Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 26., szerda 22:48

Yazid írta: ha akarunk még bajnokságért küzdeni az a legjobb ha minél hamarabb kiesünk blből, felejtsük is el. ha a barca is megcsap a hétvégen onnan felejtős az is
Szép kilátások amúgy. :D
Még jó hogy legalább a spanyol kup... ja nem. :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. február 26., szerda 22:48

Yazid írta: ha akarunk még bajnokságért küzdeni az a legjobb ha minél hamarabb kiesünk blből, felejtsük is el. ha a barca is megcsap a hétvégen onnan felejtős az is
Én már nyugodt vagyok, mert az is felejtős lesz, ilyen felállással és játékkal :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 26., szerda 22:43

ha akarunk még bajnokságért küzdeni az a legjobb ha minél hamarabb kiesünk blből, felejtsük is el. ha a barca is megcsap a hétvégen onnan felejtős az is

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. február 24., hétfő 17:54

Anthony írta:
pluszegy írta:

Például?
Jó vicc.
Szerintem meg az a jó vicc, hogy mindenki ideböfögi, hogy ez szar meg azt adjuk el, aztán ha már építő kritikát kéne megfogalmazni, akkor megáll a tudomány.
A jelenlegi forma alapján a fél csapatot el lehetne adni csak éppen az semmire sem megoldás addig, amíg nincs megfelelő ember a pótlásukra. Isco abszolút nem létszám feletti, hanem inkább egy hasznos kiegészítő játékos a jelenlegi csapatban.
Aki létszám feletti és el kéne küldeni anélkül, hogy a pótlásán kéne gondolkozni, az nálam James és Mariano. Plusz ott van Bale és Marcelo, akiknek szintén lefőtt ennél a csapatnál, viszont a helyükre kellene igazolni valakit. Marcelo helyett Reguilont vissza lehetne hozni, Bale helyére meg vagy igazolunk egy klasszis jobb oldali támadót, amiből nem sok van jelenleg a piacon (Salah, Mbappé) vagy megpróbáljuk beépíteni a már megszerzett fiatalokat, akik közül talán Brahim a legígéretesebb azon a poszton.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. február 24., hétfő 17:41

Realista24 írta: Akkor mehetnék én is, meg a fórum fele. Ár érték arányban a legjobb helyen van. Nem sír, nem rí, amikor pályán van, odateszi magát. Isco a legkisebb gondunk. Ja és spanyol. Pacsi Jim!
pacsi :agree: :mrgreen:

én is mondtam korábban hogy menjen,
de jelenleg tényleg több sokkal problémásabb játékos van jelenleg a keretben mint ő
tűri a padot is úgy néz ki, nem balhés maradjon

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. február 24., hétfő 17:28

Szomorú belegondolni, hogy mekkora káosz van nálunk amúgy elől, van egy öregedő Karimunk, aki azért képes hosszú gólcsendekre, 2 brazil kölykünk, egy Hazardunk, aki kérdés, valaha tud-e még klasszis szinten játszani, egy térdszalagszakadásból visszatérű Asensionk, aki alapból szar volt az előző évben, 1 egyelőre flop Jovicunk, egy 0 percet játszó Brahim és egy kiégett golfozónk. Tényleg már csak Lucas Vasquezben lehet itt bízni. :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 17:20

Kerlon írta:
kiserik írta:
Továbbra sincs ebben a keretben kapura veszélyes, gólra törő játékos.
Hazard helyére nem igazolunk ez fix, jobbra maximum Mané vagy Salah horror áron vagy Mbappe. Aki Karim jelenléte mellett nálam szélső lenne, utána kapná meg a csatár szerepet. Más gólerős szélső támadót hirtelen nem is tudok, Sancho talán? Asensio a sérülésével vesztett és nyert szerintem magának még egy évet.

Szóval Mbappera kell spórolni, mert jelenleg nem látok olyat, akiért megérné 200 milliókat áldozni. Illetve nyáron Hazardot fel kell építeni...
EB-re visszatér, majd lesérül, kimarad a nyár, elhízik megint. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 24., hétfő 17:17

kiserik írta:
Kerlon írta:

Ez így elég vicces kifogás. Te kirúgnál valakit úgy, hogy a pótlásáról fingod sincs.

Kroos, Casemiro, Valverde, Van de Beek, Ödegaard, Camavinga?
Hazard, Asensio, Vinicius/Rodrygo, Kubo?, Mbappe!
Benzema, Jovic

Tudom, Kylian nem mozdítható stb. Amúgy mást oda nem hoznék, mert túl drága lenne és nem lenne akkora előrelépés és megoldás.

Megoldás jobbra: Asensio, Ödegaard Rodrygo
Balra: Hazard, Asensio, Rodrygo

Esetleg Kubo és vagy Vinicius megtartása.

Én Vinit adnám kölcsönbe, hátha folyamatos játék mellett stabilabb teljesítményre lenne képes egy kis csapatban. Rodrygo ügyesebb, de visszafogottabb neki csak tököt kéne növesztenie, viszont egyikből sem lesz future világsztár.

Védelemben Hakimi, Reguilón in, Odriozola out, Marcelo, ha akar maradhat, de nem számolnék vele.

Ceballos mehet végleg, James, Bale, Isco, LV szintén eladó listás.
Továbbra sincs ebben a keretben kapura veszélyes, gólra törő játékos.
Hazard helyére nem igazolunk ez fix, jobbra maximum Mané vagy Salah horror áron vagy Mbappe. Aki Karim jelenléte mellett nálam szélső lenne, utána kapná meg a csatár szerepet. Más gólerős szélső támadót hirtelen nem is tudok, Sancho talán? Asensio a sérülésével vesztett és nyert szerintem magának még egy évet.

Szóval Mbappera kell spórolni, mert jelenleg nem látok olyat, akiért megérné 200 milliókat áldozni. Illetve nyáron Hazardot fel kell építeni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 14:54

Majd eladjuk 30ért, és vehetünk a helyére valaki 60-70ért magas fizuval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 24., hétfő 14:50

Buitre írta: Isco tök jól tolja mostanában, leszokott arról hogy feleslegesen cipelje a bogyót vagy rátekeredjen. Remélem ezt végleg letette. Ráadásul hajt ameddig bírja. Nyilván lefutni nem fog senkit, de nem is neki kellene...
Ugy latszik Iscoval senki nem szamol, pedig a mezonymunkajat es a szorgalmat tekintve kiemelkedo eve van. Rengeteget melozik, keri a labdat, tovabb is teszi, nem csak porog rajta. Rengeteget fut, mozog, vannak Oziles ures teruletre valo inditasai, utempasszai. Nem rossz a spanyol. Ideje volt mar mutatni valamit. Igy lesz helye jovore is, de egy 75-80 millios ajanlatra mar igent mondanek.
Szerk: de csak azert mert a hatterben Odegaard mozgolodik es siman odaadnam a helyet neki.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 14:31

Anthony írta:
Realista24 írta: Miért lenne nagy gáz a fizetések terén, amikor elment Cé? Nagy gáz tudod hol van? A Barcánál, egyik topicban kifejtettem már, talán Real vs Barcában ezt a témát.
A Barca után mi vagyunk a második helyen, és így is sok a kidobott pénz. Nem hiszem, hogy a vezetőség leigazolna magasabb fizetésű játékost, ameddig nem távozik valaki hasonló kaliber.
A Liverpool után a City van a második helyen, mégsincs esélyük a bajnoki címre. Szóval nem értem a kettőnek mi köze egymáshoz.

A Barca nagyságrendekkel több pénzt költ fizetésekre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 24., hétfő 14:16

Kerlon írta:
Anthony írta: Miért írjak nevet, nem vagyok a Real Madrid játékosmegfigyelője.

A probléma, hogy biztosan nagy a fizetése, egyáltalán nem cserejátékosnak való fizetése van Isconak, Bale-nek, és Jamesnek sem. És lehet még többeknek is.

6 középpályás van a keretben, szóval gondolom jövőre is ennyi lesz:
Kross, Casemiro, Valverde alap
Modric kérdőjel
Ödegard remélhetőleg vissza
Marad 1, max. 2 hely: VandeBeek vagy Pogba érkezni fog.
Ha Modric is megy az utolsó helyre bőven elég egy Ceballos/Kubo szintű arc, vagy venni egy viszonylag fiatal középpályást.

Még egyszer: a fizetések miatt is nagy gáz van: pl. Mbappé addig nem fog jönni, amég Bale el nem igazol, nem lesznek egyensúlyban a fizetéseink.
Ez így elég vicces kifogás. Te kirúgnál valakit úgy, hogy a pótlásáról fingod sincs.

Kroos, Casemiro, Valverde, Van de Beek, Ödegaard, Camavinga?
Hazard, Asensio, Vinicius/Rodrygo, Kubo?, Mbappe!
Benzema, Jovic

Tudom, Kylian nem mozdítható stb. Amúgy mást oda nem hoznék, mert túl drága lenne és nem lenne akkora előrelépés és megoldás.

Megoldás jobbra: Asensio, Ödegaard Rodrygo
Balra: Hazard, Asensio, Rodrygo

Esetleg Kubo és vagy Vinicius megtartása.

Én Vinit adnám kölcsönbe, hátha folyamatos játék mellett stabilabb teljesítményre lenne képes egy kis csapatban. Rodrygo ügyesebb, de visszafogottabb neki csak tököt kéne növesztenie, viszont egyikből sem lesz future világsztár.

Védelemben Hakimi, Reguilón in, Odriozola out, Marcelo, ha akar maradhat, de nem számolnék vele.

Ceballos mehet végleg, James, Bale, Isco, LV szintén eladó listás.
Továbbra sincs ebben a keretben kapura veszélyes, gólra törő játékos.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 24., hétfő 14:14

Ja igen, Camavinga sem lenne elveszett ötlet Isco helyére, így legalább meglenne Kázmér pótlása is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2020. február 24., hétfő 13:55

Isco tök jól tolja mostanában, leszokott arról hogy feleslegesen cipelje a bogyót vagy rátekeredjen. Remélem ezt végleg letette. Ráadásul hajt ameddig bírja. Nyilván lefutni nem fog senkit, de nem is neki kellene...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. február 24., hétfő 13:55

Realista24 írta: Miért lenne nagy gáz a fizetések terén, amikor elment Cé? Nagy gáz tudod hol van? A Barcánál, egyik topicban kifejtettem már, talán Real vs Barcában ezt a témát.
A Barca után mi vagyunk a második helyen, és így is sok a kidobott pénz. Nem hiszem, hogy a vezetőség leigazolna magasabb fizetésű játékost, ameddig nem távozik valaki hasonló kaliber.
Kerlon írta: Ez így elég vicces kifogás. Te kirúgnál valakit úgy, hogy a pótlásáról fingod sincs.
Nyilván most nekifogok scoutolni egy fórum vita miatt. Kb. fél óra és lehet hozni min. 5 nevet, csak éppen teljesen értelmetlen. Mint Isco fizetése.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 24., hétfő 13:16

Anthony írta: Miért írjak nevet, nem vagyok a Real Madrid játékosmegfigyelője.

A probléma, hogy biztosan nagy a fizetése, egyáltalán nem cserejátékosnak való fizetése van Isconak, Bale-nek, és Jamesnek sem. És lehet még többeknek is.

6 középpályás van a keretben, szóval gondolom jövőre is ennyi lesz:
Kross, Casemiro, Valverde alap
Modric kérdőjel
Ödegard remélhetőleg vissza
Marad 1, max. 2 hely: VandeBeek vagy Pogba érkezni fog.
Ha Modric is megy az utolsó helyre bőven elég egy Ceballos/Kubo szintű arc, vagy venni egy viszonylag fiatal középpályást.

Még egyszer: a fizetések miatt is nagy gáz van: pl. Mbappé addig nem fog jönni, amég Bale el nem igazol, nem lesznek egyensúlyban a fizetéseink.
Ez így elég vicces kifogás. Te kirúgnál valakit úgy, hogy a pótlásáról fingod sincs.

Kroos, Casemiro, Valverde, Van de Beek, Ödegaard, Camavinga?
Hazard, Asensio, Vinicius/Rodrygo, Kubo?, Mbappe!
Benzema, Jovic

Tudom, Kylian nem mozdítható stb. Amúgy mást oda nem hoznék, mert túl drága lenne és nem lenne akkora előrelépés és megoldás.

Megoldás jobbra: Asensio, Ödegaard Rodrygo
Balra: Hazard, Asensio, Rodrygo

Esetleg Kubo és vagy Vinicius megtartása.

Én Vinit adnám kölcsönbe, hátha folyamatos játék mellett stabilabb teljesítményre lenne képes egy kis csapatban. Rodrygo ügyesebb, de visszafogottabb neki csak tököt kéne növesztenie, viszont egyikből sem lesz future világsztár.

Védelemben Hakimi, Reguilón in, Odriozola out, Marcelo, ha akar maradhat, de nem számolnék vele.

Ceballos mehet végleg, James, Bale, Isco, LV szintén eladó listás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 24., hétfő 13:06

Anthony írta: Miért írjak nevet, nem vagyok a Real Madrid játékosmegfigyelője.

A probléma, hogy biztosan nagy a fizetése, egyáltalán nem cserejátékosnak való fizetése van Isconak, Bale-nek, és Jamesnek sem. És lehet még többeknek is.

6 középpályás van a keretben, szóval gondolom jövőre is ennyi lesz:
Kross, Casemiro, Valverde alap
Modric kérdőjel
Ödegard remélhetőleg vissza
Marad 1, max. 2 hely: VandeBeek vagy Pogba érkezni fog.
Ha Modric is megy az utolsó helyre bőven elég egy Ceballos/Kubo szintű arc, vagy venni egy viszonylag fiatal középpályást.

Még egyszer: a fizetések miatt is nagy gáz van: pl. Mbappé addig nem fog jönni, amég Bale el nem igazol, nem lesznek egyensúlyban a fizetéseink.
Miért lenne nagy gáz a fizetések terén, amikor elment Cé? Nagy gáz tudod hol van? A Barcánál, egyik topicban kifejtettem már, talán Real vs Barcában ezt a témát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 24., hétfő 13:05

Nekem Iscoval az a bajom, hogy többet játszik mint kéne. Mint Marcelo esetében, ZZ a nosztalgia miatt többet játszatja mint kellene, kicsit Modriccal is ez a helyzet, bár arra a posztra kevesebb a lehetőség.

AKiket így saját emberének érez ZZ, azokat túljátszatja az aktuális képességeikhez, lehetőségeikhez képest.

Ezt kéne még kicsit lekűzdenie, de igazából ez majd minden edzőre igaz.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. február 24., hétfő 13:05

Miért írjak nevet, nem vagyok a Real Madrid játékosmegfigyelője.

A probléma, hogy biztosan nagy a fizetése, egyáltalán nem cserejátékosnak való fizetése van Isconak, Bale-nek, és Jamesnek sem. És lehet még többeknek is.

6 középpályás van a keretben, szóval gondolom jövőre is ennyi lesz:
Kross, Casemiro, Valverde alap
Modric kérdőjel
Ödegard remélhetőleg vissza
Marad 1, max. 2 hely: VandeBeek vagy Pogba érkezni fog.
Ha Modric is megy az utolsó helyre bőven elég egy Ceballos/Kubo szintű arc, vagy venni egy viszonylag fiatal középpályást.

Még egyszer: a fizetések miatt is nagy gáz van: pl. Mbappé addig nem fog jönni, amég Bale el nem igazol, nem lesznek egyensúlyban a fizetéseink.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. február 24., hétfő 13:00

Jelenleg hasznosabb, az eb-re még felszívhatja magát. De utána szerintem nagyon el fogja engedni ezt a foci nevű dolgot. :D
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég