Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2020. február 27., csütörtök 8:17

Dupla D írta:
Steve írta: Szerintem hagyni kellene a pics@ba a stadion építést.

Jópofa, spórolunk rá, nagyon jó..

..de ha ez így megy tovább, senki nem vesz majd minket komoly ellenfélnek, elvernek. Mi meg majd kísérletezhetünk a csoda brazil tehetségekkel, akik csak gólt nem képesek szerezni(továbbra is fociról beszélünk, aminek az alapja a gól)

Aztán a félüres új szadionba lehet nézni, ahogy a BL-ben komolyabb csapatok kivégeznek, mi meg élet-halál harcot vívunk Levantékkal.
A stadion hitelből megy. Nem befolyásolja a játékospolitikánkat.
mert a hitel az csak úgy van. az egy ajándék. nem kell visszafizetni, és kamatot sem kell rá. és így a törlesztő részletet, meg a ktgeit sem kell kalkulálni semmilyen ktgvetésbe. nem "nyomja" könyveinkben az üzleti számainkat. és így nyilván nincs hatással a játékosok bérére, az alkalmazottak bérére, a fenntartási ktgekre, és nyilván a játékospolitikára sem. jah.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 27., csütörtök 8:15

Kerlon írta: Komolyan nem láttad, hogy tegnap a City visszaállt, elsődleges feladatuk lezárni a területeket, majd De Bruynet feltolva minél előbb feljátszva a két támadóra eljussanak a kapunkig? Jesus balközéppályásban védekezett majdnem végig... Nem hiába volt a labdabirtoklásunk sokkal jobb. Pep hagyta nekünk a labdát, ők meg várták, hogy mikor indulhatnak meg egy szellősebb védekezés ellen. Sokkal több veszélyt jelentettek ránk.
úgyvan, pep le is nyilatkozta, h napokon keresztül elemezte a csapatot azt direkt változást eszközölt a saját csapatán nem pedig a tőle megszokott nekirontok 877 passz/félidőt hozta. meg is lett az eredménye, azzal szivatott meg minket, amivel őt már oly sokszor szétcsapták a bl-ben. okosan csinálta.
Kerlon írta: Ettől függetlenül még versenyben vagyunk.
de te is tudod, h csak hétvégéig vagy legalábbis sejted.
egyébként, amíg matematikailag versenyben van egy csapat addig ezt bárkire le lehet írni. ezért mondtam, h aki nézi az látja, h ez megint egy elbaszott periodús ami be is teszi a kaput ismét sajnos.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 27., csütörtök 8:10

Az, hogy milyen a keret, nem feltétlenül ZZ Sára. Az, hogy mindenki látta, hogy lyukas a jobb szélünk, még a sokat röhögött Pep is, annak megfelelően is cserélt és semmit, SEMMIT nem reagáltunk rá, az bizony edzői hiba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 27., csütörtök 8:09

G. V.tinho írta:
Kerlon írta: Én továbbra sem tudom okolni Zidanet, Hazard és Asensio sérülésével a két potenciális szélsőtámadónk kiesett egész évre. Azonkívül vannak apróbb hibák, ami minden edzőnél megvannak. Versenyben vagyunk a bajnokságért, kiesünk egy erős ellenfél ellen a BL-ben... ez van. A fájó az a kupa a Soci ellen, mert ott elég könnyű fájdalom díjat buktunk idén. De ilyen támadó felhozatallal nem lehet mit kezdeni, mint ami rendelkezésünkre áll. Tegnap kb. ugyanazt akartuk játszani, mint a PSG ellen, de láttuk, hogy két szinttel szarabbok voltunk, mint akkor.

Guardiola meg okosan kontrára rendezkedett be, aztán a gólnál is bele tudott nyúlni minőségi cserével. Zidane mit tudott tenni? Bale, LV, Jovic. Talán ha 15ször labdábaértek 3an együtt...
kontrára? melyik meccsen?
Komolyan nem láttad, hogy tegnap a City visszaállt, elsődleges feladatuk lezárni a területeket, majd De Bruynet feltolva minél előbb feljátszva a két támadóra eljussanak a kapunkig? Jesus balközéppályásban védekezett majdnem végig... Nem hiába volt a labdabirtoklásunk sokkal jobb. Pep hagyta nekünk a labdát, ők meg várták, hogy mikor indulhatnak meg egy szellősebb védekezés ellen. Sokkal több veszélyt jelentettek ránk.
Toti írta:
Kerlon írta: Versenyben vagyunk a bajnokságért, kiesünk egy erős ellenfél ellen a BL-ben... ez van
pont ezt írtam tegnap,h aki eredmény alapján ír az erre gyönyörű példa. tudom, h te is nézed a meccseket, annál sokkal komplexebb itt a baj, minthogy versenyben vagyunk meg egy egyszerű kiesés.

kibaszott lejtmenet az egész hosszú ideje és hétvégén fog csúcsosodni, és megint ellenük...
Minden csapatnak van lejtmenet a szezonyában, attól függetlenül még versenyben vagyunk. 1,5 hónapig szarok voltunk, 2 hónapig jók voltunk, most 2 hónap lejtmenet... Kulcs játékosok fáradnak, minőségi cserék nincsenek. Ettől függetlenül még versenyben vagyunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2020. február 27., csütörtök 8:05

Kerlon írta: Én továbbra sem tudom okolni Zidanet, Hazard és Asensio sérülésével a két potenciális szélsőtámadónk kiesett egész évre. Azonkívül vannak apróbb hibák, ami minden edzőnél megvannak. Versenyben vagyunk a bajnokságért, kiesünk egy erős ellenfél ellen a BL-ben... ez van. A fájó az a kupa a Soci ellen, mert ott elég könnyű fájdalom díjat buktunk idén. De ilyen támadó felhozatallal nem lehet mit kezdeni, mint ami rendelkezésünkre áll. Tegnap kb. ugyanazt akartuk játszani, mint a PSG ellen, de láttuk, hogy két szinttel szarabbok voltunk, mint akkor.

Guardiola meg okosan kontrára rendezkedett be, aztán a gólnál is bele tudott nyúlni minőségi cserével. Zidane mit tudott tenni? Bale, LV, Jovic. Talán ha 15ször labdábaértek 3an együtt...
kontrára? melyik meccsen?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 27., csütörtök 8:03

Kerlon írta: Versenyben vagyunk a bajnokságért, kiesünk egy erős ellenfél ellen a BL-ben... ez van
pont ezt írtam tegnap,h aki eredmény alapján ír az erre gyönyörű példa. tudom, h te is nézed a meccseket, annál sokkal komplexebb itt a baj, minthogy versenyben vagyunk meg egy egyszerű kiesés.

kibaszott lejtmenet az egész hosszú ideje és hétvégén fog csúcsosodni, és megint ellenük...
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 27., csütörtök 8:00

Én továbbra sem tudom okolni Zidanet, Hazard és Asensio sérülésével a két potenciális szélsőtámadónk kiesett egész évre. Azonkívül vannak apróbb hibák, ami minden edzőnél megvannak. Versenyben vagyunk a bajnokságért, kiesünk egy erős ellenfél ellen a BL-ben... ez van. A fájó az a kupa a Soci ellen, mert ott elég könnyű fájdalom díjat buktunk idén. De ilyen támadó felhozatallal nem lehet mit kezdeni, mint ami rendelkezésünkre áll. Tegnap kb. ugyanazt akartuk játszani, mint a PSG ellen, de láttuk, hogy két szinttel szarabbok voltunk, mint akkor.

Guardiola meg okosan kontrára rendezkedett be, aztán a gólnál is bele tudott nyúlni minőségi cserével. Zidane mit tudott tenni? Bale, LV, Jovic. Talán ha 15ször labdábaértek 3an együtt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 27., csütörtök 6:50

Yazid írta: nyáron ha megint balfaszkodás lesz, bappé szerintem esélytelen(maganvelemeny) akkor zizu felfog állni.
Ez a balfaszkodás Zidanera is vonatkozik. Neki is el kell engedni végre a haverok kezét, mert az, hogy Hakimi vagy Ødegaard vissza jöjjön az nem a vezetőségen fog múlni. Ha ezt nem lépi meg a nyáron, akkor menjen is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. február 27., csütörtök 5:44

nem akarok jönni hogy én megmondtam, de megmondtam. hetek óta látszott hogy épülünk lefele. ha ment a szekér jók voltunk sose írtam be h ma kiszopunk stb. a legszörnyűbb hogy hazarddal se lennénk sokkal beljebb, ebből a keretből ennyi futja. az el classico meg dönt a bajnokságról akár tetszik akár nem, lesz 5pont meg mentálisan lesz egy boost nekik, nincs miről beszélni. nyáron ha megint balfaszkodás lesz, bappé szerintem esélytelen(maganvelemeny) akkor zizu felfog állni.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. február 27., csütörtök 0:46

poronty írta: Nem értem, hogy mi a bajod, akkor Lukáccsal az első kommentedbe, ha nincs semmi baj azzal, hogy őt lehet behozni a padról. Jovic nyilatkozta talán, hogy ZZ kérésére jött, innentől kezdve érthetetlen miért nem próbálja beépíteni. Szerintem nem volt olyan meccs, ahol Benzema meg Jovic együtt kezdtek, pedig olyan siralmas a támadójáték, hogy 1-2 meccset talán megérne megnézni. Marcelo-nak az itt tartása önmagában nem volt jó döntés, tekintve, hogy Reguilón, már tavaly sokkal jobban játszott nála. Most éppen belekerült ez a spanyol kupába, meg az első helybe. Case parádés idén, de teljesen kifacsarta őt is ZZ, és nincs normális alternatívája, óriási hiba. A Case-Fede-Kroos alap hármas mögé, egy szem Modricunk van, aki ténylegesen belső középpályás, ez kurva karcsú.
Az első kommentemben nem azzal volt bajom, hogy felküldte a Lukácsot, hanem azzal a helyzettel, hogy egyszerűen nincs lehetősége más kalibert felküldeni. Űrméret alatti lőszerekkel, vaktöltényekkel pufogtatunk euromilliárdokat költő klubok ellen. Lukács meg ilyen szintű ellenfelek ellen nem jelent frissítést vagy erősítést, de a hazai meccsek egy részén jól jöhet és jól is jön. Joviccsal kapcsolatban megértem, hogy kiélezett bajnokságban nem kezd el kísérletezni, mert az első pontvesztésnél már az lesz, hogy miért nem játszott Benzema. Most gyűjteni kell a pontokat, és biztosra akar menni. Amit meg eddig a nagy Jovityból láttam, megértem, hogy miért ennyi percet kap. A Mendy-Regu sorral egyetértek, mindig ezt preferáltam, akkor is, ha Marci az egyik kedvencem, de neki sajnos lejárt. Egy kapitányt viszont nem olyan könnyű kicsapni a csapatból, megsínyli az öltöző. Az esetleges negatívumok ki lettek sarkítva, de pl. pozitívumként az nincs megemlítve, hogy Fede is ZZ "találmánya", ingyen. Case tehermentesítésére jó lehet, csak akkor meg helyette is kell valaki. Igaz ez akkor is, ha még messze van Casemirotól tudásban, ráadásul a Morata-féle eset ideje óta valahogy nem találja meg a ritmust a srác. Játékos mozgás kell végre, ennyi a gondunk, legalább 5-6 embert ki kell cserélni, sok a ballaszt. Csak ez nem lesz egyszerű. Plusz visszarendelni a beérett kölcsönjátékosokat. De attól még ez az év kuka lesz persze. Ez menthetetlennek tűnik. Perez pár éve ráült a pénzes ládikóra, a kulcsot meg lenyelte, az erőn felüli sikerek elvakították. most próbált kompenzálni kicsit esetlen módon, és rohadt gyengén sült el. Nem feltétlenül az edző hibájának érzem leginkább azt, hogy még mindig szinte egy az egyben ugyanazt a csapatot tudja csak felküldeni, kiöregedve, amelyikkel száz évvel ezelőtt megnyerte a címeket.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2020. február 27., csütörtök 0:45

Szerintem parádés amit Zidane idén csinált. Ugyanez a csapat volt -10-15pontnál tavaly a bajnokságban ilyenkor. Kivan maxolva a keret rendesen.
Nagyvonalakban én is inkább efelé hajlok. De azért van igaza a károgóknak is. 2-3 hónapra össze lett kaparva a csapat, de koncepciót a mai napig elvétve sem látni. Szar a keret, nem a legjobb a támadó szekció, de azért nem Deportivoval kell menetben lenni. A védelem évek óta adott, ennek ellenére most kapunk annyi gólt, amennyi elvárható lenne. Elől is vannak lehetőségek, mégis erőltetjük ezeket a szar beíveléseket, úgy, hogy egy Benzema áll bent.

Játékban hagyta a haverokat, az igazolások szerintem mind jónak tűntek arról nem tehet. Bale teljesen irreális szitu, VJR meg előtte/utána jött. A Pogba mánia meg majdnem egy Valverdébe került.

Szar helyzet. Vannak jó döntései bőven a kopasznak, de elő lehet azért venni keményen.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 27., csütörtök 0:33

Szerintem parádés amit Zidane idén csinált. Ugyanez a csapat volt -10-15pontnál tavaly a bajnokságban ilyenkor. Kivan maxolva a keret rendesen.

A baj megint odafent van. Nemtudom mi ez a buzizás mostanában pereznél de ha Zidanenak pogba kell Meg mbappe meg tökömtudja ki akkor el kell hozni, Hazardal is csak 3 évet csúszott az öreg aztán csak elhozta ugyanúgy 100 milláért. Aztán veszunk 50 millás brazilokat akiken 2 meccs után látszik,hogy nem ők a jövő.

Ezért játszanak a haverok Zizunál jelenleg. Mert ő látja,hogy a legtöbbet felesleges erőltetni inkább megrpóbálja túlélni a szezont az öregekkel.

Jelenleg nem építkező üzemmódban nyomjuk hanem survivor-ben.

És lábat csókolhat perez megint zizunak ha ezzel a kerettel behúzza a ligát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 27., csütörtök 0:32

Pogba, Mbappe, Van de Beek, Sancho, Kante, Mané, oket kell celkeresztbe venni, es megprobalni berantani kozuluk legalabb kettot. Erositeni kell, nincs mese, a tobbi csapat is minden evben erosit, nekunk is kell, stadion projekt ide vagy oda. Nem lehet minden posztra 17-18 eves talentumokat igazolni, nem lehet csak fiatalokat hozni a tamadoszekcioba. Muszaj zsebbe nyulni es vilagklasszisokat Madridba csabitani.

Es igen, hiszek abban, hogy a Pogba ugy sincs lezarva, ZZ-nek kell a francia, lat benne valamit, szoval ide kell hozni nyaron, ha kell neki. Aztan majd meglatjuk.

Baletol meg kell szabadulni, nem hiszem el, hogy nem lehet... meg egy evet nem akarom feher mezben latni.
Modric es Marci kevesek, Vazquez gyenge, Mariano eselytelen, Brahim alig jatszik, Rodrygo jegelve van, Vini kiforratlan, Hazard serulekeny, Benzema hullamzo, akar meccsen belul is. Aah...

Jovicnak meg nem ment a beilleszkedes, masodik evben meglatjuk. 22 eves, fiatal, uj kozeg, na bumm, lattunk mar ilyet szamtalanszor Madridban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2020. február 27., csütörtök 0:34-kor.
:goat:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 27., csütörtök 0:23

Nem hiszem, hogy Zidanet kellene elővenni.

Az igazolások, játékos politika a felelős. Semmi igazolás nem jött kb be legalábbis ami a támadó szekciót illeti.

Vinicius és Rodrygo max a Castillába valók jelenleg. Nem jött be az igazolásuk, nem elegek a felnőtt csapatba.

Hazard teljes mellényúlás idénre.

A motiválatlan Baletől nem sikerült megszabadulni.

Jovic totál hasztalan.

Zidaneozhatunk, de a keret fele vagy már, vagy pedig még nagyon kevés egy magasabb szinthez. Ennyi a gond.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. február 27., csütörtök 0:11

Lukács tényleg gáz, de a padot bírja, senkit nem szorít ki, aki esetleg jobb lenne. Plusz ha helyzetbe kerül, nem vagdossa a közönségbe a labdát. Tőlem elfér a keretben, de a kezdőcsapatban tényleg ne lássam. Jovicsot nem tudom, ki akarta a vezetőségből de szerintem senki nem gondolta, hogy olyan szintet fog hozni, hogy még Raúl is elsírná magát tőle a Castillában. Lehet, hogy a nyomást nem bírja, vagy nem tudom, egy biztos, sosem lesz Real sztár, tőlem mehet a szerb nyáron. Őt én sem játszatnám, Mariano szint, csak drágább. Jó döntés. Béla játszatását viszont tényleg nem értem, az én álláspontom az, hogy amíg el nem húz innen, addig egy percet sem kap. Golfozzon, csináljon, amit akar, de a csapat közelébe se menjen. Amúgy meg szerintem ZZnek Bale ügyben határozott és helyes véleménye volt, a walesi viszont köszönte szépen a könnyű pénzt, és inkább maradt. Az volt a hibás, aki annak idején idehozta vagy utána hosszabbított vele, az meg nem az edző. A brazilokat próbálja bevonni, mikor melyik van jobb formában, de még kevesek, kényszer szülte dolog, hogy a nagy csapat közelében vannak, nem kész játékosok, sok kockázattal. de kapnak lehetőséget. Marcelo. Lerakta a padra, Mendy az első opció. Jó döntés. Lukita még lehet kiegészítő ember, tőlem maradhat padra, nem zavarnám el. Isco. Ebben viszont nem értek egyet a kopasszal, a nagy túlélőt már évekkel ezelőtt elzavartam volna. Solari még maradhatott volna addig, amíg elüldözi. De őt is túlélte. Mint mindenkit. És lehet, hogy a kopasz szabad kezet kapott, de mégsem tudott megszabadulni attól, akitől akart, egyedül Ceballostól, és nem jöttek azok, akiket szeretett volna. Ez így szabad kéz, csak meg van kötve. Nem örültem, amikor ZZ visszajött, de most azt mondom, bármilyen furcsa ilyenkor, amikor futószalagon jönnek a szarabbnál szarabb eredmények, és hol van még a vége, hogy a lehetőségekhez képest jó munkát végez. Ebben kicsit példát vehetnénk a matracosokról, a büdös életben nem nyernek semmit meg nem is fognak, mégsem basztatják Cholot, mert az érdemeit elismerik.
Nem értem, hogy mi a bajod, akkor Lukáccsal az első kommentedbe, ha nincs semmi baj azzal, hogy őt lehet behozni a padról. Jovic nyilatkozta talán, hogy ZZ kérésére jött, innentől kezdve érthetetlen miért nem próbálja beépíteni. Szerintem nem volt olyan meccs, ahol Benzema meg Jovic együtt kezdtek, pedig olyan siralmas a támadójáték, hogy 1-2 meccset talán megérne megnézni. Marcelo-nak az itt tartása önmagában nem volt jó döntés, tekintve, hogy Reguilón, már tavaly sokkal jobban játszott nála. Most éppen belekerült ez a spanyol kupába, meg az első helybe. Case parádés idén, de teljesen kifacsarta őt is ZZ, és nincs normális alternatívája, óriási hiba. A Case-Fede-Kroos alap hármas mögé, egy szem Modricunk van, aki ténylegesen belső középpályás, ez kurva karcsú.

Szerintem neki Bappé meg Pogba kellett igazán, de az egyik egyértelműen nem eladó semmilyen szinten. A másikért meg 180-200 millát akartak, és, ha jön, akkor most Fede a padon ülne. Megköszönhetjük Pereznek, hogy nemet mondott.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 27., csütörtök 0:02

senki nem gondolta, hogy olyan szintet fog hozni,
na ezt azért ne. 60 millióért vettük, nem ingyen kukáztuk valahonnan. aki ezért felelős volt, azonnal ki kell baszni.

azt nem lehetett gondolni, hogy hazard többet lesz idén sérült, mint a chelseaben 7 év alatt. jovic tudását fel lehetett volna objektívan mérni, és a szükségleteinkhez igazítani.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. február 27., csütörtök 0:00

flori írta: Az is érdekes, hogy most mindenki szétszedi Zidanet. :D Három héttel ezelőtt meg Isten. Összekaparta a csapatot, sajnos ennyi a max. Vannak hülyeségei, de kinek nincs? Kroost mondjuk most én sem értem. ZZ-t a jó szíve viheti egyenesen a sírba, ha nem professzionálisan fog szelektálni és dönteni a nyáron, akkor meszeltek neki. Szinte magam előtt látom mennyire szeretik a játékosai, és ő is őket, de már nem bír el a csapat ennyi középszerű, jóllakott, elkényelmesedett játékost.
Én régebben is sokat kritizáltam a kopaszt, de most én sem tudom elővenni. Ebben a keretben egyszerűen nincs több.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. február 26., szerda 23:59

poronty írta: Ki volt az, aki itt tartotta a Lukácsot és idehozta Jovicsot, hogy aztán ne játszassa? Ki volt az, aki inkább játszatta Bélát a szezon közben, mint a brazilokat, akik kihajtják a belüket és minden percre szükségük van a kókler pónival szemben? Aztán lehet menni tovább, hogy Marcelo, Isco, Lukita pl minek maradtak, ha nem az edző kérésére?

Szabad kezet kapott, és eddig a 300 milla, amit elvertünk nyáron, nem sült el jól. De azért ne mentsük fel, mert az ő dolga a keret kialakítása. És amellett se menjünk el, hogy 4 éve itt van (mínusz egy feles) és bőven elkezdhette volna korábban a generációváltást, nem kellett volna ezt az idei nyárra hagyni.
Lukács tényleg gáz, de a padot bírja, senkit nem szorít ki, aki esetleg jobb lenne. Plusz ha helyzetbe kerül, nem vagdossa a közönségbe a labdát. Tőlem elfér a keretben, de a kezdőcsapatban tényleg ne lássam. Jovicsot nem tudom, ki akarta a vezetőségből de szerintem senki nem gondolta, hogy olyan szintet fog hozni, hogy még Raúl is elsírná magát tőle a Castillában. Lehet, hogy a nyomást nem bírja, vagy nem tudom, egy biztos, sosem lesz Real sztár, tőlem mehet a szerb nyáron. Őt én sem játszatnám, Mariano szint, csak drágább. Jó döntés. Béla játszatását viszont tényleg nem értem, az én álláspontom az, hogy amíg el nem húz innen, addig egy percet sem kap. Golfozzon, csináljon, amit akar, de a csapat közelébe se menjen. Amúgy meg szerintem ZZnek Bale ügyben határozott és helyes véleménye volt, a walesi viszont köszönte szépen a könnyű pénzt, és inkább maradt. Az volt a hibás, aki annak idején idehozta vagy utána hosszabbított vele, az meg nem az edző. A brazilokat próbálja bevonni, mikor melyik van jobb formában, de még kevesek, kényszer szülte dolog, hogy a nagy csapat közelében vannak, nem kész játékosok, sok kockázattal. de kapnak lehetőséget. Marcelo. Lerakta a padra, Mendy az első opció. Jó döntés. Lukita még lehet kiegészítő ember, tőlem maradhat padra, nem zavarnám el. Isco. Ebben viszont nem értek egyet a kopasszal, a nagy túlélőt már évekkel ezelőtt elzavartam volna. Solari még maradhatott volna addig, amíg elüldözi. De őt is túlélte. Mint mindenkit. És lehet, hogy a kopasz szabad kezet kapott, de mégsem tudott megszabadulni attól, akitől akart, egyedül Ceballostól, és nem jöttek azok, akiket szeretett volna. Ez így szabad kéz, csak meg van kötve. Nem örültem, amikor ZZ visszajött, de most azt mondom, bármilyen furcsa ilyenkor, amikor futószalagon jönnek a szarabbnál szarabb eredmények, és hol van még a vége, hogy a lehetőségekhez képest jó munkát végez. Ebben kicsit példát vehetnénk a matracosokról, a büdös életben nem nyernek semmit meg nem is fognak, mégsem basztatják Cholot, mert az érdemeit elismerik.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. február 26., szerda 23:58

Nem feltetlen varrnam ezt zz nyakaba. Nincs jobbhatvedunk, carvajal 2017es bl ota lejtmenetbe es mostmar total melyponton.
Iscot szidjatol sokan, en se vele kezdtem volna de balenel meg mindig jobb, aki motivalatlan is. Rodrygo keves, lucas szinten. Nincs real madrid szintu tamadonk, benzema meg 2 honapja elfaradt. Nem is lehet ra haragudni, minden meccsen jatszik. Ugyanez casemiro.
Viniciust egyaltalan nem kedvelem, de mkst nyomatnam full minden meccsen, min tobbet. Esetlen, suta de pont ezert kiszamithatatlan es a legveszelyesebb jatekosunk.
Gyakorlatilag nincs a csapatba rajta es benzeman kivul olyan jatekosunk aki kapura toro jatekos hozna. Modric nem ilyen, gyenge mar o is.
A bl korszak ota elment a legjobb jatekosunk, es az egesz keret oregedett, es motivalatlan lett. Es gyakorlatilag a legigeretesebb fiataljaink kolcsonben.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 26., szerda 23:58

Steve írta: Szerintem hagyni kellene a pics@ba a stadion építést.

Jópofa, spórolunk rá, nagyon jó..

..de ha ez így megy tovább, senki nem vesz majd minket komoly ellenfélnek, elvernek. Mi meg majd kísérletezhetünk a csoda brazil tehetségekkel, akik csak gólt nem képesek szerezni(továbbra is fociról beszélünk, aminek az alapja a gól)

Aztán a félüres új szadionba lehet nézni, ahogy a BL-ben komolyabb csapatok kivégeznek, mi meg élet-halál harcot vívunk Levantékkal.
A stadion hitelből megy. Nem befolyásolja a játékospolitikánkat.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég