Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 1., vasárnap 23:08

Ez a második félidő gyerekek. :salute: patika.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 1., vasárnap 23:06

Én is, nyugika. Tervezés alatt áll, amint letisztázodik úgyis írnék egyébként is. :agree:

Pár óráig én tuti nem alszok, nagyon rápörögtem erre, a második félidő óriási volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2020. március 1., vasárnap 23:08-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 1., vasárnap 23:03

sebydani írta:
Realista24 írta:

Jössz meccsre, a söröd én állom végig :mrgreen:
Ott tali főni. Írok majd pü-t. :shifty: B-)
Jó, de én komolyan írtam. A fogadás az fogadás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 1., vasárnap 23:01

Realista24 írta:
sebydani írta: ZZ knows. ZZ fucking Knows. Meg lett mondta, lehet jönni károgni hogy könnyű volt bemondani. Kibaszott nagy meccs volt.
Jössz meccsre, a söröd én állom végig :mrgreen:
Ott tali főni. Írok majd pü-t. :shifty: B-)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 1., vasárnap 23:00

sebydani írta: ZZ knows. ZZ fucking Knows. Meg lett mondta, lehet jönni károgni hogy könnyű volt bemondani. Kibaszott nagy meccs volt.
Jössz meccsre, a söröd én állom végig :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. március 1., vasárnap 22:58

Viniciusnak megvan a maga hangja es az az arc..nagyon csibèsz. :lol:
Mint egy rossz pedofil.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. március 1., vasárnap 22:55

Sierra írta: Tényleg zseni a kopasz. :D Ebből a posvány keretből kihozott egy 2-0-t a Barca ellen úgy, hogy ismét megszórhattuk volna őket gólokkal, de ez a 2-0 tökéletes. B-)

Hát ezek után bármi lehet Manchesterben, esetleg ha Mariano játszana is.
jó azért nekük is volt nem egy hatalmas helyzetük, ahol mellé ment vagy kurtisz fogott. nem kell elszállni.

atyaisten buszkecc nyilatkozik, olyan a hangja mint egy 12 éves kislánynak. :lol: :lol:

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. március 1., vasárnap 22:54

Sierra írta: Tényleg zseni a kopasz. :D Ebből a posvány keretből kihozott egy 2-0-t a Barca ellen úgy, hogy ismét megszórhattuk volna őket gólokkal, de ez a 2-0 tökéletes. B-)

Hát ezek után bármi lehet Manchesterben, esetleg ha Mariano játszana is.
Remélem, hatalmas löket lesz ez a csapatnak és szétkapják a Cityt. Nem esélytelen.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 1., vasárnap 22:53

Tényleg zseni a kopasz. :D Ebből a posvány keretből kihozott egy 2-0-t a Barca ellen úgy, hogy ismét megszórhattuk volna őket gólokkal, de ez a 2-0 tökéletes. B-)

Hát ezek után bármi lehet Manchesterben, esetleg ha Mariano játszana is.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. március 1., vasárnap 22:51

ZZ knows. ZZ fucking Knows. Meg lett mondta, lehet jönni károgni hogy könnyű volt bemondani. Kibaszott nagy meccs volt.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 1., vasárnap 22:51

A Boss rendet tett a szünetben, lefociztuk őket a másodikban.

Károgó majmok sziasztok.
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. március 1., vasárnap 22:51

A mester megalázza őket Marianoval, az meg felhúzza őket pár másodpercen belül.

Talán...talán...játszatni kéne néha Benzema helyett vagy mellett az agresszív 9-eseinket.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. február 28., péntek 16:54

én valamiért érzem nyáron Mbappét. nincs mögötte logika csak megérzés.

a keret nem tökéletes de lehet vele mit kezdeni. Hakimi vissza, Regu vissza, 1 Case csere, én személy szerint nem látom a megváltót Ödegaardban de jöjjön vissza és lássuk mi lesz, és jobb szélre Perez robbant egy Mbappét. Jovicot rendesen beforgatni és ez bőven bl favorit keret még mindig.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 28., péntek 16:01

el magico írta: Hát szerintem a támadósorba is kell legalább 2 igazolás. Egy klasszis, gólerős jobbszélső (fogalmam sincs ki lenne megfelelő, Sterling/Mané/Sancho legjobb tudomásom szerint mind a baloldalon érzik jól magukat), és egy olyan alternatíva Benzemának aki végre Zizounak is megfelel és meri is használni.

Casemiro helyettest sem tudnék egyet se mondani. Múltkor Brozovicról írtak, ő milyen?
VB-n rohadt jó volt Brozovic, szélsőtámadónak meg csak a Mbappe. Amúgy meg Ödegaard is lehet jobbszélső, bár a sebesség akkor se lenne meg+ a kaput támadási ösztön.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. február 28., péntek 15:32

Hát szerintem a támadósorba is kell legalább 2 igazolás. Egy klasszis, gólerős jobbszélső (fogalmam sincs ki lenne megfelelő, Sterling/Mané/Sancho legjobb tudomásom szerint mind a baloldalon érzik jól magukat), és egy olyan alternatíva Benzemának aki végre Zizounak is megfelel és meri is használni.

Casemiro helyettest sem tudnék egyet se mondani. Múltkor Brozovicról írtak, ő milyen?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 28., péntek 15:09

Kapusposzton megvagyunk.
Védelemben 1 embert kell elküldeni, az Marcelo. Regu, ha jól tudom 1 év kölcsönben van csak, így nyáron már a keret része lesz. Nála nincs kérdés. Mendy, Regu kettő a baloson. Hakimi, Carvajal a jobboson. Középen Ramos, Varane, Militao, Nacho. Eddig megvagyunk.

Középen, való igaz Case alternatíva kell, ezt elismerem. Ide jön még majd Martin. A Case, Fede, Kroos, Modric, Martin, Isco (egyre kevésbé érzem, hogy a spanyolt eladjuk) középpálya minőségben és mennyiségben is szerintem bőven megfelelő, ha érkezik egy másik vkp is.

Támadóknál van a probléma, de azt le is írtam. Sok embert kell elküldeni, de egy Hazard, Benzema, Asensio, Vini, Jovic, Rodry 6-os egy - tegyük fel - Bappéval kiegészülve elég kell, hogy legyen. Szerintem. (még akkor is, ha az utolsó 3as közül valakit/valakiket el is passzolunk akár kölcsönbe)

Tehát 2 igazolásnál többet lényegében nem kell megejtenünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 28., péntek 14:58

Baromi messze van a tökéletestől ez a keret.

Az alapja jó, de nyáron sok formálni való van rajta. Szerepeket tisztázni, fiatalokat szelektálni, öregeket elküldeni/hátrasorolni, feleslegtől megszabadulni, húzóembert hozni.

Remy nem tudom mit néz.
Nem illik.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dennson » 2020. február 28., péntek 14:51

Remy írta: Szerintem a keret kis túlzással tökéletes. (Martint é Hakimit is ideszámolva már). Megvannak a fiatalok és a veteránok is minden poszton.

Egyedül az a fajta vezért nincs itt, aki a támadószekciót felemelné. Benzema nem ez, nem is volt soha ez a fajta vezér a pályán. De ez nem is probléma, mert megvolt az a játékos, aki vezér tudott lenni CR személyében. Itt kellett volna Balenek előre lépnie, de nem tudott és már nem is fog.

Túl sok a fiatal támadó. Egyik se képes meglépni azt, amit Bappé meglépett a Monacoban, vagy Haaland idén 2 csapatban is eddig. Ha csak egy igazolás lesz az eladások mellett, én már akkor örülni fogok. Talán nem is kell több, viszont az az egy, annak a legszűkebb elitnek kell lennie.
Tökéletes? Mendynek és Casemironak nincs alternatívája. A kezdő balszél mankóval közlekedik, ki tudja, visszatér-e korábbi önmagához. Nincs befejező csatár, a jobbszél gyakorlatilag nem létezik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 28., péntek 14:26

Szerintem a keret kis túlzással tökéletes. (Martint é Hakimit is ideszámolva már). Megvannak a fiatalok és a veteránok is minden poszton.

Egyedül az a fajta vezért nincs itt, aki a támadószekciót felemelné. Benzema nem ez, nem is volt soha ez a fajta vezér a pályán. De ez nem is probléma, mert megvolt az a játékos, aki vezér tudott lenni CR személyében. Itt kellett volna Balenek előre lépnie, de nem tudott és már nem is fog.

Túl sok a fiatal támadó. Egyik se képes meglépni azt, amit Bappé meglépett a Monacoban, vagy Haaland idén 2 csapatban is eddig. Ha csak egy igazolás lesz az eladások mellett, én már akkor örülni fogok. Talán nem is kell több, viszont az az egy, annak a legszűkebb elitnek kell lennie.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. február 28., péntek 14:22

CS0ki írta: Bár még korán van, csak már jönnek szóba a nyári igazolások is, hogy ezt meg azt kéne venni, Perezéknek ideje költekezni, stb. Az a probléma, hogy ezt a nyáron már megtettük. És eladásokban tavaly sem jeleskedtünk, azóta minden eladandó emberünk kb kevesebbet ér. Mariano+Bale+James együtt jó, ha 50-60 millióért eladható. Ha egyáltalán meg lehet tőlük szabadulni. Sok más eladandó emberünk nincs is, akiből lehet pénz. Odri talán 15-20 millió.
Tehát a jó esetben bejövő 80-100 millió forint mellett én nem látom, hogy 1 komoly emberen túl még jöhetne bárki. Persze Hakim+Odegaard erősítés lesz. De franc se tudja. Néha ránézek a keretre, játékosokra, és nem látom, hogy miért ne lehetne ebből egy triplázó csapatot kihozni. Máskor meg annyira szerencsétlennek tűnik mindenki, és annyira kevésnek támadásban.
Nekem óriási kedvenc Zidane, de szerintem ebből több is kijöhetne a csapatból, a sérülésektől függetlenül. Nem azt mondom, hogy akárki kihozna többet, de egyénileg megnézve a játékosokat, más csapatoknál sem látom, hogy előrébb lennének.
Nem tudom, hogy hogy állunk a Fair Play-jel is, mennyire vagyunk minuszban vagy pluszban... de nem nagyon lesz költekezés szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég