Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2020. február 28., péntek 14:12

Bár még korán van, csak már jönnek szóba a nyári igazolások is, hogy ezt meg azt kéne venni, Perezéknek ideje költekezni, stb. Az a probléma, hogy ezt a nyáron már megtettük. És eladásokban tavaly sem jeleskedtünk, azóta minden eladandó emberünk kb kevesebbet ér. Mariano+Bale+James együtt jó, ha 50-60 millióért eladható. Ha egyáltalán meg lehet tőlük szabadulni. Sok más eladandó emberünk nincs is, akiből lehet pénz. Odri talán 15-20 millió.
Tehát a jó esetben bejövő 80-100 millió forint mellett én nem látom, hogy 1 komoly emberen túl még jöhetne bárki. Persze Hakim+Odegaard erősítés lesz. De franc se tudja. Néha ránézek a keretre, játékosokra, és nem látom, hogy miért ne lehetne ebből egy triplázó csapatot kihozni. Máskor meg annyira szerencsétlennek tűnik mindenki, és annyira kevésnek támadásban.
Nekem óriási kedvenc Zidane, de szerintem ebből több is kijöhetne a csapatból, a sérülésektől függetlenül. Nem azt mondom, hogy akárki kihozna többet, de egyénileg megnézve a játékosokat, más csapatoknál sem látom, hogy előrébb lennének.

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. február 27., csütörtök 21:59

Vicces ez a cikk Zizouról meg Mbappéról 😅 "vegyem le a cipőmet?" 😂😂

De ezek a kommentek alatta 🤦🏻‍♂️

Sok a bevándorló madridista... Akik csak az x. bl trófea miatt jöttek de mennek is nem sokára mert nem úgy megy ahogy a liverpúlnak... Bezzeg akik velem vészelték át 2003-2008at ... #foreverfaithful :D
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. február 27., csütörtök 19:38

RealAsensio írta: Ugy ertettem, hogy amikor nagyon kellett volna a 3 pont, vagy ugy ereztuk, hogy most megfogjuk oket, leadtuk a meccset es X lett, de az elozo hozzaszolasom is tartalmaz veresegre utalo dolgokat. :kalapos: emlekszem a veresegekre is, amik javareszt bizony a Bernabeuban voltak, ezert sem ertem ezt az optimizmust.
Probaltam ellensúlyozni a kriptahangulatot ami itt van. Mindenki szerint feltörli velünk a padlót a Barca, na arra ugyanannyi esélyt látok mint hogy mi nyerünk. Nüanszok fognak dönteni, mint tegnap.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 27., csütörtök 19:27

Ugy ertettem, hogy amikor nagyon kellett volna a 3 pont, vagy ugy ereztuk, hogy most megfogjuk oket, leadtuk a meccset es X lett, de az elozo hozzaszolasom is tartalmaz veresegre utalo dolgokat. :kalapos: emlekszem a veresegekre is, amik javareszt bizony a Bernabeuban voltak, ezert sem ertem ezt az optimizmust.
:goat:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. február 27., csütörtök 19:03

RealAsensio írta:
Pad'em írta:
A Barcát tuti elverjük otthon.
Hat en nem vagyok olyan biztos ebben. Szokasos dontetlenre tippelek, ami a Barcanak kedvez inkabb, vagy jon Messi es cumi. Ebben az esetben 3 pontos elonybol sikerult csinalni -5-ot... :agree:
Szokasos dontetlen? Az elmult evekben akkor nem torlik fel velunk a padlot a Bernabeuban a bajnoksagban, amikor nem akarjak.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. február 27., csütörtök 18:39

h3x0r írta:
h3x0r írta: Ez a február a folyamatos edzői hibákról szólt a kezdőt és a cseréket illetően.

Már az Atleti elleni karácsonyfával is majdnem buktuk a rangadót, de itt még sikerült félidőben javítani a dupla cserével.

A Soci ellen Marcelo és James kezdetése, de itt már félidőben csak az egyik jött le, pedig már meccs közben is mindenki érezte, hogy ebből még baj lesz.

Az Osasuna ellen jött egy normális kezdő, micsoda meglepetés, be is húztuk a 3 pontot.

A Celta ellen teljesen érthetetlen, hogy Mendy miért nem kezdett, viszont még így is behúztuk volna, ha Zidane posztra cserél és nem össze-vissza.

Tegnap megint nem értettem, hogy miért kell egyszerre Hazard és Isco, ezzel a jobb oldalunkat kb meg is öltük.

Oké, nem tökéletes a keret, de miért szivatjuk magunkat szándékosan? :/
Ugy nez ki sikerult feltenni a pontot erre a honapra. A City a masodik felidoben folyamatosan dolgozta ki a helyzeteket, majd valahogy talaltunk egy golt. Teljesen erthetetlen, hogy Modric majdnem kezezese utan miert nem csereltunk. Vagy legkesobb Sterling becserelese utan azonnal meg kellett volna erositeni a jobb oldalt, mint ahogy a kozeppalyan is latszott, hogy Modric elfaradt. Ezzel szemben mit csinalt Zidane? Vini - Bale csere. Azonnal beugrott a Celta elleni meccs. Sok helyen gyenge a keret, mint ahogy az utobbi honapban Zidane dontesei is.
Nos ez az amit otthonról állapítasz meg a gép mögül. De az az információ, hogy hétről hétre melyik játékos milyen állapotban van, egyedül ZZ birtokában van. Nameg ugye 25 játékosunkból 24 játszani akar és még Bale is ott van, Zidane pedig immár jelentős tapasztalattal a háta mögött képes arra, hogy jól menedzselje a csapatot, és ezt legjobb tudása szerint meg is teszi.
Több fájó emlékem is van arról, hogy a legjobb kezdőnk végigcsapkodta a mezőnyt ősszel, aztán meg kipukkadt az idény felénél mint egy hugyos lufi . Ezért kell időt biztosítani a cseréknek is, nem arra alapozni hogy Mendy majd lehoz egyedül minden meccset a bal oldalon.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 27., csütörtök 18:30

G. V.tinho írta:
Dupla D írta:
A stadion hitelből megy. Nem befolyásolja a játékospolitikánkat.
mert a hitel az csak úgy van. az egy ajándék. nem kell visszafizetni, és kamatot sem kell rá. és így a törlesztő részletet, meg a ktgeit sem kell kalkulálni semmilyen ktgvetésbe. nem "nyomja" könyveinkben az üzleti számainkat. és így nyilván nincs hatással a játékosok bérére, az alkalmazottak bérére, a fenntartási ktgekre, és nyilván a játékospolitikára sem. jah.
Azért megy hitelből a stadion, hogy ne most kelljen kifizetni a költségét, mert akkor kezdődhetne a sötét középkor. Minden szezonban a teljes bevételhez képest minimális az az összeg, amit a klubnak fizetnie kell. Kb. Ramos éves fizuja. És Perez szerint, ha elkészül, jelentősen fognak nőni a bevételek, állítása szerint 100+ millióval is akár (ami szerintem elég optimista becslés), ami bőven fedezi az éves visszafizetési kötelezettséget, sőt annak sokszorosa lesz (ha pedig időközben beesik egy befektető, aki bevásárolná magát a stadion nevébe ahogy erről korábban is szó volt, az már önmagában fedezné ezt).

The financing has been structured through a loan with three tranches – July 2019, July 2020 and July 2021. A three-year deferral period for the principal of the loan has been agreed, which will result in Real Madrid paying an annual debt service of €29.5m, starting on July 30, 2023, and until maturity on July 30, 2049.

Once complete, Real is projecting that an additional €150m ($170m) in revenue will be generated each year.

Ellenben azt nem tudtam, hogy elvileg a hitel csak kb a háromnegyedét fedezi a közel 800 milliós beruházásnak az AS szerint.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. február 27., csütörtök 18:29

Pad'em írta:
A Barcát tuti elverjük otthon.
Hat en nem vagyok olyan biztos ebben. Szokasos dontetlenre tippelek, ami a Barcanak kedvez inkabb, vagy jon Messi es cumi. Ebben az esetben 3 pontos elonybol sikerult csinalni -5-ot... :agree:
:goat:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. február 27., csütörtök 17:56

h3x0r írta: Ez a február a folyamatos edzői hibákról szólt a kezdőt és a cseréket illetően.

Már az Atleti elleni karácsonyfával is majdnem buktuk a rangadót, de itt még sikerült félidőben javítani a dupla cserével.

A Soci ellen Marcelo és James kezdetése, de itt már félidőben csak az egyik jött le, pedig már meccs közben is mindenki érezte, hogy ebből még baj lesz.

Az Osasuna ellen jött egy normális kezdő, micsoda meglepetés, be is húztuk a 3 pontot.

A Celta ellen teljesen érthetetlen, hogy Mendy miért nem kezdett, viszont még így is behúztuk volna, ha Zidane posztra cserél és nem össze-vissza.

Tegnap megint nem értettem, hogy miért kell egyszerre Hazard és Isco, ezzel a jobb oldalunkat kb meg is öltük.

Oké, nem tökéletes a keret, de miért szivatjuk magunkat szándékosan? :/
Ugy nez ki sikerult feltenni a pontot erre a honapra. A City a masodik felidoben folyamatosan dolgozta ki a helyzeteket, majd valahogy talaltunk egy golt. Teljesen erthetetlen, hogy Modric majdnem kezezese utan miert nem csereltunk. Vagy legkesobb Sterling becserelese utan azonnal meg kellett volna erositeni a jobb oldalt, mint ahogy a kozeppalyan is latszott, hogy Modric elfaradt. Ezzel szemben mit csinalt Zidane? Vini - Bale csere. Azonnal beugrott a Celta elleni meccs. Sok helyen gyenge a keret, mint ahogy az utobbi honapban Zidane dontesei is.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. február 27., csütörtök 13:35

hát ha valaki elmagyarázza nekem, hogy Kroos miért ülte végig a meccset a padon és mi a fszt keresett 84.percet Isco a pályán, annak van 1 söre.

az egyéni hibák mellett ZZ töketlenkedése miatt buktunk.
pedig bevált és működött a Kroos-Casemiro-Valverde trió...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. február 27., csütörtök 12:46

Valahogy így, dzsinél a lényeg. 1-0 volt, kb a max ami kihozható ebből a garnitúrából, aztán a csapat két legrutinosabb védője hibázik amatőr mód. Ramos ennyire elhelyezkedni magát nem tudom h tudta (mellesleg az ilyen lökést 10ből 9szer visszafúják VAR-ral), aztán meg Carvajal teljesen feleslegesen felkurja Sterlinget aki olyan hosszan tolta meg hogy esélye se lett volna beadni. Amatőr hibák voltak, egy megnyert meccsen. Ez van

Van hibája ZZnek is, a keretet ő alakította ki, meg a cseréi is többségben szarok. Tegnap pl Bale-t felküldeni, meg unblock bármikor felküldeni egyenlő egy kiheréléssel. Elöbb tettem volna be a keretből kihagyott másik brazil csikót, aki legalabb fut, hajt a csapatért.


A Barcát tuti elverjük otthon. Rá kell menni a bajnokságra, a katalánok valszeg tovabbfognak menni a BLben, fognak bukni bőven a ligában, nekünk egy sorozatra kell majd koncentrálnunk, nem kell a kiégett rotációs embereinket nyomni többet, alapkezdővel szépen behúzni a bajnokságot. Nyáron meg folytatni a takarítást meg a fiatalitást
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2020. február 27., csütörtök 12:41

A city bevolt fosva elvoltak verve taktikailag. Simán visszahoztuk őket a meccsbe abszúrd jelenetekkel.150centis csatár fejelt Ramos mellől. Ilyenekkel mit tud kezdeni az edző? Meg gólhelyzetben elcsúszunk vagy hasonlók, ezek a keret gyengeségei nem Zidané.

Azért ne túlozzunk. :mrgreen: Jól védekezett (? 1 zinyója így is volt az angoloknak) a csapat, de pep tanult az elmúlt évek hibáiból. Sokkal taktikusabb volt a city, nem feltétlen akarták birtokolni a labdát, engedték hogy kézilabdázzunk a kapu előtt. Isco a gólján kívül nulla volt, légüres térben mozgott, a gólja után le kellett volna kapni, mert Sterling becserélésével megnyerte a meccset pep. Arra reagálni kellett volna. Akár Kroos-szal, akár Vazquez behozatalával.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. február 27., csütörtök 12:37

Ebben mondjuk van valami. Idén a bajnokság a prio, és az még nincs elveszve. Fontos meccs lesz a hétvégi, én sokat várok. Ha otthon kikapunk a gyengélkedő Barcától, akkor rá lehet húzni a vizeslepedőt, addig én nem tenném.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 27., csütörtök 12:27

zoli0415 írta:Nálam okosabbak elmagyarázhatnák látnak e bármilyen koncepciót, elképzelést, begyakorolt játékot, van e bármilyen stílusa, ismertetőjegye ennek a csapatnak?
Zidane pont azért mastermind taktikailag mert nem egy adott stílushoz ragaszkodik hanem abból főz ami van és nem büdös neki semmi. Ezzel a kerettel nem lehet mást csinálni mint rendberakni a védelmet és imádkozni,hogy elől valakiről becsorogjon. Tegnap is megvolt nyerve a meccs taktikailag aztán belehibázik valaki és úszik minden.

Most az ilyen carvajal féle kamikaze akciókkal mit lehet kezdeni ha nincs más jobb hátvéd?

A city bevolt fosva elvoltak verve taktikailag. Simán visszahoztuk őket a meccsbe abszúrd jelenetekkel.150centis csatár fejelt Ramos mellől. Ilyenekkel mit tud kezdeni az edző? Meg gólhelyzetben elcsúszunk vagy hasonlók, ezek a keret gyengeségei nem Zidané.

Ha meg kroost a clasicora pihentette és azt megnyerik akkor megint zseni volt. Mérlegelt ránézett viniciuszra elröhögte magát és arra tartogatta tónit amire jelenleg reális esély van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. február 27., csütörtök 10:12

Azért azt ne mondja már senki, hogy az is a véletlen műve, hogy védelemben elég erős előrelépés történt az elmúlt évekhez képest.

Egy hónappal ezelőtt még Zidane volt a zisten, hogy megnyertük a szuperkupát, most még le van húzva. Helyen kell kezelni a dolgokat, ahogy kellett volna már egy honappal ezelőtt is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2020. február 27., csütörtök 10:07

Én úgy gondolom sokan nagyon elfogultak ZZ munkásságával kapcsolatban. Tegnap Pep toronymagasan verte taktikailag. Ami engem a legjobban aggaszt az a nagy semmi amit róla mint taktikusról el lehet mondani. Mint motivátor nagyon rendben van de ennyi és nincs tovább. Nálam okosabbak elmagyarázhatnák látnak e bármilyen koncepciót, elképzelést, begyakorolt játékot, van e bármilyen stílusa, ismertetőjegye ennek a csapatnak?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. február 27., csütörtök 8:38

Szerintem parádés amit Zidane idén csinált. Ugyanez a csapat volt -10-15pontnál tavaly a bajnokságban ilyenkor. Kivan maxolva a keret rendesen.
Szerintem a parádéstól nagyon messze van.
Az, hogy nem vagyunk -10-re 90 százalékban a barcának köszönhető. Utána lehet nézni, utoljára valamikor a Ronaldinho előtti időszakban voltak ennyire gyengék a bajnokságban. Plusz kiesett Suárez a második legjobb góllövőjük.
Ez a bajnokság inkább elvárás lenne mint bravúr.
Love football, hate antifa.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. február 27., csütörtök 8:37

Professore írta:Amúgy meg a kaki az kaki magyaraszhatjuk ezt jobbról is meg balról is. Lássuk mi jön ez után. Halvány remény meg van a ligara de ahoz nem szabad kikapni hétvégén.
Szerintem nem eleg nem kikapni, ha tartottok volna a 3 pont elonyt a clasikoig akkor x eleg lett volna, de igy csak a gyozelem jo. Ami sajnalatos mert x-re jelenleg uzembiztosabban tudunk felallni.

Egyebkent a tobbi resszel egyetertek. Nem szabad Zidane felelosseget sem elvitatni. Nekem ket fo problemam van, az egyik hogy gyakran bealszik a cserekkel, es ezen pontok mehetnek el, a masik hogy erthetetlen modon ragaszkodik bizonyos jatekosok jatszatasahoz mig masokat erthetetlen modon jegel. Ezutobbibol kiindulva gondolom hogy meg ebben a gyenge keretben is lehetnek kiaknazatlan lehetosegek. De ezt lehet sose tudjuk meg.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2020. február 27., csütörtök 8:25

azért az phasza lesz, ha márciusra megint minden vonalon be is zárult az idény...
kupa out
BL jó eséllyel out
ha kikapunk katalányéktól, akkor lesz ott 5 pont hátrány (meg nálunk lelki megsemmisülés és kripta hangulat), ráadásul az 5 pont előny mellett az egymás elleni is nekik kedvezne, szóval az már hat pont ledolgozandó lenne...

remek

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. február 27., csütörtök 8:21

Steve írta: Nem hiszem, hogy Zidanet kellene elővenni.

Az igazolások, játékos politika a felelős. Semmi igazolás nem jött kb be legalábbis ami a támadó szekciót illeti.

Vinicius és Rodrygo max a Castillába valók jelenleg. Nem jött be az igazolásuk, nem elegek a felnőtt csapatba.

Hazard teljes mellényúlás idénre.

A motiválatlan Baletől nem sikerült megszabadulni.

Jovic totál hasztalan.

Zidaneozhatunk, de a keret fele vagy már, vagy pedig még nagyon kevés egy magasabb szinthez. Ennyi a gond.
Pedig Zz is elő lehet venni jogosan. Nem Perez papa mondja meg mi a kezdő mi a játék rendszer és taktika mikor és hogy kellene cserélni. Arról se feledkezzünk meg hogy elviekben mikor újra bevallalta akkor beleszolast kért az igazolasokba. O is leokezta pl a Jovity bizniszt utána meg alig használta stb. Nyilván a vezetőség a fő hibás hiszen már 3 éve értelmesen kellett volna neki állni a csapat megreformalasanak de ez nem menti fel teljesen se Zz se a játékosokat.

Amúgy meg a kaki az kaki magyaraszhatjuk ezt jobbról is meg balról is. Lássuk mi jön ez után. Halvány remény meg van a ligara de ahoz nem szabad kikapni hétvégén.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég