felejtős lesz, ilyen felállással és játékkal :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 26., szerda 22:43

ha akarunk még bajnokságért küzdeni az a legjobb ha minél hamarabb kiesünk blből, felejtsük is el. ha a barca is megcsap a hétvégen onnan felejtős az is

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. február 24., hétfő 17:54

Anthony írta:
pluszegy írta:

Például?
Jó vicc.
Szerintem meg az a jó vicc, hogy mindenki ideböfögi, hogy ez szar meg azt adjuk el, aztán ha már építő kritikát kéne megfogalmazni, akkor megáll a tudomány.
A jelenlegi forma alapján a fél csapatot el lehetne adni csak éppen az semmire sem megoldás addig, amíg nincs megfelelő ember a pótlásukra. Isco abszolút nem létszám feletti, hanem inkább egy hasznos kiegészítő játékos a jelenlegi csapatban.
Aki létszám feletti és el kéne küldeni anélkül, hogy a pótlásán kéne gondolkozni, az nálam James és Mariano. Plusz ott van Bale és Marcelo, akiknek szintén lefőtt ennél a csapatnál, viszont a helyükre kellene igazolni valakit. Marcelo helyett Reguilont vissza lehetne hozni, Bale helyére meg vagy igazolunk egy klasszis jobb oldali támadót, amiből nem sok van jelenleg a piacon (Salah, Mbappé) vagy megpróbáljuk beépíteni a már megszerzett fiatalokat, akik közül talán Brahim a legígéretesebb azon a poszton.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. február 24., hétfő 17:41

Realista24 írta: Akkor mehetnék én is, meg a fórum fele. Ár érték arányban a legjobb helyen van. Nem sír, nem rí, amikor pályán van, odateszi magát. Isco a legkisebb gondunk. Ja és spanyol. Pacsi Jim!
pacsi :agree: :mrgreen:

én is mondtam korábban hogy menjen,
de jelenleg tényleg több sokkal problémásabb játékos van jelenleg a keretben mint ő
tűri a padot is úgy néz ki, nem balhés maradjon

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. február 24., hétfő 17:28

Szomorú belegondolni, hogy mekkora káosz van nálunk amúgy elől, van egy öregedő Karimunk, aki azért képes hosszú gólcsendekre, 2 brazil kölykünk, egy Hazardunk, aki kérdés, valaha tud-e még klasszis szinten játszani, egy térdszalagszakadásból visszatérű Asensionk, aki alapból szar volt az előző évben, 1 egyelőre flop Jovicunk, egy 0 percet játszó Brahim és egy kiégett golfozónk. Tényleg már csak Lucas Vasquezben lehet itt bízni. :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 17:20

Kerlon írta:
kiserik írta:
Továbbra sincs ebben a keretben kapura veszélyes, gólra törő játékos.
Hazard helyére nem igazolunk ez fix, jobbra maximum Mané vagy Salah horror áron vagy Mbappe. Aki Karim jelenléte mellett nálam szélső lenne, utána kapná meg a csatár szerepet. Más gólerős szélső támadót hirtelen nem is tudok, Sancho talán? Asensio a sérülésével vesztett és nyert szerintem magának még egy évet.

Szóval Mbappera kell spórolni, mert jelenleg nem látok olyat, akiért megérné 200 milliókat áldozni. Illetve nyáron Hazardot fel kell építeni...
EB-re visszatér, majd lesérül, kimarad a nyár, elhízik megint. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 24., hétfő 17:17

kiserik írta:
Kerlon írta:

Ez így elég vicces kifogás. Te kirúgnál valakit úgy, hogy a pótlásáról fingod sincs.

Kroos, Casemiro, Valverde, Van de Beek, Ödegaard, Camavinga?
Hazard, Asensio, Vinicius/Rodrygo, Kubo?, Mbappe!
Benzema, Jovic

Tudom, Kylian nem mozdítható stb. Amúgy mást oda nem hoznék, mert túl drága lenne és nem lenne akkora előrelépés és megoldás.

Megoldás jobbra: Asensio, Ödegaard Rodrygo
Balra: Hazard, Asensio, Rodrygo

Esetleg Kubo és vagy Vinicius megtartása.

Én Vinit adnám kölcsönbe, hátha folyamatos játék mellett stabilabb teljesítményre lenne képes egy kis csapatban. Rodrygo ügyesebb, de visszafogottabb neki csak tököt kéne növesztenie, viszont egyikből sem lesz future világsztár.

Védelemben Hakimi, Reguilón in, Odriozola out, Marcelo, ha akar maradhat, de nem számolnék vele.

Ceballos mehet végleg, James, Bale, Isco, LV szintén eladó listás.
Továbbra sincs ebben a keretben kapura veszélyes, gólra törő játékos.
Hazard helyére nem igazolunk ez fix, jobbra maximum Mané vagy Salah horror áron vagy Mbappe. Aki Karim jelenléte mellett nálam szélső lenne, utána kapná meg a csatár szerepet. Más gólerős szélső támadót hirtelen nem is tudok, Sancho talán? Asensio a sérülésével vesztett és nyert szerintem magának még egy évet.

Szóval Mbappera kell spórolni, mert jelenleg nem látok olyat, akiért megérné 200 milliókat áldozni. Illetve nyáron Hazardot fel kell építeni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 14:54

Majd eladjuk 30ért, és vehetünk a helyére valaki 60-70ért magas fizuval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 24., hétfő 14:50

Buitre írta: Isco tök jól tolja mostanában, leszokott arról hogy feleslegesen cipelje a bogyót vagy rátekeredjen. Remélem ezt végleg letette. Ráadásul hajt ameddig bírja. Nyilván lefutni nem fog senkit, de nem is neki kellene...
Ugy latszik Iscoval senki nem szamol, pedig a mezonymunkajat es a szorgalmat tekintve kiemelkedo eve van. Rengeteget melozik, keri a labdat, tovabb is teszi, nem csak porog rajta. Rengeteget fut, mozog, vannak Oziles ures teruletre valo inditasai, utempasszai. Nem rossz a spanyol. Ideje volt mar mutatni valamit. Igy lesz helye jovore is, de egy 75-80 millios ajanlatra mar igent mondanek.
Szerk: de csak azert mert a hatterben Odegaard mozgolodik es siman odaadnam a helyet neki.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 246 regisztrált és 0 vendég